AMFEIX přináší aktivní správu kryptoměn globálním investorům

Vydělat jmění v bitcoinu bylo snadné, pokud se investor dostal včas. Jak ukázaly poslední roky, krypto trhy se staly jemnějšími. AMFEIX je a nový způsob, jak investovat do kryptoměn, aniž byste museli každý den zůstat na trzích.

AMFEIX je hodně jako krypto hedgeový fond, který investorům nabízí profesionální investiční odbornost s mrtvým jednoduchým rozhraním.

Místo obchodování každý den a věnování hodin výzkumu, AMFEIX umožňuje kryptoinvestorům provést vklad do peněženky a investovat jejich kryptoměny profesionálními kryptoobchodníky. Na rozdíl od automatizovaných obchodních robotů je AMFEIX provozován lidmi, kteří žijí a dýchají na trhu kryptoměn.

AMFEIX zjednodušuje investování do kryptoměny

Zajišťovací fondy byly v posledních dvou desetiletích na zavedených finančních trzích divoce úspěšné. Metody obchodování, které hedgeové fondy používají, se liší, ale obchodní model, který používají, je jednoduchý.

Investoři dávají zajišťovacím fondům své peníze a fondy si účtují poplatek na základě výkonu. Pokud fond vydělává peníze, vezme část výnosů. Ve většině případů zajišťovací fondy účtují poplatek také za spravovaná aktiva.

AMFEIX má podobný obchodní model, ale vyžaduje pouze poplatek, pokud je schopen vytvářet zisky pro své investory. Fond by mohl být skvělým způsobem, jak investoři uplatnit své bitcoiny na širším trhu kryptoměn.

Nastupte včas, dosahujte velkých výnosů

Kryptotrh vytváří novou investiční dynamiku. Existuje spousta ICO, které mohou investorům přinést enormní návratnost, ale jejich sledování je více než práce na plný úvazek.

Existuje důvod, proč mohou fondy rizikového kapitálu (VC) přinést investorům výnosy, které jsou mnohem vyšší než téměř na jakémkoli jiném trhu. Vstup do nadějné společnosti v raných fázích je nejlepší čas z hlediska investic, ale pro většinu investorů je téměř nemožné získat expozici na trhu VC.

Vrací se

ICO a další podobné nabídky tokenů to změnily. Dnes mohou malí investoři nakupovat do malých společností stejným způsobem jako firmy VC, a to za zlomek peněz. Skutečnou výzvou je vědět, jaké žetony koupit, což je místo, kde vstupuje AMFEIX do hry.

Professional Crypto Investment Management ve společnosti AMFEIX

Kryptotrhy se pohybují rychle. Na trh neustále naráží spousta nových tokenů. AMFEIX má tým profesionálů v oblasti kryptoměn, kteří sledují trhy a hledají nové příležitosti, které by mohly létat pod radarem retailových kryptoměnových investorů.

Vstup do zajišťovacího fondu může být obtížný, ale investování vašich kryptoměn pomocí AMFEIX je jednoduché. Pokud chcete mít aktivně spravované krypto portfolio, které je 100% denominováno v nejpopulárnějším tokenu na světě (BTC), AMFEIX by pro vás mohl být perfektní.

Jak: Investujte s AMFEIX

Uvedení vašich tokenů do práce s AMFEIX začíná vytvořením peněženky AMFEIX. Peněženka AMFEIX je postavena na síti Ethereum a je zabezpečena 12 náhodnými klíči klíčů, které slouží k propojení peněženky s účtem AMFEIX..

Peněženka AMFEIX sleduje výkon účtu AMFEIX a je plně ve vlastnictví klienta. Jakmile je vytvořena peněženka AMFEIX, lze jí posílat BTC z burzy nebo jiné krypto peněženky.

Poté, co vložíte BTC do peněženky AMFEIX, následuje krátký proces, který přidělené prostředky přidělí na investiční účet. Alokace na investiční účet vytvoří aktivní investici s AMFEIX, kterou bude peněženka denně sledovat (aktualizována každých 24 hodin).

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak funguje proces financování a alokace peněženek, podívejte se na pátou stránku Dokument AMFEIX.

Investice s AMFEIX: flexibilní, transparentní a inovativní

AMFEIX funguje jako zajišťovací fond nebo aktivní investiční manažer, ale nepřijímá žádnou provizi, pokud nevytvoří zisk pro své investory.

Společnost používá rozdělení 80:20, když dosahuje zisku, což znamená, že si vezme 20% ze všech zisků. Dalších 80% zisků se denně ukládá do peněženek investorů.

Na rozdíl od mnoha fondů na míru nemá AMFEIX žádné minimální investiční období a investoři mohou kdykoli požádat o vrácení svých prostředků v BTC. Místo používání fiat měny ke sledování zisků a ztrát používá AMFEIX BTC.

Aktualizovaný zůstatek na účtu pro každého investora je k dispozici v peněžence AMFEIX a denně se aktualizuje o půlnoci UTC.

Vstupte na rostoucí trh

Poté, co ceny bitcoinů poklesly z rekordních maxim, která stanovily na konci roku 2017, došlo ke spoustě zlomených srdcí. Mnoho retailových investorů bylo spáleno masivní volatilitou, která, jak se zdá, definuje obchodování s kryptoměnami.

Emoce nikdy nikomu nepomohly vydělat peníze, což je jeden z důvodů, proč někteří profesionální obchodníci překonávají retailové investory, zejména na trzích mladých a rostoucích.

Bitcoin byl revoluční nápad, který vytvořil obrovské množství projektů založených na blockchainu. Některé z nich mohou sdílet stejný úspěch, který vedl ceny bitcoinů z méně než 10 USD na více než 18 000 USD, zatímco jiné projekty prostě nikam nepůjdou.

Stejně jako technologický boom 90. let se kryptoměnový trh pravděpodobně rozšíří o několik řádů, než bude plató, což představuje trvalou příležitost. Spojení se solidním týmem pro správu investic je jedním ze způsobů, jak dostat kryptomělu výše, i když stále existuje volatilita.

AMFEIX nabízí jedinečnou službu

Už jste někdy slyšeli o Chainlink? Mnoho lidí o tom nevědělo, když začal rok 2019, ale letos je token LINK v amerických dolarech až o více než 800% vyšší.

Chainlink řeší „problém Oracle“ s Ethereem. Je snadné uzavřít inteligentní smlouvu, která souvisí s událostí ve skutečném světě, ale blockchain neexistuje způsob, jak zjistit, co se ve skutečnosti děje ve skutečném životě.

Zadejte Chainlink, který poskytne lidem, kteří chtějí využívat inteligentní smlouvy spojené s událostmi v reálném světě, spolehlivý způsob získávání informací. Vypadá to jako skvělý nápad, ale s tolika hlukem v krypto světě je snadné přehlédnout slibné projekty.

Díky tisícům žetonů je hledání další plodiny vítězů prací na plný úvazek.

Obchodování s finančními aktivy může být navíc náročné. Mnoho lidí a institucí věří jiným lidem, že investují jejich jménem, ​​a společnost AMFEIX přináší toto know-how na kryptotrhy.

AMFEIX navrhl snadno použitelnou investiční platformu, která umožňuje investorům nasazovat své peníze na kryptotrh s minimální prací. Obchodní roboty vyžadují mnohem více práce a mohou být také drahé.

Manažeři lidských investic mají schopnost provádět průzkum trhu způsobem, který algos nedokáže, což může pomoci najít potenciálního vítěze dříve, než se ztrojnásobí.

Struktura sazeb společnosti AMFEIX je také velmi spravedlivá. Za investici do své služby neúčtuje nic a společnost AMFEIX dostává výplatu, pouze pokud je schopna přinést svým investorům zisk. Jedná se o velmi přesvědčivé uspořádání, které by mohlo mít místo v portfoliu jakéhokoli investora.

užitečné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me