Blockchain dibinātājs slavē Electroneum: salīdzina drošību ar Bitcoin

Elec

  • Skots Storneta salīdzina Bitcoin un Electroneum
  • Pasaulē atzītais zinātnieks izceļ Lielbritānijā bāzētās 0 darbu.

Dr Scott Stornetta ir blokķēde līdz izgudrotājs citēts Bitcoin baltā grāmata raksta Satoshi Nakamoto, kurš pirmo kriptovalūtu izveidoja 2009. gadā.

Visā pasaulē atzītais zinātnieks uzskata sevi par cilvēku, kurš “ir pavadījis ilgāku laiku, domājot par blokķēdi nekā jebkurš cits uz planētas. Man ir patiešām ilgtermiņa perspektīva šai tehnoloģijai. ”

Elec

Viņa viedoklis par Electroneum

Stornetta nesen tikās ar Electroneum izpilddirektoru Ričardu Ellu un sarunas laikā viņš viņam teica: “Es saprotu, ko jūs darāt ar Moderēta blokķēde un jūsu unikālais Atbildības pierādījums protokols.

“Es priecājos atzīt, ka esat sapratis dizaina telpas plašumu. Turklāt, ka esat pietiekami elastīgs un pietiekami atvērts, lai joprojām pētītu, kā panākt maisījuma līdzsvaru. Un tas ir kaut kas, ko es varu mudināt no visas sirds. ”

Viņš turpināja teikt, ka daudzi kriptovalūtas projekti noraida jēdzienu kļūt normatīviem atbilstošiem. Citi, pēc viņa teiktā, nemeklē iespējas pievienot vērtību, kā tas ir Electroneum galalietotājam. Viņš teica, ka daudzi citi noraida decentralizācijas un centralizācijas iezīmju apvienošanu, lai padarītu viņu kriptovalūtas drošākas un videi draudzīgākas.

 Kas uzrunā Stornetu par Electroneum

Dr Stornetta paskaidroja, kas viņam ir tik pievilcīgs par Electroneum: Es jo īpaši apbrīnoju uzņēmumus, kuriem ir ilgtermiņa mērķis, kas ir vairāk nekā peļņas maksimizēšana, bet tas faktiski ir labāks kolektīvs. ”

“Es vienlaikus apbrīnoju arī uzņēmumus, kas elastīgi izvēlas iespējas nokļūt no šejienes uz turieni. Tas ietver to, kā atrast veidus, kā pastāvēt līdzās normatīvajai videi, nevis mēģināt to graut. Turklāt, meklējot veidus, kā izveidot reālus lietošanas gadījumus cilvēkiem, kuri nezinātu jaucējfunkciju no cauruma zemē. “

Pirmkārt, viņš teica, ka Electroneum ir “ilgtermiņa mērķis darīt labu un labi. Otrkārt, Electroneum ir pragmatiska pieeja esošo spēlētāju, tostarp valdības un regulatīvo dalībnieku, iekļaušanai, lai atrastu veidu, kā pastāvēt līdzās. Treškārt, jums ir praktisks veids, kā padarīt to tiešu vērtību galalietotājam. Šīs trīs lietas, manuprāt, ir veiksmīgu pētījumu būtība, ko es vēlos nosaukt par plašāku blokķēdes telpu. ”

Electroneum’s GigFair projekts

Ričards Ells paskaidroja Electroneum GigFair projektu. Tas ir līdzīgs ārštata pakalpojumu tiešsaistes tirgum Fiverr daudzos veidos, izņemot to, ka tas paver pasaules digitālo ekonomiku pasaules bankai, maksājot pakalpojumu sniedzējiem ETN kriptovalūtā ar ļoti zemām nodevām.

Skots Storneta sacīja, ka GigFair ir lielisks veids, kā pievienot vērtību Electroneum galalietotājiem.

“Electroneum rada lielu vērtību galalietotājam. Manuprāt, fakts, ka jums ir lietotāji, kuri ļoti tuvā laikā var redzēt spēju realizēt kādu vērtību. Turklāt tas, ka jūsu sistēma ir ilgtspējīga ilgtermiņā, nozīmē, ka jūsu projekts izceļas no daudziem citiem, ”viņš teica.

Viņš uzsvēra, ka Electroneum ļauj jaunattīstības valstu iedzīvotājiem labāk dzīvot ar kriptonauda un teica, ka viņš dalās ar šo redzējumu.

 Stornetta salīdzina Bitcoin un Electroneum

Skaidrojot, kā viņš raugās uz Electroneum, Stornetta sacīja Ellsam, ka: “Es domāju, ka Bitcoin bija izcils darbs, bet tas bija sava veida risinājums, lai meklētu problēmu.”

Turpretī Electroneum ir “cūciņa, kas tieši abstraktu valūtas vienību atbalsta ETN un kaut ko tādu, kam ir patiesa vērtība, kas apvienojumā ar ideju par GigFair ekosistēmu un kas sniedz jautājumu, uz kuru atbilde ir jūsu kriptonauda”.

Stornetta un Electroneum

“Man šķiet divas lietas, kas man šķiet nozīmīgas: viena ir ideja to pielikt paralēli koncertu ekonomikai ar maksājumu sistēmu; un divi – ideja, ievietojot to mobilajā ierīcē, par kuru cilvēkiem jau jāmaksā, un fakts, ka jūs varat tirgot ētera laiku. Ētera laiks ir sava veida, kā jau esmu teicis, pašu iegulta valūta, kas nav konvertēta citur, lai tā būtu noderīga tirdzniecībai, koplietošanai un apmaiņai. “

Runājot par tīkla drošību

Skots Storneta uzstādīja rekordu par jaukšanas jaudu un tīkla drošību, vienojoties gan ar Ričardu Ellu, gan ar Electroneum Blockchain vadītāju Krisu Harisonu.

“Es domāju, ka jēdziens būtībā ir nepareizs, ka lielāka jaukšanas jauda padara pamatā esošos ierakstus drošākus,” sacīja Storneta. “Tas ir taisnība tikai ļoti šaurā nozīmē, bet kā fundamentāla tēze un virzītājspēks tas noved pie ļoti neefektīva secinājuma.”

Harisons un Ells paskaidroja Electroneum patentēto Moderated Blockchain, kuru darbina viņu atbildības apliecinājuma (PoR) protokols. Viņi teica Stornettai, ka tas ir izdevies ETN nemanāms pret 51% uzbrukumu. Tas padara Electroneum par visdrošāko pastāvošo kriptovalūtu. Tas arī ļauj Electroneum izvēlēties starptautiski atzītas nevalstiskās organizācijas (NVO) kā uzticamus kalnračus, kuri palīdz pārvarēt nabadzības ciklu jaunattīstības valstīs.

“Es domāju, ka tas ir patiešām svarīgi, tāpēc es vēlos uzsvērt savu piekrišanu kaut kam, ko jūs teicāt. Tas pierāda, ka ieraksta integritāte ir nesaskaņotu entītiju skaits, kas iegūst blokus. ”

Viņš arī teica, ka “tas ir patiešām būtiski, jo uzticēšanās ierakstam galu galā nav tehniska problēma, bet gan sociālās inženierijas problēma. Jo atšķirīgākas ir nelokāmas partijas, kurām ir ieraksta kopija, jo lielāka ieraksta uzticamība sociālajā un kriptogrāfiskajā mērogā. ” Viņš secināja: “Tāpēc es tikai domāju, ka tas ir ļoti, ļoti vērtīgs ieskats.”

 Atļauts pret bez atļaujas

Stornetta, būdams blokķēdes tēvs, tehnoloģija, kas balstīta uz decentralizācijas koncepciju, pārsteidza Ellu un Harisonu. Viņš piekrita Electroneum pārejai uz moderētu centralizāciju, lai nodrošinātu absolūtu drošību un regulatīvo noteiktību. Viņš uzteica faktu, ka Electroneum ir pirmā kriptonauda pasaulē, kas ir pilnībā saderīga ar KYC / AML.

“Mēs (Yugen Partners) uzskatām, ka galīgie risinājumi ir nedaudz hibrīdi starp atļaujām un bez atļaujām,” tieši tā ir Electroneum moderētā blokķēde.

“Bet tikpat svarīgi ir tas, ka kā stratēģisks solis mēs domājam, ka cilvēkiem, kuri ienāk atļautajā pusē, būs labāks ceļš, lai sasniegtu šo optimālo hibrīda līdzsvaru, nekā cilvēkiem, kuri šeit ienāk bez atļaujas,” viņš teica.

Un viņš vēlreiz uzsvēra, ka “Electroneum atbilstība normatīvajiem aktiem un cerība, ka galu galā šīs regulatīvās bažas var tikt mazinātas, lieliski ilustrē mūsu sajūtu, ka sākt atļauju ar mērķi pāriet uz hibrīdu starp atļauju un bez atļaujas. Tas vienkārši ir labāks taktiskais sākumpunkts. ”

Stornetta vārdiem sakot, Electroneum ir viena no nedaudzajām kriptovalūtām, kas galalietotājam rada vērtību un izrādās ilgtspējīga. Viņš teica, ka tur ir daudz projektu, kas ir izgāzušies vienā un pat abos šajos mērķos. Viņa vārdi nāk, kad Electroneum ir pieradis Dienvidāfrikā, ka kriptovalūtai ir reāla lietderība uz Brazīliju, kur tūkstošiem Electroneum lietotāju ir bijuši iespējami mobilo tālruņu papildinājumi. Un tas ir tikai sākums vēl vairākām izmaiņām, kas tiks paziņotas nākamajos mēnešos, kas neapšaubāmi palīdzēs visām kriptovalūtām virzīties uz vispārēju pieņemšanu.