Jak vypnout antivir Avast?

Jak vypnout antivir Avast?

Jak se zbavit Avastu

Ve Windows klikněte pravým tlačítkem na ikonu Start a pak ze zobrazené nabídky vyberte možnost Aplikace a funkce. Na levém panelu zkontrolujte, zda je vybrána možnost Aplikace a funkce, klikněte na položku Avast Free Antivirus a vyberte možnost Odinstalovat.

Jak zrušit Avast v mobilu

Odinstalace přes nastavení zařízeníOtevřete Nastavení zařízení a vyberte možnost Aplikace.Vyberte Avast Mobile Security.Vyberte možnost Odinstalovat.Pokud se zobrazí výzva, klepněte na možnost Deaktivovat a odinstalovat.Klepnutím na tlačítko OK potvrďte odinstalaci.

Jak odstranit Avast z Macu

Otevřete Avast Security, na panelu nabídek Apple klikněte na možnost Avast Security a vyberte možnost Odinstalovat Avast Security.

Jak odinstalovat Avast AntiTrack

Ve Windows klikněte pravým tlačítkem na ikonu Start a v zobrazené nabídce pak vyberte Aplikace a funkce. Na levém panelu zkontrolujte, zda je vybrána možnost Aplikace a funkce, klikněte na položku Avast AntiTrack Premium a dvakrát vyberte možnost Odinstalovat.

Jak odinstalovat Avast Cleanup prémium

Pravým tlačítkem klikněte na možnost Avast Cleanup Premium a z rozevírací nabídky vyberte možnost Odinstalovat. Pokud se zobrazí dialogové okno Řízení uživatelských účtů s žádostí o povolení, klikněte na tlačítko Ano. Až se zobrazí Cleanup Premium, klikněte na Odinstalovat.

Jak vypnout AntiTrack

Na obrazovce Ochrana prohlížečů můžete zapnout či vypnout ochranu konkrétních prohlížečů. Tip:Pokud máte na počítači nainstalovaný prohlížeč Google Chrome, po nainstalování a aktivaci aplikace Avast AntiTrack se vám zobrazí výzva, abyste si do něj nainstalovali rozšíření Avast AntiTrack.