CPI Tech: Whitelabel Blockchain Solutions for STOs, Exchanges & More

CPI Tech

CPI Tech je německý technologický startup, který se specializuje na řadu produktů a služeb souvisejících s blockchainovým softwarem. To pokrývá vlajkovou loď kryptoměnové burzovní platformy společnosti pro vysokofrekvenční obchodování, platební protokol v místě prodeje, vývoj blockchainu, marketingový kampaň a 360stupňové poradenství pro ty, kteří se chtějí zapojit do nabídky bezpečnostních tokenů (STO).

S tak rozmanitou nabídkou produktů jsme se snažili CPI Tech prozkoumat podrobněji. Pokud tedy chcete zjistit více o tom, kdo je CPI Tech a na jakých řešeních založených na blockchainu pracují, nezapomeňte si přečíst naši podrobnou recenzi.

CPI Tech

Tvorba STO

Jednou z charakteristických služeb nabízených týmem CPI Tech je jeho tvorba STO. Stručně řečeno, platforma si klade za cíl pomoci těm, kteří stojí za crowdfundingovou kampaní STO, maximalizovat vystavení trhu. Začíná to poradním obdobím, kdy CPI Tech zmapuje řadu strategických cílů, aby zajistila, že kampaň STO plně využije ty nejlepší tržní příležitosti.

Poradenské období zahrnuje také hloubkový průzkum trhu, který následně zajistí, že projekt STO porozumí svému cílovému publiku v plném rozsahu. V technickém oddělení nabízí CPI Tech také technické služby STO. Tím je zajištěno, že záležitosti, jako je správa blockchainu a tokenizace, jsou prováděny nejefektivnějším způsobem, a tím je zajištěno, že budou zmírněny potenciální překážky..

STO

Navíc a možná nejdůležitější je, že vysoce zkušený tým společnosti CPI Tech poskytuje nadcházejícím projektům STO také plnohodnotnou právní podporu. To je zásadní ve světě neustále se měnících předpisů o kryptoměnách a blockchainových technologiích, zvláště když zohledňujete přeshraniční povahu tohoto odvětví. Balíček STO, který nabízí CPI Tech, obsahuje také pomoc s monitorováním prodeje a plateb.

Koncept CPI Tech v kontextu kampaně STO má v konečném důsledku zajistit, že celý proces end-to-end bude bezproblémový. Ať už jde o průzkum trhu, financování, technické inženýrství, platby nebo právní podporu – tým CPI Tech může poskytnout celou 360stupňovou službu.

Takže teď, když jsme pokryli služby STO nabízené CPI Tech, prozkoumejme platformu pro výměnu bílých štítků, kterou společnost poskytuje.

Platforma CPI Tech Exchange

Tým technicky zdatných v CPI Tech vytvořil komplexní platformu pro výměnu bílých štítků, což znamená, že subjekty třetích stran mají schopnost zahájit obchodní platformu za pouhých 30 dní.

Vysoce přizpůsobitelný software CPI v první řadě umožňuje třetím stranám usnadnit obchodování s kryptoměnami, nekrytými měnami a tokenizovanými aktivy v reálném světě. To má potenciál uspokojit jak příležitostné maloobchodníky, tak i ty, kteří se chtějí zabývat vysokofrekvenčními obchody.

Pokud jde o první možnost, nabídka CPI Tech s bílou značkou má schopnost hostovat sociální obchodování. To znamená, že příležitostní obchodníci mohou kopírovat obchody úspěšných obchodníků kliknutím na tlačítko. To je v prostoru obchodování s kryptoměnou stále poněkud rarita.

Výměna

Pokud jde o základní motivaci vysokofrekvenčních obchodníků k používání burzy CPI Tech, je platforma vysoce škálovatelná, a proto – může provádět až 10 000 objednávek za sekundu na trh.

Za zmínku stojí také některé další klíčové funkce, se kterými je dodáván výměnný software CPI Tech. To zahrnuje optimalizovaný systém dvojitého účetnictví, který umožňuje vlastníkům směnáren zůstat v souladu se všemi příslušnými předpisy o účetnictví v příslušné jurisdikci.

Navíc, s výměnou zajištěnou technologií institucionální úrovně, tým CPI Tech zajišťuje, že směnárna je plně funkční 24/7. Platforma pro výměnu také přichází s ochranou soukromého klíče a podporou 24/7.

Nejdůležitější je, že společnost CPI Tech vytvořila plně funkční platební bránu v místě prodeje pro vlastníky burz. Tím je zajištěno, že uživatelé směnárny mohou bez problémů vkládat a vybírat prostředky, a to jak ve formě fiatové měny, tak v digitálních měnách. Platební brána CPI Tech má navíc přítomnost v offline aréně a následně umožňuje burzám shromažďovat prostředky zákazníků prostřednictvím plateb v obchodě.

Softwarové produkty šité na míru

Subjekty zapojené do arény blockchainových aktiv by se také mohly zajímat o služby vývoje softwaru CPI Tech. Ve skutečnosti tým tvrdí, že staví „oceněný software, který není jen funkční a je radost jej používat – je také optimalizován tak, aby vaše podnikání bylo co nejdříve výnosné.“

Začíná to na samém počátku, kdy se vývojáři CPI Tech zapojí do počátečního procesu plánování a analýzy s cílem přesně zjistit, co bude správce i koncový uživatel požadovat.

Jakmile budou stanoveny základy, CPI Tech poté pokračuje fází architektury a designu, následovanou softwarovou implementací. Na závěr procesu vývoje 360 ​​stupňů se CPI Tech poté zapojí do testování a integrace, budování marketingových strategií a nakonec – úplného spuštění softwaru.

Je také důležité si uvědomit, že CPI Tech bude poskytovat prvotřídní poprodejní podporu měřením a optimalizací softwaru po spuštění, aby bylo zajištěno, že software dosáhne svých základních cílů.

Profesionální marketingové služby

Jak je uvedeno v předchozí části, CPI Tech také nabízí profesionální marketingové služby, které zajistí, že se váš software dostane ke správnému cílovému publiku. To umožňuje startupům blockchainových aktiv – zejména těm, kteří jsou zapojeni do prostoru STO, zaměřit se na jiné oblasti podnikání, zatímco CPI Tech se stará o marketing všeho.

Například služba přichází s marketingem digitálních médií, což umožňuje entitám STO vybudovat plně zapojené cílové publikum prostřednictvím vícekanálového mediálního obsahu. Pro ty, kteří chtějí posunout věci na vyšší úroveň, to zahrnuje také produkci videí.

Vzhledem k důležitosti silné přítomnosti v sociálních médiích se tým CPI Tech zaměří na zvýšení expozice STO na klíčových platformách, jako je Facebook, Reddit, Telegram a YouTube. Pokud jde o přeměnu tvrdé práce na realizovatelné objednávky, CPI Tech také nabízí komplexní prodejní strategii.

Díky spolupráci s týmem odborného marketingového týmu mohou mít projekty STO postaráno o celou marketingovou strategii. Nakonec také stojí za zmínku, že CPI Tech nabízí kampaně SEO a SEM šité na míru. To zahrnuje PPC kampaně prostřednictvím Google Adwords a Facebook Ads.

Tým za CPI Tech

S tak rozmanitou škálou inovativních produktů a služeb jsme se snažili prozkoumat tým, který stojí za CPI Tech. Společnost se sídlem v Německu založili Marvin Steinberg a Maximilian Schmidt.

Oba jednotlivci mají velmi úspěšné výsledky jak v blockchainu, tak v tradičních obchodních arénách. Steinberg založil v roce 2015 společnost poskytující energii, která byla o rok později prodána americké miliardové firmě Just Energy Group.

Steinberg navíc úspěšně zvýšil přebytek ve výši 300 milionů USD pro nově spuštěné startupy spojené s blockchainem, které vyžadují pomoc s financováním. Generální ředitel CPI Tech Schmidt se poprvé začal zabývat průmyslem blockchainových aktiv v roce 2014, následně postupně vyvinul řadu platebních řešení pro bitcoiny a kryptocentrické aplikace..

Závěr

Zatímco poněkud široká škála produktů a služeb nabízených platformou by se na první pohled mohla zdát složitá – hlavním konceptem je to CPI Tech nabízí úplné 360stupňové řešení softwaru blockchain všeho.

Přesněji řečeno, ti, kteří se chtějí zapojit do kampaně STO, mohou těžit ze strategické služby typu end-to-end, která zahrnuje vše od fundraisingu, vývoje softwaru, právní podpory, tokenizace až po úplnou marketingovou strategii.

Také na nás udělala dojem platforma pro výměnu štítků nabízená společností CPI Tech, která ve skutečnosti umožňuje provozovatelům třetích stran zahájit výměnu na míru za méně než měsíc. Celkově se zdá, že tým za CPI Tech vytváří některá vysoce inovativní řešení pro stále rostoucí růst kryptoměn a blockchainové technologie.

Pro ty, kteří chtějí dále prozkoumat, jak může CPI Tech pomoci s jejich snahami STO, platforma hostí jednoduché 2minutové kvízové ​​cvičení, které se snaží zjistit, jak může váš projekt růst nejefektivnějším způsobem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me