Iesācēju ceļvedis Loom tīklam: tiešsaistes spēļu un sociālo lietotņu platforma

Loom Network Guide

Loom tīkls sevi sauc par nākamās paaudzes uz blokķēdi balstītu platformu, kas paredzēta liela mēroga sociālajām lietotnēm un tiešsaistes spēlēm. Komanda to raksturo kā jūsu iecienītāko spēli vai sociālo mediju tīklu, bet blokķēdē un balstīta uz Ethereum.

Loom Network Guide

Loom tīkls ļauj izveidot DAppChains un dapps, taču tas darbojas arī kā faktiska blokķēde. Kā tāds, izmantojot Loom Network, jūs saņemat visas blokķēdes priekšrocības, tostarp sistēmu, kas ir mērogojama, uzticama, dakša un izpildītāja.

DAppChains

DAppChains on the Loom ir pilnvērtīgas bloku ķēdes, kas tika izveidotas, lai darbotos paralēli Ethereum viedajiem līgumiem. DAppChains būtībā ir attīstītāka Ethereum sānu ķēžu versija, kas ir optimizēta to spējai mērogot datus, nevis finanšu darījumus. Katram dapp ir savs DAppChain, kas ļauj veikt dakšu, publiskus datus, tāpat kā Bitcoin un Ethereum.

Loom Network DAppChains tika īpaši izveidots sociālajām lietotnēm un spēlēm. Piemēri ietver kriptogrāfiskos kolekcionējamus priekšmetus, kuru pamatā ir Ethereum, un žetonu bāzes karmu, un viss ir balstīts uz blokķēdes likumu kopām, kuras ir decentralizētas, dakšas un lasāmas cilvēkiem.

Loom SDK

Loom SDK ļauj izstrādātājiem izveidot savu DAppChain. Varat atlasīt katru blakusķēdes elementu, ieskaitot vienprātības mehānismus un kārtulu kopu, kuru pats izveidojat. Pēc tam jūs varat atbrīvot mezgla programmatūru, kas ir pilnībā ietverta un darbosies jebkurā no galvenajām mākoņu platformām. Loom SDK ļauj izstrādātājiem koncentrēties uz savas lietojumprogrammas izveidi, nevis ieviest vienprātības slāni.

Spēļu un sociālo lietotņu funkcijas

Izmantojot Loom Network, kļūst iespējams izveidot dažādas spēles, kuras vienkārši nav iespējamas, neizmantojot blockchain tehnoloģiju. Tas var ietvert visumus, kas aptver vairākas spēles, mūžīgās pasaules, tirgojamos žetonus un priekšmetus, kuru pierādīt ir maz. Runājot par sociālajām lietotnēm, liela ziņa ir tā, ka Loom Network atļauj lietotnes, kuras neveicina reklāma. Tā vietā sociālās lietotnes ir pelnāmas, pateicoties karmas žetoniem, un ļauj samazināt uzticību un iespēju paplašināties, izmantojot vairāku klientu lietotnes.

LOOM žetons

LOOM marķieris ir dalības marķieris, kas lietotājiem piešķir visas piekļuves caurlaidi dappiem, kas darbojas Loom tīklā. Marķieris darbojas visos DAppChains, kas darbojas Loom tīklā, un ļauj pārsūtīt digitālos aktīvus un datus starp Ethereum un Loom DAppChains. Padomājiet par LOOM marķieri kā par sava mūža abonementa karti visam Loom Network.

Šī funkcionalitāte kā dalības marķieris darbojas, jo marķieris darbojas kā programmatūras licences atslēga. Tas ir ERC20 marķieris, un jūs to turat Ethereum makā, jo tas atrodas Ethereum. Jebkurā brīdī, kad mēģināt pārsūtīt aktīvu no viena no Loom DAppChains uz Ethereum vai pabeigt pārsūtīšanu starp DAppChains, dapp vispirms pārbaudīs jūsu LOOM marķiera atlikumu. Kamēr jums ir vismaz 1 LOOM marķieris, aktīvu pārsūtīšana turpināsies. Pretējā gadījumā jums būs jāpērk vismaz viens marķieris pirms pārsūtīšanas pabeigšanas.

Raksta tapšanas laikā žetoni tika pārdoti par 1,99 ASV dolāriem (0,003 ETH), salīdzinot ar 4,99 ASV dolāriem. Tos var iegādāties, izmantojot Loom Network vietni, izmantojot spraudni MetaMask.

DelegateCall

DelegateCall ir Q&Vietne, kas pilnībā balstīta uz blokķēdi un darbojas ar DAppChain. Tas ir pats pirmais DAppChain, kas sāk darboties, ko izveidoja Loom Networks, izmantojot Ethereum atbalstītus reālus marķierus, kas darbojas mērogojamā un zibens ātrā tīklā. Izmantojot DelegateCall, lietotāji var nopelnīt žetonus, vienkārši izliekot un / vai atbildot uz jautājumiem.

Deleģēt zvanu

Lai sniegtu LOOM marķiera funkcionalitātes piemēru ar DelegateCall, jums piederot LOOM marķieris, jūs varat pārsūtīt nopelnītos DelegateCall karmas punktus Ethereum. No turienes jūs varat tos pārdot par ETH un pārvērst savus simboliskos ieņēmumus naudā.

Citi dApps vietnē Loom

Lai gan DelegateCall bija pirmais DAppChain no Loom Network, tas vairs nav vienīgais. Dapps aptver dažādas tēmas un lietojumus, parādot Loom Network daudzpusību.

KriptoZombiji, piemēram, ļauj jums kodēt savu spēli kā veidu, kā iemācīt kodēt Ethereum dapps. Tas iemāca spēlētājiem rakstīt savus viedos līgumus ar Solidity, izveidojot savu kriptokolekciju spēli. Līdz šim ir apmēram 130 000 studentu. Ļoti drīz šī DAppChain ļaus jums pārsūtīt zombijus uz mainnet, pēc tam importēt tos citās spēlēs ar saistītu tēmu, vienkārši turot LOOM dalības žetonu. Tiem, kas beigs stundas, būs arī atlīdzība, kas balstīta uz simbolisku, nodrošinot izglītojošus pierādījumus.

Kriptozombiji

EthFiddle ir galvenā Solidity kodu koplietošanas vietne, kas paredzēta koda fragmentu koplietošanai. Tam ir vairāk nekā 10 000 lietotāju, un tas ļauj šiem lietotājiem apkopot, pārbaudīt un pēc tam palaist dažādus koda fragmentus no visa tīmekļa. Izstrādātājiem lietotājam draudzīgais interfeiss būs uzreiz pazīstams.

ETH Fiddle

CietībaX ir programmēšanas valoda, kas pēc noklusējuma ir droša un apkopo Solidity. Šis stingrības supersetets atbilst prasībām, lai nodrošinātu Solidity tās izvietošanu, vienlaikus izvairoties no zināmām kļūmēm. Loom Network to uzskata par pragmatisku soli ceļā uz drošām un mērogojamām lietojumprogrammām.

Cietība X

Loom Network arī izstrādā trīs dažādas spēles iekšēji, kuras tiks uzsāktas 2018. gada otrajā ceturksnī. Tīkls strādā arī ar dažādām komandām, kas pieņemtas Loom SDK slēgtajā beta versijā, un komandas strādā, lai izveidotu papildu dapps vietnē Loom. Laikam ejot, Loom Network piešķirs piekļuvi vēl vairākiem izstrādātājiem, paplašinot LOOM marķieru īpašniekiem pieejamos lietotnes.

Secinājums

Ar Loom Network palīdzību izstrādātāji spēj lielā mērā palaist decentralizētas lietojumprogrammas. Šī platforma kā pakalpojums ir veidota uz Ethereum un ļauj izstrādātājiem izveidot DApps kopā ar drošību un uzticamību, kā arī skaitļošanas resursiem, kas nepieciešami komerciāla mēroga pakalpojumu darbībai. Loom Network jau ir izveidoti vairāki dappi, kas parāda tā lietderību un potenciālu, norādot uz lielo izaugsmes iespēju nākotnē.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me