Kde vyzvednout validační známku UPOL?

Kde vyzvednout validační známku UPOL?

Kde vyzvednout Validacni znamku UPOL

Validační známka

Mimo toto období výdeje si můžeš identifikační kartu nebo validační známku vyzvednout v kanceláři identifikačních karet (budova Zbrojnice, Biskupské nám. 1, dveře č. 387) v úředních hodinách.
Archiv

Jak si nabít ISIC UPOL

Stačí se přihlásit do WebKreditu2, zvolit Správu účtu, Platby, zadat požadovanou částku a údaje z platební karty (VISA, MasterCard, Maestro, apod.). Peníze budou na váš účet připsány během několika vteřin po potvrzení z vaší banky.

Kde najdu potvrzení o studiu UPOL

Pro získání Potvrzení o studiu je možné využít Portál UP, do něhož mají všichni studenti přístup. Potvrzení o studiu najdeš pod dlaždicí ELF (Elektronické formuláře), kde se po kliknutí na tlačítko Tisk vytvoří soubor ve formátu PDF.

Kde najdu univerzitní číslo UPOL

Toto číslo si student může vyhledat na portálu v Hlavní nabídce – odkaz Kontakty po zadání jména a příjmení do hledání studentů na UP. Student uvádí toto číslo při vyplňování žádostí, dotazech na studijním oddělení, při kontrole svých výsledků ve STAGu – pokud studuje více než 1 studijní obor, apod.

Jak dlouho se čeká na ISIC

Jak dlouho vystavení karty trvá ➢ přibližně 1 – 2 týdny OTÁZKY A ODPOVĚDI… Page 14 □ Kartu ISIC již mám a končí mi platnost. Mohu si zakoupit ve škole revalidační známku

Co je to ISIC

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy a vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů.

Jak dlouho trvá vyřízení ISIC karty

Jak dlouho vystavení karty trvá ➢ přibližně 1 – 2 týdny OTÁZKY A ODPOVĚDI… Page 14 □ Kartu ISIC již mám a končí mi platnost. Mohu si zakoupit ve škole revalidační známku

Kde koupit Revalidační známku na ISIC

Prodloužení probíhá zakoupením revalidační známky na aktuální školní/akademický rok na kontaktním místě nebo v kartovém centru školy. Kromě toho je možné školní průkaz používat na vstupy do školy nebo ve školní jídelně. V případě ztráty nebo zničení průkazu lze vystavit duplikát.

Jak vyplnit potvrzení o studiu

Povinné údajejméno a příjmení studenta.datum narozenírodné číslo.adresa trvalého bydlištěškolní rok.označení třídy studenta.účel potvrzenímísto vydání

Jak podat odvolání na UPOL

se může uchazeč odvolat proti rozhodnutí děkana fakulty, a to ve lhůtě 30 dnů ode dne písemného doručení vyrozumění o výsledku přijímací zkoušky. Odvolání se podává písemně, zasílá se na adresu fakulty. Pro podání odvolání můžete využít formulář, který naleznete níže.

Jaký percentil je potřeba na UPOL

U všech programů v kombinaci bylo pro úspěšné absolvování přijímací zkoušky třeba získat percentil ve výši minimálně 40. K navržení na přijetí musí mít uchazeči úspěšně ohodnoceny oba programy v kombinaci.

Kdy budou výsledky Prijimacek 2023 UPOL

Výsledky bakalářského studijního programu Tělesná výchova pro vzdělávání – maior – v kombinaci se sdruženým studijním programem realizovaným na Pedagogické fakultě budou zveřejněny zároveň s uvolněním výsledků na Pedagogické fakultě, předpokládaný termín je 15. 06. 2023.

Kde si vyzvednout ISIC

Průkaz si poté vyzvednete na studijním oddělení své fakulty, obvykle po začátku podzimního semestru. V případě poškození, ztráty nebo odcizení průkazu se obraťte na studijní oddělení. Ztracený nebo odcizený průkaz zablokují a poradí vám s vydáním nového.

Jaký je rozdíl mezi ISIC a ISIC Scholar

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta a ISIC Školák je jeho variantou pro žáky základní školy.

Jak se vyfotit na ISIC kartu

To znamená, že taková fotografie by měla být o rozměrech 3,5 x 4,5 cm a měla by zachycovat rovnoměrně osvětlený obličej hledící přímo před sebe a zarovnaný na středu světlého pozadí. Tato fotografie by také měla být dostatečně ostrá a mít přirozené barvy.

Kdo vydává ISIC kartu

Průkazy vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO.

Kde vyzvednout ISIC

Můžeš získat školní průkaz ISIC, který vydávají přímo školy samy. Pokud však tvoje škola průkaz nevydává, pořiď si jednoduše jednorázový průkaz ISIC, který je k zakoupení online. Platnost školního průkazu můžeš každý rok jednoduše prodloužit pomocí revalidační známky.

Jak zjistím platnost ISIC

Zavolej na 226 222 333 nebo napiš na [email protected].

Kdy dostanu potvrzení o studiu

Potvrzení o studiu získáte při zápisu do prvního ročníku nebo na studijním oddělení školy. Pokud již danou školu studujete, vzor potvrzení najdete na jejích webových stránkách. Po přihlášení do univerzitního informačního systému si ho můžete vytisknout a vyplnit doma a poté donést k podpisu referentce.

Kam se dává potvrzení o studiu

Potvrzení o studiu je tiskopis (formulář) sloužící k vyjádření vztahu studenta k příslušné škole. Vydává jej školské zařízení svému studentovi. Slouží jako doklad pro úřady, zaměstnavatele a jiné instituce.

Kdy se platí studium na vysoké škole

Zpoplatněno je pouze překročení standardní délky studia. U bakalářských oborů jde o více než 4 roky studia, u magisterských je pak možné studovat bez poplatků tři roky. Výdaj, kterému se po dovršení 26. roku života nevyhnete, je povinnost hradit zdravotní pojištění.

Kdy budou výsledky UPOL

Výsledky přijímacích zkoušek jsou zveřejňovány postupně na adrese https://prihlaska.upol.cz/ v záložce VÝSLEDKY: Samostatné studijní programy a programy se specializací – zveřejněno od 18. 5. 2023 (kromě Psychologie a Angličtiny pro tlumočení a překlad – až 1.

Jak dlouho trvá vydání ISIC

Jak dlouho vystavení karty trvá ➢ přibližně 1 – 2 týdny OTÁZKY A ODPOVĚDI… Page 14 □ Kartu ISIC již mám a končí mi platnost. Mohu si zakoupit ve škole revalidační známku

Kdo muze mít ISIC kartu

Průkaz ISIC může získat každý, kdo má ze zákona status studenta. Držitelem průkazu se tedy může stát student vysoké, vyšší odborné, střední školy nebo účastník jednoletého kurzu cizích jazyků s denní výukou. Podívej se na Pravidla použití průkazů a karet, kde se dočteš, jestli máš na průkaz ISIC nárok.

Kde se vyfotit na prukaz

Na prodejnách CEWE Fotolab vám vytiskneme ihned průkazovou fotografii, foto do školy, na ISIC, na průkazku do MHD, vízum, a další. Spěcháte a chcete dokladové foto rychle a kousek od vás Žádný problém!