Jak změnit pořadí programů v o2 TV?

Jak změnit pořadí programů v o2 TV?

Jak nastavit O2 TV modrá

Jak pustit O2 TV ModrouJděte na stránky O2 TV. Přesná adresa je o2tv.cz.Klikněte na Přihlásit se. V mobilu a tabletu je přihlášení schované v rozklikávacím menu.Přihlaste se ke svému účtu.Sledujte vybraný film nebo seriál.

Jak nastavit televizi O2

Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na „ikonu profilu“. V levém menu vyberte „Přihlášená zařízení“. Teď se vám zobrazí seznam všech zařízení přihlášených k vašemu účtu O2 TV. Uvidíte tu taky, na kterém zařízení probíhá aktuální sledování O2 TV.

Jak dostat Netflix do O2 TV

O2 TV Netflix samozřejmě podporuje, nicméně je potřeba mít nejprve nainstalovanou aplikaci O2 TV. Pokud Vaše televize aplikaci nemá, stáhněte si jí v levém horním rohu kliknutím na ikonku Aplikace. Podmínkou úspěšného stažení je mít aktivní Google účet, který si zde případně rovnou můžete i založit.

Jak dát set-top box do továrního nastavení

Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na ikonu profilu. V levém menu vyberte „Nastavení systému“. Dál pokračujte na „Předvolby zařízení“. Ve spodní části nabídky vyberte „Obnovit nastavení“.

Jaký je rozdíl mezi O2 TV a O2 TV Air

S O2TV Go sice zanikla služba zcela nezávislá na fixní síti O2 a zacílená na mobily, tablety a počítače, avšak promptně ji nahradila nová O2TV Air, která není pouhou kopií původní O2TV Go. O2TV Air až pro čtyři zařízení lze objednat samostatně bez dalších služeb operátora za 249 Kč. Služba je okamžitě dostupná.

Jak nastavit O2 ovladač na televizi

Na ovladači současně cca 3 sekundy podržte tlačítka 7 a 9, dokud se na ovladači v blízkosti vypínacího tlačítka nerozbliká kontrolka párování. Pak položte ovladač vedle set-top boxu. Na další obrazovce uvidíte seznam dostupných Bluetooth zařízení. Vyberte a stisknutím „OK“ potvrďte zařízení s názvem „KHAMSIN O2“.

Jak spárovat O2 ovladač

Na ovladači současně cca 3 sekundy podržte tlačítka 7 a 9, dokud se nerozbliká kontrolka párování v blízkosti vypínacího tlačítka na ovladači. Pak položte ovladač vedle set-top boxu. Na další obrazovce se zobrazí seznam dostupných Bluetooth zařízení. Vyberte a stisknutím „OK“ potvrďte zařízení s názvem „KHAMSIN O2“.

Jak spustit YouTube na televizi O2

Pod ikonou "kostiček“ najdete obsah, který máte v O2 TV na dosah ruky. Například YouTube, HBO Max, ale i O2 Knihovnu a další. Něco vám v nabídce chybí Jednoduše si to stáhnete přes Google Play Store.

Kdy se aktualizuje O2 TV

„Vše proběhne na pozadí v nočních hodinách.

Pokud v den, kdy jim aktualizaci pošleme, budou mít set-top box zcela vypnutý, tedy odpojený z elektrické sítě, pak je potřeba počítat při zapnutí i s časem na samotné stažení aktualizace.

Jak nastavit TV programy

Stiskněte tlačítko HOME a poté vyberte položky [Nastavení] — [Sledování televizoru] — [Kanály] — [Nastavení kanálů] — [Digitální nastavení] — [Digitální ladění] — [Editace seznamu programů]. Vyberte program, který chcete přesunout na nové místo. Vyberte nové místo, kam chcete přesunout vybraný program.

Jak nastavit programy na televizi

Vyberte možnost Watching TV (Sledování televizoru) → Channel setup (Nastavení kanálů) → Auto tuning (Automatické ladění) → Digital (Digitální). Vyberte možnost Watching TV (Sledování televizoru) → Channels (Kanály) → Channel setup (Nastavení kanálů) → Auto tuning (Automatické ladění) → Digital (Digitální).

Jak naladit nové programy na O2 TV

Pokud chcete se sledováním pozemního digitálního vysílání začít, vyberte v menu Nastavení / Set-top box položku „Ladění DVB-T/T2 kanálů“. V dalším menu upřesníte, zda máte zájem o všechny dostupné kanály, nebo jen televizní, či rozhlasové. Pak už potvrdíte automatické, nebo manuální ladění.

Jak resetovat ovladač O2

Na ovladači současně cca 3 sekundy podržte tlačítka 7 a 9, dokud se nerozbliká kontrolka párování blízko vypínacího tlačítka na ovladači. Pak ovladač položte vedle set-top boxu. Na další obrazovce se zobrazí seznam dostupných Bluetooth zařízení. Vyberte a stisknutím „OK“ potvrďte zařízení s názvem „KHAMSIN O2“.

Jak resetovat ovladač

Reset dálkového ovladače

Vyjměte baterie a podržte tlačítko POWER po dobu 30 sekund. Vložte nové baterie a ujistěte se, že jsou správně vloženy +/-. Znovu zkuste ovládat zařízení.

Jak nastavit O2 TV na televizi LG

Jak instalovat aplikaci O2 TVNajeďte ovladačem na spodní lištu obrazovky. V liště vlevo dole klikněte na LG CONTENT STORE.Přeskákejte šipkami na ovladači na lupu v pravém horním rohu a najděte O2 TV.Potvrďte tlačítkem a klikněte na Instalovat.

Jaký set top box pro O2 TV

PODPORUJE O2 TV! Výkonné a novými technologiemi doslova nabité multimediální centrum Thomson s OS Android 10, s podporou O2 TV, Google certifikací, Google Assistant hlasovým ovládáním, integrovaným Google Chromecast a přímým přístupem do Google Play. 8GB ROM paměť a 2GB RAM.

Jak změnit pořadí programů u TV Samsung

Na TV:. Na dálkovém ovladači stiskněte dlouze tlačítko CH.. Šipkou vpravo najeďte na položku Upravit kanály: Zde vyberte kanál, který chcete přesunout a potvrďte volbu Změnit číslo..

Jak naladit všechny programy

Máte-li signál, zkuste naladit svůj přijímačVstupte v nabídce vašeho televizoru do MENU.Vyhledejte sekci NASTAVENÍ/SETTING.Zvolte funkci LADĚNÍ/TUNE.Doporučujeme pak vybrat možnost MANUÁLNÍ LADĚNÍ/MANUAL.Můžete ale zvolit i variantu AUTOMATICKÉ LADĚNÍ/AUTOMATIC.

Jak nastavit programy

Nastavit výchozí programyOtevřete výchozí programy tak, že kliknete na tlačítko Start.Klikněte na Přidružit typ souboru nebo protokol k programu.Klikněte na typ souboru nebo protokol, pro který má program fungovat jako výchozí.Klikněte na Změnit program.

Jak nastavit O2 TV na televizi Samsung

Stačí najet na spodní lištu obrazovky a vlevo dole kliknout na Apps, kde lupou vyhledejte O2 TV. Potvrďte tlačítkem a klikněte na Instalovat. Pokud jste přihlášení k Samsung účtu, instalace začne sama. Až se aplikace nainstaluje, najdete ji na domovské stránce ve spodní liště.

Jak restartovat ovladač

Reset dálkového ovladače

Vyjměte baterie a podržte tlačítko POWER po dobu 30 sekund. Vložte nové baterie a ujistěte se, že jsou správně vloženy +/-. Znovu zkuste ovládat zařízení.

Jak restartovat O2

Návod krok za krokemOdpojte napáječ (trafo) O2 Smart Boxu od elektrické sítě. Displej zařízení musí zhasnout.Po uplynutí jedné minuty zapojte napáječ (trafo) O2 Smart Boxu zpět do elektrické sítě.Počkejte asi 5 minut, než modem znovu naběhne. Na displeji O2 Smart Boxu se zobrazí aktuální čas s počasím.

Jak Aktualizovat ovladač O2 TV

Pomoci by vám mohl návod v první části této sekce.Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na „Nastavení."Pokračujte do sekce „Dálkové ovládání a příslušenství“.Znova vyberte „Dálkové ovládání a příslušenství“.Klikněte na položku KHAMSIN O2.Zvolte „Aktualizace dálkového ovladače“

Které televize mají O2 TV

O2 TV můžete sledovat v klasické televizi přes set-top box nebo aplikaci O2 TV v chytré televizi. Podporované jsou Samsung a LG TV vyrobené po roce 2017 a Android TV Sharp, TCL, JVC, SONY, KIVI, Panasonic a Philips s operačním systémem Android 9 a novějším.

Jak odinstalovat aplikaci O2 TV v televizi

Kurzorovými šipkami na dálkovém ovladači se přesuňte do sekce O2 TV na tlačítko „Odinstalovat“ a potvrďte volbu ovladačem. Pokud se vám zobrazí potvrzovací dialog, ještě jednou potvrďte, že aplikaci chcete odinstalovat. Tím jste aplikaci úspěšně odinstalovali.