Kdy dostanu peníze za dobírku Zásilkovna?

Kdy dostanu peníze za dobírku Zásilkovna?

Kdy mi přijdou peníze z dobírky Zásilkovna

Dobírky jsou dle VOP hrazeny do 10 pracovních dnů po doručení zásilky na bankovní účet zadaný ve vaší klientské sekci. V případě zájmu o doplňující informace nás kontaktujte na adrese [email protected].
Archiv

Jak funguje platba na dobírku Zásilkovna

Dobírka neboli doběrečné je finanční poplatek, který umožňuje doručení zboží adresátovi bez platby předem. Za možnost platby až ve chvíli předání hradí adresát drobný finanční obnos, a to doručovateli zásilky. Částka za zboží je pak převedena e-shopu/odesílateli.

Jak dlouho jde Zásilkovna

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží. Při podání zásilky budete informování prostřednictvím SMS a e-mailem, kde bude uvedeno i sledovací číslo zásilky.

Jak platit dobírku v Zásilkovně

Na výdejním místě stačí sdělit heslo z SMS nebo e-mailu. Víc nic. Dobírku za zásilku můžete zaplatit v hotovosti, bezkontaktně pomocí platební karty nebo předem v naší mobilní aplikaci Zásilkovna.

Jak dlouho trvá než přijdou peníze za dobírku

Platba dobírkou

Balík na dobírku lze platit v hotovosti nebo kartou. Po zaplacení dobírky přepravní společnost převede peníze na účet odesílatele, má přitom smluvně stanovenou lhůtu, do kdy tak má učinit, zpravidla to bývá do 3 pracovních dnů od doručení.

Jak dlouho trva Proplaceni dobírky

Peníze z odeslané zásilky pak dostane na účet do 7 pracovních dní od zaplacení dobírky. Adresát si zásilku vyzvedne na jenom z výdejních míst nebo mu ji řidič doručí až domů.

Kdy mi přijdou peníze z dobírky

Po zaplacení dobírky přepravní společnost převede peníze na účet odesílatele, má přitom smluvně stanovenou lhůtu, do kdy tak má učinit, zpravidla to bývá do 3 pracovních dnů od doručení.

Jak kontaktovat Zasilkovnu

V těchto případech je vám plně k dispozici náš zákaznický servis na telefonním čísle +420 216 216 516 nebo nám napište prostřednictvím Kontaktního formuláře.

Co když mě Zásilkovna nezastihne doma

Pokud zákazníka nezastihne ani na adrese, řidič zásilku přesměruje na nejbližší vhodné výdejní místo, kam následně zásilku zaveze. Váš zákazník pak dostane standardní cestou heslo pro vyzvednutí zásilky a bude mít 5 dní na vyzvednutí. „E-shopy se nemusí obávat žádných změn v systému.

Jak dlouho je zasilka VZ BOXu

Můžu si prodloužit uložení zásilky v Z-BOXu Standardní úložní doba zásilek v Z-BOXu jsou 3 dny s možností prodloužení o další 2 dny. Prodloužit úložní dobu lze tedy o max. 2 dny.

Co se stane když si Nevyzvednu balík v Zásilkovně

Co se stane, když si příjemce zásilku nevyzvedne V takovém případě vám zásilku vrátíme. Pro tyto účely si prosím zvolte výdejní místo pro vratky.

Jak dostat peníze z dobírky

Samotné převedení peněz potom, co je balík doručen trvá zpravila 2 pracovní dny. PŘÍKLAD:To znamená, že pokud je adresátovi doručen balíček v úterý, pošťák donese na konci směny peníze do centrály, ve středu pošta zadá příkaz v bance a ve čtvrtek máte peníze na svém účtu.

Kdy přijde složenka z dobírky

Česká pošta převádí peníze z dobírky do 3 dnů od doručení a rovněž umožňuje posílání zásilek na dobírku i mezi soukromými osobami.

Jak funguje aplikace Zásilkovna

Co umí mobilní aplikace Zásilkovna Stačí zadat parametry zásilky a příjemce, a pak zásilku odnést na naše podací místo. Vědeli jste, že s aplikací Zásilkovna můžete odesílat zásilky až do 10 kg V aplikaci klikněte na “Vrátit zásilku”, zadejte vratkový kód a pak zásilku zaneste na podací místo, které máte po ruce.

Jak funguje Zásilkovna

Zásilku zaneste na kterékoliv podací místo Zásilkovny. V aplikaci pak sledujte pohyb zásilky a přehled všech vašich odeslaných i přijatých zásilek. Jakmile zásilku podáte, dáme příjemci hned vědět pomocí e-mailu. Po doručení zásilky na cílové místo mu pak pošleme výzvu k vyzvednutí zásilky.

Jak jezdí Zásilkovna

Jak to fungujeNakupte v e-shopu, který spolupracuje se Zásilkovnou.V košíku zvolte přepravu přes “Zásilkovna — Doručení na adresu”.Pošleme vám info o převzetí zásilky od internetového obchodu.Jakmile kurýr zásilku naloží, dáme vám vědět čas doručování s přesností na 90 min.

Jak funguje Zásilkovna doručení na adresu

Jak to funguje

Zákazník v e-shopu zvolí možnost dopravy „Zásilkovna na adresu“. Jakmile převezmeme zásilku od e-shopu do přepravy, zákazník dostává notifikace a pohyb zásilky může sledovat v aplikaci. V den doručování zásilky zákazníkovi posíláme SMS s časovým oknem s přesností až na 90 minut.

Jak vyzvednout cizi zasilku že z-BOXu

Co k vyzvednutí zásilky potřebujete Jakmile budete u Z-BOXu, zapněte mobilní aplikaci Zásilkovma, která se automaticky spáruje se Z-BOXem pomocí Bluetooth a sama Vás navede. Pak už jen stačí jedno kliknutí a Z-BOX otevře příslušnou schránku s Vaší zásilkou.

Jak vybrat zasilku že z-BOXu

K otevření Z-BOXu stačí mobilní aplikace Zásilkovna

Po příchodu k Z-BOXu se aplikace automaticky spáruje s vaší schránkou. Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku.

Co se stane kdyz Nezaplatim dobírku

říká toto: „Tím, že zákazník odmítne balík převzít, nezačíná automaticky plynout lhůta pro odstoupení od smlouvy,“ vysvětluje vedoucí právního oddělení dTestu Lukáš Zelený. "Zákazník tedy bude muset zaplatit. Má ale ještě stále možnost od smlouvy odstoupit.

Co se stane když nezaplatím celní poplatek

Celní dluh pro dané zboží vyměřuje a vymáhá celní orgán v rámci celního řízení. V případě nezaplacení celního dluhu může celní správa uložit pokutu do výše až 50 000 Kč nebo zabavit samotné zboží.

Jak se platí na dobírku

Platba dobírkou

Balík na dobírku lze platit v hotovosti nebo kartou. Po zaplacení dobírky přepravní společnost převede peníze na účet odesílatele, má přitom smluvně stanovenou lhůtu, do kdy tak má učinit, zpravidla to bývá do 3 pracovních dnů od doručení.

Jak sledovat zasilku v aplikaci Zásilkovna

Stačí zadat vaše telefonní číslo a e-mail a v aplikaci se zcela automaticky zobrazí všechny vaše zásilky. A to jak ty, které máte zrovna na cestě, tak ty minulé.

Jak dlouho je platny kód na Zasilkovnu

podací heslo pro zásilku, které je vygenerováno po platbě, má platnost 5 kalendářních dnů – pokud ho tedy během této lhůty nevyužijete, automaticky dojde ke stornování zásilky a následnému vrácení platby na Váš účet.

Co kdyz nejsem doma Zásilkovna

Pokud zákazníka nezastihne ani na adrese, řidič zásilku přesměruje na nejbližší vhodné výdejní místo, kam následně zásilku zaveze. Váš zákazník pak dostane standardní cestou heslo pro vyzvednutí zásilky a bude mít 5 dní na vyzvednutí. „E-shopy se nemusí obávat žádných změn v systému.