Kam zajit na vylet v Brně?

Kam zajit na vylet v Brně?

Kam na výlet Brno a okolí

30 tipů, kam na výlet v okolí Brna. Autem do hodinkyZámek Milotice | 55 minut od Brna.Jeskyně Pekárna | 30 minut od Brna.Zřícenina hradu Sirotčí hrádek | 50 minut od Brna.Zámek Slavkov u Brna | 25 minut od Brna.Trenckova rokle v údolí řeky Bobrůvky u Drahonína | 55 minut od Brna.
Archiv

Co podniknout o vikendu v Brně

Kam na výlet v Brně a okolíMoravské zemské muzeum – Dietrichsteinský palác. Muzea a historie.Katedrála sv. Petra a Pavla.Hrad Špilberk. Hrady a zámky.Privátní let balónem na Jihomoravsku. Jiné atrakce.Zoologická zahrada Brno.Brněnská přehrada.Art Design Fashion – Uměleckoprůmyslové muzeum.Potápěčem na zkoušku.
Archiv

Co je v Brně zajímavého

Za vidění rozhodně stojí dvě dominanty města – katedrála sv. Petra a Pavla na návrší Petrov a hrad Špilberk, v jehož prostorách můžete navštívit expozice Muzea města Brna. Zaslouženou pozornost přitahují především kasematy, podzemní chodby s expozicí barokního pevnostního stavitelství a vězeňství josefínské doby.

Kam do prirody v okoli Brna

Do přírodyAlexandrova rozhledna.Babí lom.Brněnská přehrada.Kamenný vrch.Lom Hády.Mariánské údolíObora HolednáPřírodní park Bobrava.
Archiv

Kam na výstavu v Brně

Výstavy v BrněVrtiška & Žák: Za dobrý design. Výstavy, 24. 2023 – 28. 2024. Uměleckoprůmyslové muzeum v Brně Vstupenky.Jakub Berdych Karpelis Samosebou. Výstavy, 26. 2023 – 31. 2024. Jurkovičova vila. Vstupenky.Best of Canvas 01. Výstavy, 8. – 10. Kalina Gallery. Vstupenky.

Kam na jednodenní výlet

Zákazník je pro ně na prvním místě a vy se tak nemusíte bát toho, že vám dovolenou zkazí třeba nepříjemný personál.Mariánská Týnice – Muzeum a galerie severního Plzeňska.Putování na koních krásnou krajinou.Teplické skalní město – zázrak divoké přírody.Renesanční zámek Žirovnice – největší fresková výzdoba v Čechách.

Kam jít večer v Brně

Součásti okruhuSono centrum. Klub s kapacitou 700 míst na sezení a 1200 na stání.Fléda. Klub s výborným renomé přesahujícím hranice města Brna.Vicino DiVino. „Kam na degustaci vínMetro Music Bar. Metro Music Bar nabízí multižánrový program.Kohout NA VÍNĚJakubské náměstíStará Pekárna.Lokál U Caipla.

Kam s dětmi o víkendu v Brně

Tipy na výlety BrnoPlanetárium a hvězdárna.Zoologická zahrada.Bongo – zábavní centrum a rodinný park.Technické muzeum.Vida science centrum – vědecký zábavný park.Rozhledna na Špilberku.Hrad Špilberk a kasematy.Vyhlídková věž staré radnice.

Kam ve Znojmě a okolí

Kam na výlet ve Znojmě a okolí5.0 km. Mašovický lom. Koupání5.6 km. Koupaliště Pohoda Únanov. Koupání7.4 km. Vyhlídka Devět mlýnů Rozhledny.8.1 km. Areál čs. opevnění Šatov.9.0 km. Vodní nádrž Výrovice1. Koupání9.0 km. Zřícenina hradu Lapikus.9.5 km. Přírodní koupací biotop Bantice.11.1 km. Zřícenina hradu Nový Hrádek u Lukova.

Kam v Brně muzeum

Muzea v BrněŠpilberk. Špilberk 1, Brno.Muzeum města Brna. Špilberk 1, Brno.Palác šlechtičen. Kobližná 1, Brno.Technické muzeum v Brně Purkyňova 105, Brno.Uměleckoprůmyslové muzeum v Brně Husova 14, Brno.Moravské zemské muzeum. Zelný trh 6, Brno.Jurkovičova vila. Jana Nečase 2, Brno.Pavilon Anthropos. Pisárecká 5, Brno.

Kam na výstavu v Praze

Kam v Praze za uměním Do galerií a muzeí!Museum Kampa – objevte sbírky umění 20. stoletíGalerie ocelových figurín.Národní galerie v Praze – Veletržní palác: stálá expozice Umění 19., 20.Czech Photo Centre v Nových Butovicích.Kunsthalle Praha.Galerie Křehký v Praze.Obrazárna Pražského hradu.Galerie Kooperativy Praha.

Kam na víkend mimo ČR

10 tipů, kam na výlet do zahraničíBenátky nenechají nikoho chladným.Paříž – město zamilovaných.Romantika na střechách v Santorini.Hrady i oceán v Lisabonu.Teplo a klid na ostrově Malta.Bezpečná Kodaň i Legoland.Roztančená Barcelona.Bláznivý Amsterdam.

Co delat zítra v Brně

Akce v Brně zítraŠmoulové – Magický svět – VIP golden ticket. Pro děti, 10. – 31. BVV Brno. Vstupenky.Vrtiška & Žák: Za dobrý design. Výstavy, 24. 2023 – 28. 2024. Uměleckoprůmyslové muzeum v BrněTichá hrdinství: Milena a Leopold – příběhy z padesátých let. Výstavy, zítra 12:30. Institut paměti národa Brno. Vstupenky.

Kde si sednout v Brně

Pojďme se vrhnout na náš seznam kaváren, které stojí za to v Brně navštívit.Coffee Bar Mymika. Tuto poměrně novou kavárnu najdete na ulici Lidická 15, kousek od Moravského náměstí.SKØG Urban Hub.Industra.Kafec BrněnskýMonogram Espresso Bar.Kafara.Kafe v rozkladu.CAFÉ Momenta.

Kam v Brně a okolí s dětmi

Tipy kam s dětmi v Brně a okolíHra Hledání pokladu v Pasohlávkách.Get Out Fun – Hon na draka.Brazilské jiu jitsu pro děti.Muzeum autíček miniGarage Brno.Stalo se 1977: detektivní úniková hra pro celou rodinu.Pracovna pana profesora – největší šifrovací hra v BrněDračí doupě aneb šerm v Brně

Kam za zvířaty v Brně

Farma u Tří koníků Bod 49.2293611N, 16.5501111E.Lamacentrum Hády.Jižanský dvorek.Obora HolednáOtevřená zahrada.Středisko ekologické výchovy Hlídka.Tyršův sad.Farma Kozí zahrada.

Co dělat na Znojemsku

TOP 10 tipů na výlet ve ZnojměKostel sv.Znojemský hrad « klikni pro zobrazení místa.Rotunda sv.Morový sloup « klikni pro zobrazení místa.Jihomoravské muzeum « klikni pro zobrazení místa.Vlkova věž « klikni pro zobrazení místa.Radniční věž « klikni pro zobrazení místa.Loucký klášter « klikni pro zobrazení místa.

Kam s dětmi na Znojemsku

Tipy kam s dětmi ve Znojmě a okolíZámek Miroslav – komentovaná prohlídka a výstavy pro děti.Terra Technica.Merlin´s Kinderwelt.Exkurze v ruční papírně v Želeticích.Malovaný sklep Šatov.Na zříceninu Nový Hrádek aneb panenskou krajinou národního parku PodyjíZřícenina hradu Cornštejn.Starý zámek v Jevišovicích.

Kam dnes v Brně s dětmi

Součásti okruhuZoo Brno. Brněnská zoologická zahrada funguje už více než 60 let.Hvězdárna a planetárium Brno. Centrum pro popularizaci věd, špička ve svém oboru.VIDA! science centrum.Letohrádek Mitrovských.Technické muzeum v BrněOtevřená zahrada.Hrad Špilberk.Hrad Veveří

Co se dá dělat v Praze zadarmo

Vstup po celý rok zdarma, otevřeno po-pá 10-18h.Trčkovská galerie (Senát)Galerie Jiří Švestka.Muzeum Pražského Jezulátka.Armádní muzeum Žižkov.Letecké muzeum Kbely.Plynárenské muzeum.

Kam za uměním

30 tipů na podzimní výlety za uměnímNárodní muzeum – Historická budova Národního muzea.Slovanská epopej na zámku Moravský Krumlov.Centrum baroka v Mariánské Týnici.Muzeum české loutky a cirkusu v Prachaticích.Muzeum umění a designu Benešov.Galerie Tančící dům.Uměleckoprůmyslové muzeum v Brně

Kam letět na tři dny

Z Prahy můžete cestovat na zkrácenou dovolenou do oblíbených destinací jako je Turecko, Řecko, Tunisko, Bulharsko, Mallorca, Egypt ale i Maroko. Nově v nabídce najdete také zkrácené pobyty u moře na Kanárských ostrovech, v Izraeli, ve Spojených arabských emirátech nebo v Andalusii (Španělsko – pevnina).

Kam na zahrádku v Brně

Nejlepší zahrádky (a jedna terasa) v BrněCafé Podnebi. 8.2.Zahrada Ambrosia. Údolní 599/37, Brno, JihomoravskýSunset Restaurant. Příkop 843/4, Brno, South Moravia.Růžová Slepička. Jánská 12 (Minoritská), Brno, JihomoravskýVeselá Husa. 6.2.Pavillon. Jezuitská 687/6, Brno, South Moravia.Café Tungsram. 8.7.Pivnice u Čápa. 6.8.

Kam jít v Brně tancovat

Součásti okruhuSono centrum. Klub s kapacitou 700 míst na sezení a 1200 na stání.Fléda. Klub s výborným renomé přesahujícím hranice města Brna.Vicino DiVino. „Kam na degustaci vínMetro Music Bar. Metro Music Bar nabízí multižánrový program.Kohout NA VÍNĚJakubské náměstíStará Pekárna.Lokál U Caipla.

Kam na výlet za zvířátky

Pojďte se tedy podívat, kam se vydat za zvířátky ve Středních Čechách.ZOO Park Zájezd. ZOO Park nedaleko Kladna, kde můžete obdivovat spoustu druhů lemurů, velbloudy.Statek u Merlina.Čabárna u Kladna.Medvědi v BerouněOslí stezka Svárov.Zoopark Karlštejn.Zoopark Radonice.Zoopark Olovnice.