Jak vybrat kryt na iphone?

Jak vybrat kryt na iphone?

Jak si vylepšit kryt na mobil

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky.

Jaké pouzdro na iPhone

Záleží už na každém jednotlivci, aby si vybral odolný obal podle jeho preferencí a aktivit. Za nejodolnější pouzdro vůči pádům a nepříznivým podmínkám považujeme Griffin All-Terrain, který má také nejlepší poměr cena / výkon. Pokud potřebujete k tomu přidat i celkovou vodotěsnost obalu, tu vám zajistí obal Catalyst.

Jak si vyrobit obal na telefon

Telefon nebo tablet vložte do sáčku z pevnějšího plastu – ten těsně utáhněte kolem přístroje a zalepte. Pak rozpalte tavnou pistoli a na zadní stranu, okraje a kousek přes ně naneste hmotu. Je jedno, zda budete z hmoty tvořit nějaký vzor nebo jen „čmáranici“.

Jak vybrat pouzdro na mobil

Nejbezpečnější jsou outdoorová pouzdra s vyztuženou konstrukci či výstupky, které mají za úkol chránit i při dopadu telefonu displejem dolů apod. Základní ochranu proti poškrábání na stole, v kabelce, nebo i klouzání ale poskytují i levné kryty ze silikonu. Stále se ale bavíme jen o ochraně zadní strany a boků.
Archiv

Jak si pomalovat kryt na mobil

Stačí na kousek balicího papíru či tapety s požadovaným potiskem obkreslit průhledný kryt, tvar pak vystřihnout i s otvory na fotoaparát a papír vložit mezi telefon a kryt. Hotovo!

Jak si vyčistit kryt na mobil

Vezměte misku, naplňte ji vodou a přidejte několik kapek jaru. Sejměte kryt a ponořte ho do jarové vody na alespoň 30 minut. Počkejte, až pouzdro zcela vyschne, a poté ho nasaďte zpět na mobil.

Jak poznat originální kryt Apple

Zatímco originální pouzdro má tlačítka provedena samostatně, tak padělky je mívají slité dohromady s pouzdrem. Zde ovšem dost záleží na kvalitě padělku. Můžete se setkat s padělkem, který bude věrnější kopií než ten na fotce níže.

Jaký obal na iPhone 13 Mini

Ultratenký TPU kryt, který chrání iPhone 13 Mini především před poškrábáním. Kryt je pouze 0,75mm tenký. Po nasazení… Ultratenký TPU kryt, který chrání iPhone 13 Mini především před poškrábáním.

Co je TPU kryt

4) Obaly z TPU materiálu

TPU je termoplastický polyuretan. Co to znamená Jednoduše řečeno se jedná o zlatý střed mezi silikonovým obalem a plastovým obalem. TPU má velmi dobré vlastnosti v kombinaci pružnost a pevnost.

Jak Vybelit kryt

Jedlá soda

Smíchejte přiměřené množství vody s jedlou sodou tak, aby z této směsi vznikla pasta. Tuto pastu naneste na jemný zubní kartáček a drhnutím vyčistěte kryt. Následně jej opláchněte vodou a nechte uschnout.

Co si dát za Pruhledny kryt

Tapeta či balicí papír

Tak proč nedodat mobilu trendy šmrnc tím úplně nejjednodušším způsobem Stačí na kousek balicího papíru či tapety s požadovaným potiskem obkreslit průhledný kryt, tvar pak vystřihnout i s otvory na fotoaparát a papír vložit mezi telefon a kryt. Hotovo!

Jak na zažloutlý kryt

Alkoholový čistič Velmi účinným prostředkem na čištění je alkoholový čistič na čištění displejů, díky kterému zmizí zažloutlá barva. Po vyčištění obal přirozeně uschne a vy kryt můžete nadále používat.

Jak vyčistit kryt na Apple

Pokud se kryt rozhodnete vyčistit, nejdřív z něj iPhone vyndejte. V teplé mýdlové vodě navlhčete měkký hadřík a opatrně jím kryt na iPhone otřete. Případně můžete použít suchý hadřík s neagresivním čisticím prostředkem. Čisticí prostředky a kondicionéry můžou způsobit změnu barvy kůže.

Jak poznat Fake iPhone 13

Zkontrolujte logo Apple

Pokud nemůžete najít logo, není to skutečný iPhone. Některé klonované iPhony tak dobře napodobují originály, že mají také logo na zadní straně. Můžete však prstem protáhnout logo. Přechod z pouzdra telefonu na logo Apple ucítíte, pokud máte falešný.

Kdy bude nový iPhone 15

Do obchodů se pak nové modely dostávají už přibližně 10 dní po svém představení. Apple iPhone 15 si proto s největší pravděpodobností budete moct potěžkat ve vlastních rukách nejpozději na konci září tohoto roku.

Proč žloutne obal na mobil

Průhledné silikonové obaly na mobil patří mezi ty, na kterých se čas a užívání podepisuje nejvíce. Silikon totiž získává nehezký žlutý nádech. Tomu zamezí jen pravidelné čištění.

Čím čistit Iphone

Použijte měkký, navlhčený hadřík, který nezanechává chloupky. Dávejte pozor, aby se do otvorů nedostala vlhkost. K čištění iPhonu nepoužívejte čisticí prostředky na okna a do domácnosti, stlačený vzduch, aerosolové spreje, rozpouštědla, čpavek ani abrazivní prostředky, pokud to nevyplývá z pokynů pro dezinfekci iPhonu.

Jak zjistit pravost iPhone

Zkontrolujte logo Apple

Pokud nemůžete najít logo, není to skutečný iPhone. Některé klonované iPhony tak dobře napodobují originály, že mají také logo na zadní straně. Můžete však prstem protáhnout logo. Přechod z pouzdra telefonu na logo Apple ucítíte, pokud máte falešný.

Jak poznam že je displej na iPhone originalni

Pokud byla oprava provedena pomocí originálních dílů a postupů Apple, zobrazí se vedle displeje text „Originální díl Apple“. Pokud nebyla instalace displeje dokončena, zobrazí se zpráva Neznámý díl . Stejná zpráva se zobrazí i v těchto případech: Nově nainstalovaný displej není originální.

Co přinese iPhone 15

10 funkcí, které přinese iPhone 15 Pro!Nový procesor A17.Větší operační paměťTitanové tělo telefonu.Ultratenký zaoblený rámeček.Rychlý USB-C konektor.Konec fyzických tlačítek.Přepínač tichého režimu nově jako tlačítko.Lepší optický zoom fotoaparátu.

Kdy byl vydán iPhone 14

iPhone 14
Produktová rodina iPhone
Typ smartphone
Uvedení 7. září 2022
Dostupnost 14 – 16. září 14 Plus – 7. října

Jak vycistit fotak u iPhonu

Nejprve ponořte hadřík z mikrovlákna do teplé vody. Pokud jsou na objektivu také stopy po mastnotě, například od otisků prstů, přidejte do vody trochu čisticího prostředku. Místo mikrovlákna můžete také použít hadřík na čištění brýlí.

Jak ověřit iPhone

Zkontrolujte si sériové číslo iPhonu

Přejděte na stránku Applu – Ověření krytí – a do příslušného políčka vložte sériové číslo vašeho zařízení. Nástroj vám po potvrzení ukáže, zda-li není kradené a jestli jev záruce. Pokud nevíte, kde se sériové číslo nachází, tak přejděte do Nastavení -> Obecné -> Informace.

Jak kalibrovat displej iPhone

Aspoň 10 sekund podržte boční (nebo horní) tlačítko spolu s tlačítkem zeslabení hlasitosti, dokud se nezobrazí logo Apple. U ještě starších iPhonů a iPadů s tlačítkem plochy takto učiníte s držením bočního (nebo horního) tlačítka a tlačítka plochy pod displejem.

Kdy má být iPhone 15

Lépe vybavená „Ultra“ prý skutečně dorazí, nicméně ne letos s iPhonem 15, ale nejdříve v roce 2024 po boku iPhonu 16. Původní spekulace také poukazovaly na to, že verze Ultra nahradí Pro Max.