Kriptotradera rokasgrāmata iesācējiem: pilnīgs pārskats

CryptoTrader apskats

Cryptotrader ir uz mākoņiem balstīta tirdzniecības platforma, kas ietver dažādus tirdzniecības robotus un palīdz automatizēt tirdzniecības procesu.

Platforma ļauj lietotājiem iesaistīties algoritmiskā tirdzniecībā, un tās mērķis ir nodrošināt mākoņdatošanas risinājumus gan pieredzējušiem kriptovalūtu tirgotājiem, gan ikvienam, kurš, iespējams, ir jauns tirgus dalībnieks..

Lietotāji var izvēlēties no robotprogrammatūrām, kas izmanto dažādas stratēģijas, piemēram, agresīvākas metodes, kuru mērķis ir bloķēt īstermiņa ieguvumus, vai no robotiem, kas darbojas konservatīvāk un ir vairāk orientēti uz ilgtermiņa.

CryptoTrader apskats

Apmeklējiet CryptoTrader

CryptoTrader pārskats

Cryptotrader komanda ir izveidojusi diezgan minimālistisku vietni, un nav daudz informācijas par cilvēkiem, kas atrodas aiz projekta, vai kur viņi var atrasties.

Tomēr ir redzams, ka projektu vada Algocraft Ltd, un mākoņa platforma ļauj tās lietotājiem izmantot automatizētas tirdzniecības stratēģijas, izmantojot elastīgu skriptu valodu, kuras pamatā ir CoffeeScript.

Biedri var tirgot Bitcoin un citas kriptovalūtas bez nepieciešamības instalēt īpašu programmatūru, un tirdzniecības roboti darbojas to mērogojamā VPS mākonī 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Platforma ietver arī plašu noderīgu rīku klāstu, piemēram, to testēšanas iespējas, kas ļauj tirgotājiem darboties bez riska reālos tirgos, un, kad gatavi tirgotāji var pāriet uz automatizāciju, izmantojot dzīvus tirdzniecības robotus.

Pašlaik Cryptotrader atbalsta 13 vadošās kriptovalūtas biržas, tostarp Binance, Coinbase un Huobi, un nodrošina abonēšanas pakalpojumu, kas lietotājiem ļauj izvēlēties apmaksātu plānu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām un atbilst viņu tirdzniecības mērķiem.

CryptoTrader funkcijas

Galvenās iezīmes

 • Funkcionalitāte – Cryptotrader darbojas kā tīmekļa risinājums, un to automatizētie tirdzniecības roboti atrodas VPS mākonī. Šie roboti darbojas Cryptotrader serveros un tiem nav nepieciešama programmatūras instalēšana.
 • Rīku klāsts – Platforma nodrošina virkni testēšanas rīku un ļauj lietotājiem pārbaudīt un pārbaudīt savas tirdzniecības stratēģijas. Biedri var izvēlēties kādu no stratēģisko veidņu kopām, ieskaitot pamata, vairāku pāru tirdzniecību un EMA krosoveru, un veikt testus, lai redzētu, kā tirdzniecības bots būtu darbojies iepriekšējos tirgos ar dažādiem atšķirīgiem nosacījumiem..
 • Biržas integrācija – Cryptotrader pašlaik ir saderīgs ar 13 vadošajām biržām, tostarp Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.io, Coinbase, Huobi, Kraken, Poloniex un Quione.
 • Tehnoloģija – Platforma nodrošina API, kas integrējas ar vairākām biržām un ļauj izstrādātājiem rakstīt pilnībā piedāvātus tirdzniecības algoritmus. Cryptotrader var izpildīt CoffeeScript kodētos tirdzniecības skriptus uz vēsturiskiem datiem, un ikviens, kam ir dažas programmēšanas prasmes, var izveidot savus robotus.
 • Integrētais tirgus laukums – Cryptotrader ietver arī stratēģiju tirgu, kur lietotāji var pirkt un pārdot tirdzniecības stratēģijas, labākās stratēģijas izveidojot profesionāli tirgotāji.
 • Klientu atbalsts – Komandu var sasniegt, aizpildot sadaļu Kontakti viņu mājas lapā, un viņi arī uztur aktīvu čivināt. Biedri var izmantot arī tūlītējus e-pasta brīdinājumus un īsziņu paziņojumus, kā arī diskusiju forumu.

Kā reģistrēties kriptotraderam

Konta izveide ir vienkāršs process, lapas augšpusē noklikšķiniet uz cilnes “Pierakstīties” un pēc tam noklikšķiniet uz “Es gribu reģistrēties”..

1) Izveidojiet kontu

Lai reģistrētos, vienkārši ievadiet dzīvesvietas valsti, e-pasta adresi un paroli.

Pēc tam varat apstiprināt savu e-pasta kontu, noklikšķinot uz aktivizācijas saites nosūtītajā e-pastā, un iegūt piekļuvi informācijas panelim.

2) Iestatiet savu kontu

Šeit varat izvēlēties jaunināt kontu uz abonēšanas plānu un izmantot tiešsaistes tirdzniecības vai atpakaļpārbaudes funkcijas. Varat arī izvēlēties nomāt, iegādāties vai izveidot tirdzniecības stratēģiju. Varat arī izvēlēties no biržu saraksta, lai precīzi redzētu, kuri tirdzniecības pāri tiek atbalstīti.

3) Izvēlieties un pārbaudiet tirdzniecības stratēģiju

Sadaļā Stratēģijas tirgus varat izvēlēties stratēģiju, un katra opcija parāda tās izmaksu un popularitātes reitingu. Lietotāji ar programmēšanas prasmēm var attīstīt paši, strādājot ar atvērtā pirmkoda stratēģijas kodu, kas atrodas arī stratēģijas tirgū.

Lai stratēģiju pārbaudītu atpakaļ un redzētu, kā tā darbojas ar vēsturiskajiem tirgus datiem, atveriet aizmugures testēšanas rīku un ielīmējiet kodu redaktorā. Ja nepieciešams, aizmugures pārbaudes iestatījumus var konfigurēt, izmantojot veidlapu augšpusē.

Pēc tam jūs varat noklikšķināt uz pogas “Backtest”, un, kad simulācija būs pabeigta, jūs saņemsit žurnālu, kurā būs visi algoritma veiktie darījumi.

Kriptogrāfijas valūtas maiņas kontā varat arī ģenerēt API atslēgu un noslēpumu. Noklikšķiniet uz pogas Palaist un konfigurēšanas veidlapā ielīmējiet API atslēgu un noslēpumu un pēc tam noklikšķiniet uz Sākt. Pēc savienojuma izveides ar centrāli vajadzētu parādīties jauns robota gadījums šeit un robots izmantos šo atrašanās vietu, lai reģistrētu visu savu tirdzniecības darbību.

CryptoTrader cenu noteikšana

Ir pieejami pieci dažādi cenu plāni, un plānu cena ir Bitcoin (BTC), un tie svārstās no 0,0042 BTC līdz 0,0653 BTC mēnesī. Biedriem ir arī iespēja veikt maksājumus Litecoin (LTC). Katrā plānā papildus šādām funkcijām ir iekļauti brīdinājumi par e-pastu un testēšana atpakaļ.

Pamata+

 • No 0,0042 BTC mēnesī
 • 1 dzīvs tirdzniecības robots
 • Tirdzniecības konta pašu kapitāla ierobežojums 1000 USD

Regulāri

 • Sākot no 0,0059 BTC mēnesī
 • 3 dzīvie tirdzniecības roboti
 • 5000 USD tirdzniecības konta kapitāla ierobežojums

Pro

 • Sākot no 0,011 BTC mēnesī
 • 5 dzīvie tirdzniecības roboti
 • Tirdzniecības konta kapitāla ierobežojums 20 000 USD apmērā
 • Maržas tirdzniecība / īsās pozīcijas

VIP

 • Sākot no 0,0209 BTC mēnesī
 • 10 dzīvie tirdzniecības roboti
 • Neierobežots tirdzniecības konta pašu kapitāla limits
 • Maržas tirdzniecība / īsās pozīcijas
 • Prioritārs atbalsts

Premium

 • No 0,0522 BTC mēnesī
 • 25 dzīvie tirdzniecības roboti
 • Neierobežots tirdzniecības konta pašu kapitāla limits
 • Maržas tirdzniecība / īsās pozīcijas
 • Prioritārs atbalsts

Turklāt ir dažas tirdzniecības stratēģijas, kas ir pieejamas bez maksas, bet dažas ir pieejamas nomai. Augstākās kvalitātes stratēģijas var izvēlēties, izmantojot apmaiņas atbalstu un īres cenu, un tām ir pievienoti pilni apraksti un lietošanas instrukcijas. Katrai stratēģijai ir arī izmaksu un popularitātes procents, un augstākas popularitātes stratēģijas ar panākumiem ir arī dārgākas.

Cik draudzīgs iesācējiem ir kriptotraders?

Cryptotrader lietošana ir salīdzinoši vienkārša, un tai nav nepieciešama programmatūras vai papildu spraudņu lejupielāde vai instalēšana. Platformai var piekļūt, izmantojot vietni, un tā darbojas kā pilnīgi uz mākoņiem balstīts risinājums, ar robotiem darbojoties Cryptotrader VPS mākonī.

Ir pieejams arī liels daudzums kopienas ražotas informācijas, piemēram, videoklipi par pirmā robota iestatīšanu un savienojumu ar tirdzniecību, izmantojot API atslēgu ar vēlamo apmaiņu.

Jaunie lietotāji var arī iegūt padomus par to, kā atrast stratēģiju, kas atbilst viņu tirdzniecības mērķiem, kā to pārbaudīt ar atpakaļejošu spēku un ko sagaidīt. Turklāt pēc reģistrēšanās dalībniekiem tiek dota piekļuve forumam, kurā ir daudz detalizētu paskaidrojumu un kas ļauj ikvienam apspriesties ar pieredzējušākiem lietotājiem.

Kopienas forums var darboties arī kā labs sākumpunkts, lai palīdzētu dalībniekiem uzzināt, kā izstrādāt savas tirdzniecības stratēģijas.

Jauni dalībnieki automatizētās tirdzniecības pasaulē var arī iegādāties tirdzniecības stratēģijas no Cryptotrader tirgus, kurā ir profesionālu tirgotāju izveidotas stratēģijas, un, lai arī ir daži bezmaksas tirdzniecības roboti, vispopulārākie roboti ir visas apmaksātās iespējas un prasa lietotājiem reģistrēties abonēšanas plānu. Jauninot uz dārgākiem plāniem, lietotāji iegūst piekļuvi vairākiem tirdzniecības robotiem un palielinātam tirdzniecības kapitāla apjomam.

Ikvienam, kurš interesējas par savu stratēģiju kodēšanu, ir nepieciešama zināma programmēšanas pieredze, lai izmantotu pakalpojumu Cryptotrader, un platforma ietver Izstrādātāju universitāti un pilnu API dokumentāciju.

Vai kriptotraders ir krāpnieks?

Tiešsaistē gandrīz nav pieejama informācija par cilvēkiem aiz platformas; tomēr Cryptotrader ir izveidojis ievērojamu lietotāju kopienu, un potenciālie dalībnieki var meklēt vietnē Reddit un Bitcointalk, lai skatītu diskusijas par platformas izmantošanu.

Kā automatizētam tirdzniecības pakalpojumam Cryptotrader nekad nav piekļuves jūsu līdzekļiem, un lietotājiem nav jāpārskaita līdzekļi, lai veiktu tirdzniecību, izmantojot Cryptotrader, jo roboti darbojas, izmantojot API integrāciju, kas ļauj veikt darījumus atbalstītajās biržās..

Lietotājiem savās kriptovalūtas biržās ir jāveido API atslēgas un jāsaista tās ar tirdzniecības botu. Šīs atslēgas robotam piešķir ierobežotu piekļuvi jūsu kontam, lai veiktu darījumus, un roboti neiegūst izņemšanas tiesības, tāpēc pat tad, ja notiek drošības pārkāpums, jebkuras iesaistītās ļaunprātīgās puses joprojām nevarēs tieši piekļūt jūsu līdzekļiem.

Papildu drošībai ieteicams ierobežot robota veiktās darbības un sākt ar konservatīvākām tirdzniecības stratēģijām. Katram apmaiņas kontam ir ieteicams arī vadīt tikai vienu robotu, lai roboti nekonkurētu par līdzekļiem. Uzlabotākie plāni ļauj dalībniekiem vadīt vairākus dzīvus tirdzniecības robotus; tomēr lietotāji var pārvarēt šo problēmu, izmantojot tādas apmaiņas kā Bitstamp un Poloniex, kas ļauj izveidot apakškontus.

Komanda arī paziņo, ka cenšas aizsargāt visus lietotāja datus, un e-pastus, vārdus un papildu personisko informāciju konfidenciāli apstrādā tikai iekšējiem mērķiem, un nav datu koplietošanas ar ārējām vai trešām pusēm.

Viņi arī paziņo, ka jebkurš konts, kas ir saistīts ar surogātpasta piegādi vai citām nelikumīgām darbībām, tiks nekavējoties pārtraukts bez iepriekšēja brīdinājuma vai naudas atmaksas. Lietotājiem arī jāapzinās, ka visi viņu iesniegtie pirmkodi paliks viņu intelektuālais īpašums. Tomēr, tiklīdz kāds saturs, ieskaitot pirmkodu, būs publiskots, to nevarēs noņemt pēc pieprasījuma, un tas paliks publiski pieejams. Komanda arī bez atļaujas nevarēs piekļūt jūsu stratēģijām, ja vien tā nav nepieciešama uzturēšanai.

Secinājums

Cryptotrader ir vienkārši lietojama, algoritmiska tirdzniecības platforma, kas lietotājiem ļauj reģistrēties apmaksātam plānam, abonēt dažādus robotus un piedalīties automatizētajā tirdzniecībā, sekojot izvēlēto robotu aktivitātei..

Platforma integrējas ar dažām lielākajām un populārākajām apmaiņām un darbojas kā mākoņa platforma, kas ļauj jauniem lietotājiem sākt darbu, neprasot spraudņu paplašinājumu programmatūras lejupielādi.

Tā rezultātā nav nepieciešamas tehniskas zināšanas, un lietotāji var ātri sākt darbu un izmantot pieejamos mācību un atbalsta materiālus. Tomēr mazāk pieredzējušiem tirgotājiem joprojām ir prātīgi rūpīgi pārbaudīt robotus pirms to izvietošanas un izvēlēties konservatīvas stratēģijas mazākām summām, kad esat gatavs apņemties veikt tiešo tirdzniecību..

Neskatoties uz salīdzinošo platformas izmantošanas vieglumu, tai tomēr ir daži trūkumi, pirmkārt, par projekta komandu ir pieejama maz informācijas, kas nepalīdz radīt uzticības sajūtu, un klientu atbalsta iespējas, salīdzinot ar dažām, trūkst konkursa. Biedriem pašlaik ir jāiesniedz e-pasta pieprasījumi, savukārt citas platformas izmanto Telegram, tiešraides tērzēšanu un aktīvāk izmanto savus sociālo mediju kanālus, lai uzturētu savas kopienas iesaistītas un atjauninātas.

Turklāt, lai arī ir pieejams pietiekami daudz informācijas, vietne ir diezgan minimālistiska, un potenciālajiem lietotājiem vispirms ir jāreģistrējas, lai pārbaudītu pašreiz atbalstīto biržu un kriptovalūtu tirdzniecības pāru sarakstus, jo šī informācija parasti netiek publiski pieejama..

Tomēr Cryptotrader joprojām ir viegli lietojama un salīdzinoši populāra iespēja, kas nodrošina dažādus kontus mazajiem investoriem līdz institucionālām vienībām. Tas arī ļauj pieredzējušiem programmētājiem un tirgotājiem izveidot savus robotus un tos pārdot tirgū, kamēr jaunāki lietotāji var šos robotus īrēt un plaši pārbaudīt, pirms viņi apņemas tos izmantot tiešraidē..

Visbeidzot, ir svarīgi atcerēties, ka kriptovalūtu tirdzniecība bieži var būt augsta riska aktivitāte, un nav garantiju par naudas pelnīšanu vai peļņas piesaistīšanu.

Jaunākiem tirgotājiem vajadzētu meklēt populāru robotu, kas veidots uz cienījamiem un uzticamiem algoritmiem, un izmantot testēšanas rīkus, pirms tie ļauj robotam tirgoties tiešraidē..

Katrs indivīds ir atbildīgs par savu tirdzniecības pieredzi, un Cryptotrader komanda nav atbildīga par ārējo faktoru negatīvām sekām vai zaudējumiem. Tomēr vietne ir diezgan intuitīva, un platforma ir vienkāršs veids, kā lietotāji var piedalīties algoritmiskajā tirdzniecībā, un, testējot un gudri darbojoties, dalībniekiem jānodrošina salīdzinoši patīkama lietotāja pieredze..

Apmeklējiet CryptoTrader

CryptoTrader

src = “~ images \ iesācējiem-guide-to-cryptotrader-complete-review.gif”

alt = “KriptoTradera apskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.5

Lietošanas ērtums

9.0 / 10

Reputācija

8.0 / 10

Maksas

8.0 / 10

Klientu atbalsts

9.0 / 10

Plusi

 • Viegli izmantot
 • Mākoņa sistēma
 • Atbalsts populārām apmaiņām
 • Labi mācību materiāli

Cons

 • Komandas informācijas trūkums

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"CryptoTrader","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 12 \ /cryptotrader-review.gif","apraksts":"Cryptotrader ir mākoņdatošanas platforma, kas ietver dažādus tirdzniecības robotus un palīdz automatizēt tirdzniecības procesu. Platforma ļauj lietotājiem iesaistīties algoritmiskajā tirdzniecībā, un tās mērķis ir nodrošināt mākoņdatošanas risinājumus gan pieredzējušiem kriptovalūtu tirgotājiem, gan ikvienam, kurš, iespējams, ir jauns tirgus dalībnieks. Lietotāji spēj…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"8.50"},"nosaukums":"CryptoTrader","reviewBody":"Cryptotrader ir mākoņdatošanas platforma, kas ietver dažādus tirdzniecības robotus un palīdz automatizēt tirdzniecības procesu. \ R \ n \ r \ nPlatform ļauj lietotājiem iesaistīties algoritmiskā tirdzniecībā un tās mērķis ir nodrošināt mākoņdatošanas risinājumus abiem pieredzējuši kriptovalūtu tirgotāji un ikviens, kurš var būt jauns tirgus dalībnieks. \ r \ n \ r \ nLietotāji var izvēlēties no robotprogrammatūrām, kas izmanto dažādas stratēģijas, tostarp agresīvākas metodes, kuru mērķis ir īstermiņa ieguvumu fiksēšana, vai roboti, kas darbojas konservatīvāk un ir vairāk orientēti uz ilgtermiņa uzmanību. \ r \ n \ r \ n \ r \ nApmeklējiet CryptoTrader \ r \ n \ r \ nCryptoTrader pārskats \ r \ nKriptotradera komanda ir izveidojusi diezgan minimālistisku vietni un netiek sniegta daudz informācijas par cilvēkiem, kas atrodas aiz projekta vai kur viņi var atrasties. \ r \ n \ r \ nTomēr tiek parādīts, ka projektu vada Algocraft Ltd, un mākoņa platforma ļauj tās lietotājiem izmantot automatizēto tirdzniecību stratēģijas, izmantojot elastīgo skriptu valodu ch pamatā ir CoffeeScript. \ r \ n \ r \ nBiedri var tirgot Bitcoin un citas kriptovalūtas bez nepieciešamības instalēt īpašu programmatūru, un tirdzniecības roboti darbojas mērogojamā VPS mākonī 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. \ r \ n \ r \ nPlatformā ir arī plašs noderīgu rīku klāsts, piemēram, to testēšanas iespējas, kas ļauj tirgotājiem bez riska darboties reālos tirgos un kad gatavi tirgotāji var pāriet uz automatizāciju, izmantojot dzīvus tirdzniecības robotus. \ r \ n \ r \ nŠobrīd kriptotraders atbalsta 13 vadošās kriptovalūtas biržas, tostarp Binance, Coinbase un Huobi, un nodrošina abonēšanas pakalpojumu, kas lietotājiem ļauj izvēlēties apmaksātu plānu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām un atbilst viņu tirdzniecības mērķiem. \ r \ n \ r \ n \ r \ nGalvenās funkcijas \ r \ n \ r \ n \ tFunkcionalitāte \ u2013 Cryptotrader darbojas kā tīmekļa risinājums, un to automatizētie tirdzniecības roboti atrodas VPS mākonī. Šie roboti darbojas Cryptotrader serveros un tiem nav nepieciešama programmatūras instalēšana. \ R \ n \ tRīku diapazons \ u2013 Platforma nodrošina virkni testēšanas rīku un ļauj lietotājiem pārbaudīt un pārbaudīt savas tirdzniecības stratēģijas. Biedri var izvēlēties kādu no stratēģisko veidņu kopām, ieskaitot pamata, vairāku pāru tirdzniecību un EMA pāreju, un veikt testus, lai redzētu, kā tirdzniecības robots būtu darbojies iepriekšējos tirgos ar dažādiem atšķirīgiem nosacījumiem. \ R \ n \ tApmaiņas integrācija \ u2013 Cryptotrader pašlaik ir saderīgs ar 13 vadošajām biržām, tostarp Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.io, Coinbase, Huobi, Kraken, Poloniex un Quione. \ r \ n \ tTehnoloģija \ u2013 Platforma nodrošina API, kas integrējas ar biržu skaitu un ļauj izstrādātājiem rakstīt pilnībā piedāvātus tirdzniecības algoritmus. Cryptotrader var izpildīt Coffee Script kodētos tirdzniecības skriptus uz vēsturiskiem datiem, un ikviens, kam ir kādas programmēšanas prasmes, var izveidot savus robotus. \ R \ n \ tIntegrētā tirgus vieta \ u2013 Cryptotrader ietver arī stratēģiju tirgu, kurā lietotāji var pirkt un pārdot tirdzniecības stratēģijas, izmantojot labākās stratēģijas, ko veido profesionāli tirgotāji. \ r \ n \ tKlientu atbalsts \ u2013 Komandu var sasniegt, aizpildot sadaļu Kontakti viņu mājas lapā, un viņi arī uztur aktīvu čivināt. Biedri var izmantot arī tūlītējus e-pasta brīdinājumus un īsziņu paziņojumus, kā arī diskusiju forumu. \ R \ n \ r \ nKā reģistrēties Cryptotrader \ r \ nKonta izveide ir vienkāršs process, noklikšķiniet uz \ u201cPierakstīties \ u201d cilne lapas augšdaļā un pēc tam noklikšķiniet uz \ u201cVēlos reģistrēties \ u201d. \ r \ n1) Izveidot kontu \ r \ nLai reģistrētos, vienkārši ievadiet dzīvesvietas valsti, e-pasta adresi un paroli. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPēc tam varat apstiprināt savu e-pasta kontu, noklikšķinot uz aktivizācijas saites nosūtītajā e-pastā un iegūt piekļuvi informācijas panelim. \ r \ n2) Iestatiet savu kontu \ r \ nŠeit varat izvēlēties jaunināt kontu uz abonēšanas plānu un izmantot tiešsaistes tirdzniecības vai atpakaļpārbaudes funkcijas. Varat arī izvēlēties nomāt, iegādāties vai izveidot tirdzniecības stratēģiju. Varat arī izvēlēties no biržu saraksta, lai precīzi redzētu, kuri tirdzniecības pāri tiek atbalstīti. \ R \ n \ r \ n \ r \ n3) Atlasiet un pārbaudiet tirdzniecības stratēģiju \ r \ nStrategijā varat izvēlēties stratēģiju Tirgus sadaļa un katra opcija parāda tās izmaksu un popularitātes vērtējumu. Lietotāji ar programmēšanas iemaņām var attīstīt paši, strādājot ar atvērtā pirmkoda stratēģijas kodu, kas atrodas arī stratēģijas tirgū. \ R \ n \ r \ nLai pārbaudītu stratēģiju no jauna un redzētu, kā tā darbojas ar vēsturiskajiem tirgus datiem, atveriet atpakaļpārbaudes rīku un ielīmējiet kodu redaktorā. Ja nepieciešams, aizmugures pārbaudes iestatījumus var konfigurēt, izmantojot veidlapu augšpusē. \ R \ n \ r \ nPēc tam varat noklikšķināt uz pogas ‘Backtest’ un, kad simulācija būs pabeigta, jūs saņemsit žurnālu, kurā būs visi darījumi, kurus veicis algoritms. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJūs varat arī izveidot API atslēgu un noslēpumu savā kriptogrāfijas valūtas maiņas kontā. Noklikšķiniet uz pogas Palaist un konfigurēšanas formā ielīmējiet API atslēgu un noslēpumu un pēc tam noklikšķiniet uz Sākt. Pēc savienojuma izveidošanas ar biržu šeit vajadzētu parādīties jauns robota gadījums, un robots izmantos šo vietu, lai reģistrētu visu savu tirdzniecības darbību. \ R \ nCryptoTrader cenu noteikšana \ r \ nIr pieejami pieci dažādi cenu plāni, un plānu cena ir Bitcoin (BTC) un svārstās no 0,0042 BTC līdz 0,0653 BTC mēnesī. Biedriem ir arī iespēja veikt maksājumus Litecoin (LTC). Katrā plānā papildus šādām funkcijām ir iekļauti brīdinājumi par e-pastu un atpakaļejošās pārbaudes funkcijas: \ r \ nBasic + \ r \ n \ r \ n \ tNo 0,0042 BTC mēnesī \ r \ n \ t1 tiešraides tirdzniecības robots \ r \ n \ t 1000 USD tirdzniecības konta kapitāla ierobežojums \ r \ n \ r \ nRegulārs \ r \ n \ r \ n \ tNo 0,0059 BTC mēnesī \ r \ n \ t3 tiešraides tirdzniecības roboti \ r \ n \ t 5000 USD tirdzniecības konta pašu kapitāla ierobežojums \ r \ n \ r \ nPro \ r \ n \ r \ n \ tNo 0,011 BTC mēnesī \ r \ n \ t5 dzīvie tirdzniecības roboti \ r \ n \ t 20 000 ASV dolāru tirdzniecības konta pašu kapitāla ierobežojums \ r \ n \ tMarķiera tirdzniecība \ / īsās pozīcijas \ r \ n \ r \ nVIP \ r \ n \ r \ n \ tNo 0,0209 BTC mēnesī \ r \ n \ t10 dzīvie tirdzniecības roboti \ r \ n \ tNerobežots tirdzniecības konta kapitāla ierobežojums \ r \ n \ tMargin tirdzniecība \ / īss pozīcijas \ r \ n \ tPrioritātes atbalsts \ r \ n \ r \ nPremium \ r \ n \ r \ n \ tNo 0,0522 BTC mēnesī \ r \ n \ t25 dzīvie tirdzniecības roboti \ r \ n \ tNeierobežots tirdzniecības konta kapitāla ierobežojums \ r \ n \ tMargin tirdzniecība \ / īsās pozīcijas \ r \ n \ tPrioritātes atbalsts \ r \ n \ r \ nTurklāt ir dažas tirdzniecības stratēģijas, kas ir pieejamas bez maksas, bet dažas ir pieejamas nomai. Augstākās kvalitātes stratēģijas var izvēlēties, izmantojot apmaiņas atbalstu un īres cenu, un tām ir pievienoti pilni apraksti un lietošanas instrukcijas. Katrai stratēģijai ir arī izmaksu un popularitātes procents, un augstākas popularitātes stratēģijas ar panākumiem ir vienas no dārgākajām. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKā iesācējiem draudzīgs ir Cryptotrader? \ R \ nCryptotrader ir salīdzinoši lietošanai vienkārši un nav nepieciešama programmatūras vai papildu spraudņu lejupielāde vai instalēšana. Platformai var piekļūt, izmantojot vietni, un tā darbojas kā pilnīgi uz mākoņiem balstīts risinājums, un robotprogrammatūras darbojas Cryptotrader VPS mākonī. \ R \ n \ r \ nIr pieejams arī liels daudzums kopienas veidotas informācijas, piemēram, videoklipi. par to, kā iestatīt savu pirmo robotu un izveidot savienojumu ar tirdzniecību, izmantojot API atslēgu ar vēlamo apmaiņu. \ r \ n \ r \ nJauni lietotāji var arī iegūt padomus par to, kā atrast viņu tirdzniecības mērķiem atbilstošu stratēģiju, kā to pārbaudīt atpakaļ, un tikai to, kas gaidāms. Turklāt pēc reģistrēšanās dalībniekiem tiek dota piekļuve forumam, kurā ir daudz detalizētu paskaidrojumu un kas ļauj ikvienam apspriesties ar pieredzējušākiem lietotājiem. \ R \ n \ r \ nKopienas forums var darboties arī kā labs sākumpunkts. lai palīdzētu dalībniekiem uzzināt, kā izstrādāt savas tirdzniecības stratēģijas. \ r \ n \ r \ nJaunie dalībnieki automatizētās tirdzniecības pasaulē var arī iegādāties tirdzniecības stratēģijas no Cryptotrader tirgus, kurā ir profesionālu tirgotāju izveidotas stratēģijas, un, lai arī ir daži bezmaksas tirdzniecības roboti, vispopulārākie roboti ir visas apmaksātās iespējas, un lietotājiem ir jāpiesakās abonēšanas plānā. Jauninot uz dārgākiem plāniem, lietotāji iegūst piekļuvi vairākiem tirdzniecības robotiem un lielākam tirdzniecības kapitāla apjomam. \ R \ n \ r \ nKatram, kas interesējas par savu stratēģiju kodēšanu, ir nepieciešama zināma programmēšanas pieredze, lai varētu izmantot pakalpojumu Cryptotrader. un platforma ietver Izstrādātāju universitāti un pilnu API dokumentāciju. \ r \ nVai Cryptotrader ir scam? \ r \ nTiešsaistē gandrīz nav pieejama informācija par cilvēkiem, kas atrodas platformas aizmugurē; tomēr Cryptotrader ir izveidojis ievērojamu lietotāju kopienu, un potenciālie dalībnieki var meklēt vietnē Reddit un Bitcointalk, lai skatītu diskusijas par platformas izmantošanu. \ r \ n \ r \ nKā automatizēts tirdzniecības pakalpojums, Cryptotrader nekad nav piekļuves jūsu līdzekļiem. un lietotājiem nav jāpārskaita līdzekļi, lai veiktu tirdzniecību, izmantojot Cryptotrader, jo roboti darbojas, izmantojot API integrāciju, kas ļauj veikt darījumus atbalstītajās biržās. \ r \ n \ r \ nLietotājiem ir jāveido API atslēgas savā kriptovalūtā. apmaiņu un saistīt tos ar tirdzniecības bot. Šīs atslēgas nodrošina robotam ierobežotu piekļuvi jūsu kontam, lai veiktu darījumus, un roboti neiegūst izņemšanas tiesības, tāpēc pat tad, ja notiek drošības pārkāpums, iesaistītās ļaunprātīgās puses joprojām nevarēs tieši piekļūt jūsu līdzekļiem. \ R \ n \ r \ nPapildus drošībai ieteicams ierobežot robota veiktās darbības un sākt ar konservatīvākām tirdzniecības stratēģijām. Katram apmaiņas kontam ir ieteicams arī vadīt tikai vienu robotu, lai roboti nekonkurētu par līdzekļiem. Uzlabotākie plāni ļauj dalībniekiem vadīt vairākus dzīvus tirdzniecības robotus; Tomēr lietotāji var pārvarēt šo problēmu, izmantojot tādas apmaiņas kā Bitstamp un Poloniex, kas ļauj izveidot apakškontus. \ r \ n \ r \ nKomanda arī paziņo, ka cenšas aizsargāt visus lietotāja datus, e-pastus, vārdus un papildu personiskos datus informācija tiek konfidenciāli izmantota tikai iekšējiem mērķiem, un nav datu koplietošanas ar ārējām vai trešām pusēm. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nViņi arī norāda, ka jebkurš konts, kas ir saistīts ar surogātpasta piegāde vai citas nelikumīgas darbības tiks nekavējoties pārtrauktas bez iepriekšēja brīdinājuma vai naudas atmaksas. Lietotājiem arī jāapzinās, ka visi viņu iesniegtie pirmkodi paliks viņu intelektuālais īpašums. Tomēr, tiklīdz kāds saturs, ieskaitot pirmkodu, būs publiskots, to nevarēs noņemt pēc pieprasījuma, un tas paliks publiski pieejams. Komanda arī bez atļaujas nevarēs piekļūt jūsu stratēģijām, ja vien tā nav nepieciešama uzturēšanai. \ R \ nSecinājums \ r \ nCryptotrader ir vienkārši lietojama, algoritmiska tirdzniecības platforma, kas lietotājiem ļauj reģistrēties apmaksātam plānam, abonēt dažādus robotus, un piedalīties automatizētajā tirdzniecībā, sekojot izvēlēto robotu darbībai. \ r \ n \ r \ nPlatforma integrējas ar dažām lielākajām un populārākajām biržām un darbojas kā mākoņa platforma, kas ļauj jauniem lietotājiem sākt darbu bez nepieciešama jebkāda programmatūras lejupielāde no spraudņu paplašinājumiem. \ r \ n \ r \ nTā rezultātā nav nepieciešamas tehniskas zināšanas, un lietotāji var ātri sākt darbu un izmantot pieejamos mācību un atbalsta materiālus. Tomēr mazāk pieredzējušiem tirgotājiem joprojām ir saprātīgi plaši pārbaudīt robotus, pirms tos izvietot, un izvēlēties konservatīvas stratēģijas mazākām summām, kad esat gatavs apņemties veikt tiešo tirdzniecību. Neskatoties uz salīdzinošo platformas izmantošanas vieglumu. , tam tiešām ir daži trūkumi, pirmkārt, par projekta aizstāvēto komandu ir maz informācijas, kas nepalīdz radīt uzticības sajūtu, un klientu atbalsta iespējas, salīdzinot ar dažām no konkurentēm, trūkst. Biedriem pašlaik ir jāiesniedz e-pasta pieprasījumi, savukārt citas platformas izmanto Telegram, tiešraides tērzēšanu un aktīvāk izmanto savus sociālo mediju kanālus, lai uzturētu viņu kopienas iesaistītas un atjauninātas. \ R \ n \ r \ n Turklāt, kamēr pastāv labs pieejamais informācijas daudzums, vietne ir diezgan minimālistiska, un potenciālajiem lietotājiem vispirms ir jāreģistrējas, lai pārbaudītu šobrīd atbalstīto biržu un kriptovalūtu tirdzniecības pāru sarakstus, jo šī informācija parasti nav publiski pieejama. \ r \ n \ r \ nTomēr Cryptotrader joprojām ir viegli lietojama un samērā populāra iespēja, kas mazajiem investoriem nodrošina dažādus kontus līdz institucionālām vienībām. Tas arī ļauj pieredzējušiem programmētājiem un tirgotājiem izveidot savus robotus un pārdot tos tirgū, savukārt jaunāki lietotāji var šos robotus īrēt un plaši pārbaudīt, pirms tos apņemas izmantot tiešraidē. \ R \ n \ r \ nVisbeidzot tas ir svarīgi atcerēties, ka kriptovalūtu tirdzniecība bieži var būt augsta riska aktivitāte, un nav nekādu garantiju par naudas pelnīšanu vai peļņas gūšanu. \ r \ n \ r \ nJaunākiem tirgotājiem vajadzētu meklēt iespēju izmantot populāru robotu, kas balstīts uz ievērotiem un uzticamiem algoritmiem. un izmantojiet testēšanas rīkus, pirms tie ļauj robotam tirgoties tiešraides kontā. \ r \ n \ r \ nKatrs indivīds ir atbildīgs par savu tirdzniecības pieredzi, un komanda, kas ir Cryptotrader aizmugurē, nebūs atbildīga par ārējo faktoru negatīvo ietekmi. vai kādi zaudējumi. Tomēr vietne ir diezgan intuitīva, un platforma ir vienkāršs veids, kā lietotāji var piedalīties algoritmiskajā tirdzniecībā, un, testējot un gudri darbojoties, dalībniekiem būtu jānodrošina salīdzinoši patīkama lietotāja pieredze. \ R \ nApmeklējiet CryptoTrader","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Jevgeņijs Kem"},"datumsPublicēts":"2019-12-08"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me