Recenze Bitsgap: obchodování s kryptoměnou, arbitráž, signály a obchodování s roboty

Pokud chcete obchodovat s digitálními měnami z pohodlí domova, musíte se ujistit, že používáte platformu, která je plná nástrojů, poznatků a samozřejmě – konkurenčních poplatků a provizí.

S tím se dá říci, že ostřílení obchodníci často využijí několik burz pro přístup na konkrétní trhy a páry nebo využijí příležitosti arbitráže. Přechod od výměny k výměně však může být jak těžkopádný, tak časově náročný.

S ohledem na to, Bitsgap umožňuje propojit všechny vaše burzy na jednom místě. To přináší celou řadu plusových bodů – například schopnost snadno provádět arbitrážní strategie a nasazovat pokročilé roboty k současnému obchodování na více platformách.

Jako takový se společnost Bitsgap vyvinula tak, aby vyhovovala mnoha potřebám a očekáváním obchodníků s kryptoměnami.

V této recenzi Bitsgap prozkoumáme vše, co je třeba vědět o službách křížové výměny nabízených poskytovatelem.

Navštivte Bitsgap

Stručný přehled Bitsgap

Bitsgap je inzerován jako nový způsob obchodování na více burzách, při hledání nejlepších sazeb a efektivní správě vašeho portfolia. Platforma umožňuje přenést všechny tyto prvky pod jednu střechu a poskytuje přístup z jednoho účtu jediným kliknutím na tlačítko. Má pečlivě navržené funkce, které vám umožní:

 • Rychle porovnejte sazby z hromad digitálních měnových trhů
 • Obchodujte a okamžitě přepínejte mezi různými burzami
 • Sledujte své investice
 • Základní a pokročilé typy objednávek
 • Využijte cenový rozdíl mezi burzami pomocí arbitráže
 • Vyzkoušejte své strategie pomocí demo účtu, aniž byste riskovali jakýkoli kapitál

V současné době je Bitsgap integrován s 30 burzami, včetně Binance, Kraken, Bitfinex a dalších. Obchodníci mají přístup k více než 10 000 párům obchodování s kryptoměnami a k ​​dispozici několik technických indikátorů pro formulaci vašich strategií. Platforma nabízí optimalizované a intuitivní rozhraní pro začátečníky i zkušené obchodníky.

Obchodní platforma Bitsgap All-in-oneObchodní platforma Bitsgap All-in-one

Co můžete dělat s Bitsgap?

Níže uvádíme několik hlavních funkcí k dispozici na Bitsgap.

Obchodování

Obchodní část Bitsgap nabízí elegantní rozhraní, které je plně funkční. Aby vaše obchodní zkušenosti byly co nejplynulejší, nabízí Bitsgap následující schopnosti a funkce:

 • Grafy TradingView
 • Více než 100 technických indikátorů
 • Přizpůsobitelné typy grafů
 • Vizualizace obchodu prostřednictvím grafů

Oblast obchodování obsahuje interaktivní obrazovku s grafy, včetně vašich nedávných obchodů a otevřených objednávek. Rovněž můžete spravovat svůj zůstatek na každé ze svých propojených burz, sledovat jakékoli otevřené pozice a prohlížet si svou historii obchodování.

Obrazovka obchodováníObrazovka obchodování

Rozhraní umožňuje snadné přepínání mezi různými burzami kliknutím na název platformy nad obrazovkou grafu.

Bitsgap také nastavil různé obchodní příkazy, aby vám poskytl větší kontrolu nad vašimi snahami o obchodování s kryptoměnami.

 • Příkazy Stop-Loss a Take-Profit omezit ztráty v případě, že se váš obchod obrátí k horšímu.
 • Stínový řád který vám umožní obchodovat s objednávkovou knihou burzy – s objednávkami provedenými až po dosažení nastavené ceny. Objednávka bude existovat pouze podle pokynů odeslaných prostřednictvím rozhraní API, ale bude skrytá před ostatními obchodníky.
 • Stop Limit objednávky jsou prováděny za stanovenou cenu, při které je objednávka považována za limitovanou objednávku na nákup nebo prodej za limitní cenu.
 • Tržní příkazy vám umožní okamžitě provádět objednávky za nejlepší dostupnou tržní cenu.

Kromě toho Bitsgap také poskytuje sadu analytických obchodních nástrojů pro výzkum výkonu všech populárních obchodních párů. Můžete integrovat možnost nastavení časového rámce, výběr stylu grafu a práci s různými indikátory.

Bot obchodování s kryptoměnou

The Bitsgap obchodování bot je jedinečná funkce, která vám umožní vytěžit maximum z vysoce volatilního trhu kryptoměn. Robot zajišťuje, že jsou vaše investice rozděleny proporcionálně ve vámi zvoleném rozsahu, takže můžete vydělat malé, ale časté zisky na každém pohybu na trhu. Jakmile cena dosáhne požadovaného rozsahu, jsou objednávky prováděny a zadávány nové.

Robot zajistí, že na základě aktuálních cen se vaše nákupní a prodejní objednávky automaticky upraví tak, aby našly ty nejlepší příležitosti. Nejvýznamnější výhodou zde je, že robot provádí vaše obchody okamžitě.

Bot obchodování s kryptoměnouBot obchodování s kryptoměnou

Máte šanci těžit z toho nejmenšího z pohybu cen na trhu – a zároveň omezit své ztráty. Vaše investice jsou distribuovány na základě strategie sítě rozdělením cenového rozpětí do několika úrovní nebo sítí.

Na platformě Bitsgap jsou k dispozici dvě strategie robotů. Za prvé, robot „Classic“ používá v každé mřížce stejné množství ekvivalentu základní měny. To znamená, že na každé úrovni nakupuje a prodává stejné množství základní měny.

Strategie „SBOT“ nakupuje a prodává různé částky základní měny na každé úrovni mřížky. Zajišťuje však také rovnoměrné rozdělení investic.

Abyste mohli využívat službu obchodování s botem, musíte mít k dispozici minimální množství finančních prostředků. Tato částka je určena:

 • Minimální velikost objednávky vybraného páru v příslušné burze
 • Počet objednávek zadaných robotem

Jakmile připojíte své výměnné API k obchodnímu robotu Bitsgap, můžete si vybrat robota, který bude pracovat na obchodní strategii podle vašich preferencí. Bitsgap již nastavil několik předdefinovaných strategií ověřených zpětným testováním.

Pokud chcete otestovat novou strategii nebo se ujistit, že vše běží hladce, funkce backtest může ukázat, jak by váš robot reagoval na změny na trhu.

Protože obchodního robota lze použít v kombinaci s dalšími funkcemi, nebudete si vybírat mezi dvěma různými možnostmi platformy. Místo toho to zvýší vaše šance na zisk a zároveň zvýší atraktivitu platformy pro uživatele, kteří denně zadávají více obchodů.

Signály

Signály jsou tím, jak vás Bitsgap informuje o významných tržních změnách. Ty vás upozorní na cenové anomálie. Pokud dojde k významnému pohybu hodnoty kryptoměny, budete upozorněni. Pomůže vám zůstat na vrcholu všech vašich obchodních párů a rychle jednat, pokud trh narazí na vaši přízeň.

SignálySignály

Bitsgap shromáždil údaje o trendech různých párů obchodování s kryptoměnami. Pokud některá mince začne vykazovat nesrovnalosti mimo běžný vzor, ​​bude zapsána do seznamu signálů. Kromě toho platforma také používá technické ukazatele k ověření, zda lze rychlý pohyb považovat za obchodní signál.

Obchodní signály společnosti Bitsgap jsou velmi užitečné, aby pomohly obchodníkům nastavit správné příkazy stop-loss a take-profit k omezení vašeho rizika. Můžete filtrovat to, co pro vás představuje signál, na základě síly signálu, procenta zvýšení, výměny a času.

Krypto arbitráž

Obchodování napříč různými burzami se může cítit jako komplikovaný úkol. Může však být velmi přínosem ve prospěch z arbitrážních příležitostí.

Řekněme například, že kupujete kryptoměnu na jedné burze, kde je cena nižší. Získáte výhodu prodejem stejného množství stejné kryptoměny na jiné burze, kde je cena vyšší.

Arbitrážní příležitostiArbitrážní příležitosti

Toto se nazývá krypto arbitráž. Obvykle se jedná o sadu příkazů k obchodování s kryptoměnou stejného páru, která probíhá současně, ale na dvou různých burzách. I když to může znít téměř nemožné udělat ručně, Bitsgap to vypadá snadno díky kombinaci schopností jeho automatizovaného systému a systému napájeného AI.

Na Bitsgap se potenciál arbitráže počítá na základě zůstatku na vašem účtu. Můžete si také vybrat mezi krypto kryptoměnou a kryptoměnou pro příležitostné arbitráže.

S přihlédnutím k různým poplatkům a provizím účtovaným konkurenčními burzami to Bitsgap zahrne do svého odhadovaného procenta zisku. Díky tomu je proces efektivnější a umožňuje vám pokračovat v arbitrážním obchodu, pokud se čísla hromadí.

Portfolio Bitsgap

Další oblast, kde Bitsgap svítí, je rozsáhlá funkce správy portfolia. Pokaždé, když přidáte klíč API burzy, budou vám k dispozici obchodní portfolia.

Řízení portfoliaŘízení portfolia

Vaše portfolio Bitsgap bude:

 • Automaticky aktualizovat všechny transakce
 • Proveďte sledování na základě vaší obchodní historie
 • Usnadněte si přístup ke všem svým kryptoaktivům
 • Nabídněte pohled na obchody, výkony a zůstatky v reálném čase.

Působivé je především to, že můžete tato portfolia extrahovat do svého systému. Přehledy můžete přizpůsobit a filtrovat tak, aby zobrazovaly a odrážely vaše obchody na konkrétních burzách.

Demo účet Bitsgap

Při obchodování je důležité zdůraznit hodnotu používání demo účtu. Vzhledem k tomu, že se na scénu obchodování s kryptoměnou vydává stále více nových obchodníků, je tato částice stále důležitější.

Bitsgap demo zařízení přichází předem nabitý simulovanými „papírovými penězi“ a umožní vám obchodovat s nulovým finančním rizikem.

Prostřednictvím demo účtu Bitsgap můžete:

 • Získejte přístup k 5 předním burzám kryptoměn
 • Procvičte si obchodování s 5 BTC ve virtuálních fondech
 • Zažijte obchodování v podmínkách živého trhu
 • Vyzkoušejte obchodní strategie
 • Vyzkoušejte signály, obchodní roboty a arbitráž.

Jak Bitsgap zajišťuje bezpečnost

Když věříte jakékoli službě se svými penězi, musíte být velmi opatrní, abyste zajistili, že váš kapitál je v bezpečných rukou. Nebo ne, v případě Bitsgap.

Platforma zdůrazňuje, že ke svým fondům máte přístup pouze vy. Bitsgap podrobně popsal, jak řeší bezpečnostní problémy v různých oblastech.

Přístup k účtu

Všechny pokusy o přihlášení jsou zabezpečené a v případě pokusu o neznámé zařízení nebo místo okamžitě obdržíte e-mail. Pokud dojde k opakovaným neúspěšným pokusům o přihlášení, systém také autorizuje dočasné blokování z vašeho API i účtu.

Dále se také doporučuje použít 2FA pro váš účet Bitsgap a přidružené e-mailové ID. To poskytne další vrstvu zabezpečení vašich finančních prostředků a osobních údajů.

Zabezpečení BitsgapZabezpečení Bitsgap

Klíče API

Vaše prostředky jsou zabezpečeny na příslušné burze a propojeny pouze prostřednictvím vašich plně šifrovaných klíčů API. Tato rozhraní API umožňují společnosti Bitsgap provádět obchody a shromažďovat informace vaším jménem. Kromě toho API nepřináší žádné osobní údaje.

Všechny formy předávaných informací jsou šifrovány a chráněny bránou firewall. Jednoduše to znamená, že Bitsgap nemůže zobrazit ani extrahovat citlivé informace uchovávané dotyčnou burzou.

Jste tím, kdo rozhoduje o nastavení vašeho klíče API. Pokud jste povolili možnosti výběru, váš klíč API nebude přijat. Vaše peněženka na směnárně bude držet prostředky a vy nebudete moci provádět žádné výběry ani vklady prostřednictvím Bitsgap.

Zabezpečení zaměstnanců

Zaměstnanci mají přístup pouze do své oblasti odbornosti. Žádné informace o účtu a citlivá data se nepřenášejí mimo síť společnosti ani třetím stranám.

Systém a server

Bitsgap používá na všech svých službách šifrování RSA 2048. Většina bank a dalších finančních institucí obecně používá 1024bitové šifrování, zatímco Bitsgap zdůrazňuje, že nabízejí dvojnásobnou ochranu.

Ceny za bitcoiny

Přemýšlíte o použití Bitsgap? Pokud ano, budete mít na výběr z několika plánů – bezplatných i placených.

Ceny za bitcoinyCeny za bitcoiny

Zdarma tarif za 0 $

Bezplatný plán je ve skutečnosti zkušební plán, který lze používat po dobu 14 dnů. V tomto plánu jsou zahrnuty všechny standardní funkce spolu s měsíčním obchodním limitem 1 000 $. Důrazně doporučujeme využít tuto bezplatnou zkušební verzi k pochopení fungování platformy, než se přihlásíte k placené verzi.

Základní tarif na 19 $ měsíčně

Základní účet je dodáván se všemi standardními funkcemi a umožňuje vám provádět neomezené výměny. Existuje však obchodní limit 25 000 USD.

Získáte také přístup ke svému portfoliu křížových burz a můžete nastavit obchodní signály a rozšířené typy objednávek. Možnost demo obchodování je také k dispozici společně se dvěma aktivními automatizovanými obchodními roboty.

Pokročilý plán na 44 $ měsíčně

Tento účet vám poskytuje všechny výhody základního plánu s měsíčním obchodním limitem 100 000 $. Počet aktivních obchodních robotů se také zvýšil z 2 na 5. Kromě toho můžete také těžit ze služeb arbitráže Bitsgap.

Pro Plan na 110 $ měsíčně

Pro Plan je nejvhodnější pro obchodníky, kteří hledají neomezené limity napříč neomezenými burzami. Můžete také nastavit 15 aktivních robotů pro obchodování v podmínkách živého trhu. Majitelé programu Pro Plan také obdrží prioritní podporu.

Poznámka: Bistgap neúčtuje žádné poplatky za žádné obchody. Všechny jeho služby jsou zahrnuty v měsíčním poplatku za předplatné. Veškeré poplatky za transakce jsou účtovány příslušnou burzou, na které obchodujete.

Jak začít používat Bitsgap

Vaše obchodní cesta na Bitsgap začíná třemi jednoduchými kroky.

Proces registrace lze dokončit zadáním vašeho e-mailového ID a nastavením hesla. K dokončení instalace budete požádáni pouze o potvrzení svého e-mailového ID.

Dále můžete svůj účet propojit s Google nebo Facebookem a získat přístup prostřednictvím svých přihlašovacích údajů k účtům příslušné platformy.

Rozhraní API lze získat z vašich směnných účtů. Všechny obchodní operace na Bitsgap jsou zpracovávány prostřednictvím vašeho jedinečného klíče API. Je to jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších způsobů použití jakékoli platformy, protože nikomu jinému nedovoluje získat přístup k vašim finančním prostředkům nebo datům.

Má Bitsgap hodnotu za použití?

Stojí za povšimnutí, že Bitsgap od svého spuštění urazil dlouhou cestu. Prioritou číslo jedna je zajistit, aby její funkce byly aktuální s průmyslovými standardy, ne-li o krok napřed.

Jeho funkce API byla přijata k překlenutí technologické propasti mezi výměnami a ke zvýšení efektivity a bezpečnosti. To, co mu chybí, je v jeho oddělení zdrojů.

Ačkoli existuje specializovaná znalostní databáze, stále neposkytuje komplexní přehled o tom, jak používat software. To znamená, že pokud si opravdu chcete platformu vyzkoušet, bezplatná zkušební verze by vám měla lépe porozumět tomu, jak její funkce fungují.

Budete muset mít účty zřízené na každé burze zvlášť, což znamená, že budete muset vložit prostředky do každé platformy. Společnost Bitsgap není licencována žádnými regulačními orgány, proto na to pamatujte.

Existují však oblasti, kde Bitsgap skutečně září.

 • Snadné nastavení a integrace s burzami
 • Plně automatizované obchodní roboty
 • Bezpečné obchodování s 2048bitovým šifrováním
 • Rozsáhlá správa portfolia
 • Získejte obchodní informace
 • Dostupnost předem definovaných tržních strategií
 • Dlouhý seznam podporovaných měn a burz

Vzhledem k tomu, že cílem Bitsgap je zpřístupnit obchodování kryptoměn, bylo by také skvělé mít mobilní aplikaci pro přístup ke všem službám na cestách.

Bitsgap: Verdikt?

Obchodování s kryptoměnou je nyní hlavním proudem, což znamená, že roste poptávka po technicky zdatných obchodních službách. Pokud hledáte kombinaci pokročilých obchodních nástrojů, technických indikátorů a snadného použití, Bitsgap stojí za zvážení.

Celkově je Bitsgap bezpečná, zabezpečená a plně šifrovaná platforma pro obchodování. Algoritmus automatického obchodování je jednoznačně výjimečnou výhodou, která vám umožňuje generovat stálý tok výnosů s velmi malým rizikem.

Platforma vám také poskytuje několik způsobů, jak ovládat své obchody prostřednictvím různých tržních objednávek a strategií ukončení.

Vzhledem k tomu, jak daleko se platforma dostala, je jen fér očekávat, že Bitsgap v budoucnu představí více zdrojů. Celkově vzato máte jen velmi málo rizika, že vyzkoušíte platformu prostřednictvím své 14denní bezplatná zkušební verze.

Navštivte Bitsgap

Bitsgap

src = “~ obrázky \ bitsgap-recenze-kryptoměna-obchodování-arbitráž-signály-obchodování-bots.gif”

alt = “Bitsgap”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Snadnost použití

9,0 / 10

Pověst

8,0 / 10

Poplatky

9,0 / 10

Zákaznická podpora

8,0 / 10

platební metody

9,0 / 10

Profesionálové

 • 14denní bezplatná zkušební verze
 • Snadné použití & Čisté rozhraní
 • Spousta funkcí
 • Přiměřená cena

Nevýhody

 • Žádná mobilní aplikace
 • Novější platforma

Návštěva {"@kontext":"http: \ / \ / schema.org \ /","@typ":"Produkt","název":"Bitsgap","obraz":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 09 \ /bitsgap-review.gif","popis":"Pokud chcete obchodovat s digitálními měnami z pohodlí domova, musíte se ujistit, že používáte platformu, která je plná nástrojů, poznatků a samozřejmě konkurenčních poplatků a provizí. S tím bylo řečeno, že ostřílení obchodníci často využívají několik burz pro přístup na konkrétní trhy a páry,…","nabídky": {"@typ":"Nabídka","cena":"0,00","priceCurrency":"$","prodejce": {"@typ":"Osoba","název":"Kane Pepi"}},"Posouzení": {"@typ":"Posouzení","recenzeHodnocení": {"@typ":"Hodnocení","nejlepší hodnocení":"10","nejhorší hodnocení":"0","ratingValue":"8,60"},"název":"Bitsgap","recenze":"Pokud hledáte obchodování s digitálními měnami z pohodlí domova, musíte se ujistit, že používáte platformu, která je nabitá nástroji, postřehy a samozřejmě – konkurenčními poplatky a provizemi. \ R \ n \ r \ n S tím se dá říci, že ostřílení obchodníci často využívají několik burz pro přístup na konkrétní trhy a páry, nebo využívají arbitrážních příležitostí. Přechod od burzy k burze však může být jak těžkopádný, tak časově náročný. \ R \ n \ r \ n S ohledem na to vám Bitsgap umožňuje propojit všechny vaše burzy na jednom místě. To přináší celou řadu plusových bodů – například schopnost snadno provádět arbitrážní strategie a nasazovat pokročilé roboty k současnému obchodování na více platformách. \ R \ n \ r \ nBitsgap jako takový se vyvinul tak, aby vyhovoval mnoha potřebám a očekávání obchodníků s kryptoměnou. \ r \ n \ r \ nV této recenzi Bitsgap zkoumáme vše, co je třeba vědět o službách křížové výměny nabízených poskytovatelem. \ r \ nNavštivte Bitsgap \ r \ n \ r \ nBitsgap na Glance \ r \ nBitsgap je inzerován jako nový způsob obchodování na více burzách, při hledání nejlepších sazeb a efektivní správě vašeho portfolia. Platforma umožňuje přenést všechny tyto prvky pod jednu střechu a poskytuje přístup z jednoho účtu kliknutím na tlačítko. Má pečlivě navržené funkce, které vám umožní: \ r \ n \ r \ n \ tRychle porovnat sazby z hromady trhů s digitální měnou \ r \ n \ tObchodovat a okamžitě přepínat mezi různými burzami \ r \ n \ tSledovat své investice \ r \ n \ tZákladní a pokročilé typy příkazů \ r \ n \ t Využijte výhod cenového rozdílu mezi burzami pomocí arbitráže \ r \ n \ t Vyzkoušejte si své strategie prostřednictvím demo účtu, aniž byste riskovali kapitál \ r \ n \ r \ nV současné době je Bitsgap integrován s 30 burzami, včetně Binance, Kraken, Bitfinex a dalších. Obchodníci mají přístup k více než 10 000 párům obchodování s kryptoměnami a k ​​dispozici několik technických indikátorů pro formulaci vašich strategií. Platforma nabízí optimalizované a intuitivní rozhraní pro začátečníky i zkušené obchodníky. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCo můžete dělat s Bitsgap? \ R \ nNíže uvádíme hlavní funkce dostupné na Bitsgap. \ R \ nObchodování \ r \ nObchodní sekce Bitsgap nabízí elegantní rozhraní, které je plně funkční. Aby vaše obchodní zkušenosti byly co nejplynulejší, nabízí Bitsgap následující schopnosti a funkce: \ r \ n \ r \ n \ tTradingView grafy \ r \ n \ tVíce než 100 technických indikátorů \ r \ n \ tPřizpůsobitelné typy grafů \ r \ n \ t Vizualizace obchodu prostřednictvím grafů \ r \ n \ r \ nOblast obchodování obsahuje interaktivní obrazovku grafu, včetně vašich nedávných obchodů a otevřených objednávek. Rovněž můžete spravovat svůj zůstatek na každé ze svých propojených burz, sledovat jakékoli otevřené pozice a prohlížet si svoji obchodní historii. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Rozhraní vám umožňuje snadno přepínat mezi různými burzami kliknutím na názvu platformy nad obrazovkou grafu. \ r \ n \ r \ n Společnost Bitsgap také nastavila různé obchodní příkazy, aby vám poskytla větší kontrolu nad vašimi snahami o obchodování s kryptoměnou. \ r \ n \ r \ n \ tStop-Loss and Take- Ziskové příkazy k omezení ztrát v případě, že se váš obchod obrátí k horšímu. Shadow Order, který vám umožní obchodovat se směnnou knihou objednávek – s příkazy provedenými až po dosažení stanovené ceny. Objednávka bude existovat pouze prostřednictvím pokynů odeslaných prostřednictvím rozhraní API, ale bude skrytá před ostatními obchodníky. \ R \ n \ tStop Limit Objednávky se provádějí za stanovenou cenu, při které je objednávka považována za limitovanou objednávku na nákup nebo prodej na omezená cena. \ r \ n \ tTrhové objednávky vám umožňují okamžitě provádět objednávky za nejlepší dostupnou tržní cenu. \ r \ n \ r \ n Kromě toho Bitsgap také poskytuje sadu analytických obchodních nástrojů pro výzkum výkonu všech populárních obchodních párů . Můžete integrovat možnost nastavení časového rámce, výběr stylu grafu a práci s různými indikátory. \ R \ nBot pro obchodování s kryptoměnou \ r \ nBitsgap obchodní robot je jedinečná funkce, která vám umožní vytěžit maximum z vysoce volatilního trhu s kryptoměnou. . Robot zajišťuje, že jsou vaše investice rozděleny proporcionálně ve vámi zvoleném rozsahu, takže můžete vydělat malé, ale časté zisky na každém pohybu na trhu. Jakmile cena dosáhne požadovaného rozsahu, jsou objednávky prováděny a zadávány nové. \ R \ n \ r \ nBot zajistí, že na základě aktuálních cen se vaše objednávky na nákup a prodej automaticky upraví tak, aby našly ty nejlepší příležitosti. Nejvýznamnější výhodou zde je, že robot provádí vaše obchody okamžitě. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Jako takový máte šanci těžit z i těch nejmenších cenových pohybů na trhu – \ u00a0 při omezení vašich ztrát. Vaše investice jsou distribuovány na základě strategie mřížky rozdělením cenového rozpětí do více úrovní nebo sítí. \ R \ n \ r \ n Na platformě Bitsgap jsou k dispozici dvě strategie robotů. Nejprve robot \ u2018Classic \ u2019 používá v každé mřížce stejné množství ekvivalentu základní měny. To znamená, že na každé úrovni nakupuje a prodává stejné množství základní měny. \ R \ n \ r \ nStrategie \ u2018SBOT \ u2019 nakupuje a prodává různé částky základní měny na každé úrovni mřížky. Zajišťuje však také rovnoměrné rozdělení investic. \ R \ n \ r \ nAbyste mohli používat službu obchodování s botem, musíte mít k dispozici minimální množství finančních prostředků. Tato částka je určena: \ r \ n \ r \ n \ tMinimální velikost objednávky vybraného páru v příslušné burze \ r \ n \ tPočet objednávek zadaných robotem \ r \ n \ r \ nJakmile máte připojili své výměnné API k obchodnímu robotu Bitsgap, můžete si vybrat robota, který bude pracovat na obchodní strategii podle vašich preferencí. Bitsgap již nastavil několik předdefinovaných strategií osvědčených prostřednictvím zpětného testování. \ R \ n \ r \ nChcete-li vyzkoušet novou strategii nebo se ujistit, že vše běží hladce, funkce backtest může ukázat, jak by váš robot reagoval na trh změny. \ r \ n \ r \ n Protože obchodního robota lze použít v kombinaci s dalšími funkcemi, nebudete si vybírat mezi dvěma různými možnostmi platformy. Místo toho to zvýší vaše šance na zisk a zároveň zvýší přitažlivost platformy pro uživatele, kteří denně zadávají více obchodů. \ R \ nSignals \ r \ nSignals jsou způsoby, jak vás Bitsgap informuje o významných tržních změnách. Ty vás upozorní na cenové anomálie. Pokud dojde k významnému pohybu hodnoty kryptoměny, budete upozorněni. Pomůže vám zůstat na vrcholu všech vašich obchodních párů a rychle jednat, pokud trh narazí na vaši přízeň nebo proti ní. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitsgap shromáždil údaje o trendech různé páry obchodování s kryptoměnou. Pokud některá mince začne vykazovat nesrovnalosti mimo běžný vzor, ​​bude zapsána do seznamu signálů. Kromě toho platforma také používá technické ukazatele k ověření, zda lze rychlý pohyb považovat za obchodní signál. \ R \ n \ r \ n Obchodní signály Bitsgap jsou velmi užitečné, aby pomohly obchodníkům nastavit správné příkazy stop-loss a take-profit k omezit riziko. Můžete filtrovat to, co pro vás představuje signál, na základě síly signálu, procenta zvýšení, výměny a času. \ R \ nCrypto Arbitrage \ r \ nObchodování na různých burzách se může zdát jako komplikovaný úkol. Může však být velmi přínosné využívat výhod arbitráží. \ R \ n \ r \ n Například řekněme, že kupujete kryptoměnu na jedné burze, kde je cena nižší. Získáte výhodu prodejem stejného množství stejné kryptoměny na jiné burze, kde je cena vyšší. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nToto se nazývá krypto arbitráž. Obvykle se jedná o sadu příkazů k obchodování s kryptoměnou stejného páru, která probíhá současně, ale na dvou různých burzách. I když to může znít téměř nemožné udělat ručně, Bitsgap usnadňuje vzhled díky kombinaci schopností jeho automatizovaného systému a systému napájeného umělou inteligencí. \ R \ n \ r \ nV Bitsgap se potenciál arbitráže počítá na základě zůstatku na vašem účtu. Můžete si také vybrat mezi krypto kryptoměnou a kryptoměnou pro příležitostné arbitráže. \ R \ n \ r \ n S přihlédnutím k různým poplatkům a provizím účtovaným konkurenčními burzami to Bitsgap zahrne do svého odhadovaného procenta zisku. Díky tomu je proces efektivnější a umožňuje vám pokračovat v arbitrážním obchodu, pokud se čísla hromadí. \ R \ nBitsgap Portfolio \ r \ n Další oblast, kde Bitsgap svítí, je v jeho rozsáhlé funkci správy portfolia. Pokaždé, když přidáte klíč API burzy, budou vám k dispozici obchodní portfolia. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nVaše portfolio Bitsgap: \ r \ n \ r \ n \ tAutomaticky aktualizujte všechny transakce \ r \ n \ tVykonávejte sledování na základě vaší historie obchodování \ r \ n \ t Usnadněte si přístup ke všem svým kryptoaktivům \ r \ n \ tNabízejte přehled obchodů, výkonů a zůstatků v reálném čase. \ r \ n \ r \ nPůsobivé je především to, že můžete tato portfolia extrahovat do svého systému. Můžete si přizpůsobit a filtrovat přehledy tak, aby zobrazovaly a odrážely vaše obchody na konkrétních burzách. \ R \ nBitsgap Demo účet \ r \ nJe důležité zdůraznit hodnotu používání demo účtu při obchodování. Vzhledem k tomu, že na scénu obchodování s kryptoměnami se pouští více nových obchodníků, získává tato částice stále větší a větší důležitost. \ R \ n \ r \ nV demo zařízení Bitsgap jsou předinstalovány simulované papírové peníze \ u2019 a umožní vám obchodovat s nulové finanční riziko. \ r \ n \ r \ n Prostřednictvím demo účtu Bitsgap můžete: \ r \ n \ r \ n \ tZískat přístup k 5 předním kryptoburzám \ r \ n \ tPraktické obchodování s 5 BTC ve virtuálních fondech \ r \ n \ tZkušenosti s obchodováním za živých tržních podmínek \ r \ n \ t Vyzkoušejte obchodní strategie \ r \ n \ t Vyzkoušejte signály, obchodní roboty a arbitráž. \ r \ n \ r \ nJak Bitsgap zajišťuje bezpečnost \ r \ nKdyž důvěřujete všem služba s vašimi penězi, musíte být velmi opatrní, abyste zajistili, že váš kapitál je v bezpečných rukou. Nebo ne, v případě Bitsgap. \ R \ n \ r \ n Platforma zdůrazňuje, že ke svým prostředkům máte přístup pouze vy. Bitsgap podrobně popsal, jak řeší bezpečnostní problémy v různých oblastech. \ R \ nÚčet Access \ r \ nVšechny pokusy o přihlášení jsou zabezpečeny a v případě pokusu o neznámé zařízení nebo místo okamžitě obdržíte e-mail. Pokud dojde k opakovaným neúspěšným pokusům o přihlášení, systém také autorizuje dočasné uzamčení z vašeho API i účtu. \ R \ n \ r \ n Dále se také doporučuje použít 2FA pro váš účet Bitsgap a přidružené e-mailové ID. To poskytne další vrstvu zabezpečení vašich prostředků a osobních údajů. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKlíče API \ r \ nVaše prostředky jsou zabezpečeny v příslušné burze a propojeny pouze prostřednictvím vašich plně šifrovaných klíčů API. Tato rozhraní API umožňují společnosti Bitsgap provádět obchody a shromažďovat informace vaším jménem. Kromě toho API nepřináší žádná osobní data. \ R \ n \ r \ nVšechny předávané informace jsou šifrovány a chráněny bránou firewall. Jednoduše to znamená, že Bitsgap nemůže zobrazit ani extrahovat citlivé informace uchovávané příslušnou burzou. \ R \ n \ r \ nJste ten, kdo rozhodne o nastavení vašeho klíče API. Pokud jste povolili možnosti výběru, váš klíč API nebude přijat. Vaše peněženka na směnárně bude držet prostředky a vy nebudete moci provádět žádné výběry ani vklady prostřednictvím Bitsgap. \ R \ nZaměstnanec Zabezpečení \ r \ nZaměstnanci mají přístup pouze do oblasti jejich odbornosti. Žádné informace o účtu a citlivá data se nepřenášejí mimo síť společnosti ani třetím stranám. \ R \ nSystem a Server \ r \ nBitsgap používá šifrování RSA 2048 ve všech svých službách. Obecně většina bank a dalších finančních institucí používá 1024bitové šifrování, zatímco Bitsgap zdůrazňuje, že nabízejí dvojnásobnou ochranu. \ R \ nBitsgap Pricing \ r \ nMyslíte na používání Bitsgap? Pokud ano, máte na výběr z několika plánů – bezplatných i placených. \ R \ n \ r \ n \ r \ nBezplatný tarif za 0 $ \ r \ nBezplatný plán je ve skutečnosti zkušební plán k dispozici pro použití po dobu 14 dnů. V tomto plánu jsou zahrnuty všechny standardní funkce spolu s měsíčním obchodním limitem 1 000 $. Důrazně doporučujeme, abyste využili výhody této bezplatné zkušební verze, abyste pochopili, jak platforma funguje, než se přihlásíte k placené verzi. \ R \ nZákladní tarif za 19 $ měsíčně \ r \ n Základní účet je dodáván se všemi standardními funkcemi a umožňuje vám zapojit se do neomezeného počtu výměn. Existuje však obchodní limit 25 000 USD. \ R \ n \ r \ n Získáte také přístup ke svému portfoliu křížové výměny a můžete nastavit obchodní signály a rozšířené typy objednávek. Možnost demo obchodování je také k dispozici společně se dvěma aktivními automatizovanými obchodovacími roboty. \ R \ nPokročilý plán na 44 $ za měsíc \ r \ nTento účet vám poskytuje všechny výhody základního plánu s měsíčním obchodním limitem 100 000 $. Počet aktivních obchodních robotů se také zvýšil z 2 na 5. Kromě toho můžete také těžit ze služeb arbitráže Bitsgap. \ R \ nProplán na 110 $ měsíčně \ r \ n Proplán je nejvhodnější pro obchodníky kteří hledají neomezené limity napříč neomezenými burzami. Můžete také nastavit 15 aktivních robotů pro obchodování v podmínkách živého trhu. Majitelé programu Pro Plan také obdrží prioritní podporu. \ R \ n \ r \ nPoznámka: Bistgap neúčtuje žádné poplatky za žádné obchody. Všechny jeho služby jsou zahrnuty v měsíčním poplatku za předplatné. Veškeré poplatky za transakce ukládá příslušná burza, na které obchodujete. \ R \ nJak začít používat Bitsgap \ r \ nVaše obchodní cesta v Bitsgap začíná třemi jednoduchými kroky. \ R \ n \ r \ n \ tVytvořte si svůj uživatelský účet \ r \ n \ tPřipojte své výměnné API. \ r \ n \ tZahájení obchodování \ r \ n \ r \ n Proces registrace lze dokončit zadáním vašeho e-mailového ID a nastavením hesla. K dokončení nastavení budete požádáni pouze o potvrzení svého e-mailového ID. \ R \ n \ r \ nDále můžete také připojit svůj účet k Google nebo Facebooku a získat přístup prostřednictvím svých přihlašovacích údajů příslušných účtů příslušné platformy. \ R \ n \ r \ n API lze získat z vašich směnných účtů. Všechny obchodní operace na Bitsgap jsou zpracovávány prostřednictvím vašeho jedinečného klíče API. Je to jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších způsobů použití jakékoli platformy, protože nikomu jinému nedovoluje získat přístup k vašim finančním prostředkům nebo datům. \ R \ nJe Bitsgap hoden používat? \ R \ nJe třeba si povšimnout, že Bitsgap přišel dlouhá cesta od jeho uvedení na trh. Prioritou číslo jedna na platformě je zajistit, aby její funkce byly aktuální s průmyslovými standardy, ne-li o krok napřed. \ R \ n \ r \ nJeho funkce API byla přijata k překlenutí technologické propasti mezi výměnami a také zvýšit efektivitu a bezpečnost. Tam, kde chybí, je v jeho oddělení zdrojů. \ R \ n \ r \ n Ačkoli existuje vyhrazená znalostní databáze, stále neposkytuje komplexní přehled o tom, jak software používat. To znamená, že pokud si opravdu chcete platformu vyzkoušet, bezplatná zkušební verze by vám měla lépe porozumět tomu, jak její funkce fungují. \ R \ n \ r \ n Budete muset mít účty zřízené na každé burze zvlášť, což znamená, že budete muset vložit prostředky do každé platformy. Bitsgap není licencován žádnými regulačními orgány, takže si to pamatujte. \ R \ n \ r \ n Existují však oblasti, kde Bitsgap skutečně svítí. \ R \ n \ r \ n \ tJednoduché nastavení a integrace s výměnami \ r \ n \ t Plně automatizované obchodní roboty \ r \ n \ t Bezpečné obchodování s 2048bitovým šifrováním \ r \ n \ t Rozsáhlá správa portfolia \ r \ n \ t Získání obchodních poznatků \ r \ n \ t Dostupnost předdefinovaných tržních strategií \ r \ n \ tDlouhý seznam podporovaných měn a burz \ r \ n \ r \ n Vzhledem k tomu, že cílem Bitsgap je zpřístupnění obchodování s kryptoměnami, bylo by také skvělé mít mobilní aplikaci pro přístup ke všem službám na cestách. \ r \ nBitsgap: Verdikt? \ r \ n Obchodování s kryptoměnou je nyní hlavním proudem, což znamená, že roste poptávka po technicky zdatných obchodních službách. Pokud hledáte kombinaci pokročilých obchodních nástrojů, technických indikátorů a snadného použití, Bitsgap stojí za zvážení. \ R \ n \ r \ n Celkově je Bitsgap bezpečná, zabezpečená a plně šifrovaná platforma pro obchodování. Algoritmus automatického obchodování je jednoznačně výjimečnou výhodou, která vám umožňuje generovat stálý tok výnosů s velmi malým rizikem. \ R \ n \ r \ n Platforma vám také poskytuje několik způsobů, jak ovládat své obchody prostřednictvím různých tržních příkazů a strategie ukončení. \ r \ n \ r \ n Vzhledem k tomu, jak daleko se platforma dostala, je spravedlivé očekávat, že Bitsgap v budoucnu představí více zdrojů. Celkově tedy můžete jen velmi málo riskovat tím, že vyzkoušíte platformu prostřednictvím 14denní bezplatné zkušební verze. \ R \ nNavštivte Bitsgap","autor": {"@typ":"Osoba","název":"Kane Pepi"},"datum zveřejněno":"2021-01-06"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me