Kde pustit podcast?

Kde pustit podcast?

Kde si pustit podcast

Na telefonu s Androidem můžete využít třeba Pocket Casts (appka dostupná i pro iPhony a Windows telefony), Player FM a Google má i svou vlastní appku kreativně nazvanou Google Podcasts. Hodně podcastů najdete i na Spotify, YouTube nebo na Soundcloudu.
Archiv

Jak najít podcast

Vyhledání epizody odebíraného podcastuNa telefonu či tabletu Android otevřete Podcasty Google .Postupujte podle toho, co chcete vyhledat: Všechny dostupné epizody podcastu: Klepněte na podcast. Podrobnosti o epizodě: Klepněte na název epizody. Rozposlouchané nebo stažené epizody: Dole klepněte na Aktivita .

Jak stáhnout podcast do mobilu

Download PodcastsNa telefonu či tabletu Android otevřete Podcasty Google .Dole klepněte na Domů .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu.V sekci Stažení klepněte na Automatické stahování.Zapněte možnost Automaticky stahovat nové epizody.

Jakou aplikaci pro Podcasty

Pocket Casts: Nejlepší aplikace pro poslouchání podcastů zdarma Není snadné vybrat absolutní jedničku. Pocket Casts však vítězí díky snadné použitelnosti a povedenému designu. Aplikace je k dispozici zdarma pro iOS a Android a využívána je miliony uživatelů po celém světě.
Archiv

Jak funguje podcast

Podcast není nic jiného, než zvukový záznam. Zpravidla se jedná o mluvené slovo, přičemž podcast má za cíl předávání poučných informací. Je to velmi nenáročná forma sebevzdělávání a můžete poslouchat kdekoliv a kdykoliv.

Jak stáhnout podcast Českého rozhlasu

Příklad: Na stránkách Českého rozhlasu http://www.rozhlas.cz/radionaprani/podcast kliknete v pravé části stránky a rubrice Aktuální pořady na odkaz Download u pořadu/dílu, který si chcete stáhnout.

Jak funguje Google podcast

Stačí jednoduše pomocí Google vyhledávače či Asistenta vyhledat nějaký podcast a Google vám vyhodí jeho popis daného a pár posledních epizod. Pokud na kartu klepnete, přenesete se následně do zcela speciálního prostředí, která vypadá jako zcela jiná aplikace.

Jak se stahují podcasty na Spotify

S podcasty to na Spotify funguje velmi podobně jako na Apple Podcast. Přímo v nabídce Spotify naleznete Podcasty, pak už jen procházíte a listujete. Ty, které vás zaujmou, můžete začít sledovat. Tím pádem se vám budou automaticky stahovat do vašich zařízení a jednotlivé epizody budou k dispozici i offline.

Proč se říká podcast

Název. Slovo vzniklo spojením slov iPod + broadcasting (malý MP3 přehrávač od Apple + anglicky "vysílání").

Jak stáhnout audio z rozhlasu

Po kliknutí na tři tečky u jakéhokoliv audia, pořadu nebo seriálu se vám ukáže další nabídka možností. Přes tři tečky si můžete přidávat audia do fronty a oblíbených, zobrazit další epizody pořadu, stáhnout audio v mobilní aplikaci nebo ho sdílet na sociálních sítích, ve zprávě nebo e-mailem.

Co je aplikace podcasty

Streamovací aplikace a podcastové služby poskytují pohodlný a ucelený způsob, jak spravovat osobní spotřební frontu napříč mnoha zdroji podcastů a napříč přehrávacími zařízeními. Existují také vyhledávače podcastů, které uživatelům pomáhají vyhledávat a sdílet epizody podcastů.

Jak zrušit podcasty

. Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu. Nastavení podcastu. V sekci Prozkoumat zapněte nebo vypněte možnost Zobrazit personalizovaná doporučení.

Jak stahovat hudbu že Spotify zdarma

Stahování zvukového obsahu ze služby SpotifyPřidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce otevřete ovládání hudby.Vyberte možnost MENU.Vyberte možnost Poskytovatelé hudby > Spotify.Vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty.Zvolte seznam skladeb nebo jinou položku ke stažení do zařízení.

Kam se stahuje hudba ve Spotify

Pokud naopak hledáte, kam Spotify v systému Android uložilo vaši staženou hudbu, musíte přejít do sekce Vaše knihovna > Nastavení > Úložiště. Zde můžete zobrazit a změnit umístění, kam Spotify ukládá uloženou hudbu.

Jak si vytvořit podcast

Pokud nahráváte jen audio, postačí Audacity a na Macu třeba GarageBand. U rekordéru, kromě toho, že nahráváte na SD kartu, máte také možnost připojit skrze USB k počítači, nastavit ho jako zvukové interface a nahrávat do zmíněných programů. Podcasty nahrávám většinou v terénu, takže přímo na SD kartu v rekordéru.

Jak stáhnout rozhlasovou hru

Stahovat ji můžete zdarma v App Store, na Google Play anebo přes stránku se všemi aplikacemi Českého rozhlasu.

Co je to podcast

Podcast je zvukový záznam umístěný na internet, který se dá stáhnout a poslouchat zdarma. Jeho autorem a šiřitelem může být prakticky kdokoli, od soukromé osoby po veřejnoprávní instituci. Pojem podcast vznikl spojením anglických slov iPod (tedy přenosný přehrávač zvukových záznamů) a broadcast (tedy vysílání).

Co jsou Podcasty Iphone

V aplikaci Podcasty můžete vyhledávat vědecké, publicistické, politické, zábavné i jiné pořady. Když najdete pořad, který vás zajímá, můžete si ho přidat do knihovny ke sledovaným. Sledované pořady si snadno pustíte offline, budete dostávat oznámení o nových dílech a získáte i další možnosti.

Jak stáhnout na Spotify pisnicky

Snadno. U každé písničky, alba nebo playlistu stačí klepnout na tlačítko pro stažení a hudba bude mžikem dostupná offline. Aktuálně (červenec 2022) Spotify měsíčně stojí 5,99€ (149 Kč) pro jednotlivce, 2,99€ (75 Kč) pro studenty a nabízí i rodinný plán pro až 6 uživatelů za jednotnou cenu 9,99€ (249 Kč).

Co je potřeba k podcastu

VybaveníMikrofon. Nejdůležitější k nahrávání podcastu je mikrofon.Rekorder. Z počátku jsem používala ZOOM H6 kapesní rekorder.Akustika. Místnost, ve které nahráváte, je dobré akusticky upravit.Sluchátka. Pokud točíte sami sebe, a zvláště pokud točíte podcast online, doporučuju sluchátka.

Jak nahrát podcast na YouTube

Pokud chcete do podcastu nahrát nová videa:Ve Studiu YouTube přejděte na Obsah. Podcasty.Vyberte podcast.Klikněte na Přidat videa. Nahrát videa.Nahrajte videa, která chcete přidat do svého podcastu, a přidejte podrobnosti o videu.Kliknutím na možnost Vytvořit změny uložíte.

Jak se máte Vondrovi

část oblíbeného seriálu Jak se máte, Vondrovi. Autor Jiří Marek v ní vyprávěl příběh o tom, jak se plánované rodinné silvestrovské setkání na horské chatě změní v obětavé a svým způsobem nadšené úsilí o opravu prasklého kotle ústředního topení v obývaném rekreačním zařízení.

Jak se čte podcast

Podcast(Podkást) : související, podkec,.

Jak poslouchat podcasty offline

Tou nejjednodušší metodou, je poslech prostřednictvím iTunes Podcastů. Druhá metoda, je stáhnout si v Android store nebo Windows store nějakou aplikaci, pro sledování podcastů a pokusit se tam napsat VašeJménoJeVašeZnačka eventuálně jmené Tomáš Sobel.

Jak přidat podcast na Apple

Spusťte iTunes, klikněte nahoře na „Podcasts“ a vpravo pak na „Submit a Podcast“. Zobrazí se pole pro vložení vašeho podcastu. Přesněji řečeno, pro vložení URL podcastu. Vložíme tedy adresu, kterou nám Blip.tv vygeneroval.