Představujeme EtherMium: Nová decentralizovaná burza kryptoměn

Ethermium

I když již existuje mnoho decentralizovaných výměn, EtherMium si klade za cíl nabídnout více funkcí, než jaké se obvykle nacházejí na DEX, a vytvořit takovou, která bude konkurovat funkcím s centralizovanými burzami při zachování výhod decentralizace.

Projekt je v aktivním vývoji a pro své uživatele zůstane anonymní a decentralizovaný, nevyžaduje žádný KYC a schopnost začít obchodovat během několika sekund.

Ethermium

EtherMium se také připravuje na spuštění svého řešení pro obchodování s opcemi, stejně jako řešení, které umožní vytvoření a vedení ICO na jeho DEX burze. Všechny nabídky najdete v jediném produktu, který má atraktivní a uživatelsky přívětivé rozhraní.

EtherMium si klade za cíl udělat tuto nejlepší možnou burzu. K dosažení tohoto cíle má projekt zavedeno několik priorit, včetně bezpečnosti, výběru aktiv a nových projektů a ICO. Z hlediska bezpečnosti je EtherMium decentralizované a nikdy nedrží žádné prostředky zákazníků. Místo toho zůstávají fondy na inteligentních kontraktech, které v této situaci fungují jako programovatelné bankovní účty. Z tohoto důvodu jsou zákazníci jediní, kdo je schopen spravovat své finanční prostředky, aniž by to vlastníci burzy mohli.

Pokud jde o výběr aktiv, EtherMium v ​​současné době nabízí řadu tokenů Ethereum ERC20, se kterými mohou uživatelé obchodovat.

Žetony

V blízké budoucnosti také zahájí řešení obchodování s deriváty, které umožní obchodovat s kryptoměnami, které nejsou ethereum, s využitím pákového efektu. Mezi ně mohou patřit bitcoiny, litecoiny, zvlnění a další. EtherMium dále umožní obchodování s aktivy v reálném světě, včetně indexů, komodit a akcií společností. EtherMium se domnívá, že decentralizované futures obchodování s Etherem s pákovým efektem bude revoluční změnou pro svět obchodování a jeho cílem je stát se lídrem v této oblasti.

Nakonec EtherMium plánuje nabídnout špičkový výběr projektů, které jsou stále ve fázi ICO. Tento projekt má v současné době ve fázi beta testování katalog ICO a davový prodej, který je uzavřen. Zákazníci brzy budou mít k těmto funkcím přístup. Jakmile budou zákazníci EtherMium k dispozici, mohou procházet knihovnu projektů a používat EtherMium k účasti v ICO a využívat výhod zabezpečení, anonymity a decentralizace.

Proč je EtherMium nutné?

Cílem EtherMium je umožnit lidem obchodovat s aktivy bezpečným, anonymním způsobem. S takovými platformami může kdokoli investovat do globálního obchodu a profitovat z něj, pokud má připojení k internetu. EtherMium zasahuje do rozšiřování privilegií obchodování, které je v současné době vyhrazeno jen pro malou část zemí světa.

Ethermium

Způsob, jakým EtherMium ukládá prostředky zákazníků na inteligentní smlouvy, umožňuje známý systém, který funguje poněkud jako naprogramovaná banka, protože k jejich prostředkům má přístup pouze zákazník. Při ukládání prostředků na EtherMium budou uživatelé moci svým prostředkům důvěřovat stejně, ne-li více, než kdyby je měly mít ve své peněžence.

V současné době podobná možnost neexistuje. Centralizované burzy futures ukládají všechny prostředky i nerealizované zisky do úschovy vlastníka platformy. Platforma jako taková je atraktivním cílem pro hackery. Centralizovaná řešení se navíc musí vypořádat s tlakem orgánů, který může vést ke zmrazení nebo zabavení finančních prostředků. Jako decentralizované řešení to u EtherMium nikdy není možné. Koneckonců neexistuje žádný způsob, jak by vlastníci směnárny mohli zabavit nebo zmrazit prostředky, ke kterým nemají přístup.

Srovnání

Funkce EtherMium

EtherMium také díky své decentralizované povaze rychle zahájí obchodování. Jelikož je burza decentralizovaná, není třeba registrovat ani doplňovat požadavky KYC. To znamená, že nemusíte zadávat osobní údaje, jako je vaše jméno nebo dokonce e-mailová adresa. Místo toho můžete vytvořit novou peněženku na bázi etherea jediným kliknutím. Odtud můžete vložit své Ethereum a začít obchodovat během několika minut.

Jak uvidíte, samotná obrazovka obchodování DEX je velmi dobře navržená a čistě vypadající a nabízí další možnosti obchodování pro ostatní DEX, jako jsou Stop-Limit a Market.

Ethermium Exchange

EtherMium navíc vyniká svými konkurenčními poplatky – žádné za vklady ani výběry. Poplatky za obchodování od EtherMium jsou také velmi nízké. Burza se řídí modelem výrobce a příjemce, přičemž výrobci platí 0 procent a příjemci platí 0,2 procenta.

Plánované funkce

Jednou z největších vlastností EtherMia je jeho plánovaný produkt obchodování s futures na pákový efekt. To umožní investorům sázet na ceny aktiv, a to jak ve světě kryptoměn, tak mimo ně. Zpočátku EtherMium nabídne pákový efekt až 10krát, i když se to může s rozšiřováním platformy zvyšovat. Díky použití inovativní struktury nemá EtherMium žádné zpětné platby, sociálně distribuované ztráty nebo vynucené likvidace.

Zpočátku EtherMium začne s využitím obchodování s dostupnými aktivy z jiných blockchainů, jako jsou Bitcoin, Dash, Litecoin a Monero. Od té doby bude EtherMium nasazovat obchodování akcií pro EtherMium se zaměřením na akcie společnosti, které vidí nejvíce obchodů, včetně TSLA a AAPL. Poté přidá ke svým obchodovatelným aktivům komodity, jako je ropa a zlato.

EtherMium také nabídne možnost zkratovat ICO, něco, co momentálně od nikoho nenajdete. EtherMium nemá žádná omezení ve svých pohledech, se schopností teoreticky přidat neomezený počet aktiv. Jediným omezením, které tým bude mít na paměti, je zajistit, aby platforma vždy zůstala uživatelsky přívětivá a zvládla jakékoli doplňky.

Zabezpečení EtherMium

Dva hlavní prvky zabezpečení na EtherMium jsou Exchange Smart Contract a Order Book Service. Jak již bylo zmíněno dříve, Exchange Smart Contract slouží podobnému účelu jako bankovní účet. Ukládá uživatelské zůstatky a stará se o pohyby finančních prostředků, ale přístup k nim má pouze vlastník inteligentní smlouvy. Služba objednávkových knih neukládá objednávky na blockchainu. Místo toho běží na serverech a drží objednávky od uživatelů. Smlouva zahrnuje konkrétní kontrolu podpisů uživatelů, takže k podvodným transakcím nemůže dojít.

Aplikace EtherMium

Aktuálně neexistuje mobilní aplikace EtherMium, ale platforma ji vydá velmi brzy.

Mobilní aplikace

Aplikace bude k dispozici pro zařízení Android i iOS.

Závěr

EtherMium je decentralizovaná burza, která poskytuje anonymitu a nabídne širokou škálu aktiv. Používá jedinečnou a bezpečnou metodu ukládání finančních prostředků zákazníků a nabídne aktiva, která aktuálně nemůžete najít na žádné jiné burze, například možnost investovat do ICO a omezit je. Většina funkcí EtherMium je buď aktuálně aktivní, nebo již v pokročilých fázích testování. Rozhraní je velmi dobře navržené a snadno použitelné a nadcházející mobilní aplikace vypadají, že budou stejně dobře vytvořeny.

užitečné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me