Jak Tisknout bez revizi?

Jak Tisknout bez revizi?

Jak vytisknout dokument bez revizi

Pokud chcete během tisku jen skrýt komentáře, jednoduše zrušte zaškrtnutí rozbalovací nabídky Komentáře v Zobrazit označení. klikněte přezkoumání > Zobrazit označení > Komentáře skrýt komentáře. Nyní můžete dokument vytisknout bez komentářů.

Jak vypnout revize ve Wordu

Vypnutí sledování změnNa kartě Revize vyberte možnost Sledovat změny.V rozevíracím seznamu Sledování změn vyberte Vypnuto.
Archiv

Jak tisknout bez poznámek

Tisk snímků s poznámkami lektora nebo bez nichKlikněte na Soubor > Tisk.V části Nastavení klikněte na druhé pole (ve výchozím nastavení to je Snímky na celou stránku) a pak v části Rozložení při tisku klikněte na Poznámky.Nastavte ostatní parametry.Klikněte na Tisk.

Jak se zbavit poznámek ve Wordu

Klikněte na komentář, který chcete odstranit. Na kartě Review (Revize) klikněte v části Comments (Komentáře) na Delete (Odstranit). Tip: Komentář můžete odstranit také tak, že kliknete na tlačítko Zavřít v pravém horním rohu bubliny komentáře.

Jak nastavit na tiskárně barevný tisk

Barevný tisk

Klikněte na Soubor > Tisk. V části Nastavení zvolte možnosti barevného tisku a jakékoli další požadované možnosti a klikněte na tlačítko Tisk.

Jak vytisknout barevnou stránku ve Wordu

V části Možnosti tisku vyberte Vytisknout barvy a obrázky pozadí.Přejděte na Předvolby aplikace Word>.V části Výstup a sdílenívyberte Tisk.V části Možnostitisku zaškrtněte políčko Tisknout barvy a obrázky pozadí.Zavřete dialogové okno Tisk a přejděte na Soubor >Tisk.

Co jsou revize ve Wordu

Zajímavou funkcí kancelářských programů (Microsoft Word, LibreOffice, OpenOffice, …) je sledování revizí. Jedná se o monitoring úprav, které jsou provedeny v daném dokumentu. Typicky se tato možnost používá vedoucím práce po tom, co mu svou bakalářskou / diplomovou práci pošlete ke kontrole.

Jak odstranit sledování změn ve Wordu

Odebrání sledovaných změnKlikněte na začátek dokumentu.Na kartě Revize přejděte na Změny.Vyberte Přijmout nebo Odmítnout. Když přijmete nebo odmítnete změny, Word se přesune na další změnu.Opakujte to, dokud všechny změny v dokumentu nesudíte.

Jak si něco vytisknout

Tisk pomocí standardní tiskárnyV počítači spusťte Chrome.Otevřete stránku, obrázek nebo soubor, který chcete vytisknout.Klikněte na Soubor. Tisk. Můžete také použít klávesovou zkratku: Windows a Linux: Ctrl + p.Zobrazí se okno, ve kterém vyberte cíl tisku a v případě potřeby změňte nastavení tisku.Klikněte na Tisk.

Jak odsadit poznámky pod čarou

Přizpůsobení poznámek pod čarou a vysvětlivek

V zobrazení poznámky pod čarou nebo vysvětlivka klikněte na Formát poznámek pod čarou nebo formátováním vysvětlivek zobrazte dialogové okno Možnosti formátování , ve kterém můžete změnit velikost, písmo a odsazení jedné nebo všech poznámek pod čarou nebo vysvětlivek.

Jak odstranit autora poslední změny Word

Na kartě Soubor vyberte Informace. Vyberte Zkontrolovat problémy a zvolte Odebrat osobní údaje. Na kartě Osobní údaje vyberte Odebrat tyto položky z dokumentu.

Jak tisknout bez černé barvy

Vyberte v nastavení Media Type (Typ média) možnost plain papers (obyčejný papír) nebo Envelope (Obálka). V nastavení Barva vyberte možnost Grayscale (Stupně šedi). Klepnutím na tlačítko Print (Tisk) zavřete dialogové okno Print (Tisk).

Jak vypnout barevný tisk

Klikněte na Soubor > Tisk.V části Nastavení zvolte možnost tisku barev a další požadované možnosti a vyberte tlačítko Tisk .

Jak tisknout barevné

Barevný tisk

Klikněte na Soubor > Tisk. V části Nastavení zvolte možnost tisku barev a další požadované možnosti a vyberte tlačítko Tisk .

Jak udělat barevné pozadí

Změna barvy pozadíPřejděte na Návrh > barva stránky.Vyberte požadovanou barvu. Pokud požadovanou barvu nevidíte, vyberte Další barvy a pak vyberte barvu z libovolné možnosti v poli Barva. Tipy: Když chcete vybrat barvu ze souboru, vyberte obrázek, klikněte na ikonu ozubeného kola a vyberte Nová ze souboru.

Jak zrušit sledování změn

Použití sledování změn

Vyberte Zkontrolovat > sledování změn a zapněte ho. Proveďte úpravy v dokumentu a Word zachytí všechny úpravy, které budete dělat. Vyberte Zkontrolovat > sledování změn a vypněte ho.

Jak změnit autora revizi

Změňte jméno autora komentáře pro budoucí použití

V otevřeném dokumentu Word klikněte na Soubor > možnosti. V Možnosti aplikace Word v okně, ujistěte se, že se nacházíte v obecně Na kartě změňte název na kartě Uživatelské jméno rámeček, jak je ukázáno níže, a nakonec klikněte na OK .

Jak odstranit metadata z Wordu

Vyberte Zjistit možné problémy > Zkontrolovat metadata. Vyberte typy obsahu, které chcete zkontrolovat, a pak vyberte Zkontrolovat. Prohlédněte si výsledky. U každého typu obsahu, který chcete z dokumentu odebrat, vyberte Odebrat vše.

Jak tisknout přes pocitac

Tisk pomocí standardní tiskárnyV počítači spusťte Chrome.Otevřete stránku, obrázek nebo soubor, který chcete vytisknout.Klikněte na Soubor. Tisk. Můžete také použít klávesovou zkratku: Windows a Linux: Ctrl + p.Zobrazí se okno, ve kterém vyberte cíl tisku a v případě potřeby změňte nastavení tisku.Klikněte na Tisk.

Jak udělat odkaz pod čarou

Přidávání poznámek pod čarou a vysvětlivekKlikněte na místo, kam chcete poznámku pod čarou přidat.Klikněte na vložit > Vložit poznámku pod čarou. Word vloží do textu značku odkazu a do dolní části stránky přidá značku poznámky pod čarou.Zadejte text poznámky pod čarou.

Jak má vypadat poznámka pod čarou

– první odkaz (poznámka pod čarou) by měl obsahovat všechny údaje, které zajistí propojení citace s textem – pokud daný informační zdroj v práci citujeme poprvé, píšeme celou citaci (zpravidla doplněna o konkrétní stranu, ze které právě čerpáme); pokud zdroj využíváme znovu, daný odkaz na zdroj můžeme zkrátit s …

Jak odstranit metadata

Jinou cestou odebrání metadat je samotné použití průzkumníku. Cesta je pravé tlačítko myši na soubor → vlastnosti → záložka podrobnosti → dole Odebrat vlastnosti a osobní informace → Odebrat následující vlastnosti z tohoto souboru. Pak už stačí jen potvrdit OK.

Jak odstranit autora ve Wordu

Klikněte naSoubor a na pravé straně vyhledejte v části Související lidé možnost Autor. Klikněte pravým tlačítkem myši na jméno autora a potom klikněte na Upravit vlastnost. V dialogovém okně Upravit osobu zadejte nové jméno.

Jak tisknout bez barevných toneru Canon

Celkový výsledek tisku je nevýrazný.Zobrazte kartu [Quality/Kvalita].Klepněte na tlačítko [Settings/Nastavení].Zrušte zaškrtnutí políčka [Toner Save/Úspora toneru].

Jak vytisknout bílý text na černý papír

Řešení číslo 1: Vytiskněte barevný podklad kolem bílé

Jinými slovy, nevytisknete bílou barvu, ale vytisknete barvu pozadí, na kterém chcete, aby byl bílý motiv nebo text umístěný. Papír tedy v místě vašeho bílého motivu nebo textu jednoduše zůstane nepotištěný, čímž vznikne svým způsobem efekt bílého tisku.