Safex: Blockchain Engine pro obchody eCommerce

Safex je otevřený decentralizovaný trh založený na ochraně osobních údajů, který využívá moderní technologii krypto a blockchain k vylepšení tržiště elektronického obchodování pro obě kupující a prodávající.

Postupem času jsme viděli, jak se tržiště dostalo od jednoduchého směnného obchodu k měnové ekonomice, od jednoduchých trhů k kamenným obchodům a poté přes digitalizovaný trh prostřednictvím revoluce elektronického obchodování.

Tím, že poskytuje každému v ekosystému eCommerce soukromí, které nelze najít na centralizovaných online nákupních platformách, kde je hlavní důraz kladen na „velká data“ – vytvořil Safex mezeru ve svých službách.

Blockchain Engine pro eCommerceBlockchain Engine pro eCommerce

Společnost Safex byla založena s myslí budoucnosti

Společnost Safex, která byla založena v roce 2016 předtím, než se bitcoiny dostaly do hlavního proudu, byl perspektivní kolektiv, který chápal potenciál blockchainu, kryptoměny a eCommerce.

Po 4 letech vývoje byl Safex Blockchain vyvinut spolu s jeho měnou proof-of-working Safex Cash (SFX). V červenci 2020 byl spuštěn jeho první Stagenet a připraven k veřejnému testování svého decentralizovaného trhu.

Trh s kryptoobchodem vytváří nové alternativy k centralizovanému digitálnímu trhu, kterému dominují velké korporace jako Amazon, Alibaba a další významné subjekty.

Kromě pochybných postupů sběru dat vytvářejí některé z těchto hlavních portálů elektronického obchodování vyšší ceny pro spotřebitele a prodejce.

Safex poskytuje nízkou bariéru vstupu na trh, který umožňuje i malým obchodům vstoupit do digitálního věku. Umožnit spotřebitelům soukromě nakupovat za levnější cenu, zatímco prodejci dosahují své maximální ziskové marže prostřednictvím nízkých poplatků a poctivých praktik.

Zaměstnanci společnosti Safex se věnují vytváření příležitostí

Založil Daniel Dabek, podobně jako další technologičtí průkopníci jako Bill Gates, Steve Jobs nebo Mark Zuckerberg, Dabek opustil školu a zamířil rovnou na Wall Street.

Během svého působení ve finančním kapitálu USA se seznámil se složitostí sítí typu peer-to-peer, vědeckých výpočtů, modelování analýzy distribuovaných cen a optimalizace predikčního algoritmu..

Tyto dovednosti byly základním kamenem algoritmů provádění obchodování a systému sledování cen, který se dnes na Safexu stále používá.

Po zájmu o kryptografii se připojil k MaidenSafe a jeho SAFE Network, která později inspirovala Dabka k vytvoření Safexu z poptávky po soukromí a bezpečnosti na globálním trhu..

Safex má inovativní platformu

Měnu Safex, Safex Cash (SFX) a Safex Token (SFT) lze zakoupit na kryptoburze Xcalibra. Jako účastník vývoje Xcalibra zajišťuje Dabek bezproblémové připojení SFX i SFT.

Xcalibra je důvěryhodná burza, která získala nashromážděnou částku ve výši 5 milionů dolarů na financování. Během prvních 18 měsíců se zaokrouhlil na 2 miliony dolarů a další 3 miliony dolarů byly později získány, aby pomohly platformě růst.

V roce 2019 byla Xcalibra uvedena na trh představením SFT a SFX spolu s dalšími významnými tokeny, jako jsou ETH a BTC, a dále v roce 2020 integrace mezi Xcalibrou a Simplexem umožnila uživatelům Xcalibry nakupovat ETH a BTC prostřednictvím kreditní nebo debetní karty.

Xcalibra je jedním z go-to míst k získání SFX a SFT – a může se rozrůst a sloužit i dalším trhům.

Konkurenční tržiště

Jak bylo uvedeno výše, na současném trhu elektronického obchodování dominují velké weby, které prodejcům často účtují poplatek 15 až 20% za produkt a tyto náklady se přenášejí na spotřebitele.

Výplaty by navíc mohly trvat dny až týdny, což by bránilo operacím a otevíralo prodejcům kreditní riziko platformy.

Obchodní model Safexu vytváří uživatelsky orientovaný zážitek a maximalizuje zisky prodejce tím, že si vezme pouze extrémně konkurenceschopný 5% poplatek a za výpis produktu účtuje pouhých 0,01 $.

Vybudujte webový obchod na blockchainu ochrany osobních údajů.Vytvořte si webový obchod

na blockchainu ochrany soukromí.

Představte si, že místo toho, aby vydělali 80 $ na nákupu 100 $, vydělají prodejci při použití Safexu až 95 $. Jako malá firma může dalších 15 $ za každý produkt znamenat všechno.

Jako prodejce vás potěší zvýšení efektivity.

Neexistuje absolutně žádná čekací doba ani prostoje mezi okamžikem, kdy zákazníci stisknou nákup, a penězi plynoucími na váš účet. Umožnit prodejcům rychle získat příjmy, doplnit zásoby a držet krok s požadavky, znamená pracovat na maximální kapacitu.

Je pobuřující, když vidíme, jak se zákazníci od vašeho produktu dostávají k něčemu podobnému – ale možná o něco levnějšímu.

Prodejci na Amazonu zažívají tyto druhy ztrát – a jako obchodní model to není udržitelné. Malé a střední podniky si s těmito překážkami nedokáží poradit, protože brání konkurenci a pomalu mění tržiště na platformu ve stylu oligopolu.

Prodejci a kupující na Safexu si zachovají autonomii v tom, co nakupují a prodávají, čímž vytvoří spravedlivou platformu pro všechny!

Soukromí stojí za zamyšlení

V dnešním světě je myšlenka, že kdokoli má nějaká práva online, absurdní. Korporace shromažďují vaše data velmi rušivým způsobem, který pravděpodobně oceňuje data více než zákazníci.

Safex zajišťuje, že žádné vaše osobní údaje nebudou shromažďovány ani zaznamenávány – abyste věděli, že jsou respektována vaše práva.

Obchodní model se točí kolem meziobchodu mezi transakcemi prováděnými na trhu. Těžba Safex a poplatky za obchodování Xcalibra zvyšují zisk systému, NE údaje spotřebitelů.

Spotřebitelé budou muset prodejci ukázat své dodací adresy až po provedení nákupu, což uživatelům poskytne kontrolu. Ochrana soukromí na Safexu je klíčová, protože umožňuje spotřebitelům zvolit si, zda chtějí, aby se jejich jméno zobrazovalo ostatním lidem na platformě.

Vzhledem k tomu, že je trh decentralizovaný, je Safex opět největším zájmem ochrany soukromí.

Informace nejsou přístupné žádné straně, dokonce ani vývojový tým nemá přístup k osobním informacím!

Tím, že eliminuje všechny šance na narušení dat, splňuje Safex svoji pověst bezpečné a spolehlivé – a zajišťuje, aby elektronický obchod pro lidi lépe používal internet.

Silná komunita

Safex má aktivní tržiště, ale také má velkou komunitu, která aktivně diskutuje o důležitých tématech na fóru Safex. Fórum pomáhá začátečníkům se všemi nápady typu „jak na to“ týkající se Safexu a je také způsobem šíření aktualizací a oprav..

Tým dále komunikuje s širokou veřejností prostřednictvím účtů twitterových účtů Safex a Dabek, díky čemuž má každý aktuální informace o nejnovějším vývoji společnosti. Veřejnost může kontaktovat Safex také prostřednictvím řady kanálů, pokud je potřeba přímé spojení.

Zvažte výhody Safexu

Safex je most, který spojuje lidi z celého světa s úplným soukromím a – a umožňuje eCommerce růst způsobem, který staví lidi na první místo.

Zde jsou některé z velkých částí platformy:

  • Nabízí úplný eCommerce založený na ochraně osobních údajů pro kupující i prodávající
  • Nativní token umožňuje použití kryptoměny i fiat měny
  • Vyhrazený tým, který dává soukromí na první místo
  • Dobře financovaný a připravený posunout eCommerce na další úroveň
  • Nízké poplatky, které umožňují konkurenceschopnost menších obchodů a prodejců

Pokud se chcete dozvědět více o tom, co Safex a Xcalibra dělají, aby se kryptoelektronický obchod příští generace stal realitou – stačí kliknout přímo sem.

Chcete-li se dozvědět více o tom, co odlišuje Xcalibru od ostatních výměn – prosím klikněte sem a navštivte jeho webovou stránku!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me