Jak posunout zapínání na hodinkách?

Jak posunout zapínání na hodinkách?

Jak posunout řemínek na hodinkách

Zpravidla velmi jednoduché řešení (nejčastěji u pletených mesh náramků), kdy stačí vycvaknout sponu – vždy směrem od hodinek, posunout sponu a zase ji zacvaknout.
Archiv

Jak zkrátit řemínek na hodinkách

Náramek položte hranou na plastovou kostku, nebo třeba na dvě knížky a nechte mezi nimi malou mezeru, čímž získáte prostor, kam demontovanou závlačku vysunete. Shora přiložte na závlačku vyrážeč/špendlík a jemnými poklepy ji uvolněte. Poté závlačku z opačné strany vytáhněte.
Archiv

Jak zmenšit náramek

Plastovou kostku (podložku) na zkracování náramků (lze ji běžně koupit na internetu; jde ale plně nahradit třeba dvěma kousky prkének položenými rovnoběžně tak, aby je dělila cca centimetrová mezera). Kostka se hodí v případech, kdy jsou články spojeny závlačkami ve tvaru trubiček.
Archiv

Jak mají sedět hodinky

Ideální je něco mezi – hodinky drží na místě, ale jde s nimi bez velkého odporu pootočit, nemáte z nich otlačenou ruku. V běžném postoji s rukama podél těla by hodinky měly být z většiny zakryté manžetou košile. S rukama vodorovně vůči zemi mohou vykukovat z půlky, víc ne.

Na které straně se nosí hodinky

hodinky se standardně nosí na levé ruce, nezávisle na tom, zda je člověk ,,pravák nebo levák". Pokud někdo nosí hodinky na pravé ruce nebo s ciferníkem vespod, jde spíš o trendy záležitost.

Proč se nosí hodinky na levé ruce

Vojáci si totiž hodinky nasazovali na levé zápěstí, aby pravou rukou mohli hodinky a korunku nastavovat. Toto umístění se uchytilo i díky tomu, že větší počet lidí (90 % populace) jsou praváci a tak jim to více vyhovuje.

Na které ruce nosí hodinky leváci

Na které ruce se nosí hodinky – pravé nebo levé Základní pravidlo je jednoduché: hodinky nosíme na ruce, kterou méně používáme. Praváci na levé ruce a leváci na pravé ruce. Je to hlavně z praktických důvodů.

Na kterou ruku se dávají hodinky

Zapamatujte si: Hodinky se vám budou lépe nastavovat a obsluhovat dominantní rukou. Proto se obvykle nosí na nedominantní ruce. A vzhledem k tomu, že většinu celosvětové populace tvoří praváci, hodinky se nejčastěji nosí na levé ruce.