Průvodce pro začátečníky po Dropilu: Autonomní obchodování a arbitrážní platforma

Průvodce Dropil

Podle sloganu společnosti Dropil si tento projekt klade za cíl „automatizovat svět kryptoměny“. V praxi to znamená, že Dropil se postará o veškerou tvrdou práci, pokud jde o analýzu, obchodování a ukládání kryptoměny prostřednictvím řady autonomních nástrojů.

Průvodce Dropil

Dropil se pyšní odstraněním stresu z procesu investování do kryptoměny a jednoduchého vstupu do světa kryptoměny. Na Telegramu je také silná a aktivní komunita, kde najdete spoustu podpory a informací, stejně jako sociální aspekt Dropilu.

Jaké jsou klíčové vlastnosti Dropilu??

Aby platforma pomohla vyčnívat z davu, Dropil se rozhodl pro inteligentní reporting, který se zaměřuje na jednoduchost, která přináší informace, které potřebujete, místo plýtvání časem a úsilím s obskurní analýzou, o kterou se nestaráte. Dropil také umožňuje výběr kdykoli a kdekoli. Dropil je dokonce zdarma k použití, přičemž jediným požadavkem na přístup ke službě je držení kapek. Neexistují žádné poplatky za správu ani transakce.

Dropil

Autonomní obchodování Dropil

Jednou z klíčových vlastností Dropilu je Dex, jeho inteligentní obchodní robot, který umožňuje jednodušší automatizované obchodování. Dynamické odkládání a diverzifikace logiky používané robotem nejsou u výsledků srovnatelné, na rozdíl od ostatních platforem. Dex byl navržen tak, aby k obchodování používal dynamické algoritmy hlubokého učení. Tyto algoritmy byly vyvinuty interně a pomohou vám dosáhnout co nejlepšího zisku. Tým za poslední rok zdokonalil Dex, takže automaticky vyměňuje a mění strategie založené na živých obchodních trzích pro jakoukoli kryptoměnu na jakékoli burze. Kromě toho se systém Dex neustále automaticky aktualizuje na základě výpočtů z nových obchodních údajů.

Autonomní obchodování

Pro konzistentní výsledky, které maximalizují zisk a minimalizují riziko, má Dex zavedeno několik bezpečnostních sítí. Jedním z tajemství úspěchu Dexu je to, že má diverzifikaci napříč platformami namísto pouhé použití jedné kryptoměny. Systém Dex také sdružuje investice společně v závislosti na zvolené úrovni rizika, takže vaše investice vždy zůstanou chráněny.

Dropil arbitrážní analýza

Další robot, inteligentní arbitrážní robot jménem Arthur, poskytuje arbitrážní analýza. Arthur poskytuje všechny informace, které potřebujete, abyste byli okamžitě informováni o hlavních příležitostech arbitráže. Arthur pracuje na sledování směn a mincí, které si vyberete, a jasně ukáže jejich cenové rozdíly. Systém může monitorovat 13 různých burz s ohledem na tyto cenové rozdíly, aniž by vyžadoval uživatelský účet f API. Tým plánuje v budoucnu přidat mnoho dalších výměn, aby se zlepšila funkčnost Arthur.

Arbitráž

Artura si můžete přizpůsobit, jak chcete, s možností sledovat všech 13 burz a 10 kryptoměn nebo tolik, kolik chcete. Upravte své předvolby zaškrtnutím a zrušením zaškrtnutí políček. Jakmile dosáhnete zvolené hranice výstrahy, dostávejte oznámení prostřednictvím telegramu a e-mailu. Arthur je zdarma k použití pro držitele Dropů s kryptoměnou v hodnotě nejméně 50 $.

Dropil také plánuje v budoucnu přidat prémiové funkce, včetně oznámení SMS, provádění arbitráží textových zpráv, přizpůsobených upozornění pro každou burzu a mince a přidání klíčů Exchange API, které umožní automatickou arbitráž.

Co byste měli vědět o chytré peněžence Dropil?

Kromě dalších funkcí má Dropil vlastní inteligentní peněženku, která umožňuje bezpečné ukládání vašich aktiv kryptoměny. Ve srovnání s jinými peněženkami je tato chytřejší, flexibilnější a bezpečnější a má jednodušší rozhraní. Peněženka bude obsahovat vyhrazeného robota osobního asistenta jménem Max.

Drop žetony

Kapky jsou tokeny obslužného ERC-20 za systémem Dropil. Kapky napájejí každou část systému Dex a uživatelé se na ně spoléhají při ukládání a investování finančních prostředků.

Kapky dodávají rychlé transakce s využitím blockchainu Ethereum. Tyto tokeny jsou také zabezpečené pomocí transakcí zaznamenaných veřejně na blockchainu Ethereum, díky čemuž je lze sledovat. K dispozici je také omezená nabídka kapek, aby se zabránilo deflaci a pomohlo zlepšit cenu s růstem poptávky a adopcí. Dropil předpovídá, že tokeny Drop časem ocení hodnotu, což by zvýšilo čisté výnosy.

DROP tokeny

Systém Dex používá tokeny Drop k řízení objemů aktiv spravovaných jeho inteligentními obchodními algoritmy. Jsou také klíčové pro použití Arthura k arbitráži a budou pohánět průlomové chytré funkce peněženky, jako je Max.

Bude vytvořeno maximálně 30 miliard kapek, které byly kdy vytvořeny a které byly vygenerovány během akce tokenů 10. ledna. Šedesát procent tokenů bylo distribuováno a prodáno během ICO, přičemž 20 procent připadlo zakladatelům, 15 procent Dropil trezoru a 5 procent týmu Dropil. K dispozici je také zámek na 50 procent dodávek tokenů zakladatele.

V době psaní tohoto článku jsou kapky k dispozici na Tidexu jako obchodní pár s BTC nebo ETH a na IDEXu jako pár s ETH nebo DAI. Dropil plánuje pracovat na rozšíření počtu burz nabízejících Drops.

Jak začnete s Dropilem?

Ti, kteří chtějí využít Dropilu k tomu, aby se dostali do kryptoměny, musí začít nákup kapek. Odtamtud si můžete vytvořit bezplatný účet a začít používat všechny nástroje, které chcete, včetně Dex, Arthur a Max. Jelikož máte úplnou kontrolu nad svými Drops, můžete své výnosy automaticky reinvestovat, pokud použijete Dex nebo hotovost, kdykoli budete chtít.

DROP tokeny jsou aktuálně k dispozici na následujících burzách:

  • Tidex
  • RightBTC
  • IDEX

Koupit kapky

Jak vypadá plán Dropil?

Předprodej Dropil byl zahájen 26. ledna, přičemž ICO bude trvat od 7. února do 7. března. Mobilní peněženky pro nejpopulárnější operační systémy budou spuštěny v dubnu a květnu 2018. V období od dubna do června bude Dropil implementovat high-limit investice. Tým pracuje na integraci kapek do větších veřejných burz. Od třetího čtvrtletí začnou s platformou diskutovat o implementaci penzijního plánu nové generace.

Závěr

Dropil je inovativní platforma, která umožňuje uživatelům vstoupit do světa kryptoměny a zvýšit jejich aktivitu v komunitě prostřednictvím obchodování, arbitráží a dalších. Dropil vyniká z jiných platforem svým sortimentem inteligentních robotů, kteří slouží konkrétním funkcím a poskytují rady založené na automatizaci a algoritmech. Ti, kteří hledají jednodušší způsob, jak držet kryptoměnu a investovat do ní, by se měli určitě na Dropila blíže podívat.

užitečné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me