Jak se losuje Sportka?

Jak se losuje Sportka?

Kde se losuje Sportka

Každý večer se na obrazovkách prvního programu České televize objevují záznamy losování vítězných čísel Sportky, hry Šťastných 10 nebo Euromilionů. Natáčejí se v moderním studiu společnosti Sazka a vypadají jako běžný pořad. Na webu České televize jsou vedené jako standardní relace, o kterých diváci mohou diskutovat.
Archiv

Jak funguje sázení Sportky

Na oranžové sázence, která je označena logem Sportka, zaškrtněte v minimálně jednom sloupečku (z deseti možných) vámi vybraných 6 čísel ze 49. Nebo, pokud to necháte zcela osudu, zaškrtněte pole N, které vsadí náhodný tip. Každý vsazený sloupeček stojí 20 Kč. Vsadit jich můžete libovolný počet.

Jak jsem vyhrál ve Sportce

Informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte po přihlášení na wwww.sazka.cz v sekci Můj účet. Nejrychlejší způsob ověření je pomocí naší mobilní aplikace.

Jak funguje Šance ve Sportce

Šance je doplňková hra Sportky.

Vsadit ji můžete, pouze pokud vsadíte alespoň jeden sloupec Sportky. Představuje sázku na šestičíslí, které se nachází vespod každého tiketu, případně si můžete nechat šestičíslí vygenerovat náhodným tipem. Šance se losuje po Sportce. Nově (od 21.05.2014) stojí 20 Kč (dříve 10 Kč).
Archiv

Jak casto se losuje Sportka

Sportka. Naši nejstarší loterii losujeme 3× týdně, vždy ve středu, v pátek a v neděli. Mimořádně losujeme i jiné dny. V den slosování si na terminálech a můžete vsadit do 19:00.

Jak vyhodnotit Sportku

Kontrola výsledků Sportky na webové stránce Sazky

Nejen kontrolu výsledků Sportky, ale též přehled tažených čísel, výher a počet výherců nejrychleji zkontrolujete na webu Sazky – www.sazka.cz. Výsledky jsou zde k dispozici ihned po skončení slosování v televizi. Zvolíte zde datum slosování a zakliknete čísla z tiketu.

Jak dlouho platí výhra ve Sportce

Výhru u loterií Sportka, Euromiliony, Eurojackpot, Šťastných 10, Šťastné datum, Kasička, Kameny a Keno, včetně doplňkových loterií, můžete uplatnit do 365 dní od slosování, v případě předplatného do 365 dní od posledního vsazeného slosování.

Jak sázet sportku přes internet

Nejprve se přihlate do svého účtu na herním portálu Sazka.cz. Pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se, je to snadné. Na stránce Sportky klikněte na tlačítko „Vsadit online”.

Kdy se losuje Sportka ve stredu

Slosování probíhá 2× týdně, současně se slosováním Sportky (vysíláno ve středu a v neděli, v 19:55 po vysílání Sportky).

Jaké čísla padnou ve Sportce

Ve všemi oblíbené Sportce přináší v prvním tahu největší štěstí číslo 47, nejméně se objevuje 45. Ve druhém tahu nejvíce padá 12, smolná je 43. V Eurojackpotu se v prvním tahu daří číslu 20, dobrou volbou není 48. Z druhého osudí se často vylosuje 9, nejméně šťastná je pak 2.

Které dny se losuje Sportka

Sportka. Naši nejstarší loterii losujeme 3× týdně, vždy ve středu, v pátek a v neděli. Mimořádně losujeme i jiné dny. V den slosování si na terminálech a můžete vsadit do 19:00.

Co je lepsi Sportka nebo EuroJackpot

Pravděpodobnost na výhru

Šance na výhru jackpotu ve Sportce je asi 1 ku 14 milionům. Šance, že se vám podaří vyhrát EuroJackpot je asi 1 ku 95 milionům. Nicméně, EuroJackpot nabízí multimilionové výhry také v dalších pořadích, kde je pravděpodobnost mnohem příznivější. Šance vyhrát druhou cenu je asi 1 ku 5 milionům.

Jak vyhrát Superjackpot ve Sportce

O jackpoty hrajete už s 1 sloupečkem, o Superjackpot pouze s plnou sázenkou. Jackpot 1. pořadí vyhráváte za 6 uhodnutých čísel v jednom sloupci, pro Superjackpot musíte mít ještě navíc shodné koncové číslo Šance.

Jaká je šance na výhru v loterii

Pravděpodobnost výhry

Pravděpodobnost hlavní výhry je přibližně 1 ku 14 milionům (přesně 1 : 13 983 816). Pokud hráč bude hrát jednou týdně, pak může výhru očekávat průměrně jednou každých 13 983 816 týdnů (asi 269 000 let).

Kde je největší pravděpodobnost výhry

Nejvyšší šance na výhru je u rulety a stíracích losů