Mike Novogratz: Cena bitcoinu by mohla klesnout až na 6 500 $

Red Crash Price Crypto

Bitcoin (BTC) se v poslední době příliš nedaří. Kryptoměna se snížila o přibližně 45% z jejího meziročního vrcholu 14 000 $, sentiment se začal opět obracet na medvědí a investoři začali takřka usilovat o Crypto Winter 2: Electric Boogaloo.

Zatímco medvědí cenový tlak se prozatím pozastavil, kdy se bitcoinu podařilo udržet kolem úrovně podpory 8 000 $ po dobu přibližně tří týdnů, přední investor varuje, že bitcoin má potenciál ještě dále klesat. Au.

Red Crash Price Crypto

20% pokles ceny odtud možný

V posledních několika týdnech byl dvůr pro kryptoměny obsazen medvědy. Obnovený prodejní tlak začal koncem září, kdy nevýrazný start společnosti Bakkt vyvolal výprodej, který přinesl bitcoiny pouhých 7 700 $. Právě teď jsou věci stabilní, s BTC obchodováním za 8 000 $ se zdánlivým pocitem nedůvěry a nerozhodnosti.

Mike Novogratz ze společnosti Galaxy Digital nedávno řekl, že trh s kryptoměnami má potenciál pohybovat se dokonce pod 7 700 $, i když není rozhodnuto o tom, jakým směrem se bude bitcoin v krátkodobém horizontu ubírat. V rozhovoru s obchodní publikací CoinTelegraph uvedl, že by mohl vidět pokles bitcoinů až na 6 500 $ – o 20% nižší než aktuální cena – pokud kupující nedokážou udržet tento trh opřený.

Novogratz není jediný, kdo sleduje rozmezí 6 500 $.

Prominentní obchodník Josh Rager poznamenal, že podle jeho názoru bude nejnižší částka, kterou bitcoin v této korekci půjde, „mezi 6 300 a 6 600 USD, [což je] tam, kde je velký zájem“.

Ve skutečnosti, jak poznamenává ve své tabulce níže, má rozsah kolem 6 500 $ velký historický význam, protože to byl okamžik, kdy bitcoiny před listopadovým poklesem dosáhly 3 000 $ a kdy existuje masová podpora.

Byli dotázáni, jak daleko může $ BTC pokles

IMO, nejnižší $ BTC zasáhne: mezi 6300 až 6600 USD, kde je velký zájem

Cena se v současné době odrazila od měsíční podpory & pokud by se tato oblast mohla zlomit, mohla by na 6600 $ – na základě vyšších časových rámců pic.twitter.com/sBiKFu7qAc

– Josh Rager &# 128200; (@Josh_Rager) 29. září 2019

Bitcoin se vrátí na 20 000 $

I když Novogratz tvrdil, že další 20% pokles je zcela pravděpodobný, neznamená to, že je dlouhodobě medvědí.

Mluvit s Julia Chatterley z CNN v nedávném segmentu pro „First Move“ se bývalý Wall Streeter stal manažerem fondu kryptoměn a investor uvedl, že očekává, že bitcoin za 18 měsíců dosáhne 20 000 $. To by představovalo 150% přesun ze současných úrovní, pokud by se odehrálo.

Hodnota versus užitečnost? “Zlato má limit 9 bilionů USD na mkt, přesto se vám všechno vytěžené zlato vejde do 25metrové krychle.” Je to cenné, protože říkáme, že je to cenné. “ @novogratz tvrdí $ BTC je stejný, ale jiný # Kryptoměny bude muset být "použitý" a to bude nějakou dobu trvat $ BTC #XRP pic.twitter.com/kwaniSsEqz

– Julia Chatterley (@jchatterleyCNN) 11. října 2019

Společnost Novogratz podpořila tento optimismus zkoumáním soutoku (potenciálně) býčích faktorů. Jedním z nich je institucionální investice prostřednictvím poskytovatelů služeb, jako je Bakkt, o nichž se domnívá, že přinese masivní příliv kapitálu na bitcoinové trhy, které dříve nebyly k dispozici..

Šéf Galaxy Digital se také podíval na makro trendy, které mohou upřednostňovat bitcoiny: negativní úrokové sazby, geopolitické nepokoje a nedůvěra v centralizované systémy.

Negativní úrokové sazby, které budou spotřebitelům předávány prostřednictvím spořicích účtů s negativním výnosem, donutí spotřebitele hledat alternativy, jako je bitcoin. Očekává se, že geopolitické nepokoje a nedůvěra v centralizované systémy, které jsou způsobeny zdánlivě rostoucím zásahem do svobod a závislostí světa na dluhu, povedou investory k alternativním systémům, o nichž mnozí věří, že budou podpořeny bitcoiny a dalšími decentralizovanými technologiemi.

Stačí se podívat na Hongkong jako na dokonalý příklad. Kvůli protestům a nepokojům otřásajícím čínským regionem místní obyvatelé zaplavují bankomaty, které pravděpodobně dělají vše, co je v jejich silách, aby si zajistily své bohatství.

Problém je v tom, že se objevilo několik zpráv, že v bankomatech dochází peníze, protože mnoho bank bylo zavřeno nebo zavřeno kvůli vandalismu. Mnoho lidí v komunitě kryptoměn uvedlo, že bitcoin je dokonalým řešením těchto problémů, protože kryptoměna umožňuje člověku mít vždy kontrolu nad svým bohatstvím, což znemožňuje běh banky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me