Kdy vyšel na trh iPhone 12 mini?

Kdy vyšel na trh iPhone 12 mini?

Kdy byl vyroben iPhone 12 Mini

Představení iPhonů proběhlo 13. října 2020 společně s iPhonem 12 a iPhonem 12 Mini na tiskové konferenci Apple Special Event v Apple Parku v kalifornském Cupertinu.

Jak dlouho vydrží iPhone 12 Mini

Kapacita baterie iPhone – jaká je výdrž hlavních modelů

Model iPhone Životnost baterie (hod:min) streamované video Kapacita baterie (mAh)
iPhone 12 8:25 2 815 mAh
iPhone 12 mini 7:28 2 227 mAh
iPhone 12 Pro 9:06 2 815 mAh
iPhone 12 Pro Max 10:53 3 687 mAh

Kdy bude iPhone 14 Mini

Konec modelu mini posouvá iPhone 14 na základní pozici

Již od roku 2020 drží Apple svou nabídku iPhonů na celkem čtyřech modelech hlavní řady a jednom modelu SE. Ani v roce 2022 tomu není jinak, třebaže Apple z nabídky vyřadil model mini. Tím nejlevnějším iPhonem nové generace je tedy iPhone 14.

Jak nastavit otisk prstu iPhone 12 Mini

Přidání otisku prstu

Systém vám umožňuje zadat víc otisků prstů (například oba palce a oba ukazováčky). Přejděte do Nastavení > Touch ID a kódový zámek. Klepněte na Přidat otisk. Postupujte podle pokynů na displeji.

Kdy vyšel iPhone 13 Mini

Superschopnosti máš v kapse. iPhone 13 a 13 Mini byly představeny spolu ostatními zařízeními stejné generace na Apple Eventu 14. září 2021.

Kdy byl vyroben iPhone 13

iPhony 13 Pro a 13 Pro Max byly představeny spolu s ostatními produkty generace na Apple Special Eventu v Apple Parku 14. září 2021.

Který iPhone má nejlepší baterii

iPhony 14 Pro a 14 Pro Max jsou tedy momentálně tím nejlepším, co si z hlediska výdrže baterie můžete pořídit. Dle recenzí jsou oba modely při standartním používání schopny vydržet dva dny v provozu.

Kdy je potřeba vyměnit baterii iPhone

Kondice baterie. Pro iPhone 6 a novější přidává iOS 11.3 a novější nové funkce, které zobrazují kondici baterie a doporučují, kdy je potřeba baterii vyměnit. Najdete je v části Nastavení > Baterie > Kondice baterie (v iOS 16.1 a novějším v části Nastavení > Baterie > Kondice baterie a nabíjení).

Kdy bude na trhu iPhone 15

Lépe vybavená „Ultra“ prý skutečně dorazí, nicméně ne letos s iPhonem 15, ale nejdříve v roce 2024 po boku iPhonu 16. Původní spekulace také poukazovaly na to, že verze Ultra nahradí Pro Max. Nyní to ale vypadá, že prémiová Ultra doplní aktuální jablečnou sestavu.

Kdy se zlevní iPhone

V každém případě zájemce o základní iPhony si nyní může telefon koupit výrazně levněji než před rokem a půl. Úplně nejlevnější model mini startoval v roce 2020 na částce 21 990 Kč. Nástupce iPhone 13 začínal v září 2021 na částce 19 990 Kč a nyní po slevě vyjde na 18 490 Kč.

Kde je snimac Touch ID

Pokud jsou Mac nebo klávesnice Magic Keyboard vybavené snímačem Touch ID, je čidlo umístěné v pravé horní části klávesnice. Ke svému uživatelskému účtu můžete přidat až tři otisky (na Macu můžete uložit nejvýše pět otisků).

Kde najdu Touch ID

Touch ID a nakupování

Stačí k tomu otevřít příslušný obchod (iTunes Store, App Store, Apple Books Store) a u položky, kterou si chcete koupit, klikněte na tlačítko Koupit. Poté se zobrazí výzva k použití Touch ID, kterou přiložením prstu potvrdíte.

Co je lepší iPhone 13 nebo 13 mini

Pokud se rozhodujete mezi mobilními telefony Apple iPhone 13 mini 256GB a Apple iPhone 13 128GB, pak zvolte Apple iPhone 13 128GB, pokud chcete mobil s celkově lepšími parametry. Pokud však upřednostňujete lepší koupi z pohledu cena/výkon, doporučujeme zvolit Apple iPhone 13 mini 256GB.

Kdy byl vydán iPhone 14

iPhone 14
Produktová rodina iPhone
Typ smartphone
Uvedení 7. září 2022
Dostupnost 14 – 16. září 14 Plus – 7. října

Co je lepší iPhone 13 nebo 13 Mini

Pokud se rozhodujete mezi mobilními telefony Apple iPhone 13 mini 256GB a Apple iPhone 13 128GB, pak zvolte Apple iPhone 13 128GB, pokud chcete mobil s celkově lepšími parametry. Pokud však upřednostňujete lepší koupi z pohledu cena/výkon, doporučujeme zvolit Apple iPhone 13 mini 256GB.

Jaký iPhone si koupit v roce 2023

Pak je to pro mě jednoduché a doporučím iPhone 14 Pro Max. Vybral jsem to největší a to nejlepší, co (zatím) lze pořídit. Píšu zatím, protože v roce 2023 je očekávaným nástupcem řady iPhone 14 nový model a to iPhone 15, možná iPhone 15 Ultra.

Jaký iPhone pro začátečníky

Letos už se můžeme těšit na další novinky včetně iPhonu SE 3, který bývá uváděn v průběhu jara. Právě verze SE je vhodná jak pro začátečníky, kteří se se systémem iOS a celým ekosystémem iPhonů teprve seznamují, tak pro zákazníky, kteří preferují menší displej a nevadí jim ani „osekaný“ výkon v porovnání s top modely.

Jak zvýšit kapacitu baterie

8 tipů, jak prodloužit výdrž baterie telefonuVypněte funkce, které nevyužíváte.Upravte jas displeje, slabší podsvícení prodlouží výdržVylaďte synchronizace a procesy na pozadíAplikace nechte spuštěné, zlepšíte výdrž baterie.Instalujte úspornější aplikace, které šetří baterii telefonu.

Jak správně nabíjet iPhone

Položte ho displejem nahoru na nabíječku MagSafe nebo MagSafe Duo (připojenou k 20W napájecímu USB‑C adaptéru Apple nebo jinému kompatibilnímu napájecímu adaptéru) nebo na nabíječku s certifikátem Qi. (Nabíječky MagSafe a MagSafe Duo, napájecí adaptéry a nabíječky s certifikátem Qi se prodávají zvlášť.)

Kdy vyjde nová řada iPhone

Lépe vybavená „Ultra“ prý skutečně dorazí, nicméně ne letos s iPhonem 15, ale nejdříve v roce 2024 po boku iPhonu 16. Původní spekulace také poukazovaly na to, že verze Ultra nahradí Pro Max. Nyní to ale vypadá, že prémiová Ultra doplní aktuální jablečnou sestavu.

Kdy vyšel jako iPhone

Počátek roku 2007 se stal důležitým milníkem pro značku Apple, která představila své první vydání iPhone. Za tu dobu se jich prodalo nespočet. Do roku 2022 to byly podle společnosti International Data Corporation (IDC) více než 2,32 miliardy, což znamená, že každý třetí člověk na světě by mohl být jeho vlastníkem.

Kdy je nejlepší čas koupit iPhone

Podle našeho názoru je nejlepší pořídit si nový iPhone do devíti měsíců od jeho představení. Naopak na přelomu června / července pak doporučujeme odložit nákup až na podzim, pokud není váš současný iPhone rozbitý. Je spíše jednodušší sdělit, kdy je nejhorší čas na pořízení nového telefonu.

Proč si nekoupit iPhone

Omezení systému. Vždycky jsem uživatelům Androidu záviděl, že si můžou daleko více přizpůsobit telefon svým potřebám. Uniformní prostředí iOS zobrazuje po odemčení pořád to samé – základní plochu s ikonkami. Žádné nadstavby, žádné možnosti, jak se výrazněji odlišit od ostatních.

Jak nastavit otisk prstu iPhone 12

Klepněte na Nastavení > Touch ID a kódový zámek a zadejte kód. Klepněte na Přidat otisk a držte zařízení tak, jak byste ho při mačkání snímače Touch ID drželi normálně. Dotkněte se prstem snímače Touch ID (ale netlačte), aby zařízení mohlo začít rozpoznávat váš otisk prstu.

Který iPhone má Touch ID

iPhone 6s.iPhone 6s Plus.iPhone 7.iPhone 7 Plus.MacBook Pro.iPad Pro 10.5.iPad Pro 12.9 (druhá generace)iPhone 8.