GameCredits ceļvedis iesācējiem

GameCredits ceļvedis

GameCredits ir noderīga universālā valūta un virtuālais maks, ko var izmantot 2,6 miljardi spēlētāju visā pasaulē. GameCredits izstrādātāji saprata, ka 1 no katriem 3 cilvēkiem spēlē videospēles, kas ir nozare, kuras vērtība ir 100 miljardi USD. Lai darījumi starp izstrādātājiem un spēlētājiem būtu vienkāršāki un ātrāki, viņi izveidoja GameCredits.

Spēļu kredītu vietne

Valūta un virtuālais seifs ļauj droši, ātri un privāti pirkt vai pārdot spēles, kā arī dažādus spēles priekšmetus. Salīdzinot ar kredītkartēm un citām tradicionālām šo darījumu veikšanas metodēm, GameCredits padara procesu nevainojamu, vienlaikus aizsargājot ikviena informāciju un naudu.

Izveidoja Gamers

Viena no lietām, kas atšķir GameCredits no citām kriptogrāfijas valūtām un saistītajām sistēmām, ir tā, ka GameCredits Inc. komanda vispirms ir spēlētāji. Datoros viņi nokļuva spēļu un pēc tam programmēšanas dēļ. Viņi 2016. gadā dibināja uzņēmumu Belgradā, Serbijā. Tagad komandā ir 100 cilvēki, kas strādā 10 birojos piecās valstīs.

Spēļu kredīti

Kā GameCredits novērš krāpšanos

Projektējot GameCredits, izstrādātāji uzskatīja faktu, ka aprēķini liecina, ka no 50 līdz 99 procentiem no virtuālo preču iegādes ir krāpnieciski. Tā kā GameCredits ir balstīts uz blokķēdi, visi darījumi ir pastāvīgi un krāpšanas iespējas nav absolūti nekādas. Šīs ir labas ziņas spēļu izstrādātājiem, kuri nezaudēs naudu, ko viņiem vajadzētu nopelnīt. Tajā pašā laikā tas palīdz spēlētājiem, jo ​​viņiem nav jāspēlē pret krāpniekiem, kuri krāpnieciski iegādājās papildierīces un citus uzlabojumus spēlē, kas viņiem dod negodīgas priekšrocības..

Kādas citas priekšrocības piedāvā GameCredits?

Veicot darījumus, izmantojot GameCredits, lietotāji var izvēlēties būt neredzami un veikt šos darījumus anonīmi. Privātuma problēmu vispār nav, tomēr blokķēde joprojām nodrošina drošību.

GameCredits Inc. maksājumu sistēma arī dramatiski palielina darījumu ātrumu. Lai gan apstrāde ar kredītkarti var ilgt 60 dienas, nauda, ​​izmantojot GameCredits, var apmainīties ar rokām tikai 60 stundu laikā.

Kā GameCredits palīdz izstrādātājiem

Lai gan izstrādātājiem un spēlētājiem ir zināmas priekšrocības, ir lietderīgāk tos apskatīt atsevišķi. Izstrādātāji maksājumus saņems ātrāk, nodrošinot finansiālu drošību. Ir arī neierobežoti noguldījumi, tāpēc jūsu ienākumu potenciāls nav ierobežots. Arī GameCredits Inc. iekasētā komisija ir ārkārtīgi zema. Lai gan gan Apple, gan Google Play aizņem 30 procentus no jūsu peļņas, GameCredits Inc. aizņem tikai trešdaļu vairāk, atstājot jums 90 procentus.

Protams, trūkst arī uztraukumu par krāpnieciskiem darījumiem. Viss tiek ierakstīts blokķēdē, nodrošinot drošību un novēršot šos krāpnieciskos pirkumus. Nav arī bažas par atmaksu, kas rodas blokķēdes virsgrāmatas dēļ; katrs darījums ir reģistrēts un nemainīgs. GameCredits Inc. īpašumā esošā Big Data tehnoloģija ļauj veikt mērogošanu. Šī tehnoloģija vienlaikus var apstrādāt desmitiem miljonu lietotāju; tas neierobežo jūsu izaugsmi. Spēles, kas izmanto GameCredits Inc. vārteju, var izmantot arī savstarpējas reklāmas ar citām spēlēm priekšrocības.

Kā GameCredits palīdz spēlētājiem

Augstāki depozītu ierobežojumi palīdz izstrādātājiem palielināt ieņēmumu plūsmu, taču tie ļauj spēlētājiem tērēt tik daudz, cik viņi vēlas. Daudzi jūtas neapmierināti ar citu platformu noteiktajiem ierobežojumiem, taču jūs varat neuztraucoties ievietot savā GameCredits makā tik daudz naudas, cik vēlaties. Pats labākais, kad, nopelnot kredītus, spēlējot vienu spēli, tie tiek glabāti jūsu GameCredits makā, un pēc tam tos var izmantot jebkurā citā spēlē. Visi jūsu darījumi ir anonīmi ar blokķēdes drošību, tāpēc par privātumu nav bažu. Jūs atradīsit arī visus pirkumus bez berzes, un jums nav jāpārtrauc spēle, lai satvertu maku un atkārtoti ievadītu kredītkartes informāciju..

Ja jūs sākat lietot GameCredits ātrāk, jūs ieguldīsit gudri un vēlāk iegūsiet lielāku pirktspēju. Tas ir tāpēc, ka GameCredits ir ierobežots piedāvājums. Tātad, kad vairāk izstrādātāju un spēlētāju to pieņem, pieaug pieprasījums un arī vērtība. Ar GameCredits spēlētāji var piedalīties arī dažādās e-sporta sacensībās, atrodoties mājās, neatkarīgi no tā, vai viņi ir elites spēlētāji.

Kas var izmantot GameCredits maku?

GameCredits seifs vai GWallet, ir pilnīgi bez maksas un nodrošina vislielāko jūsu GameCredits drošību. GWallet varat piekļūt, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu; lejupielādējiet to operētājsistēmai Linux, Windows (32 un 64) vai Mac; vai piekļūstiet avotam. GWallet ir universāls maks, kas nodrošina visas spēļu vajadzības.

Spēļu kredītu maks

Kā jūs saņemat GameCredits?

Ja lietotāji vēlas, viņi var iegūt GameCredits (GAME). BlockTime ir 90 sekundes, un katram blokam ir atkārtota mērķauditorijas atlase. Maksimālais monētu skaits ir 84 miljoni, un atlīdzība par bloku ir 12,5 monētas. Pašlaik ir pieci ieguves baseini.

Kā nopirkt spēļu kredītus

Varat arī iegādāties GameCredits vienā no vairāk nekā 10 biržām. Vieglākais veids, kā iegādāties GameCredits, ir iegādāties Bitcoin vai Ethererum vietnē Monētu bāze, tad izmantojiet Čanelija lai tos mainītu uz GAME un nosūtītu atpakaļ uz savu maku.

Reģistrējieties Coinbase

Pirmo reizi kriptogrāfijas valūtas pircējiem iesakām izmantot pirkumu Coinbase, lai veiktu pirmo pirkumu – tas ir ērti lietojams, un to pilnībā regulē ASV valdība, lai jūs zināt, ka tā ir viena no drošākajām un cienījamākajām vietām, kur iegādāties kriptonauda. Coinbase piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin, Litecoin un Ethereum ar kredītkarti vai debetkarti vai nosūtot bankas pārskaitījumu. Maksa par kartēm ir augstāka, taču valūtu saņemsi uzreiz.

Reģistrējoties, jums būs jāveic dažas identitātes pārbaudes, jo viņiem jāievēro stingras finanšu vadlīnijas. Pārliecinieties, ka izmantojat mūsu saiti, lai reģistrētos, jums tiks ieskaitīti 10 ASV dolāri bezmaksas bitcoin, kad veicat pirmo pirkumu 100 ASV dolāru apmērā.

Coinbase vietne

Lai sāktu, noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”, kur tiksit novirzīts uz reģistrācijas veidlapu, kur jums būs jāievada savs vārds, e-pasts un jāizvēlas parole.

Pēc tam Coinbase jums pa e-pastu nosūtīs saiti, lai verificētu jūsu e-pasta kontu, tiklīdz noklikšķināsit uz saites e-pastā, jūs tiksiet novirzīts uz verifikācijas lapu. Pēc tam jums jāpievieno tālruņa numurs un augšupielādējiet personas apliecinoša dokumenta fotoattēlu – tā var būt pase, autovadītāja apliecība utt. Jums jāpievieno arī maksājuma informācija, lai pēc vajadzības varētu pievienot savu bankas kontu vai debetkarti vai kredītkarti pēc neilga laika jūsu konts tiks verificēts, un pēc tam jūs varat veikt savu pirmo pirkumu.

Monētu bāzes pārbaude

Iegādājieties Ethereum vai Bitcoin

Šajā rokasgrāmatā mēs iegādāsies Ethereum, lai apmainītos ar mūsu mērķa kriptonauda. Iemesls tam ir tāds, ka par sūtīšanu ir daudz lētākas maksas nekā bitcoīnā, un darījums notiek arī daudz ātrāk. Tātad Coinbase apmeklējiet cilni “Pirkt / Pārdot” augšpusē, atlasiet “Ethereum”, izvēlieties savu maksājuma veidu un ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties – jūs varat ievadīt summu ASV dolāros vai vairākus ēterus.

Pērciet Etherum

Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt darījumu, ja, norēķinoties ar karti, jums, iespējams, būs jāpabeidz verifikācija pie sava kartes nodrošinātāja. Kad tas būs pabeigts, jūsu Ethererum tiks pievienots jūsu kontam.

Izmantojot Changelly

Nākamais posms ir Changelly vietnes izmantošana, lai nomainītu savu ēteri pret SPĒLI. Izmantojiet šo saiti un ievadiet, cik Eth vēlaties konvertēt, un tas parādīs, cik daudz SPĒLES jūs saņemsit pretī, ja esat laimīgs, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz zaļās pogas “Exchange”.

Nākamajā ekrānā jums tiks piedāvāts reģistrēt kontu, kuru varat izdarīt, izmantojot sociālo mediju kontu vai ievadot savu e-pasta adresi.

Changelly reģistrācija

Kad tas būs izdarīts, jūs tiksiet novirzīts uz lapu, kurā parādīta darījuma informācija – pārbaudiet to un pārliecinieties, vai summas ir pareizas. Kad esat apmierināts, noklikšķiniet uz zaļās pogas “Nākamais”.

Nākamajā ekrānā jums tiks piedāvāts norādīt jūsu Game Credits seifa adresi, kur saņemsiet monētas. Ielīmējiet šo lodziņā un noklikšķiniet uz zaļās pogas “Nākamais”.

Changelly maka adrese

Pēc tam jums tiks parādīts pēdējais apstiprinājuma ekrāns. Pirms turpināt, pārliecinieties, ka visa informācija ir pareiza.

Changelly apstiprinājums

Pēc tam Changelly sniegs jums adresi, uz kuru jūs sūtīsit savu ēteri, tāpēc kopējiet viņu norādīto adresi un pēc tam dodieties atpakaļ uz savu monētu bāzes kontu.

Changelly Nosūtīt uz

Nosūtiet savu Ethereum vai Bitcoin

Programmā Coinbase noklikšķiniet uz “Konti” un kreisajā pusē atlasiet savu Ethereum maku un pēc tam noklikšķiniet uz “Sūtīt”..

Ievadiet adresi, kuru Čangelija jums deva iepriekš.

Nosūtīt Ethereum

Noklikšķiniet uz “Turpināt” un, iespējams, jums būs jāapstiprina darījums ar savu e-pastu vai tālruni, ja ir iespējota 2 faktoru autentifikācija.

Darījums tagad tiks nosūtīts pa Ethereum tīklu, un tas paies neilgu laiku – jūs varat pārbaudīt savā Changelly kontā, kur tas jums paziņos par šīm darbībām:

  1. Gaida samaksu
  2. Apmaiņa
  3. Sūta uz maku

Kad tas būs pabeigts, ekrānā tiks parādīts apstiprinājuma ziņojums “Darījums pabeigts”. Tagad varat pārbaudīt savu Game Credits maku, kur varat apstiprināt, ka tagad jums pieder jūsu SPĒLE.

Changelly darījums pabeigts

Kādus citus produktus piedāvā GameCredits?

GNation ir kopiena tiem, kas spēlē spēles, un tiem, kas tās attīsta. Šī kopiena ļauj abām grupām strādāt kopā, lai nodrošinātu, ka visi pēc iespējas vairāk izmanto spēles.

Produkti

GNation nodrošina GPlay, kas ir spēļu veikals. Izstrādātāji nopelna 90 procentus no izmaksas par katru pārdošanu, kas ir vairāk nekā jūs saņemat no jebkura cita spēļu veikala. No spēlētāja viedokļa GPlay ļauj izbaudīt pārsteidzošu spēles saturu un nosaukumus.

Game.GG drīz parādīsies un piedāvās konkurētspējīgu e-sportu ikvienam, kurš vēlas piedalīties. Brīvdienu karotāji var pārbaudīt savas prasmes, un spēļu elite var parādīt savus talantus. Vienmēr notiks ātra saspēle, kā arī ātra izmaksa.

GExchange būs GNation kopienas oficiālais valūtas maiņas punkts. Šeit lietotāji tirgos GameCredits kriptovalūtām vai Fiat valūtām. Drīzumā būs pieejams arī GShare, kas būs GNation labdarības organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu tiem, kam tā nepieciešama.

Secinājums

GameCredits ir gatavs revolucionizēt veidu, kādā cilvēki maksā par spēlēm, uzlabojot gan spēlētāju, gan izstrādātāju pieredzi. Izmantojot vienu marķieri visām spēlēm, lietotājiem nav nepieciešams iegādāties vairākas kriptogrāfijas valūtas un saņemt citas priekšrocības. Tikmēr visi iesaistītie gūst labumu no papildu ķēdes drošības.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me