Kdy vyjdou nové Garmin hodinky?

Kdy vyjdou nové Garmin hodinky?

Kdy budou Garmin 8

ledna 2022. Fénix 7 Pro/Epix Pro – 31. května 2023. Fénix 8/Epix 3 – srpen 2024 (druhou možností je červen 2024)
Archiv

Kdy vyjdou Nové Garminy

K dispozici ve 3 velikostech pro menší i větší zápěstí Nová řada hodinek označená Epix Pro (gen. 2), která jde na trh nyní v roce 2023, obsahuje tři velikosti hodinek.
Archiv

Kdy vyjdou nové Garmin Fenix

Fenix 7 – 18. ledna 2022.

Co chystá Garmin

NovinkyHodinky Fénix 7 Pro se svítilnou pro všechny verze, novou optikou a přípravou na EKG.Hodinky Epix Pro.Odolné hodinky Instinct 2X s větším průměrem, výrazně delší výdrží a svítilnou po vzoru Fénix 7X.Cyklonavigace Edge 540 a Edge 840 s novými funkcemi, prostředím a solárním dobíjením (oficiálně)

Kdy bude Garmin Venu 3

Co bychom v ní chtěli vidět za fíčury První generace Venu spatřila světlo světa v roce 2019, ta druhá v roce 2021 a teď máme… 2023. Standardní interval vydávání nových modelů u Garminu je očividně dvouletý a tak nám vychází, že Venu 3 by se na trhu mohlo objevit letos.

Co chystá Garmin 2023

Všechny zmíněné modely budou na českém trhu k dispozici od poloviny dubna 2023.Related. Garmin Instinct 2X. jsou chytré hodinky do nepohody. June 9, 2023. Hodinky Garmin Forerunner slaví 20 let. June 8, 2023.Tags. Chytrý cyklopočítačGarmin Edge 540Garmin Edge 840GPS cyklopocitac.

Jak nastavit Garmin Venu 2 plus

Chcete-li plně využít funkce hodinek Venu® 2 Plus, proveďte tyto kroky.Prostřednictvím aplikace Garmin Connect™ spárujte hodinky s telefonem (Párování telefonu).Nastavte sítě Wi‑Fi® (Připojení k síti Wi‑Fi).Nastavte hudbu (Hudba).Nastavte peněženku Garmin Pay™ (Nastavení peněženky Garmin Pay).

Jak nastavit počasí na Garmin

Zařízení můžete připojit k aplikaci Garmin Drive™, pokud chcete přijímat informace o počasí (Služby Live, dopravní informace a propojení s telefonem).Vyberte možnost Aplikace > Počasí. Zařízení zobrazí aktuální informace o počasí a předpověď na příštích několik dní.Vyberte den.

Jaké jsou nejlepší chytré hodinky

Klasické chytré hodinky

Hodnocení Produkt
Top 4 87,1 % Top cena/výkon Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Přečíst recenzi
Top 5 79,5 % Pro nenáročné Huawei Watch Fit Přečíst recenzi
Top 6 81,0 % Malé, ale šikovné Amazfit GTS 2 mini Přečíst recenzi
Top 7 82,1 % Novinka na trhu Niceboy WATCH GTR Přečíst recenzi

Jaké chytré hodinky do 5000

Nejlepší chytré hodinky na běhání od 3000 do 5000 KčSamsung Galaxy Watch4 40mm.Garmin vívoactive 4S.Huawei Watch Fit 2.Xiaomi Watch S1 Active.

Jak spustit snímek zdravotního stavu Garmin

Snímek zdravotního stavu najdete jak mezi doplňky, tak mezi aktivitami (aplikacemi). Zatímco na hodinkách Forerunner 255, Forerunner 955 a Venu 2 můžete v doplňku pouze zobrazit přehled historie jednotlivých měření, na Fénix 7, Epix a Instinct 2 zde můžete měření rovnou spustit.

Jak dostat hudbu do hodinek Garmin

Stahování osobního zvukového obsahuPřipojte zařízení ke svému počítači pomocí přibaleného kabelu USB.Na počítači otevřete aplikaci Garmin Express, zvolte své zařízení a vyberte možnost Hudba.V seznamu Moje hudba nebo v knihovně iTunes zvolte kategorii zvukových souborů, například skladby nebo seznamy skladeb.

Jak získat odznaky Garmin

Pro každý typ aktivity jsou vlastní odznáčky, takže pokud současně běháte, plavete či jezdíte na kole, získáte odznáčků více, než když provozujete aktivitu jenom jednu. Odznaky dostáváte také za splnění výzev, do kterých se přihlásíte. Pokud výzvu splníte, získáte patřičný odznak.

Jak dlouho vydrží chytré hodinky

Srovnání parametrů nejlepších univerzálních chytrých hodinek

Model Apple Watch SE Samsung Galaxy Watch 5
Bezkontaktní platby (NFC)
Sportovní režimy Desítky 90
Výdrž baterie 18 hodin 40 hodin (dle našich testů necelé 3 dny)
Cena od

Jaké hodinky používají biatlonisté

Po úspěšném používání hodinek Suunto Ambit mužskou částí reprezentace se Český svaz Biatlonu rozhodl použít tyto špičkové sporttestery s GPS také pro ženskou část reprezentace.

Jaké hodinky jsou nejlepší

Kde koupit nejlepší chytré hodinky v roce 2023Apple Watch SE 2022 GPS 44 mm. od 7 399 KčApple Watch Series 8 45 mm GPS. od 10 689 KčSamsung Galaxy Watch5 44 mm.Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm.Garmin fēnix 7 Solar Edition Gray/Black Band.Garmin Vívoactive 4.Fitbit Versa 3.Niceboy X-Fit Pixel stříbrné/černé

Jak se Zapinaji Garmin

Zařízení zapnete stisknutím zapínacího tlačítka nebo připojením zařízení k napájení. Chcete-li zařízení uvést do úsporného režimu, stiskněte na zapnutém zařízení zapínací tlačítko. V úsporném režimu je obrazovka vypnutá a zařízení využívá pouze malé množství energie, ale je okamžitě připraveno k použití.

Jak najít Garmin hodinky

Vyhledání vaší polohy pomocí hodinek GarminNa hodinkách spusťte aplikaci Watch Link a vyberte možnost Najít můj cíl. Hodinky zachytí signál GPS a začnou vás navigovat k vašemu cíli.Jděte směrem k cíli. Indikátor cíle zobrazuje směr k vašemu cíli vzhledem ke směru, jakým se pohybujete .

Jak propojit hodinky Garmin se Spotify

Před stahováním zvukového obsahu ze služby Spotify® se musíte připojit k síti Wi‑Fi® (Připojení k síti Wi‑Fi).Přidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce otevřete ovládání hudby.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Poskytovatelé hudby > Spotify.Vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty.

Jak dát Spotify do hodinek

Přidejte si hudbu

Spotify se bude chtít nejprve přihlásit, což musíte udělat na mobilním telefonu v aplikaci Connect. Po odsouhlasení podmínek se na hodinkách načte aplikace Spotify a můžete s ní hned začít pracovat. Zvolte položku Přidat hudbu a podcasty.

Jak vytvořit cíl v Garmin

Nastavení tréninkového cíleNa hodinkách stiskněte GPS.Vyberte aktivitu.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Trénink > Nastavit cíl.Vyberte možnost: Vyberte možnost Pouze vzdálenost, jestliže chcete vybrat přednastavenou vzdálenost nebo zadat vlastní vzdálenost.Stisknutím GPS spustíte stopky aktivity.

Jak funguje Garmin LiveTrack

Odkaz na vaše data LiveTrack se odešle na vaše povolené účty sociálních sítí a e-mail s odkazem se odešle pozvaným kontaktům. Po dobu sdílení mohou sledující kliknutím na odkaz sledovat v reálném čase vaši aktuální polohu, naposledy navštívená místa a trasu vašich posledních cest.

Jak dlouho vydrzi nabite Garmin

Výdrž baterie

Výrobce udává výdrž na jedno nabití až 9 dní. Tato hodnota je sice reálná, ale ve velmi úsporném režimu používání jak displeje, tak celých hodinek.

Jak dlouho vydrží Garmin hodinky

Výdrž baterie Garmin Fenix 7

Fenix 7S Fenix 7X
Chytré hodinky 11 dní / 14 dní 28 dní / 37 dní
Režim hodinek s úsporou baterie 38 dní / 87 dní 90 dní /1+ rok
Pouze GPS 37 hodin / 46 hodin 89 hodin / 122 hodin
Všechny satelitní systémy 26 hodin / 30 hodin 63 hodin / 77 hodin

Jaké chytré hodinky si koupit

Klasické chytré hodinky

Hodnocení Produkt
Top 4 87,1 % Top cena/výkon Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Přečíst recenzi
Top 5 79,5 % Pro nenáročné Huawei Watch Fit Přečíst recenzi
Top 6 81,0 % Malé, ale šikovné Amazfit GTS 2 mini Přečíst recenzi
Top 7 82,1 % Novinka na trhu Niceboy WATCH GTR Přečíst recenzi