Jak si správně udělat gelové nehty?

Jak si správně udělat gelové nehty?

Co všechno potřebuji na gelové nehty

Co potřebuji k tomu, abych si mohla sama udělat gelové nehtyprimer.gel na nehty.barevný lak.UV světlo.pilníky na nehty.čističvyhlazovací pilník.pomůcka na zatlačení a odstranění nehtové kůžičky.
Archiv

Jak si nalakovat nehty aby vypadaly jako gelové

Já ho nepoužívám, ale to je individuální. Průhledný svrchní lak by měl mít hustou konzistenci, aby vytvořil „gelový“ efekt. Nejlepší zkušenost mám s podkladovým a vrchním lakem The ONE od Oriflame, který stojí asi 160 Kč. Bohatě stačí nanést ho jen jako vrchní vrstvu.

Jak udělat gelové nehty bez tipů

Postup je téměř stejný jako u nových nehtů.

Nehet opatrně zbrousím pilníkem a to na tolik, aby z předního pohledu zůstal slabý nános gelu. Já se řídím tím, že zpiluji bílou vrstvu na špičkách tak ,aby byla jen slabě vidět, pak mi stačí jen jedna vrstva bílého gelu na doplnění špiček.
Archiv

Jak správně nanášet gel na nehty

Opracujeme kůžičku u všech nehtů, obrousíme nehty, očistíme je. Na nehty použijeme přilnavač gelu Primer (nevytvrzujeme v lampě). Naneseme malou vrstvu základního gel laku UV Base po celém nehtu a necháme vytvrdit v UV lampě po dobu 2 minut. Po vytvrzení nestírat výpotek!
Archiv

Jak dlouho trvá udělat gelové nehty

Jak dlouho gelová modeláž trvá Celá modeláž umělých nehtů trvá zhruba 1 hodinu podle náročnosti, tvaru a zdobení nehtů.

Jak si prodloužit nehty doma

Prodloužit nehty lze samozřejmě akrylem a nebo moderním Polygelem. Polygely jsou velmi husté gely, které se vyhlazují pomocí speciálního liquidu. Tím poskytují uživatelce nekonečně času na správné vytvarování. Díky pokroku ve vývoji tolik oblíbených gel laků lze nově nehty prodloužit i gel lakem.

Kdy Nanaset Top coat

Top coat nanášejte vždy jako poslední vrstvu produktu na nehty.

Co použít místo primeru na nehty

Další nezbytnou pomůckou je Primer, který zajišťuje dokonalé přilnutí gelu, akrylu nebo gel laku k nehtu. Můžeme jej nahradit Bondrem, nekyselým přípravkem.

Kdy použít Base Coat

Podkladový lak Base Coat Deluxe doporučujeme používat jako podlak pro gel laky z naší nejvyšší řady Deluxe line, můžete je však také použít i pro gel laky z kolekce Flexi. Použitím podkladové báze dosáhnete mnohem lepší přilnavosti gel-laku k nehtům a prodloužíte tak životnost vaší manikúry.

Jak často doplňovat gelové nehty

Vaše krásné nehty pomalu odrůstají a nastal čas je obměnit – doplnit. Gelové (resp. umělé) nehty se zpravidla doplňují 1 x za 3 – 4 týdny.

Jak casto si můžu delat gelové nehty

Gelové nehty vám pak vydrží krásné přibližně tři týdny – pak bude potřeba je znovu doplnit, zejména v místě, kde odrůstají. Může se vám ale také stát, že se mnohem dříve odlomí či poškodí. Například při turnaji v bowlingu nebo domácím úklidu.

Jak začít s gelovými nehty

JAK NA TOpřirozené nehty obruste do požadovaného tvaru, nezapomeňte zmatnit i povrch nehtové ploténky – na takto odmaštěných nehtech vám gel vydrží déle.odstraňte zbytky prachu po broušenízatlačte nehtové lůžko.naneste primer.naneste gel v tenké vrstvěnechte vytvrdnout v lampě

Po jaké době se chodí na nehty

Po první aplikaci se chodí pravidelně na doplnění gelu zhruba 1x za tři týdny nebo za měsíc. Záleží, jak rychle vám gel odrůstá. V průběhu, jak nehty odrůstají, příjdete na doplnění gelu, který se nanáší přímo na přírodní nehty. Doplnění gelu s úpravou nehtů a lakováním trvá zhruba 1.5 hod.

Jak si nalakovat nehty bez přetáhnutí

Ideální jsou tři tahy. Barevný lak aplikujte na nehet jen třemi plynulými tahy v rovnoměrné vrstvě. Lakujte od kůžičky směrem ke špičce nehtů, první tah veďte středem nehtu, další dva po stranách. Nechte dokonale zaschnout a můžete stejným způsobem nanést vrstvu druhou, která zajistí perfektní krytí a plnost barvy.

Co to je Base coat

Base coat nebo také podkladový lak na nehty se postará o to, že výsledek bude vypadat jako od profíka. Base coat se nanáší v prvním kroku lakování nehtů a nehet perfektně připraví na nanesení barevného laku na nehty.

Kdy dát primer

Primer je produkt, který stojí na pomezí péče a líčení. Přichází na řadu poté, co si pleť vyčistíte a ošetříte krémem, a předtím, než začnete nanášet make-up. Primer prodlužuje trvanlivost líčení – díky této „neviditelné“ vrstvičce by mělo vydržet bez problémů celý den.

Proč mi nedrží gelové nehty

To, že vám gel na nehtech nedrží, může mít spoustu příčin. Mezi nejčastější patří špatná příprava nehtu před modeláží. Problémem může být i gel nanesený příliš blízko nehtové kůžičky. Příčinou mohou být i rychle se mastící nehty nebo hormonální nerovnováha.

Jak dlouho zapékat gel lak

Na nehty naneste tenkou vrstvu gel laku Base/Top. Ten slouží jako podkladová i konečná vrstva. Nechejte ji vytvrdit v UV lampě po dobu 2 minut.

Jak se doplňují gelové nehty

nehty natřeme slabou vrstvou podkladového gelu a necháme vytvrdit cca 1 minutu v UV lampě. Tuto fázi lze vynechat – např. u klientek, kterým nehty dobře drží. podkladový gel nestíráme a rovnou na něj naneseme vrstvu modelovacího nebo přímo doplňovacího gelu.

Jak si doma upravit gelové nehty

Nehty upravte do požadovaného tvaru pomocí pilníku. Délka všech nehtů by měla být stejná. Poté upravte nehtové kůžičky, abyste lak nanášela skutečně přímo na nehet. Pak je třeba plochu nehtu odmastit, díky tomu gel na nehty lépe přilne a výdrž se prodlouží.

Co je to Shellac

Šelak (nebo anglicky shellac) je přírodní pryskyřice, živice (vysoce viskózní organická kapalina), která se získává z výměšků malého, červeného broučka červce lakového. Tento konkrétní hmyz totiž pomocí zvláštního sekretu (šelaku) chrání své larvy před nepříznivými vlivy okolí.

Proč se mi loupe gel lak

To, že vám gel na nehtech nedrží, může mít spoustu příčin. Mezi nejčastější patří špatná příprava nehtu před modeláží. Problémem může být i gel nanesený příliš blízko nehtové kůžičky. Příčinou mohou být i rychle se mastící nehty nebo hormonální nerovnováha.

Jak dlouho nechat schnout primer

Doba schnutí (při teplotě 20°C a 50% relativní vlhkosti):

proti prachu: po cca 5 min. suchý a přelakovatelný: po cca. 10 – 15 min.

Jak Zaobalit nehet

Co znamená "zabalit" Přetáhnout lehce bázi (nebo gel lak) na volný okraj nehtu. Pokud byste to neudělala, pak se Vám začne gel lak odchlipovat. Bázi nevytvrzujeme, ale ještě naneseme kapku báze do středu nehtu a tu zvolna rozprostřeme po středu nehtu.

Jaký gel na nehty je nejlepší

Nejoblíbenějším modelovacím gelem je Akrygel – vhodný pro normální nehty, problematické nehty, pinčování, na tipy i šablony. Nejoblíbenější je Akrygel Premium, který doporučujeme začátečníkům. Je velmi odolný, pevný a obvykle není nutné používat podkladový UV gel. Akrygel se osvědčil i pro extrémní tvary a stiletta.