Ar ateina įmonių kriptovaliutos? „Amazon“, „eBay“ ir „Starbucks“

Įmonių kriptovaliuta

Priėmus kriptovaliutas ir ypač Bitcoin kiekvieną dieną, žmonės pradėjo spėlioti, ar tokios stambios kompanijos kaip „Amazon“, „eBay“ ir „Starbucks“ yra pasirengusios įeiti į rinką ir kurti savo valiutas, o gal pradėti naudoti esamas valiutas kaip mokėjimo metodą jų platformos.

Įmonių kriptovaliuta

Pastaruoju metu žiniasklaidoje apie juos buvo daug kalbėta, todėl pažvelkime ir įvertinkime galimybes.

Ar „Amazon“ priims Bitcoin?

„Amazon“ yra didžiausia interneto mažmenininkė pasaulyje. Su 177 mlrd. USD pajamos 2017 m. įmonė gali turėti didelę įtaką kriptovaliutų rinkoje, jei nuspręs priimti Bitcoin ir (arba) kitas virtualias valiutas.

2017 m. Spalio mėn. Sklandė gandai apie galimybę priimti „Bitcoin“ kaip mokėjimo priemonę. Pagal Vokietijos laikraščiui „Die Welt“ ši galimybė didėja kiekvieną dieną.

Kaip pranešė Vokietijos laikraštis, Jamesas Altucheris, svarbus rizikos draudimo fondų valdytojas ir investuotojas, užsiminė, kad „Amazon“ gali priimti „Bitcoin“ už savo produktus ir paslaugas. Tai darydama „Amazon“ būtų viena pirmųjų pasaulinių korporacijų, kuri leis savo klientams atsiskaityti kriptovaliuta.

Welt

„Amazon Bitcoin Boom“, paveikslėlis Suvirinti

Net tada, kai „Amazon“ nepateikė konkretaus komentaro šiuo klausimu, Silicio slėnio „fintech“ specialistai mano, kad tai yra reali galimybė. „Die Welt“ paaiškina, kad jei įmonė artimiausiu metu nepridės „Bitcoin“, tai gali padaryti vėliau.

„Amazon“ personalo narys, norėjęs likti nežinomas, pasakė apie šią galimybę:

„„ Amazon “nusprendžia įtraukti naujus produktus ar paslaugas tik tada, kai jie yra naudingi klientams – iki tol mes nesiimame šiurkščių spekuliacijų.“

Tiesa ta, kad praeityje kelios įmonės priėmė „Bitcoin“, tačiau daugelis jų nusprendė atsisakyti „Bitcoin“ palaikymo. Jie teigė, kad „Bitcoin“ turėjo per didelius mokesčius ir lėtą operacijų laiką.

Matyt, prieš nuspręsdama pridėti „Bitcoin“ palaikymą, „Amazon“ laukia, kol technologija bus labiau subrendusi. Tai gali reikšti, kad „Amazon“, prieš nusprendžiant priimti BTC mokėjimus, „Bitcoin“ mastelio sprendimas turi būti įgyvendintas.

Pasklido dar vienas gandas apie „Amazon“, kuriantį savo platformai kriptovaliutą. Vadinamoji „Amazonės moneta“ gali būti labai svarbi bendruomenės parama, apklausos duomenimis atliko LendEDU.

Paskolos EDU apklausa

Polas, sukurtas LendEDU

Po „LendEDU“ apklausos 61% žmonių, kurie per pastarąjį mėnesį naudojo „Amazon“, teigė, kad jie pasitikės „Amazon“ tiek pat, kiek ir tradicinėmis finansų institucijomis, t. Y. Bankais..

Šiuo metu mes tik žinome, kad įmonė dirba su skirtingais „blockchain“ produktais, tačiau jie neinformavo, ar kuria savo žetoną, ar galvoja apie kitos virtualios valiutos priėmimą..

„eBay“ – „Good Bye PayPal“, „Hello Bitcoin“?

2017 m. Vasario mėn. Elektroninės prekybos įmonė nusprendė atsisakyti „PayPal“ kaip pagrindinės savo platformos mokėjimo galimybės. Interneto įmonė, kurios būstinė yra Kalifornijoje, pradės dirbti su kita mokėjimo platforma, palaikančia kriptovaliutas.

Kai bitkoinų kūrėjai dirba taip, kad garsioji kriptovaliuta būtų konkurencingesnė alternatyva, palyginti su kitais mokėjimo procesoriais, „Bitcoin“ galėtų išbandyti ir priimti „eBay“.

„eBay“ dirba su „Adyen“, Nyderlandų įmone, orientuota į skaitmeninius mokėjimus. Integracija su „eBay“ gali vykti nuo 2018 m. Antrojo iki trečiojo ketvirčio. Pagrindinis tikslas yra pasiūlyti „vientisesnę mokėjimo patirtį“.

„eBay PayPal“

„eBay“ ir „Paypal“, paveikslėlis Įtraukti

Svarbu pažymėti, kad „eBay“ nenustos priimti „PayPal“, tačiau ką tik nusprendė atsisakyti jo kaip pagrindinės galimybės apdoroti pirkinius per platformą. Pagrindinė „eBay“ problema, susijusi su „PayPal“, yra mokesčių įtaka jos biudžetui. Mokėjimų apdorojimo įmonė ima svarbius mokesčius už kiekvieną platformoje vykdomą operaciją. Sumažindama „PayPal“, „eBay“ per ateinančius metus gali padidinti savo pajamas iki 2 milijardų dolerių.

Devinas Wenigas, „eBay“ generalinis direktorius sakė:

“Dabar mes tikime, kad galime pasiūlyti sklandesnę patirtį, tuo pačiu suteikdami pirkėjams ir pardavėjams daugiau pasirinkimo galimybių mokėti ir mokėti”.

Net kai nėra gandų apie „eBay“ savo kriptovaliutos sukūrimą, Scottas Cutleris, „eBay Americas“ vyresnysis viceprezidentas, teigė, kad elektroninės prekybos platforma rimtai diskutuoja apie virtualių valiutų priėmimą..

“Tai yra tendencija, apie kurią kalba visi, tačiau, deja,” eBay “mes šiuo metu nepriimame bitkoino kaip mokėjimo formos”, – sakė p. Cutler. “Mes tai rimtai svarstome, nes šios kriptovaliutos tampa labiau pagrindine mokėjimo priemone, tačiau mes dar ne visai ten”.

„eBay“ yra svarbi bitkoinų ir kriptovaliutų kasybos įrangos bei kitų su kriptografija susijusių kolekcinių medžiagų rinka..

„Starbucks“ „Blockchain“ platforma

„Starbucks“ yra dar viena svarbi įmonė, kuri atkreipia daugelio kriptovaliutų entuziastų dėmesį. Visame pasaulyje yra keletas su Bitcoin ir kriptovaliuta susijusių kavinių, tačiau „Starbucks“ šiandien nepriima kriptovaliutų..

Pasak „Starbucks“ vykdomojo pirmininko Howardo Shultzo, „Starbucks“ siekia įdiegti tik „Blockchain“ technologija pagrįstą mokėjimo programą. Ar tai reiškia, kad „Starbucks“ planuoja paleisti kriptovaliutą?

„Starbucks“

„Starbucks“ kriptografinių mokėjimų programa? Vaizdas CCN.com

Vasario 27 d. J. Shultzas sakė, kad įmonė dirba programoje, kuri bus integruota su „Blockchain“ ir padės sutrumpinti laukimo laiką ir pagerins klientų dėmesį..

Be to, Shultzas sakė, kad kai kurios kriptovaliutos turi galimybę plėstis ir sėkmingai:

 „Aš asmeniškai tikiu, kad„ blockchain “technologijoje bus viena ar kelios teisėtos patikimos skaitmeninės valiutos. Tą teisėtumą ir pasitikėjimą jo vartojimo prasme turės įteisinti prekės ženklas ir visuotinė aplinka, kur vartotojas pasitiki sandorį teikiančia įmone “.

Kai kurie kriptovaliutos šalininkai spėliojo apie „Starbucks“ galimybę sukurti žetoną, kurį galėtų naudoti savo parduotuvėse. Kažkas panašaus į tai, ką „Burger King“ padarė kai kuriose šalyse – tai „Whoppercoins“, pastatyti ant „Waves“ platformos.

„Tikrasis šių dienų bet kurio mažmeninės prekybos įmonės klausimas yra tai, kaip jūs tapsite toks aktualus ne savo parduotuvėse, kiek turite viduje?“ Shultzas pakomentavo. „Jei pažvelgtumėte į tai, ką nuveikėme iki šiol ir apie ką dabar kalbame,„ Starbucks “ateitis šalies viduje ir visame pasaulyje yra mūsų geriausios dienos.“

Išvada

Belieka laukti, ar tai tik gandai, ar šios įmonės iš tikrųjų planuoja paleisti savo kriptovaliutas ar pradėti mokėti pripažintas valiutas. Atsižvelgiant į pastarojo laikotarpio bumą ir susidomėjimą visomis kriptografijomis, atrodo, kad jie tikrai pradėjo tai svarstyti.

Kai „Bitcoin“ auga ir pasiekia priėmimo lygį, kai jis iš tikrųjų naudojamas kaip mokėjimo valiuta, o ne spekuliacinė priemonė ar turto saugojimas, galime pastebėti, kad vis daugiau pagrindinių bendrovių jį priima, o tai tikrai padėtų jį įteisinti ir paskatinti dar didesni aukštumai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me