Jak zabít Simika v The Sims 4?

Jak zabít Simika v The Sims 4?

Jak propustit Simika

Simíci se v The Sims 4 občas zaseknou. Pokud taková situace nastane, můžete je resetovat pomocí příkazu „resetSim“ v cheatovacím okně. Občas se vám může hodit možnost resetovat Simíky, kteří se zasekli nebo přestali reagovat.

Jak odstranit Simika

V levém dolním rohu si vyberete simíka, kterého chcete smazat a kliknete na křížek. Simík je odstraněn. Klikem na křížek vypnete Úpravu domácností. Na mapě je vidět, že v domácnosti je o simíka méně.

Jak omladit Simika v The Sims 4

Pozře-li Ambrózii duch, vrátí ho zpět k životu a stane se z něj opět Simík. Pozře-li Ambrózii Simík, omládne. Vrátí se zpět na začátek své aktuální životní etapy.

Co delat kdyz UMRE Simík

Než Simík zemře, musíte zachytit jeho život v knize. Vyberte si z nabídky Simíka, jehož epickou ságu chcete zachytit. Oživit můžete Simíků kolik chcete, ale pro každého musíte mít samostatnou Knihu životu. Knihu potom můžete uložit do knihovny, kde bude čekat na svoji chvíli.

Jak jít se Simikem do práce

Chcete-li prožít pracovní den se Simíkem, vyberte volbu Vyrazit společně. Klikněte na telefon a vyberte volbu Vzít si dovolenou. Chcete-li pracovat přesčas nebo naopak odejít z práce dříve, klikněte na kolečko s časem.

Jak otočit věci v The Sims 4

Klikněte levým tlačítkem myši a podržte objekt. Při pohybu myší podržte klávesu ALT a otáčejte objektem. Ve chvíli, kdy je objekt natočený požadovaným směrem, pusťte levé tlačítko myši.

Jak mít dítě v The Sims 4

Jak mít dvojčata nebo trojčata v základní hře.Chcete-li zvýšit šanci na početí dvojčat nebo trojčat, kupte svým Simíkům vlastnost plodný/plodná. Najdete ji v obchodě s odměnami a přijde vás na 3000 bodů spokojenosti.Otevřete nabídku Aspirace.Vyberte možnost s ikonou dětské lahve nazvanou Plodný/plodná.

Jak zabít Simika v The Sims 3

Simíci mohou zemřít v mnoha různými zpsoby, jako je samovznícení, selže vynálezání, nebo náraz meteoritu. Občas chodí do sprchy a vany. Když je duch v bazénu, je skoro neviditelný.

Jak oživit Simika v The Sims 4

V panelu vztahy najděte simíka, kterého chcete oživit a klikněte na něj levým tlačítkem myši. Simík je opět živý. Obrázek simika před interakcí a po interakci. Simíka můžete rovnou i omladit.

Jak rozveselit Simika

Popis: Duch v rozverné náladě dokáže rozveselit každého Simíka.

Jak se zbavit dítěte v The Sims 4

Dá se dát dítě k adopci. Když vám to nahoře napíše že to batole má hlad, tak ho prostě nekrmte. A předčítat múžete jen když sou děti, pak kliknete na knižku, dejte volbu číst díteti vyberte díte kterému chcete číst a hotovo!

Jak si najít práci v The Sims 4

Simík může získat práci přes počítač nebo v panelu práce. Simíci mohou svou kariéru začít pomocí počítače nebo telefonu. Nebo můžete otevřít panel Kariéra a vybrat možnost Najít si práci. Kariéry Simíky povzbuzují k tomu, aby se potkávali s novými Simíky a učili se nové dovednosti.

Jak dát výpověď v The Sims 4

Prášek na sejmutí otisků prstů. Následně ho najdete v inventáři Simíka. Nachází-li se na místě civilista, klikněte na něj a vyberte volbu Zapsat výpověd svědka.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4

Zjistěte pohlaví nenarozených dětí. Když těhotná Siminka (nebo těhotný Simík) dorazí do porodnice, může váš Simík uspokojit jejich zvědavost a pomocí rychlého snímku jim prozradit pohlaví nenarozeného dítěte.

Jak si najít kluka v The Sims 4

Je to jednoduché! Pokud chcete porodit kluka, jezte v těhotenství mrkev a poslouchejte alternativní hudbu. Pokud chcete mít holku, těhotná Siminka by měla jíst jahody a poslouchat pop. Možnost ovlivnit pohlaví dětí byla přidána v jedné z aktualizací The Sims 4, je proto důležité mít aktuální verzi hry!

Jak mít chlapečka v The Sims 4

Jak mít chlapečka:

Najděte hifi věž v blízkosti vašeho Simíka, klikněte na Poslouchat a pak vyberte Alternativní. Konzumace mrkve. Pokud jí váš Simík v těhotenství mrkev, může to zvýšit šanci, že miminko bude chlapeček.

Co dělat když Siminka rodí

Miminka. Jakmile Siminka porodí, hra umístí miminko do kolébky. Miminko se zobrazí v panelu Simíků, nicméně na něj nelze přepnout. Jedná se tak vlastně o nehratelnou postavu, se kterou mohou Simíci provádět výše uvedené interakce.

Jak na dvojčata v The Sims 4

Jak mít dvojčata nebo trojčata v základní hře. Chcete-li zvýšit šanci na početí dvojčat nebo trojčat, kupte svým Simíkům vlastnost plodný/plodná. Najdete ji v obchodě s odměnami a přijde vás na 3000 bodů spokojenosti. Body spokojenosti získáváte plněním rozmarů.

Jak oživit mrtvého Simíka

Umřel vám simík a nechce se vám zdržovat s knihou života nebo vařit Ambrózii Tak mod MCCC je tu přesně pro vás 🙂 V panelu vztahy najděte simíka, kterého chcete oživit a klikněte na něj levým tlačítkem myši. Simík je opět živý.

Jak povolit cheaty The Sims 4

Když chcete používat cheaty musíte napřed zapnout konzoli stisknutím kláves Ctrl + Shift + C a tam napsat testingcheats true. Do konzole se dostanete stisknutím kláves Ctrl + Shift + C nebo stisknutím tlačítek na gamepadu L1 + L2 + R1 + R1 (pro PS4) / LT + LB + RT + RB (pro Xbox One).

Jak zadat kód do Sims 4

Když chcete používat cheaty musíte napřed zapnout konzoli stisknutím kláves Ctrl + Shift + C a tam napsat testingcheats true. Do konzole se dostanete stisknutím kláves Ctrl + Shift + C nebo stisknutím tlačítek na gamepadu L1 + L2 + R1 + R1 (pro PS4) / LT + LB + RT + RB (pro Xbox One).

Jak se stát Influencerem v The Sims 4

Stylový influencer je kariérní dráha, která je dostupná The Sims 4 prostřednictvím aktualizace. Tato kariérní dráha Stylový influencer je práce v uzavřené budově, která se dělí na dvě části. Po dokončení 5. úrovně, budete mít možnost výběru.

Jak mít všechny dodatky v The Sims 4

Přejděte do knihovny her My Game Library. Klikněte pravým tlačítkem na obrázek základní hry The Sims 4 a klikněte na Show Game Details (Zobrazit podrobnosti o hře). Kliknutím na nabídku More (Další) otevřete rozevírací seznam dodatečného obsahu.

Jak zvysit pocet Simiku

Sims.modify_funds +{číslo} Přidá domácnosti zadaný počet simoleonů. Sims.modify_funds -{číslo} Odebere domácnosti zadaný počet simoleonů.

Jak si vzít Simika

Zajděte na drink nebo si zatančit do baru či klubu. Je dobré si, ale omrknout ve kterém to nejvíc rozbalíte! Pokud, ale nic nechcete ponechat jakékoli náhodě, připravte pro Simíka romantické rande doma. Je skvělé, když máte doma bazén nebo výřivku (koupání se bez oblečení).