Recenze KuCoin: Výměna kryptoměny s marží, futures a možnosti výdělku

Recenze KuCoin

Ať už hledáte koupit digitální měny jako Bitcoin a Ethereum debetní / kreditní kartou nebo obchodovat páry kryptoměna – KuCoin pokrývá obě základny.

Globální burza a zprostředkovatel třetích stran je domovem některých z největších objemů obchodování ve vesmíru, spolu s poplatkovou strukturou, která by měla vyhovovat většině rozpočtů.

V této příručce kontrolujeme vstupy a výstupy společnosti KuCoin. To zahrnuje podrobný pohled na podporované coiny platformy, možnosti fiat měny, poplatky a provize, bezpečnost, zákaznickou podporu a obchodní arénu.

Navštivte Kucoin

Co je KuCoin?

Spuštěno teprve v roce 2017, KuCoin je burza kryptoměn, která také nabízí makléřské služby třetích stran. Ačkoli platforma má jen tři roky historie obchodování, je nyní jednou z největších kryptoměnových burz ve vesmíru.

Jedním z hlavních důvodů je to, že na burze najdete více než 200 mincí s přibližně 450 páry kryptoměny. To zahrnuje nejen hlavní páry jako BTC / USDT a ETH / USDT, ale hromady kryptokřížových párů. Nejlepší ze všeho je, že pokud máte chuť obchodovat s méně likvidním tokenem ERC-20, je pravděpodobné, že ho najdete v KuCoinu.

Domovská stránka KucoinDomovská stránka Kucoin

KuCoin byla zpočátku platforma pouze pro kryptoměny, což znamená, že jste nemohli vkládat prostředky s fiat měnou. Platforma však od té doby uzavřel partnerství se společností Simplex – evropským poskytovatelem plateb, který překlenuje propast mezi kryptoměnami a každodenními penězi.

Pokud jde o poplatky za obchodování s kryptoměnami, KuCoin účtuje pouze 0,10%. To je srovnatelné s Binance. Podobně je KuCoin také za svým vlastním digitálním tokenem – KuCoin Shares (KCS). Vlastnictvím a ukládáním tokenů KCS budete mít prospěch ze zlevněných obchodních poplatků, stejně jako z nároku na podíl z obchodních provizí, které KuCoin sbírá.

Pokud jde o čísla, společnost KuCoin tvrdí, že od svého založení v roce 2017 zprostředkovala více než 650 milionů jednotlivých obchodů. To znamená více než 71 miliard USD v kumulovaných objemech obchodování.

A konečně – a jak se budeme podrobněji zabývat dále, KuCoin není regulován národním licenčním orgánem. I když to znamená, že budete moci obchodovat s kryptoměnami bez uvedení jakéhokoli ID, nebude to tak v případě, že si chcete koupit digitální mince debetní / kreditní kartou prostřednictvím Simplexu.

S čím můžete obchodovat v KuCoinu?

KuCoin nabízí širokou škálu finančních nástrojů, které přesahují rámec pouze párů krypto-krypto. Naopak, platforma také nabízí indexy kryptoměny, obchodování s maržemi a dokonce i futures.

Prozkoumejme každou třídu aktiv podrobněji.

Dvojice kryptoměn

Každý obchodní pár v KuCoin spadá do kompetence kryptoměna-kryptoměna, v neposlední řadě proto, že nenabízí žádné nástroje označované fiat. Místo toho budete muset obchodovat s vybranou kryptoměnou proti USDT, pokud chcete získat přístup do prostoru kryptoměna k USD.

Pokud jste ostřílený obchodník s kryptoměnami, budete z první ruky vědět, že je to stejně průmyslový standard, takže nebudete mít problémy s objemy obchodování ani likviditou.

Mimo USDT můžete obchodovat s kryptokřížovými páry. Mezi příklady patří BTC / ETH, ETH / XRP a BSC / BTC. Seznam všech digitálních měn obchodování je v konečném důsledku nad rámec této kontroly, i když si můžete být jisti, že platforma hostí více než 450 párů.

Některé z Kucoinových trhůNěkteré z Kucoinových trhů

Klíčové je, že KuCoin je často jednou z prvních burz, pro které se nově spuštěné projekty tokenů kryptoměny rozhodly. Podpora méně likvidních digitálních tokenů je tedy něco, na co se tým v KuCoin aktivně snaží usnadnit.

Úplný rozpis každého páru, který je hostitelem společnosti KuCoin, najdete zde na adrese CoinMarketCap.

Indexy KuCoin

Kromě tradičních kryptokřížových párů také KuCoin nabízí řadu indexů. Koncept je takový, že KuCoin vezme vážený průměr konkrétní kryptoměny na několika předních burzách.

Je to s cílem nabídnout přesnější cenu dotyčné mince, protože zohledňuje rozdíly, které často najdete mezi konkurenčními platformami.

Indexy KuCoin jsou k dispozici v:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Vlnění
 • Litecoin

Burzy kryptoměn, z nichž KuCoin odvozuje svoji cenovou aktivitu, jsou:

 • Coinbase
 • Bitstamp
 • Kraken
 • Blíženci
 • Bittrex
 • Tekutý

Cena každého indexu je denominována v USD, ale vypořádána v příslušné kryptoměně.

Futures KuCoin

Zahájena v polovině roku 2019, obchodní burza KuCoin vám to umožňuje obchodujte bitcoinové futures. Samotný KuCoin konstatuje, že v této konkrétní oblasti prostoru derivátů kryptoměny hledá výzvy jako BitMEX. Ve výsledku budete mít přístup k bitcoinovým futures spolu s podstatnou maržovou pozicí až 100x.

Jednoduše řečeno to znamená, že zůstatek na účtu 100 $ by umožňoval maximální hodnotu obchodu 10 000 $. Pokud jde o podkladovou spotovou cenu, KuCoin opět bere vážený průměr z různých předních burz – například Kraken, Coinbase Pro a Bitstamp.

Futures na KucoinFutures na Kucoin

V době psaní této zprávy podporuje KuCoin pouze futures na BTC a ETH, i když doufá, že v blízké budoucnosti přidá další digitální měny. Pokud jde o poplatky, očekávejte, že zaplatíte 0,060% jako tržní příjemce a 0,020% jako tvůrce. Existují také poplatky za vypořádání ve výši 0,025%.

Poplatky a provize z obchodování

Nejdůležitější je, že s vklady v kryptoměnách nejsou spojeny žádné poplatky a výběry jsou účtovány standardní sazbou těžby podle mince, kterou chcete vyplatit.

Pokud jde o poplatky za obchodování mimo arénu futures, zaplatíte 0,1%. To znamená, že obchod 10 000 $ by vás stál na poplatcích 10 $. Jak jsme krátce zmínili dříve, toto sedí in-line s protějškem kolegy z burzy Binance.

Akcie KuCoin (KCS)

Akcie KuCoin – nebo jednoduše KCS, je proprietární kryptoměnový token vytvořený burzou. Vlastněním a držením žetonů KCS si zvyknete na řadu výhod.

To zahrnuje:

Zlevněné obchodní poplatky

Jednou z nejvýznamnějších výhod držby akcií KuCoin je, že získáte zlevněné poplatky za obchodování. Klíčové je, že zatímco standardní poplatek ve výši 0,1% je špičkou v oboru, máte potenciál snížit to o dalších 20%. Co musíte udělat, je jednoduše zapnout tlačítko KCS Pay Fee a využívat slevu.

Dividendy

Kromě snížení obchodních provizí vám přidělení akcií KuCoin Shares dává příležitost vydělat dividendy. Stručně řečeno, KuCoin jako platforma bude distribuovat 50% obchodních provizí, které každý den shromažďuje od členů.

To se pak proporcionálně rozdělí mezi všechny držitele akcií KuCoin. Předpokládejme například, že držíte 1% z celé zásoby KCS. Pokud platforma vyplatí provize ve výši 250 000 $, obdržíte 2 500 $. Abyste mohli těžit z dividend, musíte držet alespoň 6 KCS.

Historie cen a nákup akcií KuCoin

Říci, že hodnota akcií KuCoin kapitulovala, protože její historická maxima v lednu 2018 by byla podhodnocením. S vrcholem nad 20 $ můžete nyní v polovině roku 2020 získat stejné tokeny za méně než 1 $.

Pokud však chcete získat do rukou akcie KuCoin, můžete tak učinit jejich výměnou na platformě za alternativní kryptoměnu jako bitcoin nebo ethereum.

Měna Fiat v KuCoin

Na konci roku 2018 společnost KuCoin od té doby uzavřela partnerství s evropským poskytovatelem plateb Simplex. Toto partnerství zajišťuje, že uživatelé z více než 100 zemí mohou nyní vkládat prostředky z reálného světa pomocí debetní nebo kreditní karty.

To je ideální, pokud hledáte obchodování s kryptoměnami, futures na KuCoin, ale nemáte k dispozici žádné digitální měny. Místo toho můžete jednoduše zadat údaje o své debetní / kreditní kartě a získat hotovost přímo do platformy.

Nákup kryptoměny kreditní kartouNákup kryptoměny kreditní kartou

S tím, co bylo řečeno, je důležité si uvědomit, že poplatky s tím spojené nejsou levné. I když je příležitostná propagace nabízena na vkladových poplatcích, bude vás to stát neuvěřitelných 2,5 – 3,5% (s minimem 10 $).

To znamená, že vklad na debetní / kreditní kartu ve výši 1000 $ by vás stál na poplatcích 25 $. Je třeba poznamenat, že je to o něco levnější než v případě Coinbase, který účtuje 3,99% (s různými minimálními hodnotami)..

Společnost KuCoin také vyvíjí OTC Trading Desk, na kterém mohou všichni uživatelé bez jakéhokoli poplatku nakupovat a prodávat významné mince jako BTC, USDT, PAX. Platforma OTC v současné době podporuje USD, CAD, CNY, IDR a VND.

Obchodní platformy

KuCoin nabízí proprietární obchodní platformu který byl postaven od základu. Neexistuje žádný požadavek na stahování nebo instalaci jakéhokoli softwaru do vašeho stolního zařízení, protože obchodní aréna KuCoin je přístupná prostřednictvím vašeho standardního webového prohlížeče. Platforma je potenciálně vhodná jak pro začínající investory, tak pro ostřílené obchodníky.

Důvod, proč to říkáme, je ten, že zatímco je platforma superčistá a snadno se v ní orientuje, máte k dispozici hromadu pokročilých nástrojů. Ve skutečnosti máte možnost plně přizpůsobit obrazovku obchodování s KuCoiny, jakkoli uznáte za vhodné.

Obrazovka obchodování s KucoinemObrazovka obchodování s Kucoinem

Pokud jde o objemy obchodování a dostupnost likvidity, při obchodování s populárnějšími páry byste neměli mít vůbec žádné obavy. Možná však zjistíte, že u méně kapalných párů jsou objemy nízké – zejména u tokenů ERC-20.

Mobilní obchodování

Pokud máte tendenci nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnami na cestách, pak by vás mohla zajímat Mobilní obchodní aplikace KuCoin.

Aplikace je k dispozici ke stažení na zařízeních iOS a Android. Budete mít přístup k většině funkcí účtu v aplikaci, jako je zadávání objednávek, kontrola hodnoty vašeho portfolia a vkládání a výběr finančních prostředků.

Jak dlouho trvá výběr v KuCoinu?

V naprosté většině případů společnost KuCoin zpracuje vaše výběry do 30 minut od obdržení žádosti. Platforma bere na vědomí, že je to automatizované a že ruční autorizace je vyžadována pouze v případě, že velikost vašeho vkladu je větší než 100 000krát větší než manipulační poplatek (poplatek za těžbu).

Jakmile prostředky opustí společnost KuCoin, budou převedeny na vámi vybranou adresu peněženky v kryptoměně. Ujistěte se, že je adresa platná, protože pokud uděláte chybu, nemůže společnost KuCoin nic dělat!

Výběr KucoinůVýběr Kucoinů

Získejte úroky v KuCoinu

Další funkcí dostupnou v KuCoinu je funkce jeho úvěrový program. V nejzákladnější formě máte šanci vydělat úroky na svých držbách v digitální měně zapůjčením. Hlavní koncept spočívá v tom, že tokeny budou použity na pomoc s financováním maržových účtů.

Předpokládejme například, že obchodník KuCoin se rozhodne uplatnit u objednávky pákový efekt 10x. Za každý den, kdy je pozice udržována otevřená přes noc, by obchodník musel platit úroky. Je to proto, že obchodují s více, než mají na svém účtu, a proto – to je za cenu.

Získejte úrok půjčováním vaší kryptoměnyZískejte úrok půjčováním vaší kryptoměny

Díky tomu společnost KuCoin otevřela své brány každodenním investorům tím, že vám dala příležitost financovat maržové pozice. To je k dispozici na několika mincích – včetně USDT, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS a mnoha dalších.

Pokud jde o konkrétní úrokovou sazbu, bude se to u jednotlivých mincí lišit. Například půjčováním bitcoinů na 28 dní můžete vydělat anualizovanou úrokovou sazbu 4,83%.

Pokud je to něco, co vás zajímá, společnost KuCoin nabízí kalkulačku pro odhad zisku. Jednoduše musíte určit, kolik jste ochotni půjčit, na jakou digitální měnu a na jakou dobu – a kalkulačka vám poradí, kolik můžete vydělat.

Je důležité si uvědomit, že ačkoli jsou nabízené úrokové sazby superkonkurenční, musíte vzít v úvahu rizika s nimi spojená. Koneckonců, KuCoin není regulovaná směna kryptoměn, takže to musíte zohlednit ve svém modelu rizika vs. odměny.

Je KuCoin bezpečný?

Stejně jako u všech burz s kryptoměnou je zásadní, abyste byli schopni zjistit, zda je či není KuCoin bezpečný. To zahrnuje nejen regulační postavení platformy, ale také její vnitřní a vnější bezpečnostní postupy.

Pojďme si tyto metriky rozdělit podrobněji.

Nařízení

Stručně řečeno, KuCoin není regulován žádnými národními licenčními orgány. To není v aréně směny kryptoměn velkým překvapením, protože mnoho platforem se rozhodlo fungovat bez licence. To, zda se budete cítit pohodlně při obchodování na neregulované burze, závisí na tom, na které straně plotu sedíte.

Pokud jste například typem obchodníka, který upřednostňuje nákup a prodej párů kryptoměn v anonymní podobě, pak existuje velká šance, že platforma jako KuCoin je vhodná pro vaše potřeby. Na druhém konci spektra, pokud jste typem obchodníka, který vyžaduje nějakou regulační ochranu, pak KuCoin nemusí stačit.

KYC

Jak je uvedeno výše, společnost KuCoin není povinna požadovat od vás žádné osobní údaje – ani nebude vyžadovat citlivé doklady totožnosti. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla však je, pokud plánujete vložit prostředky debetní nebo kreditní kartou prostřednictvím integrace Simplex.

Ve skutečnosti budete muset nahrát kopii svého státem vydaného průkazu totožnosti (cestovní pas nebo řidičský průkaz), abyste zůstali v souladu se všemi příslušnými zákony týkajícími se boje proti praní peněz. To je jen podstata hry při používání fiat měny na kryptoměně.

Bezpečnostní postupy společnosti KuCoin

Pokud jde o postupy vnitřní bezpečnosti, společnost KuCoin tvrdí, že provozuje systémy na institucionální úrovni, které zajišťují, že kriminalita nebude v dosahu platformy. To plně podporuje závazek k skladování v chladu.

Ačkoli přesné procento není specifikováno společností KuCoin, tvrdí se, že drtivá většina klientských prostředků je držena offline. Zbytek je uložen v horkých peněženkách, aby se zajistilo, že platforma bude schopna uspokojit svou nabídku téměř okamžitých a automatických výběrů.

K dnešnímu dni neexistují žádné publikace o tom, že by se KuCoin setkal s velkým hackerem jakéhokoli druhu, což je vynikající znamení. S tím se musíte vždy ujistit, že rozumíte rizikům možného externího hackingu, protože vaše prostředky jsou uloženy v peněženkách, které osobně nekontrolujete.

Za zmínku také stojí, že v dubnu 2020 společnost KuCoin dokončila strategickou spolupráci s Onchain Custodian, singapurskou platformou pro správu kryptoměn. Onchain Custodian nabídne službu úschovy pro úschovu kryptoměn KuCoin. Depozitní fondy budou kryty Locktonem, největší soukromou makléřskou společností na světě. Předpokládá se, že to dále zvýší úroveň zabezpečení burzy.

2FA

Nejlepší ze všeho je, že KuCoin umožňuje nainstalovat na váš účet dvoufaktorové ověřování (2FA). To znamená, že na váš mobilní přístroj bude zaslán jedinečný kód, kdykoli budete chtít provádět klíčové funkce účtu. To zahrnuje přihlášení do vašeho účtu a podání žádosti o výběr.

Zákaznická podpora KuCoin

Pokud jde o zákaznický servis, tým společnosti KuCoin poskytuje nepřetržitý tým podpory, který funguje 24 hodin denně – 7 dní v týdnu. Týmu můžete poslat e-mail, i když pokud potřebujete okamžitou individuální podporu, doporučujeme vám použít zařízení pro live chat.

Zákaznická podpora KucoinZákaznická podpora Kucoin

Sentiment na toto téma je ve veřejné doméně poněkud smíšený. Někteří uživatelé hlásili časy připojení v sekundách, jiní si všimli, že čekací doby jsou nepřijatelné. S tím bylo řečeno, vše záleží na tom, jak zaneprázdněný tým je v době žádosti. Není nabízena žádná služba telefonické podpory.

Jak začít v KuCoinu

Líbí se vám zvuk KuCoinu a myslíte si, že platforma je vhodná pro vaše potřeby dlouhodobého obchodování? Pokud ano, nyní vám ukážeme, co musíte udělat, abyste mohli začít s obchodním účtem ještě dnes.

Krok 1: Otevřete si účet

Aby se míč roztočil, přejděte na domovskou stránku společnosti KuCoin a klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ v horní části obrazovky. Poté budete vyzváni k zadání vaší e-mailové adresy a výběru silného hesla.

Před propojením 2FA prostřednictvím mobilního telefonu budete muset ověřit svou e-mailovou adresu. V této fázi procesu registrace nebudete požádáni o žádné osobní údaje.

Registrace kucoinuRegistrace kucoinu

Krok 2: Vložte prostředky

Jakmile si otevřete svůj účet KuCoin, budete povýšeni, abyste vložili nějaké prostředky. V tomto ohledu máte dvě možnosti. Pokud již vlastníte digitální žeton, můžete jej uložit přímo do KuCoinu.

Jednoduše přejděte na stránku vkladu a vyhledejte příslušnou minci. Poté klikněte na kartu vklad a odhalte svou jedinečnou adresu peněženky pro konkrétní kryptoměnu.

Zkopírujte adresu do schránky, přejděte do své soukromé peněženky, zadejte počet mincí, které chcete vložit, a potvrďte transakci.

V závislosti na kryptoměně, kterou vkladáte, trvá připsání prostředků na váš účet KuCoin obvykle přibližně 10–20 minut.

Vklad měny Fiat

Pokud nemáte přístup k digitální měně, budete muset vložit prostředky na svou debetní nebo kreditní kartu. Umístěte kurzor na tlačítko „Koupit krypto“ a poté klikněte na „Koupit kreditní kartou“.

Postupujte podle pokynů krok za krokem, které jsou uvedeny na obrazovce. Rozhodující je, že budete požádáni o ověření vaší identity, než budete moci používat svou debetní / kreditní kartu. O end-to-end proces se stará Simplex.

Krok 3: Zahajte obchodování

Jakmile bude váš účet KuCoin financován, jste připraveni začít obchodovat. Konkrétní obchodní aréna, kterou potřebujete, bude záviset na typu finančního nástroje, ke kterému se chcete dostat. Je to proto, že KuCoin odděluje svoji burzu kryptoměn a budoucí derivátové platformy.

Recenze KuCoin: Verdikt?

Stručně řečeno, je jasné, proč KuCoin je nyní jednou z nejpopulárnějších burz kryptoměn ve vesmíru. Nejen, že vám poskytuje přístup k více než 450 párům kryptoměn, ale můžete také obchodovat s kryptoměnovými indexy a bitcoinovými futures.

Standardní obchodní poplatky navíc dosahují pouhých 0,1%, což můžete snížit o dalších 20% zaplacením poplatku za akcie KuCoin. Také se nám líbí skutečnost, že nyní můžete vkládat prostředky debetní nebo kreditní kartou, i když budete nejprve muset obejít proces KYC.

Hlavní problém, který máme s KuCoinem, je to, že není regulovaným subjektem. I když to znamená, že můžete obchodovat páry krypto-krypto anonymně, vaše prostředky nejsou nikdy stoprocentně bezpečné.

Na druhou stranu, zprávy o hackeru KuCoin se od jeho založení v roce 2017 ještě neobjevily – což je vynikající známka.

Navštivte Kucoin

Kucoin

src = “~ images \ kucoin-review-cryptocurrency-exchange-with-margin-futures-Earning-options.gif”

alt = “Recenze KuCoin”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 9.2

Snadnost použití

10.0 / 10

Pověst

9,0 / 10

Poplatky

9,0 / 10

Zákaznická podpora

9,0 / 10

platební metody

9,0 / 10

Profesionálové

 • Průhledný & Přiměřené poplatky
 • Dobrá podpora
 • Snadné použití
 • Futures & Margin Trading
 • Možnosti výdělku

Nevýhody

 • Není regulované

Návštěva {"@kontext":"http: \ / \ / schema.org \ /","@typ":"Produkt","název":"Kucoin","obraz":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 07 \ /kucoin-review.gif","popis":"Ať už hledáte koupit digitální měny jako Bitcoin a Ethereum debetní / kreditní kartou nebo obchodovat páry krypto-krypto, KuCoin pokrývá obě základny. Globální burza a zprostředkovatel třetích stran je domovem některých z největších objemů obchodování ve vesmíru, spolu s poplatkovou strukturou, která by měla vyhovovat většině rozpočtů. V této příručce jsme…","nabídky": {"@typ":"Nabídka","cena":"0,00","priceCurrency":"$","prodejce": {"@typ":"Osoba","název":"Kane Pepi"}},"Posouzení": {"@typ":"Posouzení","recenzeHodnocení": {"@typ":"Hodnocení","nejlepší hodnocení":"10","nejhorší hodnocení":"0","ratingValue":"9.20"},"název":"Kucoin","recenze":"Ať už hledáte koupit digitální měny jako Bitcoin a Ethereum debetní / kreditní kartou nebo obchodovat páry krypto-krypto, KuCoin pokrývá obě základny. \ R \ n \ r \ n Globální burza a makléř třetí strany je doma k některým z největších objemů obchodování ve vesmíru, spolu s poplatkovou strukturou, která by měla vyhovovat většině rozpočtů. \ r \ n \ r \ nV této příručce zkoumáme vstupy a výstupy společnosti KuCoin. To zahrnuje podrobný pohled na platformu podporované coiny, možnosti fiat měny, poplatky a provize, bezpečnost, zákaznickou podporu a obchodní arénu. \ R \ nNavštivte Kucoin \ r \ n \ r \ nCo je KuCoin? \ nKuCoin, který byl spuštěn teprve v roce 2017, je burza kryptoměn, která také nabízí makléřské služby třetích stran. Přestože platforma má jen tři roky historie obchodování, je nyní jednou z největších kryptoměnových burz ve vesmíru. \ R \ n \ r \ nJedním z hlavních důvodů je to, že najdete více než 200 mincí s přibližně 450 kryptoměnou páry hostované na burze. To zahrnuje nejen hlavní páry jako BTC \ / USDT a ETH \ / USDT, ale hromady kryptokřížových párů. Nejlepší ze všeho je, že pokud máte chuť obchodovat s méně likvidním tokenem ERC-20, je pravděpodobné, že ho najdete v KuCoinu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKuCoin byl původně pouze pro kryptoměnu platformu, což znamená, že jste nemohli vložit prostředky s fiat měnou. Platforma však od té doby vytvořila partnerství se společností Simplex – evropským poskytovatelem plateb, který překlenuje propast mezi kryptoměnami a každodenními penězi. \ R \ n \ r \ n Pokud jde o poplatky za obchodování s kryptoměnami, KuCoin účtuje pouze 0,10%. To je srovnatelné s Binance. Podobně je KuCoin také za svým vlastním digitálním tokenem – KuCoin Shares (KCS). Vlastnictvím a ukládáním tokenů KCS budete těžit ze zlevněných obchodních poplatků a také z nároku na podíl z obchodních provizí, které KuCoin shromažďuje. \ R \ n \ r \ n Pokud jde o čísla, tvrdí, že společnost KuCoin usnadnila více více než 650 milionů jednotlivých obchodů od jeho založení v roce 2017. To znamená více než 71 miliard USD v kumulovaných objemech obchodování. Nakonec – a jak se budeme podrobněji zabývat dále, KuCoin není regulován národními licencemi tělo. I když to znamená, že budete moci obchodovat s kryptoměnami bez zadávání identifikačních údajů, nebude to tak, pokud si chcete koupit digitální coiny debetní / kreditní kartou prostřednictvím Simplexu. \ R \ nCo můžete obchodovat v KuCoinu? \ r \ nKuCoin nabízí širokou škálu finančních nástrojů, které přesahují rámec pouze párů kryptoměn. Naopak, platforma také nabízí indexy kryptoměny, obchodování s maržemi a dokonce i futures. Prozkoumejte každou třídu aktiv podrobněji. \ R \ nKrypto-to-Crypto páry \ r \ nKaždý a každý obchodní pár v KuCoin spadá do kompetence kryptoměna-kryptoměna, v neposlední řadě proto, že nenabízí žádné fiat denominované nástroje. Místo toho budete muset obchodovat s vybranou kryptoměnou proti USDT, pokud chcete získat přístup do prostoru kryptoměna k USD. \ R \ n \ r \ nJste-li ostříleným obchodníkem s kryptoměnou, budete z první ruky vědět, že se jedná o průmyslový standard, takže nebudete mít problémy s objemy obchodování ani likviditou. Mimo USDT můžete obchodovat s kryptokřížovými páry. Mezi příklady patří BTC \ / ETH, ETH \ / XRP a BSC \ / BTC. Seznam všech digitálních měn obchodování je v konečném důsledku nad rámec této kontroly, i když si můžete být jisti, že platforma hostí více než 450 párů. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKurčitě je KuCoin často jedna z prvních burz, pro které se nově spuštěné projekty tokenů kryptoměny rozhodly. Podpora méně likvidních digitálních tokenů je něco, co tým v KuCoin aktivně hledá. \ R \ n \ r \ nCelý rozpis každého páru, který je hostitelem KuCoinu, najdete zde na CoinMarketCap. \ r \ nKuCoin indexy \ r \ nKromě tradičních kryptokřížových párů nabízí KuCoin také řadu indexů. Koncept je takový, že KuCoin vezme vážený průměr konkrétní kryptoměny napříč několika předními burzami. \ R \ n \ r \ n Je to s cílem nabídnout přesnější cenu dotyčné mince, protože bere v úvahu variace, které často najdete mezi konkurenčními platformami. \ r \ n \ r \ nKuCoin indexy jsou k dispozici napříč: \ r \ n \ r \ n \ tBitcoin \ r \ n \ tEthereum \ r \ n \ tRipple \ r \ n \ tLitecoin \ r \ n \ r \ n Kryptoměny, z nichž KuCoin odvozuje svoji cenovou aktivitu, jsou: \ r \ n \ r \ n \ tCoinbase \ r \ n \ tBitstamp \ r \ n \ tKraken \ r \ n \ tGemini \ r \ n \ tBittrex \ r \ n \ tLikvidita \ r \ n \ r \ nCena každého indexu je denominována v USD, ale vypořádána v příslušné kryptoměně. \ r \ nKuCoin Futures \ r \ nTuCoin Mercantile byl spuštěn v polovině roku 2019 Burza vám umožňuje obchodovat s bitcoinovými futures. Samotný KuCoin konstatuje, že v této konkrétní oblasti prostoru derivátů kryptoměny hledá výzvy jako BitMEX. Ve výsledku budete mít přístup k bitcoinovým futures spolu s významnou pozicí marže až 100x. \ R \ n \ r \ n Jednoduše řečeno to znamená, že zůstatek účtu 100 $ by umožňoval maximální hodnotu obchodu 10 000 $. Pokud jde o podkladovou spotovou cenu, KuCoin znovu bere vážený průměr z různých předních burz – jako jsou Kraken, Coinbase Pro a Bitstamp. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nv době psaní, KuCoin podporuje pouze futures BTC a ETH, i když doufá, že v blízké budoucnosti přidá další digitální měny. Pokud jde o poplatky, očekávejte, že zaplatíte 0,060% jako tržní příjemce a 0,020% jako tvůrce. K dispozici jsou také poplatky za vypořádání ve výši 0,025%. \ R \ nObchodní poplatky a provize \ n \ Nejdůležitější a nejdůležitější jsou žádné poplatky spojené s vklady v kryptoměnách a výběry jsou účtovány standardní sazbou za těžbu podle mince, kterou hledáte v hotovosti out. \ r \ n \ r \ nPokud jde o poplatky za obchodování mimo arénu futures, zaplatíte 0,1%. To znamená, že obchod 10 000 $ by vás stál na poplatcích 10 $. Jak jsme krátce zmínili dříve, toto sedí in-line s protějškem kolegy na burze Binance. \ R \ nKuCoin Shares (KCS) \ r \ nKuCoin Shares – nebo jednoduše KCS, je proprietární token kryptoměny vytvořený burzou. Vlastněním a držením tokenů KCS si zvyknete na řadu výhod. \ R \ n \ r \ nTo zahrnuje: \ r \ nSnížené poplatky za obchodování \ r \ nJedním z nejvýznamnějších výhod držení akcií KuCoin je, že získáte zlevněné obchodní poplatky. Klíčové je, že zatímco standardní poplatek ve výši 0,1% je špičkou v oboru, máte potenciál snížit to o dalších 20%. Co musíte udělat, je jednoduše zapnout tlačítko KCS Pay Fee a využívat slevu. \ R \ nDividendy \ r \ n Kromě snížení obchodních provizí vám přidělení akcií KuCoin Shares umožňuje získat dividendy. Stručně řečeno, KuCoin jako platforma bude každý den distribuovat 50% obchodních provizí, které shromažďuje od členů. \ R \ n \ r \ nToto je pak rozděleno proporcionálně mezi všechny držitele akcií KuCoin. Předpokládejme například, že držíte 1% z celé zásoby KCS. Pokud platforma vyplatí provize ve výši 250 000 $, obdržíte 2 500 $. Abyste mohli těžit z dividend, musíte mít alespoň 6 KCS. \ R \ nCena historie a nákup akcií KuCoin \ r \ nChcete-li říci, že hodnota akcií KuCoin kapitulovala, protože historická maxima z ledna 2018 by byla podhodnocením. Na vrcholu více než 20 $ můžete nyní v polovině roku 2020 získat ty samé tokeny za méně než 1 $. \ R \ n \ r \ n Nicméně, pokud chcete získat do rukou akcie KuCoin, můžete tak učinit jejich výměna na platformě za alternativní kryptoměnu, jako je bitcoin nebo ethereum. \ Fiat \ Currency Facility v KuCoin \ r \ n Na konci roku 2018 KuCoin od té doby uzavřel partnerství s evropským poskytovatelem plateb Simplex. Toto partnerství zajišťuje, že uživatelé z více než 100 zemí mohou nyní vkládat prostředky z reálného světa pomocí debetní nebo kreditní karty. \ R \ n \ r \ nTo je ideální, pokud hledáte obchodování s kryptoměnami, futures na KuCoin, ale nemáte žádné digitální měny, které máte k dispozici. Místo toho můžete jednoduše zadat údaje o své debetní / kreditní kartě a získat hotovost přímo do platformy. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Vzhledem k výše uvedenému je důležité si uvědomit, že poplatky spojené s tím nejsou levné. I když je příležitostná propagace nabízena na vkladových poplatcích, bude vás to stát neuvěřitelných 2,5 – 3,5% (s minimem 10 $). \ R \ n \ r \ n To znamená, že vklad ve výši 1 000 $ na debetní / kreditní kartu by vás stál 25 $ v poplatky. Je třeba si povšimnout, že je to o něco levnější než u Coinbase, který účtuje 3,99% (s různými minimálními limity). \ R \ n \ r \ nTaké KuCoin vyvíjí OTC Trading Desk, za který si mohou všichni uživatelé koupit a prodávejte hlavní mince jako BTC, USDT, PAX bez jakýchkoli poplatků. Platforma OTC aktuálně podporuje USD, CAD, CNY, IDR a VND. Obchodní platformy KuCoin nabízí proprietární obchodní platformu, která byla vytvořena od základu. Neexistuje žádný požadavek na stahování nebo instalaci jakéhokoli softwaru do vašeho stolního zařízení, protože obchodní aréna KuCoin je přístupná prostřednictvím vašeho standardního webového prohlížeče. Platforma je potenciálně vhodná jak pro začínající investory, tak pro zkušené obchodníky. \ R \ n \ r \ n Důvodem, proč to říkáme, je to, že zatímco je platforma superčistá a snadno se v ní orientuje, máte k dispozici hromadu pokročilých nástrojů . Ve skutečnosti máte možnost plně přizpůsobit obrazovku obchodování s KuCoiny, jakkoli uznáte za vhodné. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Pokud jde o objemy obchodování a dostupnost likvidity, neměli byste mít žádné obavy při obchodování s populárnějšími páry. Možná však zjistíte, že u méně likvidních párů jsou objemy nízké – zejména u tokenů ERC-20. \ R \ nMobilní obchodování \ r \ nPokud máte tendenci nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnami na cestách, pak vy by vás mohla zajímat mobilní obchodní aplikace KuCoin. \ r \ n \ r \ nAplikace je k dispozici ke stažení na zařízeních iOS a Android. Budete mít přístup k většině funkcí účtu v aplikaci, jako je zadávání objednávek, kontrola hodnoty vašeho portfolia a vkládání a výběr finančních prostředků. \ R \ nJak dlouho trvá výběr v KuCoin? \ R \ nV naprosté většině případů , Společnost KuCoin zpracuje vaše výběry do 30 minut od obdržení žádosti. Platforma bere na vědomí, že se jedná o automatizaci, a že ruční autorizace je vyžadována pouze v případě, že velikost vašeho vkladu je větší než 100 000krát větší než manipulační poplatek (poplatek za těžbu). \ R \ n \ r \ n Jakmile prostředky opustí společnost KuCoin, budou převedeny na vámi vybranou adresu peněženky kryptoměny. Ujistěte se, že adresa je platná, protože pokud uděláte chybu, nemůže nic udělat KuCoin! \ R \ n \ r \ n \ r \ nZajímejte úroky v KuCoinu \ r \ nDalší funkcí dostupnou v KuCoinu je jeho výpůjční program. V nejzákladnější formě máte šanci vydělat úroky na svých držbách v digitální měně zapůjčením. Hlavní koncept spočívá v tom, že tokeny budou použity na pomoc s financováním maržových účtů. \ R \ n \ r \ n Například předpokládejme, že obchodník KuCoin se rozhodne na objednávku použít pákový efekt 10x. Za každý den, kdy je pozice udržována otevřená přes noc, by obchodník musel platit úroky. Důvodem je to, že obchodují s více, než mají na svém účtu, a proto – to má svou cenu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Díky tomu si společnost KuCoin otevřela dveře každodenním investorům tím, že máte příležitost financovat maržové pozice. To je k dispozici na několika mincích – včetně USDT, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS a mnoha dalších. \ R \ n \ r \ n Pokud jde o konkrétní úrokovou sazbu, bude se to u jednotlivých mincí lišit. Například půjčováním bitcoinů na 28 dní můžete vydělat anualizovanou úrokovou sazbu ve výši 4,83%. \ R \ n \ r \ n Pokud se jedná o něco, co vás zajímá, nabízí KuCoin kalkulačku pro odhad zisku. Jednoduše musíte specifikovat, kolik jste ochotni půjčit, na jakou digitální měnu a na jakou dobu – a kalkulačka vám poradí, kolik můžete vydělat. \ R \ n \ r \ nJe důležité si pamatovat že i když jsou nabízené úrokové sazby superkonkurenční, musíte zvážit rizika s tím spojená. Koneckonců, KuCoin není regulovaná směna kryptoměn, takže to musíte zohlednit ve svém modelu rizika vs. odměny. \ Je to KuCoin bezpečné? \ Jak je tomu u všech směn kryptoměny, je důležité, abyste byli schopni zjistit zda je či není KuCoin bezpečný. To zahrnuje nejen regulační postavení platformy, ale také její interní a externí bezpečnostní postupy. \ R \ n \ r \ nLetíme tyto metriky podrobněji. \ R \ nRegulace \ r \ n ve zkratce „Společnost KuCoin není regulována žádnými vnitrostátními licenčními orgány. To není v aréně směny kryptoměn velkým překvapením, protože mnoho platforem se rozhodlo fungovat bez licence. To, zda se budete cítit pohodlně při obchodování na neregulované burze, závisí na tom, na které straně plotu sedíte. \ R \ n \ r \ n Například pokud jste typ obchodníka, který dává přednost nákupu a prodeji párů kryptoměn v anonymním režimu příroda, pak existuje každá šance, že platforma jako KuCoin je vhodná pro vaše potřeby. Na druhém konci spektra, pokud jste typem obchodníka, který požaduje nějakou regulační ochranu, pak KuCoin nemusí stačit. \ R \ nKYC \ r \ nJak je uvedeno výše, není od vás KuCoin vyžadováno žádného osobní údaje – ani nebudou vyžadovat citlivé doklady totožnosti. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla však je, pokud plánujete vložit prostředky debetní nebo kreditní kartou prostřednictvím integrace Simplex. \ R \ n \ r \ n Ve skutečnosti, aby zůstal v souladu se všemi příslušnými zákony týkajícími se boje proti praní peněz , budete muset nahrát kopii svého státem vydaného průkazu totožnosti (cestovní pas nebo řidičský průkaz). To je jen podstata hry při používání nekryté měny na kryptoměně. \ R \ nKuCoin Security Practices \ r \ n Pokud jde o interní bezpečnostní praktiky, KuCoin tvrdí, že provozuje systémy na institucionální úrovni, které zajišťují, že nebude kriminalita plošina. To plně podporuje závazek k chladnému úložišti. \ R \ n \ r \ n Ačkoli přesné procento není zadáno společností KuCoin, tvrdí se, že drtivá většina klientských prostředků je držena offline. Zbytek je uložen v horkých peněženkách, aby se zajistilo, že platforma bude schopna uspokojit svou nabídku téměř okamžitých a automatických výběrů. \ R \ n \ r \ n K dnešnímu dni neexistují žádné publikace o tom, že by se společnost KuCoin setkala s velkým hackem jakéhokoli druhu, což je vynikající znamení. S tím se musíte vždy ujistit, že rozumíte rizikům možného externího hackingu, protože vaše prostředky jsou uloženy v peněženkách, které osobně nekontrolujete. \ R \ n \ r \ n Rovněž stojí za zmínku, že v dubnu V roce 2020 společnost KuCoin dokončila strategickou spolupráci s Onchain Custodian, singapurskou platformou pro správu kryptoměn. Onchain Custodian nabídne službu úschovy pro úschovu kryptoměn KuCoin. Depozitní fondy budou kryty Locktonem, největší soukromou makléřskou společností na světě. Předpokládá se, že to ještě více zvýší úroveň zabezpečení výměny. \ R \ n2FA \ r \ n Nejlepší ze všeho je, že KuCoin umožňuje nainstalovat na váš účet dvoufaktorovou autentizaci (2FA). To znamená, že na váš mobilní přístroj bude zaslán jedinečný kód, kdykoli budete chtít provádět klíčové funkce účtu. To zahrnuje přihlášení k vašemu účtu a podání žádosti o výběr. \ R \ nKuCoin Zákaznická podpora \ r \ n Pokud jde o zákaznický servis, tým společnosti KuCoin poskytuje nepřetržitý tým podpory, který funguje 24 hodin denně – 7 dní v týdnu . Můžete týmu poslat e-mail, i když, pokud potřebujete okamžitou individuální podporu, doporučujeme vám použít možnost živého chatu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSentiment na toto je poněkud smíšené ve veřejné doméně. Někteří uživatelé hlásili časy připojení v sekundách, jiní si všimli, že čekací doby jsou nepřijatelné. S tím bylo řečeno, vše záleží na tom, jak zaneprázdněný tým je v době žádosti. Není nabízena žádná služba telefonické podpory. \ R \ nJak začít ve společnosti KuCoin \ r \ nLíbí se vám zvuk společnosti KuCoin a myslíte si, že platforma je vhodná pro vaše potřeby dlouhodobého obchodování? Pokud ano, nyní vám ukážeme, co musíte udělat, abyste mohli začít s obchodním účtem ještě dnes. \ R \ nKrok 1: Otevřete si účet \ r \ nChcete-li, aby se míč valil, přejděte na domovskou stránku KuCoin a klikněte na tlačítku „Zaregistrovat se“ v horní části obrazovky. Poté budete vyzváni k zadání své e-mailové adresy a výběru silného hesla. \ R \ n \ r \ nPřed propojením 2FA prostřednictvím mobilního telefonu budete muset ověřit svou e-mailovou adresu. V této fázi procesu registrace nebudete požádáni o žádné osobní údaje. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKrok 2: Vkladové fondy \ r \ n Jakmile si otevřete svůj účet KuCoin, budete povýšen na vložte nějaké prostředky. V tomto ohledu máte dvě možnosti. Pokud již vlastníte digitální token, můžete jej uložit přímo do KuCoinu. \ R \ n \ r \ nJednoduše přejděte na stránku vkladu a vyhledejte příslušnou minci. Poté klikněte na záložku vkladu a odhalte svou jedinečnou adresu peněženky pro konkrétní kryptoměnu. \ R \ n \ r \ n Zkopírujte adresu do schránky, přejděte do své soukromé peněženky, zadejte počet mincí, které chcete vložit, a potvrďte transakci. \ r \ n \ r \ nV závislosti na kryptoměně, kterou ukládáte, trvá připsání prostředků na váš účet KuCoin obvykle přibližně 10–20 minut. \ r \ nVklad měny Fiat \ r \ nPokud tak učiníte Pokud nemáte přístup k digitální měně, budete muset vložit prostředky debetní nebo kreditní kartou. Umístěte kurzor na tlačítko „Koupit krypto“ a poté klikněte na „Koupit kreditní kartou“. \ R \ n \ r \ n Postupujte podle podrobných pokynů, které se vám zobrazují na obrazovce. Nejdůležitější je, že budete požádáni o ověření vaší identity, než budete moci používat svou debetní / kreditní kartu. O end-to-end proces se stará Simplex. \ R \ nKrok 3: Zahájení obchodování \ r \ n Jakmile bude váš účet KuCoin financován, jste připraveni začít obchodovat. Konkrétní obchodní aréna, kterou potřebujete, bude záviset na typu finančního nástroje, ke kterému se chcete dostat. Je tomu tak proto, že KuCoin odděluje svoji burzu kryptoměn od budoucích derivátových platforem. \ R \ nKuCoin Review: Verdikt? \ R \ n Souhrnně je jasné, proč je KuCoin jednou z nejpopulárnějších burz kryptoměn ve vesmíru. Nejen, že vám poskytuje přístup k více než 450 párům kryptoměny, ale můžete také obchodovat s kryptoměnovými indexy a bitcoinovými futures. \ R \ n \ r \ nNavíc standardní obchodní poplatky dosahují pouhých 0,1%, což můžete snížit o dalších 20% zaplacením poplatku za akcie KuCoin. Také se nám líbí skutečnost, že nyní můžete vkládat prostředky debetní nebo kreditní kartou, i když budete nejprve muset obejít proces KYC. \ R \ n \ r \ n Hlavní problém, který máme s KuCoinem, je, že tomu tak není regulovaný subjekt. I když to znamená, že můžete obchodovat páry krypto-krypto anonymně, vaše prostředky nejsou nikdy stoprocentně bezpečné. \ R \ n \ r \ n Na druhou stranu, zprávy o hackeru KuCoin se od jeho založení v roce 2017 teprve objeví. – což je vynikající znamení. \ r \ nNavštivte Kucoin","autor": {"@typ":"Osoba","název":"Kane Pepi"},"datum zveřejněno":"2021-01-03"},"additionalType":"nedefinováno","Alternativní jméno":"nedefinováno","cena":"nedefinováno","ocenění":"nedefinováno","značka":"nedefinováno","kategorie":"nedefinováno","barva":"nedefinováno","hloubka":"nedefinováno","disambiguatingPopis":"nedefinováno","gtin12":"nedefinováno","gtin13":"nedefinováno","gtin14":"nedefinováno","gtin8":"nedefinováno","výška":"nedefinováno","identifikátor":"nedefinováno","logo":"nedefinováno","mainEntityOfPage":"nedefinováno","materiál":"nedefinováno","Modelka":"nedefinováno","mpn":"nedefinováno","productID":"nedefinováno","datum výroby":"nedefinováno","Datum nákupu":"nedefinováno","datum vydání":"nedefinováno","stejný jako":"nedefinováno","sku":"nedefinováno","heslo":"nedefinováno","url":"nedefinováno","hmotnost":"nedefinováno","šířka":"nedefinováno"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me