Kdo vymyslel Guess?

Kdo vymyslel Guess?

Odkud je značka Guess

Guess založili bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marcianovi z Marseille z Francie. V roce 1977 se přestěhovali do Kalifornie a společnost založili v roce 1981. První peníze na podnikání získali od rodiny Nakashových, která vlastnila obchod s džínami.

Co znamená značka Guess

Guess Jeans je jedna z nejznámějších značek na světě, která má ve své DNA lásku k smyslným tvarům ženské postavy. Symbolizuje mladistvost, smyslnost a odvahu. Je známá svou propagací atraktivních ikon modelingu, přičemž dokonale spojuje americké i evropské styly.

Jak se vyslovuje značka Guess

Není důvod si vymýšlet neexistující výslovnost. Takže já bych se výslovností nijak netrápila, protože to stejně nikdo správně vyslovit neumí. Ve Francii také vyslovovali Jméno pana Havla Vaklav, místo Václav. Prostě c uprostřed oni čtou jako k a dlouhé á vůbec neumí.

Jak se vyslovuje Lacoste

Výslovnost parfémů

Výrobce parfému Výslovnost parfému
Joop jop
Kenzo kenzo
Lacoste lacoste
Lancome lankom

Jak se vyslovuje Louis Vuitton

Louis Vuitton

Rozšířená je především výslovnost "Lujs Vyton". Správně by se značka měla ale vyslovovat "Luí Vytón".

Jak se vyslovuje BVLgari

Výslovnost parfémů

Výrobce parfému Výslovnost parfému
BVLgari boulegari
Britney Spears Britny Spírs
Cacharel kašarel
Calvin Klein kelvin klain

Jak se vyslovuje Givenchy

G. Gale Hayman [gejl heimen] Gio [džo] Giorgio Armani [džordžo armany] Giorgio Beverly Hills [džardžo beverly hilz] Givenchy [živonši] Gloria Vanderbilt [gloria vanderbilt]H. Havana pour elle [havána pur el] Hermes [erméz]CH. Chamade [šamád] Champagne [šampaň] Chanel [šanel] Chloé [kloí] Chopard [šopár]

Jak se vyslovuje Zara

Španělská módní značka Zara svůj název odvozuje od chorvatského města Zadar, kterým byl na svých cestách okouzlen zakladatel značky Amancio Ortega. Outdoorová značka Timberland odkazuje k citoslovci Timbeeeeeeeeeeeer, který křičí američtí dřevorubci ve chvíli, kdy padá kácený strom.

Jak se vyslovuje Dior

Výslovnost parfémů

Druhy parfémů Výslovnosti parfémů
Miss Dior mis dior
Mitsouko mitzuko
Mon Parfum mon parfem
Moschino mozkíno

Jak se vyslovuje Reserved

reserved [rɪˈzɜːvd]

(za)rezervovaný, zamluvený sedadlo ap.