Kdy vyjde 9 díl Last of Us?

Kdy vyjde 9 díl Last of Us?

Kdy budou dalsi dily Last of Us

ledna 2023. První řada seriálu má 9 epizod. Průměrná stopáž jedné epizody se pohybuje kolem 60 minut, ačkoli pilotní díl trvá 1 hodinu a 20 minut. Seriál The Last of Us dorazí na HBO Max už na začátku roku 2023.
Archiv

Jak skončí The Last of Us

Ellie se kousek před Jacksonem zastaví a řekne Joelovi kousek příběhu o tom, jak ji kdysi pokousali a svěří se mu, že se cítí vinna za to, že přežila. Ellie nakonec řekne Joelovi ať jí přísahá, že všechno co jí kdy o Světlonoších řekl byla pravda. Hra končí s odpovědí Ellie „ok“.

Kdo dabuje Ellie

Tu v seriálové adaptaci hraje Ashley Johnson, která v hrách dabuje právě Ellie.

Kdo jsou Svetlonosi The Last of Us

Na scéně se také objevila skupina, která si říkala Světlonoši a byli to někdo jako povstalci proti současnému režimu. Lidé, co nebyli nakažení, byli přemístěni do karanténních oblastí ve městech, kde vojáci prosazovali krutý režim a mnohdy zbytečně popravovali civilisty.

Kdo dabuje Last of Us

Re: Poslední z nás / The Last of Us

Můj TOP: Zdeněk Štěpán, Filip Jančík, Vladimír Žďánský, Martin Kot, Jiří Kodeš, Elmar Kloss, Jan Pecha, Ladislav Novák, Michal Vostřez, Marie Fronková, Tomáš Tintěra, Alice Hurychová, Jiří Balcárek a Jindřich Stožický.

Jak často bude vycházet The Last of Us

Epizody budou vycházet každé pondělí

První sezóna seriálu The Last of Us se bude skládat celkem z devíti dílů, přičemž poslední díl bude odvysílán v pondělí 13. března, píše gamesradar.com.

Proč Abby zabila Joela

Když ho ve hře mlátila, Abby se Joela zeptala, jestli si ji pamatuje, ale nezdálo se, že by ji poznal. Když se Ellie dozvěděla, co se děje, přispěchala na místo činu a snažila se skupinu prosit, aby toho nechala. Její prosby však všichni ignorují, přičemž Ellie zoufale žádala Joela, aby prostě vstal.

Co je Clicker Last of Us

Clickers are the third stage of the infected in The Last of Us, The Last of Us Part II, and Left Behind. They take roughly a year to reach this stage of infection after exposure to the Cordyceps brain infection.

Kdy bude Last of Us 2

Druhá série The Last of Us bude opět k vidění na streamovací službě HBO Max. Datum premiéry ovšem zatím není známo, podle vyjádření představitelky Ellie Belly Ramsey se ale nejspíš nedočkáme dříve než na konci roku 2024 či na začátku roku 2025. Joel a Ellie se vrátí v druhé řadě veleúspěšného seriálu The Last of Us.

Kde koukat na The Last of Us

Aktuálně máte možnost sledovat "The Last of Us" streaming u HBO Max.

Koho dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Jak UMRE Joel

Stalo se mu to, když dvojice prchala před nájezdníky, kteří dorazili do opuštěného komplexu, jenž byl kdysi považován za útočiště Světlušek. Ellie se podařilo najít prázdnou chatu, kde se s krvácejícím Joelem ukryla. Je to zoufalá situace a fanouškům se při pomyšlení na Joelovu možnou smrt svírá srdce.

Kdo je Abby

Abby je zajímavou paralelou k Ellie. Podobně jako ona (i když z odlišných důvodů) se nachází spíše na okraji společnosti, ve které žije. Stejně jako ona je hnaná kupředu touhou po pomstě, ale zároveň má i morální kompas.

Co je to Klikr pro psy

Klikr je pomůcka pro výcvik psa. Dá se uchytit na zápěstí pomocí spirálové smyčky. Pokuď pes provede úkol správně je odměněn kliknutím, pamlskem.

Jak zabít Clickera

Clicker se dá zlikvidovat mnoha způsoby, nicméně je stále těžký porazit. Nejefektivnější způsoby jsou použití zápalné lahve či přesně umístěná hřebíková bomba, ze střelních zbraní je nejúčinnější brokovnice, která zblízka Clickera naprosto odrovná.

Kdy bude The Last of Us 3

The Last of Us Part III můžeme očekávat nejdříve v roce 2026 na PlayStation 5 a později PlayStation 6. Kromě toho, že se o těchto informacích déle šušká v insiderských kruzích (přinesl je například leaker DomTheBomb), na jejich pravděpodobnost odkazují i další okolnosti.

Jak často vychází The Last of Us

Epizody budou vycházet každé pondělí

Epizoda 1 – Když se ztratíš v temnotě, 15. ledna 2023.

Kdo mluví Flopa

Bohdan Tůma | ČSFD.

Kdo mluví Alzáka

BOHDAN TŮMA vypráví o dabování Alzáka: Jak moc toho lituje (Patreon bonus) – YouTube.

Kdy má svátek Abby

Abigail slaví svátek 5.12.

Kdy začít s Klikrem

Ve chvíli, kdy pes na kliknutí reaguje tím, že již očekává dobrotu, můžeme začít se cvičením. Jako první cviky volíme něco jednoduchého, abychom psa motivovali úspěchem. Čím těžší cvik bude, tím více zkušeností musíme s klikr tréninkem mít.

Jak začít s Klikrem

Když začne mít o pamlsek zájem, celkem rychle přemístěte ruku od jeho nosu k vašemu obličeji. Pes samozřejmě sleduje dráhu ruky s dobrotou, a zůstane tedy koukat na váš obličej. Moment počkejte, a když se vám pes podívá do očí, následuje klik a odměna. Prodlužujte dobu vizuálního kontaktu od jedné až na 3-4 vteřiny.

Kdo je Clicker

Clicker je označení pro člověka, nakaženého Houbovou infekcí, který si prochází třetím stádiem nemoci. V tomto stavu je svému okolí extrémně nebezpečný a pokud je Clickerů víc, je třeba zvážit stav munice, než se začne bojovat a případně je lepší jim utéct, nejsou tak rychlí, jako Runneři.

Kdo hrál flop Bing

Obsazení filmu Bing

Elliot Kerley .. Bing
Mark Rylance .. Flop
Eve Bentley .. Sula
Akiya Henry .. Amma
Shai Portnoy .. Pando

Kdo vymyslel Alzaka

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.