Jak získat bonus na Tipsport?

Jak získat bonus na Tipsport?

Kdy dostanu bonus Tipsport

Po dokončení registrace vám Tipsport okamžitě připíše bonusovou částku 300 Kč na vaše konto. Dostanete ji v podobě Tipsport Netů, se kterými můžete disponovat dle vašeho uvážení. Nový bonus můžete použít například na sázení – Tipsport má velmi bohatou kurzovou nabídku.
Archiv

Jak ziskat akcni kód Tipsport

Registrace u Tipsportu s bonusem

Stačí následovat našeho průvodce a akční kod vám bude automaticky načtený po vložení prvního vkladu na vaše hráčské konto.
Archiv

Co znamená bonus na Tipsportu

Tipsport vstupní bonus na kurzové sázení

Na svůj první vklad peněz do této sázkové kanceláře můžeš získat až 50 000 Kč. Vstupní bonus u sázkové kanceláře Tipsport činí 100%. To znamená, že ke svému prvnímu vkladu získáš jednou tolik.
Archiv

Jak ziskat Vegas bonus

Jak a kdy získám Vstupní bonus do Vegas Vstupní bonus nabízíme všem novým hráčům po dokončení registrace v trvalém kontě. Po splnění této podmínky získáte ke svému prvnímu vkladu možnost hrát o vstupní bonus ve zvolené výši až do 25 000 Kč.

Jak ziskat bonus Betano

Nejprve klikněte SEM a registrujte se zdarma u Betana.

Při volbě bonusu zvolte „Kurzové sázení“ a proveďte váš první vklad (100 až 3.000 Kč). Následně máte 90 dní na to, abyste bonusovou částku (až 3.000 Kč) 14krát prosázeli na kurzových sázkách s minimálním kurzem 1,8.

Co je to Net Tipsport

Nety u Tipsportu jsou jakési bonusové body, které se vám připisují na Netkonto (odděleně od reálných peněz) za určitých podmínek, které si popíšeme níže. Sázkaři je nejčastěji uplatňují tak, že za ně sází Tipsport tikety – výhra je pak normálně v korunách (1 Net = 1 Kč).

Jak vybrat výhru v Tipsportu

Výběry z herního účtu můžete uskutečnit těmito způsoby: Výběrem hotovosti na jakékoliv pobočce Tipsportu. Bezhotovostním bankovním převodem na registrovaný bankovní účet.

Jak vybrat Vegas bonus Tipsport

Po vložení peněz na svůj herní účet dostanete nabídku, kterou je třeba aktivovat stisknutím tlačítka „CHCI TENTO BONUS“ v sekci Bonusy. Příslušnou částku obdržíte do svého Vegas bonusového zůstatku.

Jak ziskat free spiny Tipsport

Free spiny (volné otočky) za registraci

Tipsport Vegas momentálně nenabízí žádné free spiny za registraci. Volné otočky je možné vyhrát jen při hře na některém z výherních automatů, nebo je získat během promo akcí, které Tipsport pravidelně pořádá.

Kdy jsou free spiny na Tipsportu

1) Free spin za Tipsport registraci

Po úspěšné registraci a ověření vašeho účtu budou free spiny připsány na váš herní účet a budete je moci ihned využít.

Co je to promo kód

Promo kód neboli slevový kód je sleva na zboží či služby poskytnutá provozovatelem e-shopu či dané služby. Po zadání promo kódu do pole k tomu určeného dojde ke snížení ceny za zboží či službu.

Jak vyuzit sázku zdarma Betano

2. Chcete-li použít sázku zdarma, může účastník přidat tipy (jejichž kurz by měl být od 1,50 a výše) na sázenku a přímo pod tlačítkem „Vsadit“ se zobrazí odpovídající tlačítko „KÓD SÁZKY ZDARMA“.

Jak dlouho trva prevod peněz z Tipsportu

bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)

Jak vyplatit peníze z Tipsportu

Výběry z herního konta můžete uskutečnit těmito způsoby:Výběrem hotovosti na jakékoliv pobočce Tipsportu.Bezhotovostním bankovním převodem na registrovaný bankovní účet.Na peněženku Skrill.

Jak chytit jackpot na Tipsportu

U Tipsportu si hry s jackpoty můžete snadno vyfiltrovat tím, že kliknete na "Obecné" a zvolíte "jackpotové". Mezi nejoblíbenější Tipsport automaty patří jackpotové Apollo sloty Blood a Bonus Joker II.

Na co sazet Tipsport

Vsadit je možné na sport (ze sportů jsou nejoblíbenější fotbal, hokej a tenis), dostihy, politiku, finanční trhy. Pro sportovní sázení je vhodné vybrat si sport nebo konkrétní ligu, kterou sledujete, znáte týmy, rozumíte pravidlům. Je třeba znát faktory, které mají vliv na výsledek (např. počasí, motivace).

Jak získat spiny

Free spiny dnes můžete získat u online casin hned několika způsoby. Na nové hráče čeká nálož volných otoček u Tipsportu, Chance, Synottipu i Betana hned po dokončení registrace. Ti, co již aktivní účet v casinu mají, mohou využít free spinové lednové akce.

Jak získat free spiny

Free spiny za protočení

O zisku free spinů v rámci protočení jste informováni během hry ve vyskakovacím okně. Free spiny za protočení získáte na výše zmiňovaných automatech od Synotu a nebo Apollo Games. V rámci této akce můžete získat free spiny za protočení 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč nebo dokonce 5000 Kč.

Kde najdu promo kód IQOS

Pokud při nákupu zařízení IQOS zadáte v košíku do kolonky „Promo kód“ tento slevový kód – 7LCLLQZ9 – tak získáte slevu 300 Kč. Při použití kódu se Vám odečte z nákupu sleva 300Kč. Po dokončení nákupu mi napište na [email protected] .. obratem obdržíte další kód na 200Kč, který Vám přepošlu.

Kam zadat kód na Zasilkovnu

Zásilku jednoduše vložíte do systému online na pár kliknutí – přes mobilní aplikaci. Štítek vám vytiskneme na podacím místě. Podání zásilky vám nezabere víc než minutu. Na podacím místě jen sdělíte heslo z aplikace a předáte zásilku.

Jak získat bonus Betano

Při volbě bonusu zvolte „Kurzové sázení“ a proveďte váš první vklad (100 až 3.000 Kč). Následně máte 90 dní na to, abyste bonusovou částku (až 3.000 Kč) 14krát prosázeli na kurzových sázkách s minimálním kurzem 1,8.

Jak ziskat promo kód Betano

To se ale změnilo a nyní tu lze získat i no deposit bonus za registraci. Všechny vstupní bonusy získáte při vyplnění Betano bonusového kódu „MEGABONUS“. Žádný další kód není nutný, jen se zaregistrujete přes odkaz z našich stránek a bonusy budete mít automaticky dostupné.

Jak si vybrat peníze z Tipsportu na účet

Výběry z herního konta můžete uskutečnit těmito způsoby:Výběrem hotovosti na jakékoliv pobočce Tipsportu.Bezhotovostním bankovním převodem na registrovaný bankovní účet.Na peněženku Skrill.

Jakou banku má Tipsport

Díky online ověření bankou mohou vše vyřešit na pár kliknutí online. Nabídku bank Tipsport stále rozšiřuje a nyní mohou online ověření využít klienti šesti tuzemských bank, včetně tří největších: České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, MONETA Money Bank, Air bank a Equa Bank.

Jak dlouho trva poslani peněz z Tipsportu

okamžitý převod přes internetové bankovnictví (ČSOB, Era – min. 100 Kč; Komerční banka, Raiffeisenbank, MONETA, mBank, Fio banka, Sberbank, Česká spořitelna a UniCredit Bank – min. 10 Kč) bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)