Rupija iesācēju ceļvedis: spēļu izstrādes kopienas platforma

Rupiju ceļvedis

Rupijs ir spēļu izstrādes cauruļvads, kas ir vērsts uz sabiedrību. Rupija mērķis ir pārveidot spēļu veidošanu, finansēšanu un atklāšanu. Projekts papildina jaunus rīkus, kas var radīt panākumus, un nodrošina piekļuvi sabiedrības talantiem. Visa platforma ir veidota, lai pievilinātu satura veidotājus, izstrādātājus un spēlētājus.

Rupiju ceļvedis

Rupijs padara spēles izveides procesu revolucionāru un atvieglo darbu, lai gūtu panākumus, nevis tikai cerētu, ka tas notiks. Izmantojot rūpiju, izstrādātāji un satura veidotāji var uzlabot savu projektu atklāšanu un maksimizēt agrīnu atgriezenisko saiti, lai viņi varētu veikt nepieciešamās korekcijas. Rupijs arī ļauj radītājiem un izstrādātājiem izmantot kopienas dalības priekšrocības, lai palielinātu spēles piegādes varbūtību, tādējādi gūstot panākumus visiem iesaistītajiem.

Kādu problēmu rupija atrisina?

Ar Rupiju izstrādātājiem būs lielākas iespējas pārvarēt izredzes. Platforma citē statistiku, ka vairāk nekā 75 procenti Kickstarter un Early Access spēļu patiesībā to nepadara. Tomēr Rupijs var dramatiski uzlabot šīs izredzes, izmantojot atklājumus, atgriezenisko saiti, iesaistīšanos kopienā un daudz ko citu.

Rupijs cer pārvarēt faktu, ka spēļu kampaņas atbalstīšana ir saistīta ar riskiem un parasti sabiedrībā nav daudz iesaistīšanās. Komanda vēlas arī novērst spēles pārredzamības problēmas. Spēlētāji ir sašutuši un pārsteigti par laupījumu kārbām, neveiksmīgiem solījumiem un “pay-to-win” spēlēm. Ir arī noteikti termiņi ar lielu kavēšanos un spēles, kuras netiek piegādātas, kā arī mazāk nozīmīgi nozares galvenie spēlētāji. Rupijs veic pasākumus, lai atjaunotu uzticību un pārvarētu šos šķēršļus.

Lai gan daudzu spēļu mērķis ir piesaistīt talantus, Rupijs redz problēmas arī ar pašreizējām metodēm. Komanda uzskata, ka talantam kopienā ir nepieciešami skaidri veidi, kā piedalīties spēlēs, ar noteiktu vietu kopienas locekļiem, kuri vēlas dot savu ieguldījumu.

Visbeidzot, Rupijs ļoti izjūt, ka nepietiekama agrīna atgriezeniskā saite kaitē spēles attīstībai. Pašlaik izstrādātājiem nav izveidota sistēma, lai ērti iegūtu šīs atsauksmes, ko Rupijs cer grozīt.

Kopienas spēļu inkubācija

Viena no rūpijas galvenajām daļām ir Kopienas spēļu inkubācija. Šī ir jaunā vienošanās, kas apvieno izstrādātājus, satura veidotājus un spēlētājus. Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka spēļu izstrāde ir jautra, atalgojoša un iekļaujoša.

Process sākas ar deklaratīvu un ātru finansējumu. Izstrādātāji un satura veidotāji var strādāt iteratīvi, jo viņi atdala savu finansējumu daļās, maksimāli palielinot atbildību un uzticību. Plānota finansējuma iepriekšēja izveidošana samazina nenoteiktību, ļaujot jums pāriet uz nākamo ceļa karti un nodrošināt pārliecību sabiedrībai un investoriem.

Spēļu inkubācija

Nākamā kopienas spēļu inkubācijas daļa tiek veidota. Šeit jūs varat ievietot veltes, lai mudinātu sabiedrību pārspēt jūsu spēli. Šajā posmā jūs saņemat agrīnas atsauksmes no kopienas un saviem vienaudžiem, kā arī integrētu projektu vadību. Šī metode palielina jūsu projekta veiksmes iespējas.

Visbeidzot, jūs varat sazināties ar sabiedrību vēl nebijušā veidā, izmantojot Rupiju. Izmantojiet kopienu, lai atrastu kļūdas un atskaņošanas testus. Varat arī izmantot kopienu, lai sazinātos ar nozares veterāniem un citiem spēļu izstrādātājiem ar dažādu pieredzes līmeni. Izmantojiet viņu zināšanas un zināšanas vai piedāvājiet savas.

Aktīvu tirgus laukums

Rupijs padara satura veidotājus par pirmās klases pilsoņiem spēļu izstrādei. Satura veidotāji var izvietot augstas kvalitātes audio, modeļus un citus elementus platformas aktīvu tirgū. Pēc tam izstrādātāji var iegādāties un vienmērīgi integrēt jūsu darbu spēlē, gūstot papildu ienākumus par satura veidošanu. Tajā pašā laikā izstrādātāji var atrast nepieciešamo saturu vienā tirgū.

Aktīvu tirgus laukums

Rupija Bounties

Izstrādātāji var arī izmantot rūpijas dāvanas, lai īrētu īpašumus vai pirktu aktīvus tieši no satura veidotājiem. Šīs dāvanas ir vēl viens veids, kā satura veidotāji un izstrādātāji var veidot abpusēji izdevīgas attiecības. Satura veidotāji saņem algu un var redzēt, kā viņu māksla tiek izmantota, savukārt izstrādātāji saņem savai spēlei nepieciešamo saturu.

Bounty sistēma

Darījuma platforma

Rupijs izmanto Milestone darījuma platformu, lai nodrošinātu taisnīgumu maksājumos, kā arī piedāvā šo platformu citām lietojumprogrammām. Kriptogrāfijas kopiena var izmantot rūpijas darījuma platformu saviem projektiem, piemēram, kriptogrāfijas marķieru tirdzniecībai.

Darījuma sistēma

Rupijas žetons

Faktiski ir divi žetoni, kas vada Rupiju. Tie ietver gan ERC20 marķieri, izmantojot publisko Ethereum blokķēdi, gan vienu privātā blokķēdē, kas ir paredzēts nelieliem, biežiem darījumiem, kuriem spēlētāji piekļūs ar rūpijas spēlētāju akreditācijas datiem. Šie marķieri ir attiecīgi rūpija (RPI) un dārgakmeņi.

Rupiji ir GAS, kā arī atlīdzības marķieris, lai pārbaudītu datus platformas privātajā ķēdē. Tie kalpo vairākām funkcijām, tostarp revīzijas pierādīšanas sistēmai, piekļuvei noteiktām darbībām platformā, spējai tirgot RPI dārgakmeņiem, rūpiju rūpēšanai un kā kopienas stimuliem..

Rupiju žetoni

Dārgakmeņi ir bez apmaiņas un ERC20 marķieri ar stabilu vērtību. Pateicoties dārgakmeņiem, lietotāji maksā zemākas Ethereum GAS izmaksas, iegūst lētākus darījumus, izbauda sekundes ātrumu, iegūst stabilāku cenu attiecībā pret USD un ļauj noteikt, kuras darbības var pārvērst rūpijas par dārgakmeņiem.

Žetonu izmantošanas piemērs varētu būt pagrieziena punkti, kuros Gems atrodas darījuma depozītā. Kad kopiena un izstrādātājs sasniegs pagrieziena punktu, marķieri būs gatavi izplatīšanai no darījuma. Šajā brīdī platforma aprēķina, cik lielu rūpiju atbrīvo projekta īpašnieks, un tas ir atkarīgs no pašreizējā RPI maiņas kursa un no tā, cik dārgakmeņi tika piesaistīti pagrieziena laikā. Rupiji kā tāds ģenerē dārgakmeņus, un īpašas darbības var padarīt dārgakmeņus atpakaļ par rūpijiem.

Rūpija ceļvedis

2018. gada 1. ceturksnī rūpija uzsāka savu vietni un publicēja balto grāmatu. 2. ceturkšņa laikā notiek MVP palaišana, sākas finansējums, veidojas partnerattiecības, tiek pabeigta starpposma darījuma deponēšana un tiek strādāts pie ERC20 marķiera. Trešajā ceturksnī būs slēgta alfa un spēļu iekļaušana, un tiks integrēta projektu vadība. Ceturtajā ceturksnī tiks pievienota atalgojuma sistēma un kopienas. Visbeidzot, 2019. gada 1. ceturksnis ietvers tirgu, izplatīšanu un konsultāciju programmu ar turpmāku progresu.

Ceļvedis

Secinājums

Tie, kas izstrādā, veido saturu vai spēlē spēles, novērtēs Rupijas piedāvājumus. Šī platforma maina spēļu veidošanas procesu, veicinot lielāku kopienas attīstību, kam būtu jāuzlabo veiksmes iespējas. Spēlētāji sazināsies ar izstrādātājiem un satura veidotājiem, sniedzot agrīnu atgriezenisko saiti, savukārt izstrādātāji un satura veidotāji novērtēs atsauksmes par viņu projektiem, kopienas iesaisti un uzlabotu atklāšanu.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me