Aplikace Square Cash: Výnosy z bitcoinů dosáhly v 1. čtvrtletí 2019 65 milionů $

Square Cash App

Silicon Valley Payment Power Square vydala své Zpráva akcionářů za Q1 2019 tento týden a podle toho odhalilo, že její výnosy z bitcoinů zaznamenaly od předchozího čtvrtletí hmatatelný přínos.

Společnost Square nejprve spustila bitcoiny, které nakupují a prodávají beta na podzim roku 2017 prostřednictvím aplikace Cash společnosti, než na začátku roku 2018 otevřely službu drtivé většině svých uživatelů. výnosy bitcoinů neustále naturálně rostou.

Square Cash App

Podle zprávy za Q1 vygeneroval Square v prvních třech měsících roku 2019 tržby z bitcoinů v hodnotě 65,5 milionů USD – což je nárůst o 25 procent z 52,4 milionu $ výnosů společnosti v bitcoinech ve 4. čtvrtletí 2018.

Stejně tak se bitcoinové náklady Q1 společnosti Square zvýšily až na 64,7 milionu USD, což znamená, že společnost dosáhla na severu zisku 830 000 USD v BTC ziskech za čtvrtletí – což je nárůst přibližně o 80 procent oproti ziskové marži 490 000 USD v předchozím čtvrtletí.

Stojí za zmínku, že se jedná také o maloobchodní zákazníky.

Žádná jednotlivá osoba nevydělala více než 0,2% nákupů bitcoinů za Q1 2019.

Square omezuje všechny zákazníky na 10 000 $ bitcoinů týdně.

– Kevin Rooke (@kerooke) 1. května 2019

Tento růst ukazuje, že začátek roku 2019 je pro bitcoinové operace Square jasně slibný. Za celý loňský rok vzrostl titan finančních služeb na trzích BTC ve výši 166 milionů USD, takže společnost již v 1. čtvrtletí 2019 vyprodukovala téměř 40 procent této částky.

Je pozoruhodné, že vzhledem k limitu nákupů bitcoinů v aplikaci Cash za 10 000 dolarů za týden akční růst poháněli retailové kryptoměnové investory.

“Žádná jednotlivá osoba nevydělala více než 0,2% nákupů bitcoinů za Q1 2019,” poznamenal technický komentátor Kevin Rooke na Twitteru.

Pokud si prodeje BTC v Square Cash udrží aktuální tempo růstu, pak do příštího poloviny bitcoinů (květen 2020) budou za Square Cash nakoupeny zhruba 2 BTC za každý nový těžený BTC. pic.twitter.com/GPxXhaGK15

– Yassine Elmandjra (@yassineARK) 1. května 2019

V návaznosti na vydání této zprávy kryptoanalytik ARK Invest Yassine Elmandjra rovněž zdůraznil, že pokud bude prodej bitcoinů v aplikaci Cash pokračovat na jejich současné trajektorii, „za každé nové vytěžené BTC budou zakoupeny [přes náměstí] zhruba 2 BTC.“

Není to špatná pozice pro podnik, který se loni začal vážně zabývat obchodem s bitcoiny. Přesto tržby bitcoinu Square stále blednou ve srovnání s fiatovou stránkou operací společnosti, která v letošním prvním čtvrtletí vynesla více než 650 milionů $.

CEO Square Jack Dorsey se etabloval jako Pro-Crypto

Jack Dorsey, generální ředitel společnosti Twitter i Square, má značný sociální a finanční kapitál. V posledních měsících se stal miláčkem kryptoměny pro své stále přímější předehry k bitcoinům.

Dorsey poprvé udělal rozruch v prostoru loni na jaře, když pro The Times prohlásil své přesvědčení, že bitcoin je měnou budoucnosti:

“Svět nakonec bude mít jednotnou měnu, internet bude mít jednotnou měnu.” Osobně věřím, že to bude bitcoin. [Trvalo by to] pravděpodobně za deset let, ale mohlo by to jít rychleji […] Je to pomalé a je to nákladné, ale jak to má stále více lidí, tyto věci zmizí. Existují novější technologie, které vycházejí z blockchainu a zvyšují jeho přístupnost. “

Během stejného období Dorsey významně přispěla k počátečnímu financování Lightning Labs – vybavení vedené Elizabeth Stark, která vyvíjí Lightning Network, navrhované řešení škálování bitcoinu ve druhé vrstvě.

Začátkem letošního roku se Dorsey dokonce účastnila kampaně „Lightning Torch“, kdy uživatelé Lightning zaslali po celém světě fakturu za bitcoiny podobnou relé. Generální ředitel Twitteru poslal obrazovou pochodeň do společnosti Starning společnosti Lightning Labs.

Skvělý příklad #BitcoinTwitter experimentování na Lightning Network.

&# 128293;

Received️Svítilna přijata, nyní přechází do @starkness! #LNtrustchain https://t.co/YVMAv62fCN

– Jacku &# 127757;&# 127759;&# 127758; (@zvedák) 5. února 2019

V únoru Dorsey také evangelizoval bitcoiny v mimořádně populární bezplatné sérii podcastů Joe Rogana The Joe Rogan Experience, kde oslavoval BTC jako rodnou měnu internetu.

Twitter a Square maestro také udělali vlny v březnu, když oznámil vytvoření Square Crypto, nové kryptoměny platební společnosti, která se zaměří na vývoj bezplatných open-source zdrojů pro ekosystém kryptoměny.

“Pracujte odkudkoli, hláste se přímo mně a můžeme vám dokonce platit v bitcoinech,” řekla Dorsey.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me