Jak vydelava Multisport?

Jak vydelava Multisport?

Jak vyuzit Multisportku

„Multisportka“ funguje jako zaměstnanecký benefit. Kdo kartu má, může ji jednou denně bezplatně využít ve více než 1500 sportovních a relaxačních zařízeních – od fitness, sauny, squashe, akvaparků, paddleboardingu až po golfový driving range.
Archiv

Kdy se vyplatí MultiSport

Zvažte proto, zda se vám MultiSport karta vyplatí, obecně za to stojí, pokud si zajdete zasportovat nebo odpočinout jednou týdně. Karta je vázána na vaše jméno, takže ji nemůže využívat nikdo jiný z vaší rodiny, přátel nebo blízkého okolí. Jakmile kartu obdržíte od svého zaměstnavatele, můžete ji začít ihned používat.
Archiv

Jak funguje doprovodná MultiSport

Doprovodnou kartu MultiSport můžete získat výhradně pro rodinné příslušníky nebo životní partnery, nikoli tedy pro kamarády. K jedné zaměstnanecké kartě je možné získat jednu takzvanou Doprovodnou kartu pro dospělou osobu a až tři Dětské karty, platné do 15 let.

Kdo vlastní MultiSport

Navíc musí MultiSport pokrýt své vlastní náklady s budováním a kontrolou sítě partnerů a navrch něco vydělat. V zemích, kde majitel MultiSportu, polská firma Benefit Systems, působí, pak skupuje sítě fitcenter a za klienty s kartou platí sám sobě.

Jak sehnat Multisportku

Koupit se to neda. Ale jinak super benefit. To je karta, kterou dotuje zaměstnavatel – takže bud musíš pracovat ve firmě, kde to nabízejí nebo si prostě zaplatit fitko.

Jak aktivovat Multisportku

V záložce „Moje karty“ si u dané karty klikněte na tlačítko „Aktivovat“ a vyčkejte na schválení vaším zaměstnavatelem. O všech krocích budete opět informováni skrze notifikace ve zvonečku. Až váš zaměstnavatel aktivaci karty schválí, bude aktivní od 1. dne následujícího měsíce, u kterého jste splnili datum uzávěrky.

Jak se plati MultiSport karta

Jak karta MultiSport funguje Karta je aktivní od data platnosti, které je uvedené na zadní straně karty. Stačí se jen seznámit s podmínkami používání karty a už si jen podle libosti vyberete, kam vyrazíte! U vstupu do zařízení se vždy prokažte svojí MultiSportkou společně s průkazem totožnosti s fotografií.

Kde sehnat MultiSport kartu

2.1.1. Kartu lze získat pouze přes svého Zaměstnavatele prostřednictvím společnosti MultiSport Benefit, s.r.o. 2.1.2. Termíny a způsob objednávek Karet se řídí smluvními ujednáními mezi Zaměstnavatelem a MultiSport Benefit, s.r.o.

Jak si udělat MultiSport

Jak mohu získat kartu MultiSport Jde o výhradně zaměstnanecký benefit, který lze získat pouze prostřednictvím svého zaměstnavatele. V případě, že váš zaměstnavatel tento benefit zatím neposkytuje, neváhejte a doporučte nám jej skrze tento formulář.

Jak aktivovat kartu MultiSport

Aktivace (obnova) stávající karty

V záložce „Moje karty“ si u dané karty klikněte na tlačítko „Aktivovat“ a vyčkejte na schválení vaším zaměstnavatelem. O všech krocích budete opět informováni skrze notifikace ve zvonečku.

Co je MultiSport student

Karta umožňuje volný vstup do vybrané sítě předních pražských sportovišť. Umožní ti tedy poznat nová místa, vyzkoušet různé typy aktivit, poznat co tě baví a mít tak pravidelně zdravý pohyb. Máš možnost vylepšit svůj životní styl a v neposlední řadě ušetřit.

Jak dlouho trvá vyřízení MultiSport

Postup pro přihlašování do/odhlašování z programu MultiSport

Vyplňte formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta A) a přineste jej na Personální referát své personalistce, a to vždy do 15. dne v měsíci. Aktivace karty proběhne od 1. dne následujícího měsíce.

Jak funguje Multi Sport karta

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám umožňuje každý den jeden volný či zvýhodněný vstup do partnerské sítě relaxačních a pohybových zařízení po celé ČR a vyzkoušet si tak rozmanitou nabídku aktivit.

Co je to MultiSport karta

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který umožňuje uživateli každý den jeden volný či zvýhodněný vstup do partnerské sítě relaxačních a pohybových zařízení po celé ČR a vyzkoušet si tak rozmanitou nabídku aktivit.

Jak dlouho trvá vyřízení MultiSport karty

Postup pro přihlašování do/odhlašování z programu MultiSport

dne v měsíci. Aktivace karty proběhne od 1. dne následujícího měsíce.

Jak funguje MultiSport karta od zaměstnavatele

MultiSport nabízí zaměstnavatelům dlouhodobé řešení, jak motivovat zaměstnance k pravidelnému pohybu a relaxaci. Hlavním produktem je zaměstnanecký benefit, karta MultiSport, díky které mohou vaši zaměstnanci využít jeden volný vstup každý den v rámci naší partnerské sítě sportovních a relaxačních zařízení v ČR a SR.

Jak ziskat MultiSport kartu jako student

Kartu lze získat pouze jako Student přes Školu nebo Školské zařízení, ve kterém je veden jako student libovolného druhu studia prostřednictvím firmy MultiSport Benefit, s.r.o. O Kartu lze požádat pouze prostřednictvím portálu my.multisport.cz.

Jak zjistit platnost MultiSport karty

Pamatuj, že pokud chceš vidět všechno v My MultiSport, tak musíš mít aktivní kartu. Platnost své karty můžeš zkontrolovat po přihlášení v záložce Karty. Pokud si kartu zrušíš, tak tvůj účet bude dále existovat, ale už nevidíš všechen obsah. Jakmile kartu znovu aktivuješ, tak opět uvidíš všechno, co ti program nabízí.

Kde sehnat Multisportku

Kartu lze získat pouze přes svého Zaměstnavatele prostřednictvím společnosti MultiSport Benefit, s.r.o.

Jak aktivovat kartu Multisport

Aktivace (obnova) stávající karty

V záložce „Moje karty“ si u dané karty klikněte na tlačítko „Aktivovat“ a vyčkejte na schválení vaším zaměstnavatelem. O všech krocích budete opět informováni skrze notifikace ve zvonečku.

Co je Multisport student

Karta umožňuje volný vstup do vybrané sítě předních pražských sportovišť. Umožní ti tedy poznat nová místa, vyzkoušet různé typy aktivit, poznat co tě baví a mít tak pravidelně zdravý pohyb. Máš možnost vylepšit svůj životní styl a v neposlední řadě ušetřit.