Kdo hraje Hulka?

Kdo hraje Hulka?

Kdo hraje She-Hulk

Hlavním prostředím seriálu je Los Angeles, které bylo také hlavním prostředím pro první komiks o She-Hulk (Tatiana Maslany) „Savage She-Hulk #1“. (G….)
Archiv

Jak se jmenuje Hulk

Ano, právnička Jennifer Walters, která má podobné zelené trable jako Bruce Banner, konečně fasuje hranou podobu. Oblíbenou komiksovou hrdinku ztvární Tatiana Maslany, a pokud vám vrtá hlavou, kde She-Hulk vzala své schopnosti, tak z krevní transfuze od svého bratránka.

Jak se zrodil Hulk

Poté, co byl náhodně vystaven značnému množství gama-záření při cvičném výbuchu atomové pumy, byl Bruce Banner přetvořen na (Incredible) Hulka, zelené monstrum, které je ztělesněním (H)něvu a čisté fyzické síly. Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!
Archiv

Kde bydli Hulk

Žijící muzikálová legenda Daniel Hůlka (51) už přes dva roky žije s rodinou v mobilheimu. Čekal totiž, až ztrouchnivělá vila vyschne a bude ji moct zrekonstruovat a nastěhovat se.

Kdo je silnejsi Hulk nebo She-Hulk

Je to sestřenka dobře známého doktora Bruce Bannera (Mark Ruffalo), takže o zelenou podívanou rozhodně nebude nouze. Walters totiž podědí schopnosti Hulka, díky čemuž se zrodí nová zelená superhrdinka.

Kdy vyjde 2 série She-Hulk

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička
Stanice Disney+
Formát obrazu 2.39:1
Vysíláno 18. srpna 2022 –13. října 2022
Posloupnost

Jak se stal Hulk Hulkem

Při nehodě byl vystaven smrtelné dávce záření gama. Přežil, ale toto záření způsobilo, že se začal proměňovat v obrovské, svalnaté a nekontrolovatelné monstrum – Hulka.

Jak jdou za sebou Avengers

Když nemáte tolik časuCaptain America: První Avenger (2011)Iron Man (2008)Avengers (2012)Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)Strážci Galaxie (2014)Avengers: Age of Ultron (2014)Captain America: Občanská válka (2016)Spider-Man: Homecoming (2017)

Jak se jmenují postavy z Avengers

Iron ManRobert Downey Jr.HulkMark Ruffalo, Lou FerrignoCaptain AmericaChris EvansNataša RomanovováScarlett JohanssonováClint BartonJeremy RennerLokiTom Hiddleston
Avengers/Postavy

Kdo je nejsilnější v Marvelu

1) Doctor Strange

Jeho vyjednávací schopnosti stranou, Doctor Strange sílí s každou vteřinou na plátně i mimo něj.

Kdo je nejsilnejsi v Marvelu

Později došlo ke spojení obou osobností, jak známe např. z Avengers: Endgame, kdy si Hulk udržel svou nadlidskou sílu a inteligenci Bannera. Co se toho týče patří Hulk mezi nejsilnější postavy Marvel Universe.

Kdy vyjde další Marvel film

Marvel (2022), Já jsem Groot (od 2022), She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) a Tajná invaze (od 2023) a speciály Vlkodlak: Noční lovec (2022) a Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022).

Kde sledovat She-Hulk

Nejlepší 5 poskytovateléNetflix.Amazon Prime Video.O2 TV.Apple TV.Google Play Movies.

Kdo je silnejsi Hulk nebo She Hulk

Je to sestřenka dobře známého doktora Bruce Bannera (Mark Ruffalo), takže o zelenou podívanou rozhodně nebude nouze. Walters totiž podědí schopnosti Hulka, díky čemuž se zrodí nová zelená superhrdinka.

Co umí Hulk

Umí být lstivý, mazaný, ale i arogantní či odměřený, vše se známkou svědomí. Tato verze by se dala přirovnat k náladovému teenagerovi, kterým si Banner nikdy nedovolil se stát. Jedná se o nejslabšího Hulka v porovnání s ostatními.

Kdo je nejsilnější z Avengers

Captain Marvel: Nejsilnější Avenger

Captain Marvel je oficiálně nejsilnější superhrdinkou celého filmového vesmíru Marvelu. Je silnější něž Hulk nebo Thor. Jenže síla není všechno. Rozhodně ne, když Avengers stojí proti takovému zloduchovi jako je Thanos, který dokáže díky Kamenům nekonečna manipulovat s realitou.

Kdy vyjde Avengers 5

1. května 2026 (USA)Avengers: The Kang Dynasty / Datum uvedení

Kdo byl první Avenger

Zakládající členové

Charakter Civilní jméno Přidal se v
Ant-Man Dr. Henry "Hank" Jonathan Pym Avengers vol. 1 #1
Wasp Janet Pym Avengers vol. 1 #1
Thor Thor Odinson Avengers vol. 1 #1
Hulk Bruce Banner Avengers vol. 1 #1

Kdo je to superhrdina

Superhrdina je fiktivní bytost, která se objevuje zejména v literatuře, komiksu a filmu. Je to většinou maskovaný člověk s nadpřirozenými schopnostmi. Na rozdíl od běžných hrdinů je obdařen buď výjimečnými schopnostmi, např. Superman, nebo mimořádnými technologickými možnostmi, jako např.

Kdo je silnejsi Thor nebo Hulk

Není šokem, že často padá zrovna jméno Hulk. Ve filmech se s Thorem několikrát střetli a přetahovali se o to, kdo je vlastně silnější. Pravdou je, že jsou na podobné úrovni, pokud jde o fyzickou sílu. Někdy má trochu navrch Thor, někdy Hulk.

Kdo je nejmocnější Avengers

Captain Marvel: Nejsilnější Avenger

Captain Marvel je oficiálně nejsilnější superhrdinkou celého filmového vesmíru Marvelu. Je silnější něž Hulk nebo Thor.

Kdo je one above all

One-Above-All existuje mimo čas a prostor a není ani mužem, ani ženou, byť na sebe může brát různé podoby. One-Above-All je opravdu všemocný, vševědoucí a také všudypřítomný. Tím pádem jeho schopnosti nemají žádná omezení. Kontroluje všechny formy energií a nelze ho zranit, natož zabít.

Kdy se odehrává She-Hulk

Poznamenala, že se She-Hulk odehrává nedlouho po Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021): "Nejsou to roky. Uběhlo relativně málo času." Mluvíme tedy o týdnech maximálně měsících po konci dané marvelovky v jejíž potitulkové scéně se objevil Bruce Banner/Hulk (Mark Ruffalo).

Kdo by porazil Thanose

Narozdíl do svého bratra, který se zamiloval do Smrti a rozhodl se zničit veškerý život, Starfox (vlastním jménem Eros) miluje život a dobrodružství. Při návštěvě Země se dokonce přidal k Avengers. I on je jedním z těch, kterým se nakonec podaří Thanose zabít.

Jaké Marvel filmy vyjdou v roce 2023

Sestavili jsme jednoduchý přehled všeho, co Marvel oficiálně chystá, abyste věděli, na co se do roku 2023 můžete těšit.Black Widow Zdroj: Marvel Studios.Spider-Man: Daleko od domova Zdroj: Columbia Pictures.Loki Zdroj: Marvel Studios.Thor Zdroj: Marvel Studios.Strážci Galaxie Vol.Ant-Man a Wasp Zdroj: Marvel Studios.