Proč mi nechodí některé SMS O2?

Proč mi nechodí některé SMS O2?

Proč mi nechodí některé SMS

Zkontrolujte, jestli jsou Zprávy vaše výchozí aplikace na posílání zpráv. Přečtěte si, jak výchozí aplikaci na posílání zpráv změnit. Ověřte si, že váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv.

Jak aktivovat SMS O2

Posílat a přijímat textové zprávy v naší síti můžete po vložení SIM karty O2 z každého telefonu. Číslo SMS centra nemusí být výjimečně nastavené u telefonů koupených v zahraničí. V takovém případě ručně zadejte v menu telefonu číslo +420 602 909 909.
Archiv

Proč se neodesílají zprávy

Důvody, proč se zprávy WhatsApp neodesílají

Často z toho viníme chytrý telefon, ale ve skutečnosti si za to můžeme sami, protože jsme zapomněli zapnout datové připojení. Pokud jsme naopak doma, zkontrolujeme, zda jsme aktivovali připojení Wi-Fi nebo zda je router vypnutý.

Jak odblokovat Premium SMS O2

Zákazník má možnost po zavolání na linku 800 02 02 02, nebo 800 123 456 případně osobně na prodejně zadat žádost o změnu nastavení PRSMS. Prémiové SMS se dělí na 2 typy, podle způsobu účtování zprávy. Prémiové SMS typu MO (mobile originated) kde je jako prémiová SMS zpoplatněna , zpráva kterou odesíláte.

Jak vypnout end to end šifrování

Otevřete Nastavení. Klepněte na Chaty > Zálohování chatů > Koncové šifrování záloh. Klepněte na Vypnout.

Jak nastavit end to end

Ověření šifrování.Spusťte aplikaci Zprávy .Otevřete požadovanou skupinovou konverzaci. Všichni účastníci konverzace musí mít zapnuté RCS chaty.Vpravo nahoře v okně konverzace klepněte na ikonu možností Podrobnosti o skupině.Vyberte účastníka, kterého chcete ověřit.Klepněte na ikonu možností Ověření šifrování.

Jak zapnout MMS O2

U telefonů bez operačního systému je nejsnazší poslat bezplatnou SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Obratem vám přijde zpráva, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Maximální velikost MMS je 300 kB, pokud limit překročíte, MMS neodejde. MMS se v GSM a pokročilejších sítích přenášejí jako datový tok přes GPRS.

Jak odblokovat platby O2

V internetové samoobsluze Moje O2

V samoobsluze Moje O2 můžete platby přes internet pomocí služby m-platba jednoduše a intuitivně povolovat i blokovat. A to zcela nebo pouze částečně (např. pouze blokace služeb pro dospělé), záleží na druhu platebních metod.

Proč mi nechodí SMS na iPhone

Aktualizujte zařízení na nejnovější iOS nebo iPadOS, je-li to třeba. V aplikaci Nastavení klepněte na Mobilní data. Zkontrolujte, jestli je telefonní linka zapnutá. Pokud používáte víc SIM karet, zkontrolujte, jestli je telefonní číslo, které chcete použít, vybrané a zapnuté.

Kde najdu odeslané SMS

na webu se dá najít několik aplikací, které toto umí. Jinak ve zprávách vyberte v menu "Zobrazit složky", tady vidíte počet odeslaných zpráv. Jen je potřeba vždy poslední den v měsíci, nebo první vymazat odeslané zprávy (do kalendáře si nastavit upomínku). Ty které chcete zachovat můžete přesunout do "Mé složky".

Jak odblokovat SMS

Odblokování konverzaceSpusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na ikonu možností Spam a zablokované konverzace.Vyberte daný kontakt ze seznamu.Klepněte na Odblokovat. Jinak klepněte na šipku zpět .

Jak vypnout Stop limit O2

Stop Limit

Limit si můžete nastavit v rozmezí 50 Kč až 9900 Kč. Pokud chcete zjistit, jak jestli (a jak) máte Info Limit nastavený, pošlete SMS ve tvaru STOPLIMIT S na číslo 999111. Pro vypnutí služby pošlete SMS ve tvaru STOPLIMIT D na číslo 999111.

Co je to end-to-end

Když ve Zprávách pošlete zprávu někomu, kdo má taky zapnuté RCS chaty, vaše konverzace se automaticky upgradují a budou využívat šifrování end-to-end. Díky této ochraně si obsah, který si se svým kontaktem vyměňujete, nemůže přečíst nikdo jiný.

Jak zrušit RCS zprávy

Zapnutí nebo vypnutí RCS chatůSpusťte na zařízení aplikaci Zprávy .Vpravo nahoře klepněte na svoji profilovou fotku nebo ikonu. Nastavení Zpráv.Klepněte na RCS chaty.Zapněte nebo vypněte RCS chaty.

Jak vypnout v SMS end-to-end

Otevřete Nastavení. Klepněte na Chaty > Zálohování chatů > Koncové šifrování záloh. Klepněte na Vypnout.

Jak vypnout RCS zprávy

Zapnutí nebo vypnutí RCS chatůSpusťte na zařízení aplikaci Zprávy .Vpravo nahoře klepněte na svoji profilovou fotku nebo ikonu. Nastavení Zpráv.Klepněte na RCS chaty.Zapněte nebo vypněte RCS chaty.

Proč se mi nezobrazují MMS

Proč mi nechodí MMS, ale jen odkaz, že si mám vyzvednout MMS na internetu Pravděpodobně nemáte aktivní službu MMS, správně nastavený telefon nebo váš telefon neumí zprávy MMS přijímat. Pokud nemáte aktivní MMS, je možné si je zdarma aktivovat na Můj T-Mobile či zasláním SMS ve tvaru "MMS A" na číslo 4603.

Jak zprovoznit MMS

Pokud nemáte aktivní MMS, je možné si je zdarma aktivovat na Můj T-Mobile či zasláním SMS ve tvaru "MMS A" na číslo 4603. Nastavení telefonu si můžete zkontrolovat podle našeho interaktivního návodu.

Jak zrušit SMS od O2

Službu vám bezplatně aktivujeme s novým telefonním číslem a je možné ji kdykoliv vypnout. Službu můžete vypnout přes SMS posláním HLASKA D na číslo 999111.

Co se stane kdyz Nezaplatim tarif

Teprve v případě pokud je smlouva s klientem ukončena a pohledávky stále nejsou uhrazeny, účtujeme úroky z prodlení platby. Zákazníkům, kteří své závazky nezaplatí ani po obdržení upomínacích SMS a nereagují na telefonát operátora, účtujeme poplatky za písemnou upomínku – 180 Kč.

Jak nastavit SMS na iPhone

Přejděte do Nastavení > Zprávy. Klepněte na volbu „Přeposílání zpráv“ a vyberte všechna zařízení, na kterých se mají zprávy zobrazovat. Pokud nepoužíváte dvoufaktorové ověřování, objeví se na druhém zařízení šesticiferný aktivační kód. Tento kód zadejte na iPhonu a pak klepněte na Povolit.

Jak se posílají SMS

Zahájení konverzace s někým z vašich kontaktůSpusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na Zahájit chat.Zadejte jméno, telefonní číslo nebo e-mailovou adresu člověka, kterému chcete napsat zprávu.Napište zprávu a klepněte na ikonu .

Jak funguje posílání SMS

SMS, podobně jako GPRS, funguje na principu přepojování paketů – i když se přenášeným blokům neříká "pakety" ale "zprávy". Hlavně ale tyto zprávy nevyžadují, aby příjemce byl k dosažení ve stejné době, kdy je odesilatel zadává k odeslání.

Jak zjistit blokaci SMS

Pokud jde o toto, jak si precist blokované zprávy Spusťte aplikaci Zprávy . Klepněte na ikonu možností Spam a zablokované konverzace.

Kde najdu blokované zprávy

Odblokování konverzaceSpusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na ikonu možností Spam a zablokované konverzace.Vyberte daný kontakt ze seznamu.Klepněte na Odblokovat. Jinak klepněte na šipku zpět .