Iesācēju spēļu un eSporta kriptovalūtu ceļvedis

Spēļu un eSporta kriptovalūtas

Attiecībā uz dažādām kriptovalūtu “aktīvu klasēm” ir arvien vairāk iespēju izvēlēties; sākot no decentralizētiem enerģijas tirdzniecības žetoniem līdz maksājumu kriptogrāfijām, jūs atradīsit mazliet visu starp tiem.

Viena jauna jaunās kriptovalūtu klase, kurai jāpievērš uzmanība, ir digitālie aktīvi, kas pielāgoti dažādām funkcijām eksponenciāli strauji augošajā spēļu un e-sporta nozarē. Šīs nozares, tāpat kā kriptogrāfija, nākamajos gados ir sasniegušas titāniski jaunas virsotnes, un kriptonauda izstrādātāji jau ir smagi strādājuši, apprecot abus laukus.

Spēļu un eSporta kriptovalūtas

Šodien mēs jūs iepazīstināsim ar dažiem uzsāktiem kriptogrāfijas projektiem, kas ir vērsti uz spēlēm, lai jūs varētu iegūt nedaudz vairāk perspektīvas šajā jaunajā kriptovalūtas aktīvu klasē..

VASKS

VASKS ir viens no aizraujošākajiem kriptovalūtas spēļu projektiem, kas mūsdienās notiek. WAX koncentrēsies uz decentralizētas tirdzniecības platformas nodrošināšanu digitāliem, uz videospēlēm balstītiem aktīviem; domājiet par ieročiem vai apģērba ādām, piemēram, pirmās personas šāvējā.

Vasks

Ekonomika ap šiem spēļu balstītajiem aktīviem pēdējos gados ir eksplodējusi, un WAX varētu būt projekts, kas savieno šīs ekonomikas globālajā tirdzniecībā.

Tas ir sirsnīgs projekts, lai pārliecinātos; tās komandā ir dažas superzvaigznes, un makrotraderis Maiks Novogratcs jau iepriekš ir slavējis projektu.

Unikoin Gold

The Unikoin projekta mērķis ir kļūt par decentralizētu sporta grāmatu esportam. Kā jūs varat iedomāties, turpmākajos gados šajā nišā ir daudz izaugsmes iespēju. Derības + spēle + blokķēde varētu būt eksplozīvi populāra kombinācija, un Unikrn Gold mērķis ir būt par simbolu, lai šī kombinācija notiktu.

Unikoin

Tāpat kā WAX, arī projekta atbalstītāji ir iespaidīgi. Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kubans un aktieris Eštons Kačers ir ieguldījuši ievērojamas summas “Unikoin”, padarot to par kriptogrāfiju, lai skatītos uz priekšu.

Enjins Monēta

Enjins Monēta ir vērsta uz to, lai spēlētājiem un izstrādātājiem sniegtu platformu, caur kuru viņi var izveidot un pārvaldīt virtuālos aktīvus spēlēm, izmantojot viedos līgumus Ethereum blokķēdē. Šajā nolūkā Enjin Coin ir ERC20 marķieris.

Enjin

Enjin platforma vēlas būt sava veida smilškaste, kur satura veidotāji var izmantot savu saturu attiecīgajās kopienās, izmantojot blokķēdes spēku. Mēs runājam par decentralizētu vārteju abonementiem, spēles rīkiem un daudz ko citu.

Attiecīgi Enjin ir viens no ievērojamākajiem projektiem, kas jāapsver spēļu kriptovalūtu nišā. Tās lietošanas gadījumi tuvākajā nākotnē patiešām varētu mežonīgi vairoties.

Decentraland

Decentraland piedāvā lietotājiem virtuālās realitātes platformu, kuru darbina uzticama Ethereum blokķēde. Izmantojot platformu, lietotāji var izveidot saturu un lietojumprogrammas, kā arī pieredzi un gūt no tām peļņu. Šī ir pati pirmā virtuālā platforma, kas ir decentralizēta, balstīta uz blokķēdi un pieder lietotājiem, padarot to izcelto no pūļa.

Decentraland

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilno ceļvedi, kuru mēs rakstījām par Decentraland.

Kimēra

Chimaera ir ļoti interesants spēļu kripto, jo šī projekta mērķis ir būt platforma, kurā izstrādātāji var viegli izveidot un pielāgot spēles masveida ražošanai. Bet tas vēl nav viss.

Kimēra

Projekts arī vēlas izmantot ārpusķēdes mērogošanas priekšrocības, izmantojot to, ko tā sauc par “spēļu kanāliem”, t.i., valsts kanāliem, lai nodrošinātu ātru, neuzticamu spēļu mijiedarbību blokķēdē. Tas pat neiedziļinās visās pārbaudītajās un patiesajās lietotņu funkcijās, kuras vēlaties, izmantojot šādu projektu, piemēram, lietotņu veikalā un privātā kurjerā..

Uzmanīgi sekojiet šim.

Sapņu komanda

Sapņu komanda ir kriptovalūtas projekts, kas burtiski ir vērsts uz eSporta sapņu komandu izveidi. Tas nozīmē, ka DreamTeam mērķis ir būt spēļu atlases un vadības tīkls. Tad tas varētu būt milzīgs projekts, kas turpinās, jo elites spēlētāji mūsdienās kļūst par spēka sportistiem pašiem par savām tiesībām.

Sapņu komanda

Kad tirgi ap šiem spēlētājiem kļūst konkurētspējīgāki, DreamTeam var palīdzēt ieviest decentralizētu kārtību telpā. Lietotāji un komandas varēs gūt peļņu no saviem spēkiem uz novatoriskas platformas, kas ir iestatīta kā vienas vietas pietura visām e-sporta lietām..

Sākot ar 2017. gada rudeni, DreamTeam platformas beta versija ir tiešraidē.

Pirmās asinis

Pirmās asinis ir spēļu kriptonauda, ​​kas apprecas ar eSports. Tas ir tik vienkārši. Izmantojot eSports platformu, spēlētāji varēs saņemt samaksu 1ST žetonos par dominēšanu pretiniekos mačos.

Pirmās asinis

Ar šo maksas spēles dinamiku vien varētu pietikt, lai izraisītu lielu interesi par First Blood. Cilvēkiem patīk spēlēt spēles, un cilvēkiem patīk saņemt atalgojumu, un First Blood apvienos abus uz Ethereum balstītas platformas, kas decentralizēs spēles, kā mēs to zinām.

Tas noteikti ir ERC20 marķieris, kuru uzmanīgi vērot.

Ādas apvalks

Vēl viens ERC20 marķieris, Ādas apvalks ir vēl viens kriptovalūtas projekts, kas, tāpat kā WAX, ir vērsts uz “spēļu ādu” apmaiņas veicināšanu. Šādas ādas šobrīd ir ļoti populāras dažādos galvenajos nosaukumos, piemēram, Counter Strike un Call of Duty, un Skincoin vēlas attiecīgi kļūt par galveno šo aktīvu tirgu.

Ādas monēta

Tās konkurence WAX ​​būs spēcīga. Bet kriptoversā pat zemākstāvošajiem ir izredzes piedzīvot ievērojamu izaugsmi, un, ja tas pilda savus solījumus, Skincoin var padarīt domu. Pretējā gadījumā projekts lēnām izzudīs otrajā plānā, kad nostiprināsies vairāk izveidojušies spēlētāji.

Mednieka monēta

Mednieka monēta ir unikāls, un pats sevi izrēķina kā “pasaules pirmo vienaudžu masveidā multiplayer online (MMO) kriptovalūtas spēli. Namecoin dakšai HunterCoin ir decentralizēts virtuālais Visums, kas slāņains virs tā blokķēdes.

Mednieka monēta

Interesanti noteikti, bet, lai būtu skaidrs, HunterCoin nav nopietna investīciju iespēja: projekta vietnē ir paskaidrots, ka kriptogrāfija ir “eksperiments un […] hobijiskākais projekts. Neviens mārketings un veicināšana [nav veikta], un mūsu komandā strādā ļoti maza komanda. “

Pat joprojām HunterCoin ir ievērojama zinātkāre, jo tā norāda uz iespējām, kādas var izskatīties blokķēdē uzceltās spēles.

Skrilla

Skrilla ir uz Ethereum balstīta fantāzijas eSporta derību platforma. Jūs izvēlaties savus spēlētājus, izveidojat komandu un pēc tam Skrilla platformā iegūstat kriptogrāfijas atlīdzību par spēcīgu izpildītāju atlasi.

Tā ir mūzika daudzu fantāzijas spēlētāju ausīm. Bet esiet brīdināts: fantāzijas sporta derības, e-sports un kriptonauda var izraisīt atkarību no savām tiesībām, tāpēc, apvienojot tās kopā, jūsu iekšējais spēlmanis var izjust sliktāko..

Kā tāds, vispirms nelieniet galvā Skrillā, ja domājat, ka nevarat ar to rīkoties atbildīgi. Nekad nespēlē ar vairāk naudas, nekā vari atļauties zaudēt!

BitQuest

BitQuest ir atšķirībā no citiem šajā sarakstā iekļautajiem projektiem, jo ​​tas ir Minecraft serveris, kas izmanto “Bitcoin denominētu ekonomiku”. Interesantas tiesības?

Bitquest

Pats projekts ir vecākas Bitcoin versijas dakša. Tātad, spēlējot serverī, jūsu darījumi tiek uzturēti Bitcoin izplatītās virsgrāmatas versijā. Šīs dinamikas priekšrocība ir tā, ka jūs varat izmantot parasto kriptonauda maku rokā ar tādu galveno spēli kā Minecraft.

Un BitQuest ir paplašinājis savu redzesloku arī vēlu, jo projekts nesen nesen paziņoja par atbalstu kriptonauda “jokecoin” Dogecoin.

Secinājums

ESporta nozarei ir daudz izaugsmes iespēju, tāpat kā to dara kriptonauda ekosistēma. Pagaidām nav skaidrs, ka abām nišām viens otram vajag, bet, tā kā abas jomas kļūst arvien mainīgākas, viņu laulības var kļūt sinerģiskas.

Profesionāliem spēlētājiem, iespējams, nav laika ienirt kriptovalūtu jomā, vai arī piemērotība starp spēlētājiem un digitālajiem aktīviem ir dabiska. Mums būs jāgaida un jāskatās, kā dinamika attīstīsies, jo spēļu kriptogrāfija iezīmējas nākamajos gados.

Abi varētu izveidot eksplozīvi populāru kombināciju, ja viņu dibinātāju plāni izdotos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me