Kde zkontrolovat tiket Sportky?

Kde zkontrolovat tiket Sportky?

Jak se kontroluje tiket Sportky

Sazka aplikace – Sportka skenování tiketu

Stačí si ji jen stáhnout z Google Play / App Store, nainstalovat a spustit. Není se třeba nike přihlašovat. Zvolte možnost „Kontrola sázky skenováním“ a namiřte fotoaparát mobilu na čárový kód vašeho tiketu. Klikněte na kontrolu a hned víte, jestli jste vyhráli!
Archiv

Jak zkontrolovat Sportku online

Jak zkontrolovat váš tiket Sportky skenovánímV aplikaci vyberete Sazka loterii, na kterou jste sázeli.Vyberete "Kontrola sázky skenováním"Zapne se váš fotoaparát, kterým namíříte na čárový kód tiketu.Je potřeba držet mobil stabilně, aby se čárový kód správně načetl.
Archiv

Jaká byla tažená čísla ve Sportce

Podívejte se na Sportka výsledky z losování, které proběhlo 7. 7. 2023. Sportka kontrola tiketu je nyní i na VýherníTikety.cz. V prvním tahu loterie Sportka byla tažena čísla: 4, 21, 25, 28, 38, 43, číslo 45 jako dodatkové, ve druhém tahu loterie Sportka byla tažena čísla: 5, 9, 11, 13, 14, 49, číslo 48 jako dodatkové.
Archiv

Jak zjistit milionovou výhru ve Sportce

Jak si zkontroluju, jestli jsem vyhrál milion Zkontrolovat výhru si můžete na internetových stránkách Sazky na stránce výsledky a výhry Sportky, v mobilní aplikaci. Vaši výhru ověří také na kterémkoli terminálu Sazky. Ti co si vsadili na internetu, uvidí svoji případnou výhru milion na svém účtu.

Jak zkontrolovat los

Rada je snadná. Každý výherní los má své unikátní výrobní číslo, podle kterého jeho vydavatel bezpečně pozná, jestli skutečně vyhrává či nikoliv. Toto políčko je skryté stejně jako výherní symboly. S již setřeným losem můžete navštívit kamennou pobočku, která díky terminálu Sazky dokáže los vyhodnotit.

Na co je dodatkové číslo

Zjednodušeně se jedná o číslo, které rozhodne, zda si odnesete výhru ve 2. nebo 3. pořadí. Pokud sázející uhodne pět čísel a jeho šesté číslo je stejné jako vylosované dodatkové, vyhrává 2.

Jak poznám že jsem vyhrál ve Sportce

Informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte po přihlášení na wwww.sazka.cz v sekci Můj účet. Nejrychlejší způsob ověření je pomocí naší mobilní aplikace.

Jaká čísla do Sportky

Ve všemi oblíbené Sportce přináší v prvním tahu největší štěstí číslo 47, nejméně se objevuje 45. Ve druhém tahu nejvíce padá 12, smolná je 43. V Eurojackpotu se v prvním tahu daří číslu 20, dobrou volbou není 48. Z druhého osudí se často vylosuje 9, nejméně šťastná je pak 2.

Jaké jsou výhry ve Sportce

O co jde v doplňkové hře Šance

Výherní pořadí Shoda s vylosovaným šestičíslím Výhra v Kč
1. shoduje se všech šest čísel Jackpot, min. 200.000
2. shoduje se koncové pětičíslí 100 000
3. shoduje se koncové čtyřčíslí 10 000
4. shoduje se koncové trojčíslí 1 000

Jaké jsou výhry v extra renta

Výherní pořadí

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Výhra
1. pořadí 7 Renta 100 000 Kč/měsíčně na 20 let (24 000 000 Kč)
2. pořadí 6 25 000 Kč
3. pořadí 5 1 000 Kč
4. pořadí 4 100 Kč

Jak zjistit co je pod Stiracim losem

Sázející poznají výherní los dle nalezení shodných výherních symbolů pod stíranou vrstvou v souladu s pravidly dané loterie. Každý los má také ještě ověřovací kód, na základě kterého je výherní los identifikován při kontrole na terminálu.

Kdy jsou výsledky Sportky

Sportka. Naši nejstarší loterii losujeme 3× týdně, vždy ve středu, v pátek a v neděli. Mimořádně losujeme i jiné dny. V den slosování si na terminálech a můžete vsadit do 19:00.

Jak správně vyplnit tiket Sportky

Na oranžové sázence, která je označena logem Sportka, zaškrtněte v minimálně jednom sloupečku (z deseti možných) vámi vybraných 6 čísel ze 49. Nebo, pokud to necháte zcela osudu, zaškrtněte pole N, které vsadí náhodný tip. Každý vsazený sloupeček stojí 20 Kč.

Jak postupovat při výhře ve Sportce

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Jak sázet sportku přes internet

Nejprve se přihlate do svého účtu na herním portálu Sazka.cz. Pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se, je to snadné. Na stránce Sportky klikněte na tlačítko „Vsadit online”.

Jak vyhrát Superjackpot ve Sportce

O jackpoty hrajete už s 1 sloupečkem, o Superjackpot pouze s plnou sázenkou. Jackpot 1. pořadí vyhráváte za 6 uhodnutých čísel v jednom sloupci, pro Superjackpot musíte mít ještě navíc shodné koncové číslo Šance.

Jak dlouho je platný tiket Sportky

Výhru u loterií Sportka, Euromiliony, Eurojackpot, Šťastných 10, Šťastné datum, Kasička, Kameny a Keno, včetně doplňkových loterií, můžete uplatnit do 365 dní od slosování, v případě předplatného do 365 dní od posledního vsazeného slosování.

Kdy je slosování extra renty

Extra Rentu losujeme vždy v pondělí ve 20:00 hod. Článek Vám nepomohl Máte další dotazy

Jaká je šance na výhru ve Sportce

Jelikož pouze jedna kombinace 6 čísel je vítězná, pravděpodobnost výhry první ceny ve Sportce (v jednom tahu) je 1 ÷ 13 983 816 = 0,0000000715112384201852 ; po vynásobení stem můžeme dvě nuly ubrat a získáme údaj v procentech, po zaokrouhlení nám vyjde zhruba 0,000007 % .

Jak fungují stírací losy

Stírací los jsou druhem loterie, který se také nazývá okamžitá loterie. Jsou prodávány v podobě malé karty. Vyrábí se z tenkého papíru a obsahují herní pole zakryté neprůhlednou vrstvou. Seškrábáním této tenké neprůhledné vrstvy hráči zpravidla okamžitě zjistí, zda vyhráli.

Jaká je Šance na výhru ve Sportce

před 3 dny

Pravděpodobnost na výhru prvního pořadí ve Sportce je 1 : 69 919 080.

Co se stane kdyz vyhraju ve Sportce

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost. Vyhráli jste ještě více Usmálo se na vás štěstí a vyhráli jste více než 250 000 Kč

Jak zkontrolovat sázku

Informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte po přihlášení na wwww.sazka.cz v sekci Můj účet. Nejrychlejší způsob ověření je pomocí naší mobilní aplikace.

Jak se daní výhra ve Sportce

Všechny výhry v loteriích a losech nad 1 milion Kč podléhají zdanění ve výši 15 % z výhry. Výše vkladu se od loterijní výhry neodečítá. Daň z výhry je srážkovou daní, tzn. 15 % z výhry (nad 1 milion Kč) odvede státu přímo Sazka, 85 % hodnoty výhry převede Sazka na účet výherce.

Jak zkontrolovat extra rentu

1. Magie internetu: V dnešní digitální éře je jedním z nejsnazších a nejrychlejších způsobů, jak zkontrolovat výsledky Extra renty, navštívit oficiální webové stránky loterie.