Jak přeložit stranku do cestiny?

Jak přeložit stranku do cestiny?

Jak přeložit stránku do češtiny Safari

V aplikaci Safari na Macu přejděte na webovou stránku, kterou potřebujete přeložit. Pokud je webovou stránku možné přeložit, v dynamickém vyhledávacím poli se zobrazí tlačítko Přeložit . Klikněte na tlačítko Přeložit a pak vyberte jazyk.
Archiv

Jak přeložit stránku do češtiny Iphone

Překlad webových stránek v ChromuNa iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Chrome .Přejděte na webovou stránku v cizím jazyce.V horní části vyberte jazyk, do kterého stránku chcete přeložit. Výchozí jazyk změníte tak, že klepnete na NastaveníChrome webovou stránku přeloží (pouze tentokrát).

Jak nastavit automatický překlad stránek EDGE

Zapnutí nebo vypnutí překladu v Microsoft EdgeV horním rohu prohlížeče vyberte Nastavení a další > Nastavení.Vyberte Jazyky.Povolte nebo vypněte nabídku pro překlad stránek, které nejsou v jazyce, který čtu.
Archiv

Jak přepnout stránku do češtiny

Když narazíte na stránku napsanou v jazyce, kterému nerozumíte, Chrome vám ji může přeložit.V počítači spusťte Chrome.Přejděte na webovou stránku v cizím jazyce.Vpravo od adresního řádku klikněte na Přeložit .Klikněte na preferovaný jazyk.Chrome aktuální webovou stránku přeloží.

Jak přidat překladač do safari

Jak přidat rozšíření do Safari a přeložit webové stránky

Klikněte na tlačítko sdílení ve středu spodní lišty. Otevře se okno s nabídkou sdílení. V úplně spodním řádku, kde jsou šedobílé ikony, přejeďte až úplně doprava, kde stiskněte tlačítko Více. Zobrazí se seznam s dostupnými rozšířeními.

Jak přeložit webovou stránku Firefox

Po jeho instalaci jednoduše zvýrazněte text, který chcete přeložit, a klikněte pravým tlačítkem myši, čímž se zobrazí nabídka se dvěma možnostmi: první vás přenese na stránku translate.google.com, na níž se vybraný text automaticky vloží do překladového pole, druhá vám umožní si poslechnout výslovnost dané fráze ( …

Jak přeložit text z fotky

Pokud chcete používat překlady z fotoaparátu offline, stáhněte si jazyky, které chcete překládat.Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Překladač .Klepněte na ikonu fotoaparátu .Klepněte na Výběr jazyka.Stáhněte jazyky, do kterých chcete překládat.

Jak přeložit text z fotky iPhone

Překlad textu na fotce, ve videu nebo na obrázkuOtevřete fotografii nebo video nebo vyberte obrázek na webu. Pokud je text ve videu, nejprve jej pozastavte.Klepněte na tlačítko Živý text .Klepněte na Přeložit.

Jak přeložit stránku

Vyberte jazyk, do kterého má Chrome stránku přeložit.Na telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Chrome .Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.Klepněte na Jazyky Rozšířená nastavení .Klepněte na Přeložit do tohoto jazyka.V seznamu jazyků vyberte požadovaný jazyk.

Jak nastavit češtinu na Google Chrome

Změna nastavení jazyka webuPřihlaste se k účtu Google.Vlevo klikněte na Osobní údaje.V sekci Obecné předvolby webu klikněte na Jazyk Upravit .Vyhledejte a vyberte preferovaný jazyk.Klikněte na Vybrat.Pokud rozumíte více jazykům, klepněte na + Přidat další jazyk.

Jak nastavit automatický překlad stránek opera

VOLBA PŘEKLADOVÝCH APLIKACÍ:ImTranslator (překlad v okně): Ctrl+Alt+Z.Pop-up Bubble (překlad v otevíraném okně): Ctrl+Alt.Inline Translator (vložený překlad): Ctrl+Alt+C.Webpage Translation (překlad webových stránek)Dictionary (překlad slov)

Jak zmenit jazyk safari

Na Macu vyberte nabídku Apple > Nastavení systému, na bočním panelu klikněte na Obecné a pak vpravo klikněte na Jazyk a oblast.

Jak přeložit psaný text

Překlad textuV počítači přejděte na Překladač Google.Do textového pole vlevo zadejte slovo nebo slovní spojení, které chcete přeložit.Jak vybrat jiný jazyk: Malé obrazovky: Klikněte na jazyk nahoře.Vyberte, co chcete udělat: Poslech: Chcete-li překlad přehrát, klikněte na Poslech výslovnosti .

Jak vytáhnout text z obrázku

Kopírování textu z obrázků a výtisků souborů pomocí OCR veKlikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a pak klikněte na Kopírovat text z obrázku.Klikněte na místo, kam chcete zkopírovaný text vložit, a stiskněte Ctrl+V.

Jak převést text z fotky

Extrahování textu z jednoho obrázkuKlikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a pak klikněte na Kopírovat text z obrázku.Klikněte na místo, kam chcete zkopírovaný text vložit, a stiskněte Ctrl+V.

Jak nastavit češtinu

Změna jazyka v zařízení AndroidV zařízení Android klepněte na Nastavení .Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.

Kde najdu Chrome

V pravé horní části prohlížeče klikněte na ikonku a z menu vyberte "Nápověda" a poté "O aplikaci Google Chrome".

Jak Prenastavit iphone do cestiny

Změna jazyka na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci NastaveníKlepněte na ObecnéVyberte Jazyk a oblast.Klepněte na Přidat jazyk.Vyberte jazyk.Výběr primárního jazyka. Zobrazí se upozornění s dotazem, který jazyk chcete použít jako svůj primární.

Jak změnit jazyk na iphone

Změna jazyka a oblasti na iPhonuPřejděte do Nastavení > Obecné > Jazyk a oblast.Nastavte následující volby: Jazyk používaný iPhonem.Chcete‑li do iPhonu přidat další jazyk a klávesnici, klepněte na Přidat jazyk a pak vyberte požadovaný jazyk.

Jak přeložit program do češtiny

Stiskem klávesové zkratky Ctrl dvakrát za sebou vyvolejte hlavní okno programu. Klávesami Shift + Tab přejděte na první nepopsané tlačítko. Mezerníkem vyvolejte menu, Šipkou dolů přejděte na položku „Okamžitý překlad“ a potvrďte ji klávesou Enter.

Jak vyfotit a přeložit text

Překládat vyfocený text umí Google Translate už delší dobu. Stačí v aplikaci text vyfotit, pak ho prstem zvýraznit a počkat si na překlad. V lednu Google uvedl také možnost překladu okamžitého (Word Lens): přeložený text na obrázku nahrazuje ten původní v reálném čase.

Jak převést fotku do formátu JPG

Klikněte pravým tlačítkem na obrázek, který chcete uložit jako samostatný soubor obrázku, a potom klikněte na příkaz Uložit jako obrázek. V seznamu Uložit jako typ vyberte požadovaný formát souboru.

Jak přečíst text z fotky

Jak extrahovat text z fotografie Převeďte fotografii pomocí softwaru Aspose OCR: Kliknutím do oblasti přetažení souboru nahrajte soubor s fotografií nebo přetáhněte soubor s fotografií. Klepnutím na tlačítko Spustit OCR spustíte proces OCR.

Jak udělat z textu obrázek

Vyberte text, který chcete „vyfotografovat“ a stiskem klávesové zkratky Ctrl-C jej zkopírujte do schránky. Spusťte program Malování, aplikaci, která je standardní součástí operačního systému Windows, a stiskem klávesové zkratky Ctrl-V vložte text jako obrázek a soubor uložte.

Jak Predelat obrázek na text

Převedení obrázku na text – automatický přepis textuPřihlašte se na svůj Disk.Připravte si v počítači zdrojový soubor (jpg, bmp, png, pdf …) s textem. Jestliže máte list papíru, tak je vyfoťte mobilem, nebo naskenujte.Zdrojový soubor nahrajte na Disk.Následně na zdrojový soubor klikněte pravým tlačítkem.To je vše!