Milžiniškas pinigų pervedimas „Moneygram“ sujungia rankas su „Ripple“ 50 mln

„Ripple Moneygram“

Vykdydamas XRP bulius visoje kriptografijos bendruomenėje, „Ripple“ pirmadienį paskelbė, kad šiandien užmegs vieną žymiausių savo partnerysčių, sujungdamas rankas su „MoneyGram“. Dėl šios neva bulių naujienos, pasirodančios vykstančio „Bitcoin“ bulių bėgimo metu, XRP išaugo, aplenkdamas savo brolius kriptovaliutų rinkos viršutiniuose sluoksniuose..

„Ripple Moneygram“

Už didžiulę partnerystę „Ripple“ lašai – 50 mln

Paskelbta pirmadienį per a paštu „Ripple Insights“ San Francisko būstinėje įsikūrusi fintech įmonė užmezgė „strateginę partnerystę“ su „MoneyGram“, viena didžiausių pinigų pervedimo kompanijų pasaulyje. Šis bendradarbiavimas, kuris šiuo metu truks mažiausiai dvejus metus (pagal sutartį), „MoneyGram“ naudos „Ripple Labs“ technologijas ir platformas tarptautiniams mokėjimams ir atsiskaitymams užsienio valiuta..

Kol kas „Ripple“ tikisi, kad naujausias finansų partneris pasinaudos „xRapid“ – „sprendimu likvidumui pagal pareikalavimą“. Tiems, kurie to nežino, „xRapid“, vienas iš firmos pavyzdinių produktų, leidžia greitai perduoti vertę visame pasaulyje ir sumažina trintį užsienio valiutoje dėl gana greito „XRP Ledger“ sandorių laiko ir mažų mokesčių. „MoneyGram“ atveju šis sprendimas bus naudojamas „sumažinti priklausomybę nuo išankstinio finansavimo, leidžiant pinigus siųsti iš vienos valiutos ir iškart atsiskaityti paskirties valiuta“.

Pranešime paskelbtame komentare „MoneyGram“ vadovas Alexas Holmesas išreiškė jaudulį:

„Mokėjimų pramonei vystantis ir bręstant, būtina ir toliau tobulinti savo platformą ir pateikti efektyviausią sprendimą, kaip gauti lėšų iš taško A į tašką B … Per„ Ripple “produktą„ xRapid “turėsime galimybę nedelsiant atsiskaityti iš JAV. dolerių į paskirties valiutas 24/7 principu, o tai gali pakeisti mūsų veiklą ir labai supaprastinti pasaulinį likvidumo valdymą “.

Neaišku, kaip „xRapid“ veiks išleidimo procesas, tačiau pinigų pervedimo verslas su laiku teoriškai galėtų suaktyvinti „Ripple Labs“ produktą daugiau nei 370 000 agentų biuruose, kurie veikia daugiau nei 200 šalių ir gali pasiekti milijonus asmenų..

Siekdamas toliau vilioti „MoneyGram“ sutikti su šiuo sandoriu, „Ripple“ sutiko investuoti į įmonę iki 50 milijonų dolerių, todėl išleidžiamos naujos akcijos. „Ripple“ įsigijo daugiau nei 5 000 000 akcijų už 4 USD akciją, o tai sudarė pradinę 30 mln. USD investiciją ir 10% nuosavybės dalį. Tai reiškia 300 mln. USD įvertinimą, kuris, pasak „The Block“, yra mažesnis nei 1,2 mlrd. USD, kurį 2017 m. Pasiūlė Kinijos „Ant Financial“ (priklausanti „Alibaba“). „MoneyGram“ pasilieka teisę prašyti iki 20 mln. USD papildomų investicijų iš „Ripple“. per ateinančius dvejus metus.

Abu XRP & MGI šuolis

Dėl šios partnerystės, kuri, „Ripple“ šalininkų teigimu, yra naudinga tiek jiems, tiek „MoneyGram“, sprogo ir XRP, ir pinigų pervedimo firmos atsargos. XRP padidėjo 4,35%, pranokdamas Bitcoin padidėjimą iki 1%.

O „MoneyGram“ viešosios akcijos, prekiaujančios „MGI“ ženklu, pirmadienio popietės sesijos metu išaugo 150% iki 3,68 USD. Ši kaina vis dar yra didesnė nei 10% mažesnė už sumą, kurią „Ripple“ sumokėjo už akciją.

#MGIthestandard pic.twitter.com/WFDMbCfb9U

– Robas "Kripto Bobis" Paone (@crypto_bobby) 2019 m. Birželio 17 d

„Ripple Under Threat“ iš „Facebook“ šifravimo

Naujausia „Ripple“ partnerystė atsirado tada, kai ekspertai teigė, kad „Facebook“ šifravimas, kuris turėtų būti nebrangus & plačiai paplitęs stablecoinas, XRP rizikuos išnykti. Dabar nebeegzistuojančio „Bitinstant“ įkūrėjas ir kripto verslininkas Charlie Shremas „Twitter“ parašė:

„Facebook“ išleidžia pasaulinę šifravimo monetą „Svarstyklės“. Įdomu tai, kad jie siūlo įmonėms sumokėti 10 mln. USD, kad taptų „patvirtintojais“. Jei kas, tai daro Ripple nenaudingą &# 128514 ;. Pirmosios bendrovės, sukūrusios SVARBŲ / BITCOIN biržą, nužudys!

– Charlie Shrem (@CharlieShrem) 2019 m. Birželio 8 d

„RT“ bendradarbis ir ilgametis „Bitcoin“ šalininkas Maxas Keizeris pakartojo šį požiūrį ir paaiškino, kad artėjantis „Facebook“ turtas pavers daugybę altkoinų, kurie žada tapti perspektyvia mainų priemone, įskaitant XRP, nenaudingus. Reikalas tas, kad šiuo metu neaišku, ar socialinės žiniasklaidos skaitmeninis turtas bus naudojamas bankininkystėje, ar ne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me