Jak v The Sims 4 zvětšit věci?

Jak v The Sims 4 zvětšit věci?

Jak zvětšit věci v The Sims 4

Chcete-li objekt zvětšit, podržte LT + RT a stiskněte na směrovém ovladači nahoru. S každým stisknutím nahoru na směrovém ovladači se objekt zvětší. Chcete-li objekt zmenšit, podržte LT + RT a stiskněte na směrovém ovladači dolů S každým stisknutím dolů na směrovém ovladači se objekt zmenší.

Jak zvedat předměty v The Sims 4

Máte-li cheat aktivní, můžete použít kombinaci kláves, která umožňuje vertikální pohyb předmětů, které jinak tuto vlastnost nemají, směrem nahoru i dolu.Jak na to.Aktivujte cheat bb.moveobjects.Směr nahoru.stiskněte a držte Ctrl a opakovaně klikejte na písmenko íSměr dolů

Jak zvysit pocet Simiku

Sims.modify_funds +{číslo} Přidá domácnosti zadaný počet simoleonů. Sims.modify_funds -{číslo} Odebere domácnosti zadaný počet simoleonů.
Archiv

Jak zapnout cheaty The Sims

Když chcete používat cheaty musíte napřed zapnout konzoli stisknutím kláves Ctrl + Shift + C a tam napsat testingcheats true. Do konzole se dostanete stisknutím kláves Ctrl + Shift + C nebo stisknutím tlačítek na gamepadu L1 + L2 + R1 + R1 (pro PS4) / LT + LB + RT + RB (pro Xbox One).

Jak mít všechny dodatky v The Sims 4

Přejděte do knihovny her My Game Library. Klikněte pravým tlačítkem na obrázek základní hry The Sims 4 a klikněte na Show Game Details (Zobrazit podrobnosti o hře). Kliknutím na nabídku More (Další) otevřete rozevírací seznam dodatečného obsahu.

Jak získat v The Sims 4 jahody

Jahody si můžete zakoupit u stánku (pokud vlastníte Život na venkově nebo Život ve městě), můžete si je sami vypěstovat (pokud máte Roční období, můžete si koupit semínka) nebo můžete venku najít divoké jahody, které rostou v sousedství (nejlepší je na to Vrbová Zátoka).

Jak stavět v The Sims 4

Odpověď: Šablony domů můžete umístit na libovolný pozemek, a to dokonce i na už zastavěné pozemky. Zajděte v režimu stavby/nákupu do katalogu šablon domů, klikněte u požadovaného domu na tlačítko nákupu a poté vyberte „purchase and apply“ (koupit a použít), čímž vyprázdníte svůj stávající pozemek a vložíte na něj dům.

Jak otočit kameru v The Sims 4

Při výchozím nastavení kamery můžete objekt chytit kurzorem a následně ho otočit kliknutím pravého tlačítka (Ctrl + pravé tlačítko) slouží k otočení v opačném směru. Při nastavení kamery ve stylu The Sims 3 můžete objekty otáčet tím, že podržíte levé tlačítko myši a táhnete ve vybraném směru.

Jak nastavit cheaty v The Sims 4

Abyste mohli zadat cheaty, jako první musíte otevřít příkazový řádek pomocí klávesové zkratky „Ctrl+Shift+C“ (na Windows) nebo „Command+Shift+C“ (na Macu). Otevře se vám okénko, do kterého můžete psát cheaty ze seznamu, který naleznete níže. Abyste povolili cheat, jednoduše stiskněte „Enter.”

Jak získat dodatky do The Sims 4 zdarma

The Sims Resource (TSR) – stahujte zdarma rozšíření, dodatky, mody. The Sims Resource, zkráceně se také používá TSR, je obří internetová databáze všemožných rozšíření do série The Sims, ne tedy jen pro čtvrtý díl.

Jak nainstalovat dodatky do The Sims 4

Otevřete knihovnu Library a klikněte na The Sims 4. Po kliknutí na Add-ons (Doplňky) uvidíte, které balíčky momentálně vlastníte. Pokud vlastníte balíček, který se automaticky nenainstaluje, klikněte na ikonu Download (Stáhnout). Po dokončení instalace se při příštím spuštění The Sims 4 nový obsah objeví ve hře.

Jak mít chlapečka v The Sims 4

Jak mít chlapečka:

Najděte hifi věž v blízkosti vašeho Simíka, klikněte na Poslouchat a pak vyberte Alternativní. Konzumace mrkve. Pokud jí váš Simík v těhotenství mrkev, může to zvýšit šanci, že miminko bude chlapeček.

Jak se zbavit Simika

Smrt z raketové lodi (Oheň)

Jízda ve vesmíru s nízkou úrovní dovednosti Raketová věda, nebo zkoumáním vesmíru (při dovednosti Neplecha) strčením "ovoce do výfukového potrubí", to jsou zaručené způsoby, jak umřít. Simíci, když spadnou v raketové lodi na zem, tak se může loď vznítit a mohou od okolních plamenů zemřít.

Jak koupit dům v The Sims

Zajděte v režimu stavby/nákupu do katalogu šablon domů, klikněte u požadovaného domu na tlačítko nákupu a poté vyberte „purchase and apply“ (koupit a použít), čímž vyprázdníte svůj stávající pozemek a vložíte na něj dům.

Jak otocit pohled v The Sims 4

Při výchozím nastavení kamery můžete objekt chytit kurzorem a následně ho otočit kliknutím pravého tlačítka (Ctrl + pravé tlačítko) slouží k otočení v opačném směru.

Jak vytvořit dalšího Simíka

Vytvořit Simíka

Klikněte v pravém horním rohu na tlačítko Galerie. Klikněte na záložku Galerie. V poli Kategorie vyberte Domácnosti. Uložte si domácnost nebo Simíka do Knihovny.

Kdy bude zdarma The Sims

Základní hru The Sims 4 si budete moci od 18. října 2022 zdarma stáhnout na všech podporovaných platformách.

Jak stáhnout Simiky zdarma

Základní hru The Sims 4 si budete moci od 18. října 2022 zdarma stáhnout na všech podporovaných platformách. Tady si můžete zahrát The Sims 4: PC prostřednictvím aplikací EA nebo Origin.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4

Po zadání cheatu stiskněte klávesu Enter. sims. give_satisfaction_points 100.

Jak zajistit aby byl Simík hravý

Hravý (Playful)

Hravým Simíkům přijde snadné být zábavní. Zkuste si procvičovat vtipy u mikrofonu nebo s ostatními Simíky!

Jak urychlit smrt Simika

Smrt po úderu elektrickým proudem

Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přináší nový způsob Smrti po úderu elektrickým proudem. Tato šance na smrt je způsobena kletbou Simíka s náladovkou "Cejch smrti elektřinou".

Co delat kdyz UMRE Šimík

Než Simík zemře, musíte zachytit jeho život v knize. Vyberte si z nabídky Simíka, jehož epickou ságu chcete zachytit. Oživit můžete Simíků kolik chcete, ale pro každého musíte mít samostatnou Knihu životu. Knihu potom můžete uložit do knihovny, kde bude čekat na svoji chvíli.

Jak prodat dům v Sims 4

Nástroj Přesunout dům můžete také použít k rychlému prodeji domu kliknutím na tlačítko Prodat, které se zobrazí po jeho zvednutí.

Jak upravit věk Simíka

Shift + kliknutí na Simíka

fulleditmode" povolí všechny CAS úpravy, včetně věku, těla a obličeje.

Jak dát dohromady Simiky

Režim životaKlikněte v pravém horním rohu na tlačítko Galerie.Na záložce Galerie nebo Moje knihovna najděteSimíka nebo domácnost.Kliknutím na Umístit domácnost je můžete okamžitě sloučit s vaší domácností.