Bitmedia: Inovativní reklamní řešení pro krypto a blockchain

Bitmedia

Online kryptoměnový prostor je daleko od dokonalého, ale Bitmedia tvrdě pracuje na tom, aby tuto mezeru uzavřel.

Blockchainové a kryptografické společnosti čelí výzvám, když vytvářejí reklamy pro online prostor. Umístění je jedním z nich a mnoho webů je skeptických ohledně blockchainu, bitcoinů a kryptoměn obecně.

Kromě hledání platforem pro dosažení svého cílového trhu musí kryptoměnové a blockchainové společnosti zajistit, aby co nejlépe využily vše, co utratí za reklamy.

Větší společnosti si mohou dovolit budovat image, ale začínající podniky musí vědět, že peníze vynaložené na reklamu se promění v příjem.

I když jsou krypta stále populárnější, společnosti zaměřené na kryptoměnu a blockchain stále potřebují na trhu s online reklamami všechny výhody.

Domovská stránka Bitmedia
Domovská stránka společnosti Bitmedia

Pojďme se podívat na to, jak společnost Bitmedia pracuje na zajištění toho, aby blockchainové společnosti měly skvělé reklamní příležitosti, a jak posouvá celý prostor vpřed.

Bitmedia se zaměřuje na pokrok

Bitmedia má zájem podporovat blockchain a krypto prostor vytvářením správných připojení. Společnost chce nejen zajistit, aby každá reklama byla důležitá, ale také potřebuje tok kapitálu pro její klienty, kteří potřebují podporu nových a inovativních nápadů.

Matvey Diadkov, generální ředitel společnosti Bitmedia, komentoval pokrok:

“Crypto trh se za poslední roky značně vyvinul a spustil změny ve finančních nástrojích a v přístupech k ochraně soukromí.” My jako společnost vidíme naše poslání pomáhat průmyslovému růstu tím, že vybavíme kryptoměnové obchody snadno použitelným a cenově dostupným nástrojem pro přilákání nového publika. Tato aktualizace, na které pracujeme více než 8 měsíců, nás posunula o krok blíže k našemu cíli a poskytla našim klientům řadu významných vylepšení platformy. “

Kroky, které společnost Bitmedia učinila za účelem zlepšení trhu s krypto reklamami za poslední rok, jsou markantní. Kromě přidání nových nástrojů k zajištění toho, aby inzerenti věděli, že jejich kampaně dosahují výsledků, dokázala proniknout do nových reklamních sálů a rozšířit tak slovo mezi širší publikum.

Nové nástroje pro lepší krypto reklamy

Na datech záleží!

Bitmedia vytvořila platformu, která dává inzerentům možnost rozbalit a zjistit, co skutečně funguje.

Kromě podrobných metrik zapojení Bitmedia zavedla jednoduchá a srozumitelná rozvržení, která každému umožňují vidět, co funguje a co ne.

Nyní je mnohem snazší spravovat reklamní sestavy a vytěžit maximum z vynaloženého času a peněz. Testování je u Bitmedia také jednoduché, takže zaneprázdnění vedoucí reklam mohou přijímat informovaná rozhodnutí bez boje se srozumitelnou platformou, která nebyla vytvořena s ohledem na ně.

Bitmedia ve skutečnosti postavila testování A / B do popředí svého designu. Každá reklamní kampaň bude muset být schopna provést zpětné testování toho, jaké druhy zpráv fungují na dané klientské základně, aby se dobrým nápadům dařilo prospívat.

Panel pro inzerenty
Panel pro inzerenty

Platforma Bitmedia umožňuje snadné testování výzev k akci, zpráv, grafiky a dalších vizuálních prvků a řady dalších faktorů. Platforma také poskytuje klientům skvělé statistiky výsledků, které lze snadno interpretovat.

Správa reklamních sestav s platformou bude pravděpodobně snadný proces, i když v kampani existuje spousta proměnných, které je třeba sledovat. Kromě toho lze reklamy HTML5 nahrávat přímo na platformu!

Balíčky od společnosti Bitmedia

Nebylo by hezké dělat jen to, co funguje poprvé?

Bitmedia vytvořila funkci „Balíčky“, která svým klientům umožňuje zasáhnout nejvýkonnější weby při prvním zobrazení reklamy, takže mají vyšší šanci zasáhnout svou cílovou demografickou skupinu.

Tyto špičkové weby vybírají správci účtů Bitmedia a jsou vybrány, protože přinášejí výsledky dalším klientům. S touto logikou je těžké argumentovat a vzhledem k dosavadním výsledkům společnosti Bitmedia tyto nápady přinášejí výsledky.

Cílem reklamy není jen dostat logo před lidi při procházení webu. Menší podniky musí přinést skutečné výsledky v podobě přechodu nových klientů na jejich služby nebo podpory vývoje nového projektu.

Kvalita lidí, kteří vidí reklamu, je důležitá pro specializované podniky, a právě zde se zaměřuje na funkci Packages od společnosti Bitmedia..

Představte si, že by bylo možné zajistit, aby lidé, kteří sledovali reklamu, měli aktivní zájem o firmu, která utrácí peníze na propagaci svých produktů nebo nápadů.

Umístěním reklam před lidi, kteří chtějí podporovat blockchainové a kryptografické společnosti, dává Bitmedia novým a rostoucím společnostem skvělý způsob, jak se spojit s podpůrnou komunitou.

Zapomeňte na zákaz krypto reklam

Většina lidí na světě stále nezná rozdíl mezi ETH a XRP, natož aby tam bylo více tokenů než bitcoinů. Může se to zdát divné, ale právě teď je to stav trhu.

I když je to pro průmysl pozitivní, protože to znamená, že existuje spousta prostoru k růstu, inzerenti v krypto a blockchainovém průmyslu musí dát své poselství na místa, kde jsou reklamy vítány a budou zvyšovat příjmy.

Při inzerci na Bitmedii neexistují žádná omezení, která omezují propagovanou zprávu, ani žádné filtry, které snižují míru prokliku..

Tato specializovaná řešení jsou životně důležitá pro odvětví, které pravděpodobně uvidí rostoucí tlak ze strany zavedených hráčů, protože tokeny a decentralizovaná technologie mají ještě větší dopad na fungování společnosti.

Lepší nástroje pro skvělé nápady

Inovativní nástroje jsou skvělé, ale pouze pokud přinášejí skutečné výsledky.

Platforma Bitmedia má výkonné případové studie, které ukazují, že je to nejen solidní platforma, která poskytuje profesionální nástroje, ale je také schopna řídit provoz na klientských webech.

V jednom takovém příkladu pomohla společnost Bitmedia marketingovému týmu Bitcoin (BMT) zvýšit počet kliknutí i zobrazení a mohla se stát jedním ze tří nejvýkonnějších kanálů v kampani.

Bitmedia také pomohla BMT zvýšit provoz až o 700%.

Podle Jamieho McCormicka, výkonného ředitele společnosti BMT,

“V průběhu let jsme spolupracovali s Bitmedií s několika klienty, ale v tomto konkrétním případě jsme spolupracovali s naším správcem účtu na vytvoření velmi cíleného seznamu vysoce výkonných webů, bílé listiny, použití sledování UTM s makry pro identifikaci vydavatelé a poté náš vlastní přístup ke sledování konverzní cesty až k prodeji. “

Bitmedia dosahuje výsledků

Bitmedia je připravena pomoci společnostem, které se chtějí rozvíjet a růst v prostoru blockchain a cryptos. Rovněž pracuje na upgradu, který svým klientům umožní co nejlépe využít jejich rozpočet na reklamu kombinací všech poskytovatelů do jedné jednotky.

Všechny tyto funkce by měly být v blízké budoucnosti zprovozněny, což je skvělá zpráva pro každého, kdo potřebuje používat kryptoměnovou reklamní platformu zaměřenou na výsledky. Podle společnosti Bitmedia by většina těchto upgradů měla fungovat do druhého čtvrtletí roku 2020.

Pokud potřebujete získat výsledky z vaší příští reklamní kampaně zaměřené na kryptoměnu nebo blockchain, mělo by cenu se ponořit trochu hlouběji do Bitmedie. Pokud se chcete dozvědět více o všech úspěšných kampaních, které společnost Bitmedia uskutečnila, stačí kliknout přímo sem.

Bitmedia lze také kontaktovat přímo prostřednictvím jeho webová stránka, nebo zasláním e-mailu na adresu [email protected]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me