BiKi.com: SEA generalinis direktorius Ethanas Ng kalba apie tiekimo grandinę ir biržas kaip būsimos finansų įstaigos

Pristatys pagrindinį pranešimą „Kas toliau“ „Blockchain“ poveikis, 2020 m. Perspektyvos „Tiekimo grandinė“ iki pilnų rinkėjų aktyvumo, Etanas Ng, Pietryčių Azijos pasaulinės kriptovaliutų biržos generalinis direktorius BiKi.com, nustatė pagrindines tendencijas, darančias įtaką blokų grandinei 2020 m., ypač gilinantis į tiekimo grandinių vaidmenį.

Gerbiamoje pranešėjų grupėje dalyvavo tiekimo grandinės ekspertai, tokie kaip „Infocomm Media Development Authority“ (IMDA) Singapūro ir brangiųjų metalų kasybos pramonės „blockchain“ technologijos platformos „Karuschain“ generalinis direktorius.

Atkreipkite dėmesį: tai yra pranešimas spaudai

Pereinamojo laikotarpio priėmimas

Pastaruosius 6 mėnesius matėme, kaip Svarstyklės ir SEC atkreipė dėmesį į decentralizuotą ekonomiką. Tačiau dar prieš tai, 2017 m., Kai ICO rinkos buvo labai karštos, TVF jau pasiūlė dirbantys su CBDC (Centrinio banko skaitmeninės valiutos) centriniams bankams.

“BiKi tuo užsiima”, – tvirtino Ng. „Štai kodėl mes tikime, kad įvyks įprastas priėmimas. Kai bus parengta viena iš pagrindinių CBDC, kurios, mūsų manymu, gali įvykti šių metų pirmąjį arba antrąjį ketvirtį, jos galiausiai paveiks MNC, kurios greičiausiai priims CBDC. Jų valdomos MVĮ, pasitelkdamos tinklo efektą, suteiks daug daugiau kanalų rinkai, kad skleistų skaitmeninių valiutų naudojimą masėms. Tada eisime per konkurso plokščiakalnį, išsiaiškinsime, kas veikia, o kas ne, ir surasime tinkamą modelį “.

Išskyrimas „blockchain“ sprendimai tiekimo grandinėje kaip vaidinantis didelį vaidmenį įmonėse, Ng pabrėžė, kad „padidėjus efektyviai pasiūlai, padidės paklausa “.

 Dramblys kambaryje

„BiKi“ generalinis direktorius Ethanas Ng atkreipė dėmesį į tai, kad 2017 ir 2018 metais visus užklupo „blockchain“ technologijų galimybių aistros ir kokias problemas tai galėtų išspręsti. Tačiau kosmose įvykus didžiulėms naujovėms, įvaikinimo lygis buvo gerokai mažesnis nei tikėtasi. Neatsižvelgta į labai svarbų veiksnį – didžiulį dramblį kambaryje.

Nurodydamas, kaip tradicinėse rinkose kiekvienam tiekimo grandinės erdvės žaidėjui reikalingas finansininkas – centrinis žaidėjas, bankas -, kad erdvė galėtų veikti, Ethanas Ng pasiūlė, kad naujai sutrikusioje tiekimo grandinėje būtų reikalinga nauja finansininkų kategorija..

Tą naują vaidmenį atliktų naujos finansų įstaigos, kurios galėtų pasiūlyti daugelį tradicinių finansų įstaigų paslaugų, tačiau pritaikytos naujai decentralizuotai ekonomikai. Nustatyti decentralizuotą finansą (DeFi) kaip vieną iš pagrindinių reikšmingų tendencijų 2020 m, Ethanas Ng vertino mainus, kuriuose buvo siūlomi „DeFi“ produktai, kaip naujas trikdžiusias ateities finansines institucijas.

Auganti „Blockchain“ tiekimo grandinės sprendimų rinka

Dalijimosi ekonomika, kurią inicijavo tokios bendrovės kaip „Uber“ ir „Grab“, sutrikdė taksi pramonę. Kadangi jie pasiūlė naudingą ir perspektyvų sprendimą, jie galėjo padidinti rinkos dalį ir mastą.

Konkrečios pramonės šakos sprendimai, naudojant blokų grandinę, pavyzdžiui, farmacijos ir maisto srityse, yra tiek daug kitų pramonės šakų, kur logistikos ir tiekimo grandinės patiria didžiulius skausmo taškus.. Ng tikėjo, kad ši auganti tiekimo grandinės sprendimų rinka leis šioms naujai sutrikusioms pramonės šakoms panašiai įgyti rinkos dalį ir mastą.

Technologijos subrendimas įprastoje įmonės veikloje, atsižvelgiant į artėjantį CBDC ir „DeFi“ gaminių kraštovaizdį, padės sustiprinti decentralizacijos vaidmenį ekonomikoje, kur skaitmeninės valiutos, pvz., BTC ir ETH pakils.

BiKi.com: 2020 m. „DeFi“ ekonomikos planai

 Kartu su partneriu Mazgo kapitalas, „BiKi exchange“ planuoja būti pasirengusi šiam scenarijui.

Pirma, tai būtų skolinimo produkto paleidimas „BiKi“ biržoje naudojant ne BTC, o USDT, kuris būtų stabilesnis daugeliui žaidėjų.

Antra, tai būtų viešosios finansinės grandinės paleidimas 2020 m. Trečiąjį ketvirtį, kuris, Ng tvirtai manė, būtų vienas pagrindinių būsimų finansų įstaigų aspektų „blockchain“ erdvėje.

Kaip visada, į vartotoją orientuota platforma laiko savo vartotojų poreikių tenkinimą prioritetu. „BiKi“ birža užtikrins didžiausią naudą savo vartotojams teikdama vis didesnę finansinių paslaugų ir produktų, skirtų „deFi“ ekonomikai, asortimentą, įskaitant naujus ir novatoriškus prekybos platformoje būdus..

„BiKi Exchange“ taip pat šiuo metu sutelkia dėmesį į licencijos gavimą pagal Mokėjimo paslaugų įstatymą, kurį pateikė Singapūro pinigų tarnyba (MAS). Singapūras yra vienas iš pirmaujančių pasaulio finansų centrų ir čia tapęs reguliuojama birža įgis tolesnį kriptovaliutų mainų pripažinimą ir įneš vartotojų pasitikėjimą kaip pasaulinis prekės ženklas, įtvirtinantis „BiKi“ pozicija priešakyje blokų grandinės ir kriptovaliutų mainų pramonės.

Apie „BiKi.com“

Buveinė yra Singapūre, BiKi.com yra pasaulinė kriptovaliutų birža užėmė „CoinMarketCap“ 20 geriausių vietų sąrašą. „BiKi.com“ teikia skaitmeninio turto platformą prekybai daugiau nei 150 kriptovaliutų ir 280 prekybos porų.

„BiKi.com“ siekia suteikti saugiausią, stabiliausią ir efektyviausią prekybos kriptovaliuta platformą. 100% operacijos mokesčių yra naudojami platformos prieigos rakto BIKI pirkimui ir įrašymui. Nuo oficialaus atidarymo 2018 m. Rugpjūčio mėn,

„BiKi.com“ yra laikoma viena greičiausiai besivystančių kriptovaliutų biržų pasaulyje, turinti sukaupta 2 milijonai registruotų vartotojų, 150 000 kasdien aktyvių vartotojų, daugiau nei 2000 bendruomenės partnerių ir 200 000 bendruomenės narių.

„BiKi.com“ gavo „Huobi“ įkūrėjų Du Jun, „Genesis Capital Zhu Huai Yang“, „FBG Capital“, „ChainUP“ ir kitų investicijų, kurių bendra apytiksliai 10 mln. USD.