Jak užívat čaj z kotvičníku?

Jak užívat čaj z kotvičníku?

Kdy pít caj z kotvičníku

Vrchovatou čajovou lžičku (=cca 1 gram) sušené natě Kotvičníku zalijeme půllitrem vařící vody a ještě 30 minut vaříme. Po té odvar přecedíme a pijeme nejlépe ve třech dávkách přibližně půl hodiny před jídlem. Pokud spěcháte, stačí si připravit odvar klasicky jako čaj – avšak s dlouhým vyluhováním.
Archiv

Jak správně užívat kotvičník

Obvyklou doporučenou dávkou je 750 až 1 500 mg extraktu z kotvičníku denně. Dávkování kotvičníku je ovšem velmi individuální záležitost s ohledem na tělesnou hmotnost, kondici, stav organismu a fyzickou zátěž. Kotvičník užívejte jen krátkodobě – ideální je používat ho 4 týdny a poté zařadit týdenní pauzu.
Archiv

Jak casto pít kotvičník

Kotvičník zemní – příprava čaje

Dávkování: 1 – 6 g sušené natě denně (dle váhy, volby síly účinků, aktuální zátěže jednotlivce). Pro zvýšení účinku použijte vyšší dávku v rámci rozmezí, protože klinické testy neprokázaly žádnou měřitelnou toxicitu, ani vedlejší nežádoucí účinky, a to ani při podání vysokých dávek.
Archiv

Jak dlouho uzivat kotvičník

Za jak dlouhou dobu pocítím účinky kotvičníku Nedá se tabulkově říci, že za 2 dny budete sršet potencí na všechny strany. Podle našich zkušeností stačí 1-2 týdny pravidelného užívání 4-6 kapslí denně.
Archiv

Na co pomáhá kotvičník

Kotvičník přispívá k normální funkci pohlavních orgánů, pomáhá regulovat hormonální aktivitu. Přispívá k normální funkci močového ústrojí. Pomáhá udržovat tělový a svalový tonus. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému (srážení a čištění krve).

Kdy užívat kotvičník

Čaj z kotvičníku zemního je skvělým doplňkem stravy a pravidelného pitného režimu. Má skvělou chuť a v této formě zvlášť dobře působí na zažívání. Užívání se doporučuje ve třech denních dávkách.

Co léčí kotvičník

Jaké má kotvičník účinkyZlepšuje mužskou i ženskou plodnost.Působí na zvýšení libida u obou pohlaví.Zvyšuje mužskou potenci.Zvyšuje hladinu testosteronu u mužů a estrogenu u žen.Léčí hypertrofii prostaty.Pomáhá redukovat váhu.Snižuje hladinu tuků v krvi.Redukuje krevní cholesterol v organismu.

Jaký vliv na ženský organismus má Tribulus

Tribulus terrestris – vliv na ženy

Ženy se nemusí obávat nadměrnému nárůstu testosteronu. Kotvičník u žen především stabilizuje hladinu ženských pohlavních hormonů, konkrétně tedy progesteronu a estrogenů, nikoliv testosteronu. Platí, že čím jsme starší, tím klesá hladina našich pohlavních hormonů, u žen estrogenu.

Co dělá Tribulus terrestris

Tribulus Terrestris vám pomůže k lepším výkonům, je pomocníkem při regeneraci svalstva a také podporuje vyšší sexuální aktivitu. Je přírodní alternativou syntetických anabolických přípravků. Kotvičník zemní neboli Tribulus Terrestris je pro své účinky jednou z nejvíce oblíbených bylin na světě.