Bettex ceļvedis iesācējiem: decentralizēta derību apmaiņa un monēta ar masternodiem

Bettex projekts

Bettex mērķis ir izveidot decentralizētu derību biržu, kuras pamatā ir blokķēde. Šajā decentralizētajā derību biržā Bettex monēta būs galvenais maksājuma veids. Tā kā derību apmaiņa būs balstīta uz blokķēdi, tā ievēros tos pašus blokķēdes tehnoloģijas principus, proti, kriptogrāfiju, izplatīto tīklu un decentralizāciju. Šo jēdzienu izmantošanai vajadzētu atrisināt daudzus ar azartspēļu nozari saistītos pašreizējos jautājumus.

Bettex projekts

Bettex baltā grāmata norāda, ka interneta azartspēļu pasaule strauji pieaug un tās tirgus kapitalizācija pārsniedz 50 miljardus ASV dolāru. Tā kā interneta derībās piedalās gan bukmeikeri, gan derību biržas, Bettex komanda saskata spēcīgas priekšrocības derību biržās. Tie ietver to, ka derību biržas parasti piedāvā labākus koeficientus nekā bukmeikeri un, visticamāk, piedāvā neierobežotu likmju lielumu.

Neskatoties uz priekšrocībām, Bettex mērķis ir pārvarēt dažas problēmas, kas saistītas ar derību apmaiņu. Tajos ietilpst jautājumi par maksājumu sistēmām, piemēram, kavējumi un ierobežojumi reģionālai pieņemšanai; augstas bankas maksas par tiešsaistes maksājumiem; darījumu komisijas, jo maksājumā ir iesaistītas trešās personas; un ilgstošais verifikācijas process, kas aizņem vairākas dienas. Citi jautājumi, kurus Bettex vēlas risināt, ir krāpnieciskas darbības, kļūdu tolerances problēmas un privātās piekļuves jautājumi.

Kādas ir Bettex projekta galvenās daļas?

Bettex projektam ir divi galvenie komponenti, kas iet roku rokā. Decentralizētā derību apmaiņa, kas pazīstama kā Bettex, ir pirmā galvenā sastāvdaļa, kuras pamatā ir blokķēde. Otra sastāvdaļa ir Bette monēta, kriptonauda, ​​kas seko Ksevānas algoritmam ar konsoles protokolu ar likmes pierādījumu. Bettex monēta būs galvenais maksājuma veids Bettex platformā.

Bettex birža

Kā jau minēts, decentralizētā Bettex apmaiņa projekta ietvaros notiek ar nosaukumu Bettex. Tās pamatā būs BigchainDB, kas apvieno galvenās blokķēdes iezīmes ar datu bāzu veidošanas iezīmēm. Šai programmatūrai ir gan datu bāzes, gan bloķēšanas īpašības, piemēram, strukturētu datu vaicāšana un indeksēšana, zems latentums, augsts darījumu līmenis, nemainīgums, decentralizācija un īpašnieku kontrolēti aktīvi. Bettex veica BigchainDB uzlabojumus, tostarp integrēja bizantiešu vainas tolerantu vienprātību un Tendermint izmantošanas mezglu tīklā.

Kas ir Tendermint

Lasīt: Tendermint ceļvedis

Komanda izmantos vissvarīgākās BigchainDB funkcijas, lai izveidotu drošu, kļūdām tolerantu un privātu derību biržu. BigchainDB izmantošana ļaus Bettex projektam izveidot pilnīgi decentralizētu skursteni, vienlaikus integrējot esošās tehnoloģijas. Tendermint konsensa protokols ļaus veikt tūkstošiem darījumu katru sekundi režīmā ar augstu slodzi.

Bettex monēta

Bettex Coin (BTXC) ir kriptonauda, ​​kas piedāvā masternode ieviešanu. Tas ir izstrādāts, pamatojoties uz Xevan algoritmu, un bloku validēšanai izmanto PoS. Bettex Coin tika izstrādāta, lai nodrošinātu ātrus darījumus ar zemām maksām.

Masternodes izveido decentralizētu mezglu tīklu, kas atbalsta Bettex Coin tīklu. Šie galvenie kodi veic būtiskas tīkla funkcijas. Pretī viņi saņem daļu bloku atlīdzību. Galvenie kodi atbalsta Bettex monētu, apstrādājot darījumus un nodrošinot tīkla drošību.

Lai palaistu masternodu, lietotājam vienkārši ir nepieciešami vismaz 5000 BTXC un dažas pamatzināšanas par Linux vai Windows lietošanu. Atlīdzība par masternodiem tiek aprēķināta, pamatojoties uz to, cik masternodes šobrīd ir aktīvi, un pašreizējo bloka balvu.

Masternodes

Pirms projekta uzsākšanas komanda iepriekš ieguva 1 miljonu BTXC, kura daļa tiks pārdota, lai piesaistītu investorus un piesaistītu līdzekļus. Masternodes iegūs vairāk BTXC. Pie bloka numura 550500 komanda sadedzinās 1 miljonu BTXC, lai novērstu inflāciju. Daži no BTXC savāktajiem līdzekļiem tiks izmantoti, lai maksātu algas jaunajiem komandas dalībniekiem. Šim nolūkam tiks izmantota DevFee komisija 2 procentu apmērā.

Bettex tehniskās specifikācijas

Bettex monētas pamatā ir Xevan algoritms, un tajā tiek izmantoti PoS un masternodes. Tā bloķēšanas laiks ir 60 sekundes, RPC ports 31471, monēta PoS – 1000 BTXC, un PoS atlīdzība – 20 procenti no bloka. Līdz 86400 blokiem minimālais likmes vecums ir sešas stundas, pēc tam tas kļūst 12 stundas. Monētas nogatavošanās laiks ir 120 bloki. Visbeidzot, masternode nodrošinājums ir 5000 BTXC un masternode atlīdzība ir 80 procenti no bloka.

DevFee atlīdzība ir 200 010 BTXC ar 43200 un 12 510 BTXC ik pēc 10 080 blokiem. Bettex ir arī detalizēts PoS atlīdzību sadalījums. No 2. līdz 800. blokam tas ir 1 BTXC, pēc tam 2 BTXC no 801 līdz 1800, 3 BTXC no 1801. līdz 15 000, 4 BTXC līdz 21 600, 5 BTXC līdz 43 200, 8 BTXC līdz 64 800, 8 BTXC līdz 64 800, 15 BTXC līdz 122 400, 29 BTXC līdz 216 000 , 58 BTXC līdz 266,000 un 50 BTXC pēc tam.

Bettex ceļa karte

Bettex jau ir izpildījis dažus mērķus 2018. gada 3. ceturkšņa ceļvedī, tostarp Bettex MN iepriekšpārdošanu, Bettex monētu iekļaušanu 1. maiņas slānī un iekļaušanu masternodes.online. 2018. gada 4. ceturksnī komanda izlaidīs Bettex platformas alfa versiju, bet beta versija sekos 2019. gada 1. ceturksnī. 2019. gada 1. ceturksnī tiks iekļauta arī Bettex monētas iekļaušana 2. maiņas slānī un seifs Bettex monētām gan iOS, gan Android. 2019. gada 2. ceturksnis ietvers Bettex monētas iekļaušanu apmaiņas 3. slānī, Bettex platformas galīgo versiju un Bettex platformas mobilo versiju gan iOS, gan Android ierīcēm.

Ceļvedis

Secinājums

Bettex projekta mērķis ir attīstīt decentralizētu derību biržu, kurā tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija, un tādējādi tā var pārvarēt daudzas no problēmām, ar kurām saskaras pašreizējā tiešsaistes azartspēļu nozare. Projektā ir iesaistīta gan Bettex, decentralizētā derību birža, gan Bettex Coin, kriptovalūta, kas to vada.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me