Kriptogrāfijas valūtas maiņas Gemini veic lielas likmes uz žetonu kolekcionējamiem priekšmetiem

Dvīņi Nifty

Ņujorkā bāzētā kriptovalūtas apmaiņa Dvīņi to ir sasniegusi pirmā iegāde, Ar šo soli tika pārraidīta uzņēmuma pārliecība, ka simbolizēto kolekcionējamo priekšmetu arēnā turpmākajos gados ir liela augšupeja.

19. novembrī Gemini izpilddirektors Tailers Vinklevoss atklāja, ka birža ir iegādājusies Nifty Gateway – jaunuzņēmumu, kas ir izveidojis platformu, kurā lietotāji var viegli apmainīties un pārvaldīt Ethereum balstītus neaizvietojamus žetonus (NFT) vai “nifties”.

Izpilddirektors, viens no kriptoekonomikas visprecīzākajiem uzņēmējiem, kopā ar savu dvīņu brāli un Gemini līdzdibinātāju Kameronu Vinklevosu, darījuma paziņojumā atzīmēja, ka Nifty Gateway ir pievilcīgs, jo tas jau ir saderīgs ar aktīviem no “mūsdienu populārākajām kriptospēlēm un lietojumprogrammas, tostarp CryptoKitties, OpenSea un Gods Unchained. ”

Dvīņi Nifty

Turklāt nesen iegūtā platforma ļauj klientiem no kredītkartes iegādāties ķēdes kolekcionējamus priekšmetus no šādiem dApps.

Pagaidām trīs Nifty Gateway darbinieki turpinās strādāt neatkarīgi Gemini zīmola plašākajā lietussargā, taču joprojām pastāv iespēja, ka daži no platformas piedāvājumiem vēlāk tiks apvienoti ar Gemini.

Neatkarīgi no tā, kas notiks, iegūšana atklāj, ka NFT – žetonos, kas ir individuāli unikāli un šajā ziņā nepietiekami – Dvīņi redz galveno pieņēmumu pie horizonta. Tailers Vinklevoss, komentējot Nifty Gateway vērtības piedāvājumu, teica tikpat daudz:

“Neaizvietojamiem žetoniem un to iespējotajiem digitālajiem izstrādājumiem (un kolekcionējamiem priekšmetiem) būs liela nozīme nākamajā digitālās ekonomikas laikmetā. Tie ir lielisks formas faktors kriptokolekurām, kriptomākslai un daudz ko citu – liekot pamatu pilnīgi jaunu, miljardu dolāru lielu nozaru parādīšanās procesam. ”

Tuvinot, iegāde parasti atbilst tendencei, kas novērota lielāko kriptovalūtu biržās pēdējos gados, proti, izteikti pagriezieni, lai kļūtu par vienas pieturas kriptogrāfijas centriem, kas tieši vai netieši piedāvā dažādus pakalpojumus, ne tikai tirdzniecību..

Kripto birža # 1? Jauns ziņojums tā saka

19. novembrī populārais kriptovalūtas datu portāls CryptoCompare izlaida savu otro “Exchange Benchmark” ziņojumu, kura mērķis bija “palīdzēt tirgus dalībniekiem noteikt nozarē visaugstāko kvalitāti, zemāko risku un uzticamāko apmaiņu”.

Īpaši CryptoCompare atbilstoši “kvalitatīvai… un kvantitatīvai” metrikai attiecīgi konstatēja, ka Gemini bija visaugstāk novērtētā kriptogrāfijas apmaiņa pasaulē no 2019. gada 3. ceturkšņa.

Mēs lepojamies, ka @CryptoCompare 2019. gada 3. ceturksnis Maiņas etalons! Uz priekšu un uz augšu &# 128640; ✨ https://t.co/3Z8rp04W1L

– Dvīņi (@ Dvīņi) 2019. gada 19. novembris

Binance, kas parasti tiek uzskatīta par vispopulārāko kriptogrāfijas biržu pasaulē, nepaspēja uzlauzt jaunākā ziņojuma top 10 biržas. Jaunie top 10 pēc kārtas bija šādi:

  1. Krakena
  2. itBit
  3. Monētu bāze
  4. Krakena
  5. Bitstamp
  6. Šķidrums
  7. OKEx
  8. Poloniex
  9. bitFlyer
  10. Luno

Bitfinex un Binance ierindojās attiecīgi 11. un 12. vietā. CryptoCompare piešķīra Dvīņiem īpaši augstus rezultātus drošības un tiesiskās atbilstības kategorijās – protams, mūzika jebkuram Gemini tirgotāja ausīm.

Citas saistītās ziņas

Pagājušajā nedēļā The Block ziņoja, ka Gemini korporatīvās attīstības izpilddirektore Sāra Olsena atstājusi uzņēmumu; attīstība notiek uz biržas GUSD stablecoin papēžiem, kuru palielināšanai Olsens bija strādājis, pēdējos mēnešos ir samazinājies.

Precīzs aiziešanas iemesls joprojām ir neskaidrs, taču vismaz Olsena aiziešana varētu liecināt par satricinājumu Gemini GUSD centienos.

Tajā pašā laikā varētu teikt, ka GUSD pašlaik nav skaidra ceļa, lai apsteigtu DeFi valdošos stablecoīnus, piem. saite, Dai un USDC. Iespējams, ka ir veiktas dažas izmaiņas, kā apmaiņa turpina tuvoties projektam, tas varētu būt galvenais pavediens, kas jāuzrauga nākotnē.

Turklāt pagājušajā nedēļā nāca ziņa, ka Tailers un Kamerona Winklevoss Capital piedalījās 1,81 miljona ASV dolāru izsējas kārtā Bitski, izstrādātāju platformas radītājiem, kas uzņēmumiem (piemēram, videospēļu studijām) ļauj viegli integrēt kriptonauda makus savos produktos..

“Mēs izmantojam šo naudu, lai paplašinātu piltuvi cilvēkiem, kuri balstās uz blokķēdi,” sacīja Bitski izpilddirektors Donijs Dinčs..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me