Bull ještě není hotový: Cena bitcoinu ukazuje sílu jako BTC rally na 8 400 $

Cena bitcoinu

V pondělí začaly bitcoiny (BTC) po masivním poklesu zaznamenaném před týdnem konečně vykazovat určitou sílu.

V době psaní tohoto článku byla kryptoměna na 8 400 $, přičemž vzrostla o téměř 8% z minima 7 700 $ zaznamenaného pozdě do víkendu. Altcoiny také začaly protahovat svaly, přičemž za posledních 24 hodin získaly Ethereum i XRP 6%.

Cena bitcoinu

Podle řady analýz je toto nedávné zvýšení ceny bitcoinu pravděpodobně předzvěstí dalšího oživení, které uklidní trh s kryptoměnou po vlažném spuštění Bakktu a hromadném odpařování pozitivního sentimentu.

Cena bitcoinu je připravena jít výš

Makroinvestor a navrhovatel zlata Dan Tapiero nedávno poznamenal, že cenový graf bitcoinů vytiskl masivní býčí signál.

V tweetu institucionální investor poznamenal, že TD Sequential indikátor, který je technickým indikátorem založeným na čase, vyslal signál nákupu 9. Tapiero poznamenal, že tento nákupní signál byl naposledy viděn v lednu 2019, kdy se kryptoměna obchodovala za 3600 USD.

Následoval samozřejmě masivní přesun na 14 000 $ v průběhu následujících měsíců.

Bitcoin by dnes mohl dát dokonalý nákupní signál TD 9. Minule jsem zdůraznil, že to z blízka zmizelo. (Díky @ TommyThornton pro chytání.) Velmi důležité sledovat 17:00 "zavřít" potvrdit. Signál vzácného nákupu naposledy v 3600 lednu 19 přišel těsně před velkou víceměsíční 400% rally. pic.twitter.com/iBVKR3bkR9

– Dan Tapiero (@DTAPCAP) 30. září 2019

Luke Martin rovněž tvrdí, že nedávné uzavření měsíčního kontraktu futures na CME může znamenat, že vzestup pro BTC je o uskutečnění:

“Očekávám vzestup na $ BTC směrem k 9k.” Špatně pod 7800. Částečně na základě grafu a částečně na níže uvedeném datovém souboru, “vysvětlil, když ukázal na tweet, který ukazuje historické zisky, které BTC vznikají po vypršení budoucnosti CME.

Zdá se, že základy podporují také oživení cen. V rozhovoru pro The Independent v týdnu poklesu cen z minulého týdne analytik eToro Simon Peters poznamenal, že s hashovací rychlostí bitcoinu stále silnou, „a přijetí kryptoměny se stále pohybuje vpřed tempem, mohli bychom vidět růst cen zpět až na 10 000 $ v prostoru příštího měsíce. “

Generální ředitel BitBull Capital Joe DiPasquale má ozvěna toto s argumentem, že jelikož základy bitcoinové sítě „zůstávají silné“, mohlo by v „nadcházejících dnech“ dojít k posunu výše, potenciálně zpět na pět číslic..

Bitcoin Bull ještě není hotový

I když se bitcoiny brzy nevrátí výše, jak očekávají výše uvedení investoři, mnoho analytiků se domnívá, že může být krátkozraké, aby překlopilo medvědí.

Blockroots spoluzakladatel Josh Rager nedávno připomněl investorům, že v předchozích trendech makro býků bitcoiny masivně klesly, aby pouze o několik měsíců později vytvořily rekordní cenové maxima..

Přední analytik konkrétně zmínil býčí trh z roku 2013, během něhož BTC „stáhlo zpět 75% za 89 dní“ před 1600% nárůstem později v témže roce.

Rager tvrdí, že aktuální klesající trend bitcoinů rozhodně nevyvede BTC z býčího území a že investoři mohou očekávat obnovení trendu v příštích měsících.

Nezdá se však pokles ceny ze 14 000 na 7 700 USD – ztráta téměř 50% – dramatický? Možná by vás zajímalo.

Jistě, ale je to opravdu srovnatelné s kurzem standardů bitcoinů.

Interní kryptoanalytik společnosti ARK Invest, Yassine Elmandjra, poznamenal, že BTC je v současné době na „podobné úrovni obnovy jako v období obnovy 2011–2013 i 2015–2017“. Jak ukazuje níže uvedený graf Elmandjry, bitcoin se za 284 dní ze dna zotavil na přibližně 40% svého historického maxima, což je nepatrně lépe než to, co BTC dosáhlo během dvou předchozích cyklů.

AKTUALIZACE:

Období obnovy bitcoinů nastavuje rekordní tempo.

Den 187 do procesu obnovy.

Cena nyní na ~ 55% své nejvyšší ceny.

Naposledy bitcoin vypadl > 80%, trvalo to 3x tak dlouho, než jsme se dostali tam, kde je dnes. pic.twitter.com/KvUxtCIF5i

– Yassine Elmandjra (@yassineARK) 22. června 2019

To znamená, že trh s kryptoměnou je stále na dobré cestě k dalšímu dlouhodobému býčímu běhu, navzdory tomu, co cynici chrstli na Twitteru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me