Jak přidat složku do oblíbených?

Jak přidat složku do oblíbených?

Jak přidat složku

Vytvoření složkyKlikněte pravým tlačítkem na Doručená pošta a vyberte Nová složka.Zadejte název složky a stiskněte Enter.

Jak přesunout email do složky

Jak vytvořit více složek v doručené poštěNa počítači otevřete Gmail.Vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko .V sekci Styl doručené pošty vyberte Více složek Doručená pošta.Pokud chcete nastavení více složek v doručené poště změnit, klikněte na Přizpůsobit.

Jak udělat sdílenou složku v Outlooku

Sdílení složkyV navigačním podokně klikněte na složku, kterou chcete sdílet.Na kartě Organize (Uspořádat) klikněte na Permissions (Oprávnění).Klikněte na Add User (Přidat uživatele), zadejte jméno uživatele a klikněte na Find (Najít).Ve výsledcích hledání klikněte na jméno uživatele a pak na OK.

Jak najít oblíbené položky

Otevření záložkyNa telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Záložky. Pokud se adresní řádek nachází v dolní části obrazovky, přejeďte po něm prstem nahoru. Klepněte na hvězdičku .Vyhledejte záložku a klepněte na ni.

Jak uspořádat soubory ve složce

Abyste změnili řazení souborů, klikněte na jedno ze záhlaví sloupců ve správci souborů. Například klikněte na Typ, aby se řadilo podle typu souboru. Když kliknete na záhlaví stejného sloupce ještě jednou, změní se směr řazení. V seznamovém zobrazení můžete zobrazit sloupce s dalšími vlastnostmi a řadit podle nich.

Jak se vytvoří složka

Vytvoření složkyNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Disk Google.Vpravo dole klepněte na Přidat .Klepněte na Složka.Zadejte název složky.Klepněte na Vytvořit.

Jak přidat složku v emailu seznam

Pro vytvoření nové vlastní složky klikněte na ikonu "Nastavení" (ozubené kolo) v levé dolní části obrazovky. Ve spodní části levého menu zvolte "Vlastní složky". Zde klikněte na tlačítko "Přidat složku", zadejte její název a klikněte na tlačítko "Uložit".

Jak vytvořit novou složku v seznamu

Na horním panelu nástrojů vyberte tlačítko + Nový a v rozevíracím seznamu vyberte Složka. , vyberte Nastavení seznamua pak vyberte Upřesnit nastavení. V části Složky vyberte Ano pro Příkaz Vytvořit novou složku k dispozici.

Jak přidat sdílenou schránku

Najeďte na svůj účet, klikněte pravým tlačítkem na Složky a vyberete možnost Přidat sdílenou složku. Vyhledáte sdílenou schránku a klikněte Přidat. Schránka se přidá. Na obrázku níže můžete vidět pod účtem Školitel Office 365 i přidaný sdílený mailbox Testovací schránka.

Jak zobrazit panel Oblíbené položky

V řádku nabídek vyberte Nastavení a další možnosti a pak vyberte Nastavení . Vyberte Vzhled. V části Přizpůsobit panel nástrojů v části Zobrazit panel oblíbených položek udělejte jednu z těchto věcí: Pokud chcete panel oblíbených položek zapnout, vyberte Vždy.

Kde je složka oblíbené Google

V pravém horním rohu prohlížeče klikněte na boční panel . Záložky.

Jak přesunout fotky do složky

Přesun fotek na SD kartuNa telefonu Android otevřete Galerii .Podržte fotku nebo video, které chcete přesunout.Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Přesunout do složky.Vyberte složku na SD kartě, do které chcete fotky nebo videa přesunout.

Jak seřadit fotky ve složce

Seřazení souborů

(Vyberte například záhlaví Název a potom A až Z nebo Z až A.) Případně také můžete v pravém horním rohu obrazovky vybrat možnost Seřadit a zvolit pořadí, ve kterém se mají soubory seřadit, třeba podle názvu, data změny nebo sdílení.

Jak vytvořit novou složku v mobilu

Vytvoření složkyNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Disk Google.Vpravo dole klepněte na Přidat .Klepněte na Složka.Zadejte název složky.Klepněte na Vytvořit.

Jak vytvořit novou složku v Outlooku

Vytvoření složky v OutlookuV levém podokně pošty, kontaktů, úkolů nebo kalendáře klikněte pravým tlačítkem myši na místo, kam chcete složku přidat, a potom klikněte na příkaz Nová složka.Do pole Název zadejte název složky a stiskněte Enter.

Jak vytvořit novou složku na Sharepointu

Vytvoření složky v SharePointPřejděte na SharePoint a tam, kde chcete vytvořit novou složku, otevřete SharePoint dokumentů.Na řádku nabídek vyberte + Nový a pak vyberte Složka.V dialogovém okně Složka zadejte název složky do pole Název složky a pak vyberte Vytvořit.

Jak přidat sdílenou schránku do Outlooku

Microsoft Outlook

Najeďte na svůj účet, klikněte pravým tlačítkem na Složky a vyberete možnost Přidat sdílenou složku. Vyhledáte sdílenou schránku a klikněte Přidat. Schránka se přidá.

Jak přidat e mailovou adresu do Outlooku

Rychlé přidání nového účtuVyberte Outlook > Předvolby > Účet.Klikněte na znaménko plus (+) > Nový účet.Zadejte e-mailovou adresu > Pokračovat.Zadejte heslo > Přidat účet.

Kde jsou uloženy oblíbené položky Chrome

Přidání záložek do ChromuNa počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Vyberte Záložky. Správce záložek.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Import záložek.Vyberte aplikaci, ze které chcete záložky importovat.Klikněte na Importovat. Hotovo.

Jak připnout záložku na lištu

Jak na lištu záložek přidat záložku

Přejděte na stránku, kterou si přejete přidat na lištu záložek. Přetáhněte ikonu zámku nacházející se v adresním řádku na požadované místo na liště záložek.

Jak vytvořit složku záložek

Přidat novou složku.

Pokud používáte lištu záložek, můžete složku přidat kliknutím pravým tlačítkem na lištu. Klikněte na Přidat složku.

Jak uložit záložky

Chceme-li uložit záložky z chrome na disk (případně přenosné zařízení), spustíme prohlížeč, vpravo nahoře klikneme na ikonu tří teček uspořádaných vertikálně pod sebou, následně vybereme Záložky, a poté Správce záložek. V novém okně záložek vpravo nahoře klikneme opět na tři tečky a vybereme Exportovat záložky.

Jak změnit pořadí fotek ve složce

Pořadí fotek, videí, popisků a míst můžete změnit přetažením.Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Přihlaste se ke svému účtu Google.Otevřete požadované album.Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Upravit album.Vpravo nahoře klikněte na ikonu.Klepněte na Hotovo .

Jak vytvořit složku na fotky

Fotky a videa můžete uspořádat do nových složek:Na telefonu Android otevřete Galerii .Klepněte na Složky Další Nová složka.Zadejte název nové složky.Vyberte, kde chcete složku vytvořit. SD karta: Vytvoří složku na SD kartě.Klepněte na Vytvořit.Vyberte fotky.Klepněte na Přesunout nebo Kopírovat.

Jak seřadit soubory ve složce podle sebe

Abyste změnili řazení souborů, klikněte na jedno ze záhlaví sloupců ve správci souborů. Například klikněte na Typ, aby se řadilo podle typu souboru. Když kliknete na záhlaví stejného sloupce ještě jednou, změní se směr řazení. V seznamovém zobrazení můžete zobrazit sloupce s dalšími vlastnostmi a řadit podle nich.