diamDEXX: přináší diamanty na trh stablecoinů

diamDEXX

diamDEXX je jednou z nejnovějších společností, které vstoupily na rostoucí trh stabilníchcoinů. Jedním z největších problémů kryptoměnových investorů je úroveň cenové volatility na trhu. Kryptoměny jsou ve srovnání s akciemi a obligacemi velmi malým trhem, což znamená, že peněžní toky mají nadměrný vliv na ceny kryptoměny.

Stablecoiny byly použity jako bezpečný přístav v nestálém moři kryptoměn. Většina stablecoinů je kryta americkým dolarem, což představuje určité potíže.

Americký dolar je fiatová měna a nemá vůbec žádnou podporu („fiat“ znamená v latině „let there be“). Když k tomu přidáme skutečnost, že některé z těchto stabilcoinů mají pochybnou hodnotu, je snadné pochopit, proč existuje spousta prostoru pro nové nabídky.

diamDEXX

Řešením obou těchto problémů je stabilnícoin, který je podpořen něčím, co je cenné, snadno obchodovatelné a snadno prodatelné téměř kdekoli. Přesně to vytvořil diamDEXX. Nová mince DIAM je stejně dobrá jako diamanty a lze ji dokonce vyměnit za fyzické diamanty, které jsou drženy v registrovaných trezorech po celém světě!

diamDEXX zavádí na trh stabilitu

Nelze říci, kdy se diamanty staly vyhledávanou komoditou, ale dnes jsou celosvětově nakupovány a prodávány. Vzhledem k tomu, že diamanty mají stabilní hodnotu, jsou dokonalým způsobem, jak podpořit hodnotu stablecoinu.

Společnost diamDEXX vytvořila minci DIAM, ale také vyvinula platformu pro celé spektrum, která usnadňuje tokenizovaný obchod s diamanty. Token DIAM je spojen se známým množstvím skutečných diamantů a platforma diamDEXX umožňuje lidem všude nakupovat na platformě s nejpopulárnějšími kryptoměnami na světě.

Skutečnost, že token DIAM lze prostřednictvím DiamDropu vyměnit za skutečné diamanty, z něj činí jedinečný stabilnícoin. Měna Fiat má svůj vlastní soubor emisí a mnoho kryptoinvestorů hledá způsoby, jak přesunout svá aktiva z velmi chybného peněžního systému.

Průměr

Měna Fiat není stabilní

Skutečná měnová krize v největších ekonomikách světa za nějakou dobu neproběhla.

Jednou ze sil za popularitou bitcoinů je rostoucí nedůvěra vůči centrálním bankám a nekryté měně. Zpočátku tato dynamika pomohla bitcoinu růst hodnoty. Jak se staly populárnějšími, prudké cenové výkyvy učinily bitcoiny méně atraktivní pro investory.

Použití fiat měny jako kotvy pro token je dobrý nápad, protože fiat měna byla v posledních několika letech méně volatilní než kryptoměny. V delším časovém horizontu to může být případ vyskočení z varné pánve a do ohně.

Měna Fiat má dlouhou historii problémů. Pokud pro hodnotu měny neexistuje nějaký druh fyzického ukotvení, centrální banky a vlády mají tendenci vydávat ji mnohem více, než je odůvodněno základní ekonomickou situací. Je pravděpodobné, že to je to, co se v USA děje nejméně několik desetiletí, a mnoho lidí to znervózňuje.

Diamantová kotva

diamDEXX vidí vzestup kryptoměn jako velkou příležitost jak pro investory, tak pro obyčejné lidi. Nyní, když na celém světě existuje jednotná kryptografická infrastruktura, jsou platformy jako diamDEXX schopné spojit lidi všude bezpečným způsobem, jak ukládat jejich hodnotu.

Způsob, jakým token DIAM funguje, je extrémně jednoduchý. Jeden token DIAM je navázán na tržní hodnotu 1 USD, ale místo toho, aby byl kryt fiat měnou, je zabezpečen diamanty v hodnotě více než 150 milionů USD, které jsou uloženy v plně auditovaných trezorech po celém světě.

Proč diamanty?

diamDEXX vytvořil síť inteligentních smluv, auditů a dalších certifikačních protokolů, které zajišťují úplnou transparentnost pro všechny zúčastněné. Namísto toho, aby musel věřit společnosti, která může nebo nemusí být upřímná ohledně držby hotovosti, o které tvrdí, že ji používá k podpoře stablecoinu, má diamDEXX integrovanou transparentnost od prvního dne.

diamDEXX je vytvořen profesionály

Do krypto prostoru vstoupilo mnoho nových společností. Některé založily profesionály se spoustou obchodních zkušeností, ale mnohé nebyly. diamDEXX je rozhodně jednou z krypto společností, kterou provozuje skupina profesionálů, kteří mají obrovskou hloubku zkušeností z reálného světa.

Tým

Jeremy Dahan, který je generálním ředitelem společnosti diamDEXX, má dlouhou historii vytváření hodnoty v soukromém sektoru.

Sir Christopher Pissarides, který získal Nobelovu cenu za ekonomii za práci na teorii výzkumných tření a makroekonomie, pomáhá učinit z diamDEXXu užitečný stabilnícoin pro lidi po celém světě. V diamDEXX převzal roli ekonomického poradce.

Prof. Pissarides je také školním profesorem ekonomie & Politologie a profesor ekonomie Regius na London School of Economics, stejně jako předseda Centra pro makroekonomii (které spolupracuje s Cambridge University), London School of Economics, Bank of England a National Institute of Economic and Social Research.

diamDEXX má Zohara Shamira, který byl ředitelem ve Viberu jako strategický a finanční poradce. Shamir také pracoval jako auditor a v současné době je generálním ředitelem společnosti Fulgaro, což je internetová společnost, která generuje tržby více než 100 milionů USD ročně.

Jean Fages je CTO Blockchain a má více než 18 let zkušeností v mnoha oblastech vývoje programu. Vytvořil inteligentní kontrakt pro stabilnícoin DIAM a může pomoci, aby se diamDEXX rozrostl na čekající tržiště.

Není těžké vidět, že diamDEXX přináší do světa stablecoinů mnoho talentů. Skupina, která vyvíjí diamDEXX, má dovednosti potřebné k úspěchu platformy a dává lidem schopnost držet token, který se nerozpadne.

Potřeba pevných aktiv

Měně Fiat důvěřují téměř všichni lidé v rozvinutých ekonomikách. Je snadné pochopit proč.

Drtivá většina lidí, kteří dnes žijí, neměla stagflaci v 70. letech a hyperinflace je abstraktní pojem, který se nevztahuje na „skutečný život“ (i když se to za posledních 30 let stalo několikrát) ).

Bez schopnosti obchodovat se stabilní měnou společnost prostě nefunguje.

Lidé zůstávají v roli spekulanta, i když chtějí jen ušetřit na mzdě (viz Venezuela jako příklad). Vzhledem k tomu, že globální vlády utrácejí více a centrální banky směřují ke stále radikálnějším měnovým experimentům, může být v rukou další velká finanční krize.

Vládní dluh není vždy skvělá investice

Někdy se divíte, proč je tam tolik starých bankovek, které jsou „sběratelskými předměty“?

Prostým faktem je, že fiatová měna nemá úžasné výsledky. I když je schopen přežít déle než několik desetiletí, vždy ztrácí velkou kupní sílu. 35 USD za dolar by vám v roce 1971 koupilo unci zlata a dnes to trvá kolem 1280 USD.

Situace s dluhem je ještě problematičtější. Před rokem 1971 představovaly peníze zlato. Ne že by obyčejní lidé mohli směňovat dolary za zlato, ale přinejmenším ten nápad tu byl. Dnes jsou peníze dluh a nic víc.

Navzdory skutečnosti, že největší světové vlády vytvářejí dluh rychlým tempem, je vládní dluh považován za jednu z nejbezpečnějších investic, jaké může člověk udělat. Možná to byla pravda před sto lety, ale dnes se to zdá jako hrozná investiční logika.

diamDEXX usnadňuje investice a diverzifikaci

Mnoho lidí je překvapeno skutečností, že existuje mezinárodní trh s diamanty, podobně jako zlato nebo stříbro. Jednou z nejpopulárnějších platforem pro mezinárodní obchod s diamanty je IDEX, k čemuž dnes diamDEXX umožňuje komukoli přístup.

Nyní je snadné zaměnit svůj fiat za kryptoměny a koupit DIAM žetony, které lze uložit spolu s dalšími žetony do peněženky diamDEXX ERC-20. Kromě toho, že funguje jako stablecoin, který si udrží svou hodnotu vůči kryptům, token DIAM zajišťuje, že kolaps fiatové měny nevymaže jeho podporu.

Proces

Kupte si diamanty se slevou

Díky možnosti vyměnit žetony DIAM za skutečné diamanty je diamDEXX životaschopnou volbou pro lidi, kteří mohou chtít převzít dodávku podkladového aktiva, které podporuje token, což je ve světě kryptoměn rarita..

Je možné zakoupit fyzické diamanty se slevou pomocí Diamdrop. Toto je web, který vám umožňuje nakupovat diamanty od výrobců z celého světa:

S Diamdropem máte přístup k široké škále diamantů přímo od jejich výrobců. Tímto způsobem pomáháme našim zákazníkům vyhnout se nepříjemným zprostředkovatelům: Žádný makléř, prodejce ani fyzický obchod nezíská provizi za váš diamant! Díky tomu je nákup diamantů levnější a jednodušší.

Diamdrop

Skutečné bezpečné útočiště

Infrastruktura, která vyrostla v prostoru kryptoměny, dává lidem vše, co potřebují k práci mimo zavedený finanční systém.

Nyní diamDEXX posouvá tokeny na další úroveň s tokenem DIAM. Místo nákupu tokenu, který se spoléhá na naději na vyšší ceny, mohou investoři mít důvěru ve skutečnou hodnotu, kterou diamanty půjčují token DIAM.

diamDEXX vytvořil úžasný systém, který umožňuje obchodníkům a investorům využívat přístup na mezinárodní trh s diamanty za účelem udržení stabilního aktiva. Společnost poskytuje jedinečnou službu, která pravděpodobně najde vítaný domov v neustále se rozvíjejícím globálním krypto prostoru.

užitečné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me