Které Mumio je nejlepší?

Které Mumio je nejlepší?

Jak dlouho užívat Mumio

1 tabletu denně užívat při jídle po dobu 1 měsíce. Po měsíční přestávce je možno kúru zopakovat. Mumio není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte ho při individuální nesnášenlivosti mumia.

Jak se používá Mumio

Jak užívat mumio

Mumio tablety jako doplněk stravy se většinou užívají jednou až dvakrát denně mezi jídly po dobu 4 týdnů. Je možné mumio rozpustit ve vodě a roztok používat k potírání nebo pro obklady.
Archiv

Co obsahuje Mumio

Mumio je zdrojem 30 mikroelementů, 17 aminokyselin, vitamínů (např. vitamíny skupiny B – (B2, B6, B12 ), minerálů (vápník, fosfor, sodík, hořčík, draslík, železo, měď, kobalt, mangan, selen, zinek, molybden), esenciálních olejů a kyselin, včelího jedu atd.
Archiv

Jak užívat Shilajit

Jako efektivní se považuje dávka 200 mg Shilajitu (s obsahem 50% fulvové kysleliny) dvakrát denně s jídlem, po dobu 90 dnů. Pokud jsou užívány léky, je vhodné užívat dvě hodiny před nebo po, nebo podle doporučení lékaře.
Archiv

Jak vzniklo Mumio

Mumio je přírodní látka, která vzniká v horských oblastech ve vysoké nadmořské výšce. Známá je také pod názvem mumijo, mumiyo nebo shilajit. Tato minerálně-bylinná pryskyřice zvolna prýští ze skalních trhlin v nadmořské výšce přes 3000 metrů nad mořem.

Co je to Shilajit

Shilajit (také silajit, mumijo, mumio, momia) je látka podobná asfaltu. Vzniká specifickou proměnou zbytků rostlin a živočichů stykem s minerály v extrémních podmínkách asijských velehor. Objeven byl pravděpodobně lovci, kteří sledovali zraněnou zvěř, jež tuto horninu opakovaně vyhledávala a lízala ji.