Kdy bude nový Spider-Man?

Kdy bude nový Spider-Man?

Kdy vyjde Spider-Man 7

Ponořte se do paralelních světů ještě předtím, než napjatě očekávaný nový Spider-Man vlétne 1. června 2023 do českých kin.
Archiv

Kdy má vyjit nový Spider-Man

Předobjednávky Marvel's Spider-Man 2 budou spuštěny 16. června 2023, hra vyjde v několika edicích – standardní, deluxe a sběratelské.

Kdy vyjde nový Spider-Man Miles Morales

Před pár měsíci prozradil, že by mělo dojít k vydání v září letošního roku. Na Summer Game Festu 2023 bylo však studiem Insomniac potvrzeno, že Marvel's Spider-Man 2 vyjde 20. října 2023 pro konzoli PlayStation 5.
Archiv

Kdy vyjde Spider-Man Paralelní světy 3

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Kdy vyjde Spider Man Into The Spider Verše 2

1. června 2023 (Česko)Spider-Man: Napříč paralelními světy / Datum uvedení

Kdy vyjde Spider Man napříč paralelními světy

1. června 2023 (Česko)Spider-Man: Napříč paralelními světy / Datum uvedení

Jak jdou za sebou Spiderman

SeriálySpiderman (1994) (seriál) (Spider-Man)Spider-Man (1967) (seriál) Kanada / USA, Animovaný / RodinnýMarvel: Spider-Man (2017) (seriál) (Spider-Man)Spider-Man (1981) (seriál) USA, AnimovanýSpiderman (2003) (seriál)Spiderman – The Wedding (1997) (epizoda)Spiderman – Neogenic Nightmare (1995) (série)

Kdy vyjde nový Spider-Man Paralelní světy

Spider-Man: Napříč paralelními světy: Premiéra v ČR a kde sledovat. Film měl po dvou odkladech premiéru 2. června 2023.

Kdy bude Spider Man Paralelní světy

Galerie

Premiéra 01.06.2023
Délka 140 min
Žánr Animovaný, Akční, Dobrodružný, Sci-Fi
Přístupnost P
Režie Joaquim Dos Santos, Kemp Powers, Justin K. Thompson

Jak dlouho trva Spider Man

K této otázce se vyjádřil James Stevenson, Community Directov v Insomniac Games. Podle Jamesova vyjádření by měla příběhová kampaň zabrat hráčům 20 hodin. Odhad je založen na hrací době, které dosáhli vývojáři při testování na střední obtížnost.

Kdy vyjde Avengers 5

1. května 2026 (USA)Avengers: The Kang Dynasty / Datum uvedení

Kdo je nejsilnější z Avengers

Captain Marvel: Nejsilnější Avenger

Captain Marvel je oficiálně nejsilnější superhrdinkou celého filmového vesmíru Marvelu. Je silnější něž Hulk nebo Thor. Jenže síla není všechno. Rozhodně ne, když Avengers stojí proti takovému zloduchovi jako je Thanos, který dokáže díky Kamenům nekonečna manipulovat s realitou.

Jaké Marvel filmy vyjdou v roce 2023

Sestavili jsme jednoduchý přehled všeho, co Marvel oficiálně chystá, abyste věděli, na co se do roku 2023 můžete těšit.Black Widow Zdroj: Marvel Studios.Spider-Man: Daleko od domova Zdroj: Columbia Pictures.Loki Zdroj: Marvel Studios.Thor Zdroj: Marvel Studios.Strážci Galaxie Vol.Ant-Man a Wasp Zdroj: Marvel Studios.

Kdy vyjde Doctor Strange 3

As mentioned above, Doctor Strange 3 has yet to be confirmed, so we don't have an official release date for the threequel. There are some confirmed 2025 release dates open in Phase 6 — July 25 and November 7 — if Marvel decides to fit the film in.

Kdo je silnejsi Thor nebo Hulk

Není šokem, že často padá zrovna jméno Hulk. Ve filmech se s Thorem několikrát střetli a přetahovali se o to, kdo je vlastně silnější. Pravdou je, že jsou na podobné úrovni, pokud jde o fyzickou sílu. Někdy má trochu navrch Thor, někdy Hulk.

Kdo by porazil Thanose

Narozdíl do svého bratra, který se zamiloval do Smrti a rozhodl se zničit veškerý život, Starfox (vlastním jménem Eros) miluje život a dobrodružství. Při návštěvě Země se dokonce přidal k Avengers. I on je jedním z těch, kterým se nakonec podaří Thanose zabít.

Co vyjde za filmy v roce 2024

KvětenDeadpool 3 (plánovaná česká premiéra: 2. května 2024)Garfield (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)Furiosa (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)The Kingdom of the Planet of the Apes (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)Imaginary Friends (plánovaná česká premiéra: 30. května 2024)

Kdy bude Avengers 5

Marvel oznámil, že pátý díl Avengers s podtitulem The Kang Dynasty dorazí 2 května 2025. O půl roku později (7. listopadu 2025) ho pak budou následovat Avengers 6 s podtitulem Secret Wars, což znamená, že se finální souboj s Kangem Dobyvatelem roztáhne napříč mnoha realitami.

Kdo je nejsilnější v Marvelu

1) Doctor Strange

Jeho vyjednávací schopnosti stranou, Doctor Strange sílí s každou vteřinou na plátně i mimo něj.

Kdo je nejsilnější z Marvelu

Později došlo ke spojení obou osobností, jak známe např. z Avengers: Endgame, kdy si Hulk udržel svou nadlidskou sílu a inteligenci Bannera. Co se toho týče patří Hulk mezi nejsilnější postavy Marvel Universe.

Kde se vzal Thanos

Thanos se narodil na Titanu jako syn vládce Eternals, ale měl ve své DNA Deviantské geny. Ihned po narození se ho jeho matka pokusila zabít, protože v jeho očích viděla celý kosmos a smrt. Ačkoliv byl od ostatních dětí odlišný, byl oblíbený díky své kreativitě a inteligenci.

Co půjde do kin 2023

10 nejočekávanějších filmů léta 2023: Komiksové hity doplní návraty akčních legendStrážci Galaxie: Volume 3. Premiéra: 4.Rychle a zběsile 10. Premiéra: 18.Spider-Man: Napříč paralelními světy. Premiéra: 1.Transformers: Probuzení monster. Premiéra: 8.Flash. Premiéra: 15.Indiana Jones a nástroj osudu.Barbie.Oppenheimer.

Co bude brzy v kinech

Kompletní přehled premiér

02.03. Bella a Sebastian: Nová generace (2022) hrají v kinech
23.03. John Wick: Kapitola 4 (2023) hrají v kinech
Kuciak: Vražda novináře (2022) hrají v kinech
Navždy mladí (2022) hrají v kinech
24.03. Návštěvníci (2022)

Kdo je nejmocnější Avengers

Captain Marvel: Nejsilnější Avenger

Captain Marvel je oficiálně nejsilnější superhrdinkou celého filmového vesmíru Marvelu. Je silnější něž Hulk nebo Thor.

Co umí kameny nekonečna

Seznam Kamenů nekonečna

Název Schopnost Objekt, místo
Kámen moci Poskytne uživateli nadpřirozenou sílu Orb
Kámen mysli Ovládá mysl Lokiho žezlo, Vision
Kámen reality Mění realitu Aether
Kámen duše Dokáže ovládnout duši schránka Adama Warlocka, planeta Vormir